קבלן שיפוצים בחיפה

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753262

אתם רוצים לעשות שיפוץ בבית אבל אתם מתלבטים איך לבחור קבלן שיפוצים בחיפה, המאמר הבא יעשה לכם סדר ויעזור לכם להחליט.

קבלן שיפוצים בחיפה – איך לעשות את הבחירה הנכונה?

אתם רוצים לשפץ, ומתלבטים האם כדאי להביא קבלן שיפוצים או את החבר השיפוצניק.

כדי לקבל את ההחלטה הנכונה, צריך להחליט מה גודל השיפוץ שאתם רוצים לבצע.

שיפוצניק, בעיקר כזה שעובד לבד, יכול לבצע שיפוצים קטנים כמו חידוש צבע, עבודות גבס וכדומה ואילו קבלן שיפוצים, בעל ידע מקצועי וניסיון, מתאים לעבודות שיפוצים גדולות יותר שדורשות שילוב של אנשי מקצוע ותיאום ביניהם.

קבלן שיפוצים בחיפה – האם חובה לשכור קבלן שיפוצים רשום?

קבלן שיפוצים רשום נדרש במקרים שבהם השיפוץ ממומן על ידי המדינה, כמו במקרי השיפוץ אחרי השריפות באזור חיפה.

עבודה עם קבלן רשום מבטיחה לכם שאתם עובדים עם אדם בעל הכשרה הנדסאית ועם לפחות חמש שנות ניסיון בתחום.

ישנם, כמובן, קבלנים אמינים ומנוסים שאינם רשומים ויכולים לעשות עבודה מצוינת באותה מידה.

קבלן שיפוצים בחיפה – איך בוחרים את הקבלן?

 1. אל תתעצלו ללכת לראות עבודות קודמות של הקבלן ולדבר עם לקוחות קודמים על רמת השירות ורמת המקצועיות שלו ושל אנשי המקצוע שהוא מביא
 1. בדקו שלקבלן יש ביטוח עבור העובדים שלו וכלי העבודה וגם ביטוח צד ג’ במקרה של פגיעה או נזק לרכוש או למי מבני המשפחה או הדיירים בבניין
 1. אם אתם גרים בחיפה, מומלץ לחפש קבלן שיפוצים מהאזור על מנת לחסוך זמני נסיעות והוצאות

 קבלן שיפוצים בחיפה – מה צריך לכלול ההסכם?

1.      וודאו שההסכם או החוזה ביניכם לבין הקבלן מכסה את כל הנקודות החשובות לכם, כולל אחריות על העבודה ועל אנשי המקצוע, לוח הזמנים הרצוי לכם ולוח התשלומים המתאים לתקציב שלכם

 1. ההסכם צריך לכלול את הצעת המחיר שקיבלתם מהקבלן ואת כתב הכמויות שמפרט את כל העבודות הדרושות לשיפוץ ואת המחירים, כולל החומרים הדרושים.

 קבלן שיפוצים בחיפה – איך כדאי לחלק את התשלומים?

לוח התשלומים צריך להיקבע מראש ולהתפרס לאורך כל תהליך השיפוצים, באופן הבא:

 1. לפני תחילת העבודה – מקדמה של עד עשרה אחוזים מעלות השיפוץ הכוללת
 2. בסיום כל שלב של עבודה – שמונים אחוז ממחיר אותו שלב, לפי כתב הכמויות
 3. בסיום כל עבודות השיפוצים, כולל תיקונים – את עשרים האחוזים שנותרו
 4. מומלץ להוסיף תמריץ כספי במידה והקבלן מסיים את העבודות לפני הזמן

שיפוצים בחיפה – הגורמים המשפיעים על העלויות

מדי יום מתבצעים שיפוצים בחיפה, בדירות, בתים ונכסים נוספים. את השיפוצים מבצעים אנשי מקצוע המתמחים בתחום. חלק מהשיפוצים קטנים בממדים שלהם ואחרים יהיו גדולים ויכללו החלפת צנרת, שבירת קירות ומטבח חדש. דבר משותף לכל שיפוץ הוא ההתרגשות לאורך כל הדרך. תמיד מדובר בצעד משמעותי, גם כלכלית וגם מבחינת הנראות של הנכס ולכן חשוב למצוא את אנשי המקצוע הנכונים למשימה.

לתכנן את השיפוץ בצורה הנכונה

רגע לפני שאפשר יהיה להתחיל את השיפוץ ולבחור את אנשי המקצוע יש להקדיש מחשבה לתכנון. עלינו לחשוב האם אנחנו רוצים לשפץ את כל הנכס או את חלקו ואם את חלקו, איזה חלק ממנו. עלינו לחשוב מהי התוצאה הסופית שאנחנו רוצים להשיג ולחשוב על סגנון עיצובי שאנחנו אוהבים. תכנון נכון יכלול גם הגדרה מראש של התקציב וזאת כדי להימנע ממצבים לא נעימים של אי יכולת לסיים את חלקו או התפשרות על פרטים שלא היינו רוצים להתפשר.

את התכנון של השיפוץ אנחנו יכולים לבצע בעצמנו, אך רצוי להתייעץ עם גורמים מתאימים. אנשי המקצוע שיוכלו לעזור לנו יהיו מעצבי פנים, אדריכלים או אפילו מהנדסים. במידה ואנחנו רוצים לשבור קירות תומכים, לפתוח חלונות (או דלתות) ולבצע פעולות שישפיעו על יציבות המבנה, נהיה חייבים לפנות לגורם הנדסי ויותר מכך, לקבל אישור מקדים על תוכנית העבודה מהוועדה המקומית.

הגורמים המשפיעים על עלויות שיפוצים בחיפה

אחת השאלות שיכולה לעניין אותנו נוגעת לעלויות של השיפוץ. החלום שלנו לראות את הבית במראה החדש עובר בהוצאה כלכלית. העלויות יכולות להשתנות בין פרויקט אחד לאחר ולמעשה תמיד נקבל הצעה שהיא ספציפית לנכס שלנו. הגורמים הבאים יכולים להשפיע על העלויות:

מנהל הנדסה עיריית חיפה

המצב הנוכחי של הנכס

אפשר לבצע שיפוצים בחיפה מתוך רצון לשדרג את הנראות של הנכס. אפשר לבצע אותם כשהנכס לא ראוי למגורים וכמובן שיש את כל האפשרויות “באמצע”. ככל שהמצב רעוע יותר כך יהיה על אנשי המקצוע לבצע יותר פעולות כדי להביא אותו לשלב בו אפשר להתחיל לשפר את הנראות שלו. כדי שאפשר יהיה להעריך את העלויות של השיפוץ ולקבל הצעה קונקרטית חשוב להביא את החברה ולתת לה לראות את הנכס.

גודל השיפוץ

ככל שישנן יותר עבודות שיפוץ לבצע כך העלויות יהיו גבוהות יותר. ישנו הבדל בין שיפוץ של חדר אחד יחיד לבין כל הבית וישנו הבדל בין חדר אחד קטן לגדול. ככל שהעבודה מורכבת יותר ודורשת יותר מרכיבים (למשל שבירת קירות, החלפת מרצפות, הוספת נקודות חשמל ועוד) כך העלויות יהיו גבוהות יותר. עם זאת, פעמים רבות יהיה משתלם יותר לשפץ שלושה חדרים או את כל הבית מאשר לשפץ בכל פעם חדר אחד.

החדרים שעוברים שיפוץ

ישנם הבדלים בין החדרים השונים של הבית. חדר שינה דורש לרוב מעט פעולות ואנשי מקצוע מעטים לעומת חדר הרחצה או המטבח. שיפוץ מטבח אשר כולל החלפת ארונות ושיש יכול להיות יקר בהרבה משיפוץ חדר אחר בבית. הצעת המחיר תלויה בגורמים רבים ובשיחה עם החברה המתמחה בתחום נוכל להבין את הגורמים השונים המשפיעים על ההצעה.

גימור

השלב האחרון בשיפוץ הוא שלב הגמר. בשלב זה נכנס השיש החדש במטבח, הארונות, המנורות, המרצפות ועוד. ישנן רמות גימור שונות והבדלי המחירים גדולים מאד. כמו כן, עלות העבודה לא משתנה באופן משמעותי בשלב זה. כדי לבצע שיפוצים בחיפה בתקציב שעומד לרשותנו מומלץ לשבת עם מומחה כבר בתחילת הדרך ולהכין טבלת הוצאות. הטבלה תאפשר לנו לדעת כמה כסף להשקיע בכל פרט.

אנשי המקצוע

ישנם אנשי מקצוע רבים שיכולים להיות מעורבים בפעולת השיפוץ. עם זאת לא תמיד יש צורך בכולם. ככל שנצטרך להזמין יותר אנשי מקצוע כך יכול להיות שהשיפוץ יהיה יקר יותר. ישנן עבודות שלא דורשות חשמלאי ואינסטלטור ואחרות דורשות גם אותם. בבדיקת העלויות יש לבחון מי יכנס אל המבנה ויהיה מעורב בתהליך.

ניסיון אנשי המקצוע

גורם אשר יכול להשפיע על העלויות של השיפוץ הוא הגורם המבצע. חברה חסרת ניסיון או שיפוצניק בתחילת דרכו יכולים להיות זולים מאלו שמביאים איתם ניסיון וידע רב. בבחירת אנשי המקצוע חשוב לבחור את אלו המתאימים לעבודה ולזכור כי התפשרות בנושא זה יכולה לעלות בסופו של דבר בעבודה שאורכת זמן ארוך ושלא מתבצעת על הצד הטוב ביותר.

עונת השנה

לעתים עונת השנה תשפיע על העלות של השיפוץ. ככל שהעונה עמוסה יותר כך יכול להיות שתהיה השפעה למחיר. על מנת לדעת אם החברה המבצעת משנה את המחיר בהתאם לתקופה כל שעלינו לעשות הוא לברר מולה אם דחייה או הקדמה של הפרויקט שלנו ישפיעו על העלויות שהיא תבקש מאיתנו.

הזמן המתאים לבצע שיפוץ בנכס

ישנם מספר מצבים בהם נרצה לבצע שיפוצים בחיפה. מצב ראשון הוא כשיש צורך בכך. כאשר הנכס בעייתי, מכל סיבה שהיא, נוכל לבחור בין תיקון נקודתי לבין שיפוץ כולל. לא פעם הסיבה לשיפוץ היא פיצוץ בצנרת שדורש החלפה משמעותית שלה או מטבח שהארונות שלו “אכולים” מבפנים. כאשר הנכס בעייתי לא נעים לחיות בו ואי אפשר להציע אותו להשכרה או מכירה. לעתים קרובות יהיה צורך להתחיל את השיפוץ מטיפול בבעיה ולאחר מכן ניתן יהיה להמשיך לבצע את העבודה שאנחנו רוצים לעשות.

סיבה נוספת היא השבחת הנכס. בין אם רכשנו נכס כדי להעמיד אותו להשכרה ובין אם אנו מתכוונים למכור את הנכס, שיפוץ יכול להיות הדרך להרוויח יותר כסף. חלקנו עשויים לחשוב שמדובר בהוצאה גדולה, אך פעמים רבות ההוצאה הזו משתלמת. למעשה, במקרה של מכירה, שיפוץ נכון יכול להעלות את שווי הנכס אפילו בעשרה אחוז ויותר. חשוב לשים לב לתכנון נכון ולגעת במקומות הבעייתיים כדי להבטיח שנוכל לממש את מלוא הפוטנציאל.

לבסוף, יכול להיות שמאסנו במצב הנוכחי של הנכס, למרות שרוב המערכות שבו הן במצב טוב. יכול להיות שאנחנו רוצים לפתוח את הסלון, לרווח את החדרים או אולי לאחד אותם. אם הסטטוס של החיים שלנו השתנה או אם אנחנו רוצים לחוות שינוי וליהנות מהנכס שלנו כפי שהוא יכול להיראות במיטבו, שיפוץ הוא הדרך לעשות זאת. על אף שהסיבה היא אישית, החוויה לאחר השיפוץ יכולה להיות משמעותית וההתאמה של הנכס לחיים שלנו יכולה להעלות את איכות החיים.

חברה לביצוע שיפוצים בחיפה

השיפוץ של הנכס יכול להתבצע לאחר שנים שחלמנו לעשות זאת והוא יכול להתבצע כאשר אנחנו מבינים שישנה בעיה במבנה ומנצלים את ההזדמנות לבצע פעולות נוספות, מעבר לתיקון הנקודתי. כך או אחרת, תמיד נרצה להכניס אלינו לנכס את אנשי המקצוע הטובים ביותר לפרויקט החשוב שלנו.

בחירת אנשי המקצוע הנכונים למשימה היא הדרך להבטיח את התוצאה שעליה חלמנו. אנו עומדים להשקיע משאבי זמן וכסף ורוצים לקבל את התמורה בעדם. בשיחה עם היחידה לשיפוצים נוכל ללמוד רבות על התהליך שעומד לפנינו ולקבל הצעת מחיר רלוונטית בהתאם לתוכניות שלנו. היחידה לשיפוצים מביאה איתה ניסיון רב לשטח ותשמח להראות לנו שלל עבודות שכבר ביצעה בעבר.

 קבלן שיפוצים בחיפה – טיפים לשיפוץ

 1. אם אתם מתכוונים לגור בדירה בזמן השיפוצים, בדקו עם הקבלן כיצד אפשר לצמצם את ההפרעה למהלך החיים שלכם
 2. הכינו רשימה של סדרי עדיפויות כדי שתוכלו לקבל החלטות מהירות בזמן השיפוצים במידה ויש חריגות בתקציב
 3. אל תשכחו להודיע ליתר הדיירים בבניין על השיפוץ המתוכנן

קבלן שיפוצים בצפון

מחפשים קבלן שיפוצים בצפון? מהם האלמנטים המרכזיים שאתם רוצים לקבל ממנו? מהן ההתחייבויות שאתם רוצים לעגן במסגרת הסכם העבודה? מדוע אסור לזלזל באף התחייבות כזאת, גם אם האיש העומד מולכם נראה לכם מאוד אמין? חיפוש קבלן שיפוצים בצפון כמו כל קבלן שיפוצים אחר, חייב להתבצע בצורה שיטתית ומוקפדת ועל כך מדברים איתכם בשורות הבאות, המומחים של היחידה לשיפוצים.

מהם האלמנטים המרכזיים שחשוב לעגן בהסכם עבודה עם קבלן שיפוצים בצפון?

בעבודה עם קבלן שיפוצים בצפון, או למעשה עם כל סוג של קבלן מכל אזור בארץ, ישנם מספר אלמנטים שאתם רוצים לעגן בהסכם העבודה איתו. הדבר הראשון שאתם רוצים לעגן הוא מודל התשלומים שחייב להיות מודל מדורג לפי אבני דרך. במודל זה אתם משלמים לקבלן בהתאם להתקדמות הפרויקט ומונעים מצב בו העברתם כבר את הכסף לקבלן כשהוא עדיין לא ביצע את העבודה, ואולי גם לא יבצע אותה.

דבר שני שאתם רוצים להקפיד עליו הוא עיגון של סמכויות מפקח בניה מטעמכם. אם מדובר בפרויקט שיפוצים משמעותי, אתם בהחלט רוצים לשקול שכירת מפקח בנייה מטעמכם ובמקרה כזה, יהיה צורך לעגן את סמכויותיו מול הקבלן המבצע ואת המחויבות של הקבלן לבצע תיקון של ליקויים אותם יציף המפקח. באותו מישור יש להבטיח את התחייבות הקבלן לביצוע תיקון של כל ליקוי שיימצא במסגרת בדיקת בדק בית בתום הפרויקט.

לבסוף, אתם רוצים לעגן את כל הפרטים של הפרויקט ואת כל ההתניות של הביצוע מול תכנית בנייה וכתב חומרים וכן אישור בכתב שלכם כלקוחות על כל רכישה של פריטי גמר ובכלל זה גוון צבע, ריצוף, כלים סניטריים וכן הלאה. כל אחד מן הפריטים האלה יירכש על ידי הקבלן אבל באישור מקדים שלכם.

הקפידו בקלה כבחמורה

אחת הבעיות המרכזיות שבה נתקלים לקוחות המבקשים לבצע פרויקט שיפוצים בסיוע קבלן שיפוצים בצפון היא חוסר הידע, חוסר הניסיון וחוסר ההיכרות עם ענף הבנייה והשיפוצים. במצב זה, אתם נתונים למעשה לחסדיו של איש המקצוע שיושב מולכם ואם מדובר באדם שיודע לשדר אמינות, מהימנות וחברות, אז אפשר למכור לכם כמעט הכל ואתם בדרך כלל תאמצו את מה שמציעים לכם ללא יכולת אמיתית לשפוט את הדברים בצורה שקולה ומחושבת. לפינה הזאת אתם לא רוצים להיכנס, לא עם קבלן שיפוצים בצפון ולא עם אף קבלן אחר. אם צריך, שכרו איש מקצוע בדמות מפקח בנייה שילווה אתכם כבר מהשלב הראשון של הפרויקט וקחו את הכל עם קורטוב של ספק. בכל מקרה, עגנו הכל בהסכם ואל תוותרו על שום דבר שיכול להיות מכריע עבורכם.

היחידה לשיפוצים מציעה לכם שירותי קבלן שיפוצים בצפון הארץ ומתחייבת לכם על הסכם עבודה רחב ומקיף שבמסגרתו תוכלו לעגן את כל מה שחשוב לכם.

קבלן שיפוצים בחיפה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753262

מה למדתם בכתבה:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

שיפוץ דירה
עבודות גמר שיפוצים

אחד השלבים החשובים ביותר בשיפוץ הבית הוא שלב הגימור או כפי שמכונה בידי רבים שלב הפינישים. זהו השלב בו יבצע הקבלן את כל הפינישים בכל

קרא עוד »
קבלן שיפוץ

המונח קבלן שיפוץ הוא מונח שלא רבים משתמשים בו. הרבה יותר אנשים, כאשר הם מחפשים איש מקצוע שישפץ להם את הבית או את העסק, מחפשים

קרא עוד »
איש עסקים
קבלן שיפוצים בצפון

מחפשים קבלן שיפוצים בצפון? מהם הפרמטרים שעל פיהם אתם צריכים לבחור את הקבלן? האם המלצה מחבר יכולה להספיק לכם בכדי לקבל החלטה? האם ישנם “סוגים”

קרא עוד »
רקע כלי עבודה
קבלני שיפוצים

קבלני שיפוצים אפשר למצוא ברשת ברשימה אינסופית, אבל כדי לדעת איך לבחור קבלן שיעשה עבורכם את העבודה הטובה ביותר, קראו את המאמר הבא. קבלני שיפוצים

קרא עוד »
שיפוץ דירה
עבודות גמר שיפוצים

אחד השלבים החשובים ביותר בשיפוץ הבית הוא שלב הגימור או כפי שמכונה בידי רבים שלב הפינישים. זהו השלב בו יבצע הקבלן את כל הפינישים בכל

קרא עוד »
קבלן שיפוץ

המונח קבלן שיפוץ הוא מונח שלא רבים משתמשים בו. הרבה יותר אנשים, כאשר הם מחפשים איש מקצוע שישפץ להם את הבית או את העסק, מחפשים

קרא עוד »
איש עסקים
קבלן שיפוצים בצפון

מחפשים קבלן שיפוצים בצפון? מהם הפרמטרים שעל פיהם אתם צריכים לבחור את הקבלן? האם המלצה מחבר יכולה להספיק לכם בכדי לקבל החלטה? האם ישנם “סוגים”

קרא עוד »
רקע כלי עבודה
קבלני שיפוצים

קבלני שיפוצים אפשר למצוא ברשת ברשימה אינסופית, אבל כדי לדעת איך לבחור קבלן שיעשה עבורכם את העבודה הטובה ביותר, קראו את המאמר הבא. קבלני שיפוצים

קרא עוד »
צרו קשר

היחידה לשיפוץ דירות מזמינה אתכם לחווית שיפוץ ייחודית בישראל! ליווי מלא ואישי לכל אורך התהליך החל מלב התכנון ועד לסיום ריהוט הבית .

לחברתנו ניסיון  בביצוע כל סוגי השיפוצים עם ניסיון של 10 + שנים בשיפוץ דירות, בניית וילות ושיפוץ בניינים.

פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני וקבלו הצעת מחיר ללא התחייבות לפרויקט קומפלט במחיר הזול בארץ (חיסכון ממוצע של 23%)

פרסום כתבות BEST LINKS ושירות בניית קישורים איכותיים  

© 2022 All Rights Reserved

התקשרו עכשיו