שיפוץ כללי

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אם אתם רוצים להכניס קצת צבע חדש לבית, לחדש את המראה של חדר האמבטיה המיושן על ידי שיפוץ חדר אמבטיה או אולי להוסיף מרפסת או חדר בודד, זה סיפור אחד. אם, לעומת זאת, אתם רוצים לרענן את כל הבית, לשנות לחלוטין את הרוח העיצובית והאסתטית של הבית ולחדש את כל מערכות הבית, זה כבר סיפור של שיפוץ כללי וכפי שנראה בשורות הבאות, זה סיפור שונה לגמרי. הסיפור שונה לגמרי לא רק בגלל שהשיפוץ הכללי הוא ארוך יותר, מורכב יותר, יסודי יותר וגם יקר יותר, אלא גם בגלל שכל הדרך בה אתם ניגשים אל משימת השיפוץ צריכה להיות מעמיקה יותר ומוקפדת יותר בכדי שתוכלו להבטיח את התוצאות הרצויות לכם.

מה זה שיפוץ כללי בעצם?

שיפוץ כללי הוא שם קוד לשיפוץ שנוגע בכל המערכות הביתיות ובשלד הבית על מנת לחדש את הבית לגמרי. מרבית פרויקטי השיפוצים נובעים ומבוססים על רצון לייצר שינוי אסתטי בבית כמו שיפוץ מקלחת, אלא שבמקרה של שיפוץ כללי, אסתטיקה היא רק מרכיב אחד מתוך שורה של מרכיבים הכוללים החלפת ותיקון תשתיות, החלפה ותיקון של מערכות מים, חשמל ותקשורת, שינוי משמעותי בשלד הפנימי של הבית, הוספת אלמנטים בשלד החיצוני והפנימי של הבית ולמעשה שינוי דרמטי של הבית. שיפוץ חדר האמבטיה הוא שיפוץ נקודתי. הוספת מרפסת זה שיפוץ נקודתי. החלפת מטבח וריצוף הבית זה שיפוץ נקודתי. תיקון צנרת המים והביוב זה שיפוץ נקודתי. החיבור של כל אלה יחד ועוד אל תוך פרויקט שיפוץ אחד זה שיפוץ כללי.

שיפוץ כללי

העלויות והמורכבויות הייחודיות לשיפוץ כללי

מן הסתם, אם שיפוץ אמבטיה עולה עשרות אלפי שקלים, החלפת מטבח עולה עשרות אלפי שקלים והחלפת תשתיות המים עולה עשרות אלפי שקלים, הרי שאם מחברים את כולם יחד ומוסיפים גם עוד שורה של עבודות שיפוץ מגוונות, עלות שיפוץ קומפלט הכוללת כבר מגיעה לטווח של מאות אלפי שקלים. את החשבון הזה כל ילד יודע לעשות אבל מה שהחשבון הזה באמת מבטא הוא את הצורך הקריטי לגשת אל פרויקט של שיפוץ כללי בצורה הנכונה שמייד נרחיב עליה.

גם בנושא של מורכבויות השיפוץ קיים פער דרמטי בין שיפוץ כללי ובין שיפוצים נקודתיים למיניהם. במסגרת שיפוץ כללי אתם עשויים להידרש לביצוע פעולות שמחייבות מעורבות של מהנדסים ואדריכלים, עיון במרשמי הבית, המפות, השרטוטים והמסמכים מרשם המקרקעין. בשיפוץ כללי עולה הסבירות שתבקשו לבצע פעולות שמחייבות הוצאת היתר בניה, בין שמדובר בתוספות בניה במרחב החיצוני של הבית ובין שמדובר בשינויים הנדסיים במרחב הפנימי שלו, ששניהם מחייבים הוצאת היתר בניה. בשיפוץ כללי אתם זקוקים גם ליותר אנשי מקצוע בעלי התמחויות רבות ומגוונות יותר על מנת להבטיח את הרמה הכוללת של התוצאות. אם שיפוץ חדר אמבטיה יכול להתבצע על ידי שיפוצניק אחד בודד שנעזר בבן הדוד שלו להשלמת המשימה, הרי שבמסגרת שיפוץ כללי, לא רק שתזדקקו לקבלן ביצוע שיהיה אחראי לפרויקט כולו, אלא שאותו קבלן ישכור בעצמו שירותים של קבלני משנה בעלי התמחויות בתחומים השונים שנכללים במסגרת השיפוץ.

הגישה הנכונה לשיפוץ כללי

לפני שנתאר את הגישה הנכונה לביצוע שיפוץ כללי בבית חשוב להדגיש כי גישה זו היא הגישה הנכונה לכל סוג של שיפוץ ולכל סוג של פרויקט בענף הבניה. יחד עם זאת, לאור המורכבויות והעלויות שהזכרנו לעיל, החשיבות של הגישה הופכת להיות קריטית עבורכם. גישה לא נכונה לפרויקט ואתם עלולים למצוא את עצמכם עם בית שנראה אמנם שונה מבעבר, אבל לחלוטין לא מה שייחלתם לו ולחלוטין לא בית שאפשר לסמן וי על הרמה המקצועית והסטנדרטים שיושמו בו. בכדי להבטיח שהכסף שלכם מקבל את התמורה הראויה לו, זה קריטי שתפעלו על פי הגישה שנציג בפניכם, על כלל מרכיביה.

שיפוץ בית פרטי

שלב התכנון – שלב מכריע בפרויקט שיפוץ כללי

ובכן, הדבר הראשון שאתם רוצים להקפיד עליו בביצוע שיפוץ כללי הוא התכנון ובתכנון הכוונה היא לגיבוש תכנית שיפוץ אדריכלית מקצועית. תכנית כזאת צריכה להיבנות בשיתוף פעולה בינכם ובין אדריכל מקצועי, להביא בחשבון את כל ההעדפות והרצונות שלכם אבל גם לשמור על עקרונות העיצוב המקצועיים, לרדת לפרטים הקטנים ולטפל בכל האלמנטים בבית שלכם, לרבות הנסתרים שבהם. אם בשיפוץ אמבטיה אתם יכולים לעמוד עם השיפוצניק באמבטיה הישנה שלכם ולספר לו מה אתם רוצים פה ומה נראה לכם שיהיה נכון שם ובסופו של דבר גם לקבל את טענת השיפוצניק שהוא יודע מה צריך לעשות והוא יעשה לכם חדר אמבטיה תותים, הרי שבפרויקט שיפוץ כללי הגישה הזאת היא פשוט אסורה בתכלית. כל פעולה, כל רכיב, כל חומר גלם, כל זווית וכל מידה חייבים להילקח בחשבון מראש במסגרת שלב התכנון, והכל צריך להיות מתועד במסגרת תכנית שיפוץ עם כתב כמויות ומפרט טכני.

בשלב התכנון גם חשוב מאוד כל הנושא של עיצוב הפנים. שלב העיצוב בפועל יתבצע כמובן בשלבים היותר מאוחרים של השיפוץ ובמסגרת שלבי הגמר שלו, אבל את הדברים יש לסגור כבר בהתחלה. סגנון העיצוב שאתם רוצים ליישם בביתכם, הצבעים, המרקמים, המוטיבים המרכזיים ובמילים אחרות הקווים המנחים לעיצוב הבית לצד הקווים האדומים שאתם לא מוכנים לחצות בעיצוב הבית שלכם – כל אלה חייבים להיות סגורים כבר בשלב התכנון. מרכיב זה של שלב התכנון דורש מעורבות גבוהה מאוד מצידכם וקבלת החלטות שאתם צריכים לעשות בינכם ובין עצמכם על סמך מידע שאתם אוספים ומלקטים מכל מקור אפשרי על מנת להעריך את אפשרויות העיצוב העומדות בפניכם ולהחליט על האפשרות המתאימה לכם ביותר.

בחירת קבלן ביצוע ללא פשרות

השימוש במונח "ללא פשרות" יכול לרמז על כך שזה הולך לעלות לכם ביוקר אבל זה ממש לא המצב. אם תפעלו נכון ובחוכמה, תוכלו להבטיח שיפוץ כללי ללא פשרות בכלל ובמחירים אטרקטיביים שאחרים רק יכולים לחלום עליהם. לשם כך חשוב מאוד להתחיל בבחירת הקבלן הנכון והדבר הראשון שאתם רוצים להבטיח הוא שמדובר בקבלן רשום. תוכלו להיכנס לאתר משרד השיכון שם מופיע פנקס הקבלנים הרשומים בישראל ולבחור משם מספר קבלנים שאתם רוצים לבחון. לחילופין, אם יש לכם המלצות וחוות דעת מקצועיות חיוביות על קבלן מסוים, אתם רוצים לוודא מול פנקס הקבלנים, שמדובר בקבלן רשום. אם זה לא המצב אתם פשוט לא עובדים איתו – זה כזה פשוט.

שנית אתם רוצים להבין את שיטות העבודה של הקבלן, להבין מה הוא מבצע בעצמו ובאילו תחומים הוא נעזר בקבלני משנה. בהיבט זה חשוב לוודא שהקבלן מכיר את המגבלות המקצועיות שלו מתוך הבנה שהוא לא יכול להיות מומחה בכל מכל ושהיכן שצריך הוא גם יודע לקחת צעד הצידה ולפנות את הבמה לקבלני משנה בעלי ההתמחות הנדרשת. עקרון זה חשוב במיוחד סביב הנושא של תשתיות המים, הביוב והחשמל, סביב עבודות הגבס וסביב עבודות בטון שיש לבצע.

פיקוח בנייה בפרויקט שיפוץ כללי

פיקוח בנייה הוא אולי אחד הדברים החשובים ביותר בכל פרויקט שיפוץ כללי, לבטח אם עלותו עולה על מאה אלף שקלים. מפקח בניה הוא למעשה הפונקציה המקצועית היחידה שבוחנת את התקדמות השיפוץ, מוודאת שכולם עושים את תפקידם כנדרש, בהתאם לתכנית הבנייה, בהתאם להסכם העבודה ובהתאם ללוחות הזמנים, שאף אחד לא מעגל פינות ושאף אחד לא עושה פוילישטיקים על חשבונכם, הלקוחות. נהוג אמנם לחשוב שמפקחי בנייה קיימים רק באתרי בנייה חדשה, אבל זה לא המצב. בהיבט זה אתם רוצים לחפש את מפקח הבנייה בעצמכם, לבחור אותו בעצמכם ולשלם לו את שכרו בעצמכם. מפקח הבניה הוא הנציג שלכם בפרויקט והוא אמור לפקח על כל שאר הגורמים המעורבים בפרויקט. בדיוק מהסיבה הזאת, המפקח אמור להיות כפוף אליכם בכל היבט אפשרי ואסור שתהיה לו זיקה כלשהי לקבלנים המעורבים בפרויקט.

כפי שנסביר בהמשך, את הנושא של פיקוח הבנייה יש לעגן בהסכם העבודה וקבלן שיקשה עליכם מאוד בעניין הזה, הוא כנראה לא הקבלן שאתם רוצים לעבוד איתו. קבלנים מקצועיים מבינים את הצורך בפיקוח בנייה והם גם לא מוטרדים מכך שמישהו יפקח עליהם. קבלן שכן מוטרד מכך, כנראה יודע שיש סיבה טובה לפקח עליו.

הסכם עבודה לשיפוץ

השלב הבא שאתם רוצים להקפיד עליו הוא הסכם העבודה. כל זה בהנחה כמובן שבחרתם את הקבלן המבצע, שביצעתם השוואות מחירים סביב תכנית הבנייה, המפרט הטכני וכתב הכמויות הספציפי לפרויקט הספציפי שלכם. כעת, אתם צריכים לסגור את ההיבטים המשפטיים של הפרויקט וכאן אתם רוצים להיעזר בעורך דין מקרקעין שיסייע לכם להבטיח שאין מלכודות בהסכם ושכל האינטרסים שלכם מקבלים מענה. כך למשל, בהסכם העבודה אתם רוצים לעגן את הסמכויות של מפקח הבניה, לעגן את מודל התשלום (בשלבים על פי אבני דרך), לעגן את הנושא של בדיקת בדק בית שמייד נדבר עליה ולכלול את כל ההתחייבויות שאתם צריכים לקבל מן הקבלן. הכל כמובן צריך להתבצע בצורה סבירה ובדיוק מהסיבה הזאת חשוב שעורך דין ילווה אתכם.

בדק בית בסוף השיפוץ כללי

 לבסוף, אחרי שיפוץ כללי אתם בהחלט רוצים להזמין מהנדס או הנדסאי בניין שיבצע עבורכם בדיקת בדק בית. בדיקה זו נועדה לבדוק את כל חלקי הבית, כל הפינות, כל האלמנטים, כל המשטחים וכל החללים בבית. במסגרת הבדיקה יבחן הבודק האם ומהם ליקויי הבנייה הקיימים במבנה וירכז את הכל במסגרת דו"ח בדק בית. דו"ח זה הוא מסמך משפטי שמבטיח לכם את האחריות על העבודה על פי חוק המכר וגם משמש כראיה משפטית קבילה במקרה שתאלצו לקחת את העניין למאבק משפטי. גם בדיקת בדק בית היא בדרך כלל בדיקה שנוטים לשייך אותה לבתים חדשים בלבד, אבל בפועל מדובר בבדיקה שיש ליישם בכל פרויקט רחב ידיים שבו ישנה סבירות גבוהה לליקויי בנייה בכל רמה שהיא.

לסיכום, אם נרצה להגדיר את הגישה הנכונה שאיתה אתם צריכים להיכנס לפרויקט של שיפוץ כללי, הרי שמדובר על גישה של מקצועיות והתנהלות קרה ומחושבת. זה לא המקום לתרבות הסמוך, זה לא המקום לכמעט ולבערך וזה לא המקום לאמונה עיוורת באנשים שנראים לכם נחמדים סך הכל. כל ההתנהלות שלכם צריכה להתבסס על השאיפה שלכם למצוינות ולמקצועיות, וזאת על מנת להבטיח שהכסף הרב שאתם הולכים להשקיע בפרויקט, יניב עבורכם את התוצאות הראויות. אם אתם פשוט לא האנשים האלה שיכולים להתמקח עם אנשי מקצוע על כל דבר קטן, אולי כדאי שתשכרו מישהו שינהל לכם את הפרויקט או שתאצילו את הסמכות על בן משפחה שדווקא טוב בזה. זה נכון שכל האלמנטים הללו עולים כסף, אבל מדובר בסכומים שהם כאין וכאפס לעומת ההוצאות שילוו אתכם ועוגמת הנפש שתלווה אתכם אם תגלו בסוף הפרויקט שעשו לכם עבודה מתחת לכל ביקורת.

שיפוץ דירה לפי סוג דירה וגודל דירה - עלויות שיפוץ דירה ממוצעות

גודל הדירהפירוט השיפוץ וסוגי עבודותטווח מחירים ממוצע
מחיר שיפוצים דירה בגודל ממוצע עבור עבודת הקבלןשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים1,100-1,600 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים כולל חומרי עבודה, חומר גמר, ספקים ובעלי מקצועשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים2,200-5,200 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים דירת 2-3 חדריםשיפוץ קומפלט- עבודות אינסטלציה וחשמל, החלפת ריצוף, קרמיקה בחדרי אמבטיה, עבודות צבע, טיח ועבודות גבס. 40,000-70,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה 3-5 חדרים מקבלןהכוונה לשדרוג דירת קבלן קיימת. המחיר לרוב יהיה זול יותר בהשוואה לשיפוץ של דירה ישנה מאפס, המחיר משתנה לפי החומרים שבוחרים ולפי גודל הדירה וכולל בין השאר בחירת חיפויים, שיפוץ המטבח הסלון והחדרים, פרקט ו/או ריצוף, צביעה של הדירה, שדרוג מרפסת, עבודות גבס ועוד. 60,000-100,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו עד לפני 15 שנההכוונה לשיפוץ בית קרקע עד שתי קומות100,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו לפני 20-30 שנההכוונה לשיפוץ קומפלט140,000-220,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת גןשיפוץ קומפלט. המחיר נוטה להשתנה בהתאם לגודל הדירה וסוג השיפוץ. המחיר מתייחס לשיפוץ כללי הכולל התקנה של דק בחצר, פרגולה, החלפת ריצוף או פרקט בבית, חיפויים, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים וחדר שינה. 130,000-160,000 ש“ח
מחיר שיפוץ פנטהאוז או דירת דופלקס שתי קומותהכוונה לדירה בגודל של בין 80-150 מ“ר. שיפוץ קומפלט הכולל צביעה של הדירה, חידוש מערכת איטום, טיפול בבעיות רטיבות, אינסטלציה, חשמל, גבס, ריצוף, פרקט ועוד. 150,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה עד 4 חדריםהכוונה לשיפוץ קומפלט הכולל החלפה של מערכת האינסטלציה והחשמל, חיפויים, עבודות צבע, עבודות גבס, מזגנים, שיפוץ חללים, פרקט ועוד. 70,000-150,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 100 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 50,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 80 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 40,000-100,000 ש“ח
חידוש מראה דירה, שיפוץ בייסיקהכוונה לשיפוץ ללא שבירת קירות או החלפת מערכות, שיפוץ בסיסי בלבד להענקת מראה חדיש ואסתטי לנכס. עבודות צבע, טיפול בליקויים. לעתים כולל גם שיפוץ חלל אחד כמו חידוש חדר האמבטיה או המטבח. 10,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת 5 חדרים עד 180 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט ברמה גבוהה, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים, חדר שינה. עבודות חשמל, אינסטלציה, חיפויים, עבודות גבס, טיח וצבע, פרקט ועוד. 150,000-200,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוצים למשרדים, חנויות, מקלטים, מרפסות וכדומה

סוג הנכס סוג השיפוץטווח מחירים
מחיר שיפוץ יחידת דיור בגודל של עד 60 מ“רחשמל, אינסטלציה, צבע, טיח, עבודות גבס, תיקונים, איטום, אלומיניום ועוד30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ נכס שיכון בעלות נמוכההכוונה לשיפוץ ברמת סטנדרט, דירת עמידר של עד 3 חדרים, טיפול בליקויים כמו רטיבות, עובש וכדומה28,000-40,000 ש“ח
מחיר שיפוץ משרד הכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד 180 מ“ר. הוספה של מחיצות בסגנון OPEN SPACE, חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 60,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ עסק או חנותהכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד80 מ“ר. עבודות חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מרפסת עד 20 מ“רהכוונה לעלות עבור חומרים ומחיר עבודה, לא כולל עבודות גינון. החלפת ריצוף, עבודות צבע, טיח, טיפול ברטיבות. 7,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מקלטהכוונה לעלות כוללת של חומרים ועבודה. עבודות צבע וטיח, החלפה של תאורה, הוספת מידוף או פתרונות אחסון מתאימים, חשמל, עבודות ניקיון והדברה. חידוש לפי הוראות של פיקוד העורף 5,000-10,000 ש“ח
מחיר שיפוץ בניין מגוריםהכוונה לבניין עד 6 קומות. השיפוץ הוא חיצוני ופנימי גם יחד, שיפוץ לובי, עבודות צבע, חיפויים, חשמל, אינסטלציה, לא כולל החלפה או התקנה של מעלית. 150,000-200,000 ש“ח
מחיר שיפוץ חיצוני עבור בניין עד 6 קומות. שיפוץ מעטפת המבנה לא כולל הוספה של מרפסות. עבודות צבע, טיח, חידוש מעטפת, חידוש מרזב, חידוש מערכת איטום ועוד90,000-150,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ חדר האמבטיה

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיהשיפוץ סטנדרטי- החלפת קרמיקה וחיפויים, לרוב לא כולל החלפת צנרת. כולל החלפה של אסלה וכלים סניטריים. טיח, צבע, טיפול ברטיבות ובעובש. 7,000-12,000 ש“ח
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיה שיפוץ יוקרתי - עלות כוללת החלפה של הצנרת, פירוק ריצופים וחיפויים כולל התקנה מחודשת, נקודות חשמל חדשות, התקנה חדשה של כלים סניטריים, צביעה, טיח, עבודות גבס, טיפול בעובש ורטיבות, החלפה של המקלחון ועוד. 12,000-30,000 ש“ח
מחיר התקנה של אסלה חדשההעלות כוללת את ההתקנה עצמה, אסלה מסוג תלויה או רגילה. התקנה חיבור לצנרת, איטום וחציבה בקירות. 400-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של ניאגרה מסוג סמויההמחיר כולל איטום וחציבה בקירות700-3,000 ש“ח
מחיר התקנה של כיור העלות כוללת התקנה של הכיור או שני כיורים, ברזים, חיבורים מתאימים לצנרת, חציבה בקירות ואיטום. 250-700 ש“ח
מחיר התקנה של אמבטיה העלות כוללת חיבור של האמבטיה אל הצנרת, הדבקה של האמבטיה ותהליכי איטום. לא כולל החלפה של אמבטיה ישנה בחדשה. 1,300-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של מקלחוןהעלות היא עבור התקנה של מקלחון חדש אבל לא כולל פירוק של אמבטיה קיימת או מקלחון קיים400-2,000 ש“ח
מחיר פירוק חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת פירוק של כל החלל כולל כלים סניטריים, כיור, קרמיקה ותהליכי פינוי. העלות איננה כוללת בדרך כלל התקנה של כל האמבטיה מחדש ומחיר זה נקבע מחדש. 800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מקלחון קייםפירוק מקלחון בלבד ופינוי הפסולת. 300-600 ש“ח
מחיר פירוק קרמיקה בלבדהעלות נקבעת לרוב לפי מ“ר וכוללת פירוק של כל החלל, פינוי הפסולת. העלות איננה כוללת השמה של קרמיקה וחיפויים חדשים. מחיר זה נקבע בנפרד. 1,500-4,000 ש“ח
מחיר פירוק אסלההעלות עבור אסלה רגילה, לא אסלה תלויה וללא ניאגרה סמויה150-300 ש“ח
מחיר התקנה של חיפויים וקרמיקות חדשים בחלל האמבטיההעלות לרוב לפי מ“ר וכוללת התקנה מחדש של כל החיפויים והריצוף בחלל. 150-400 ש“ח
מחיר שיפוץ חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת את עבודות החיפויים והריצוף, החלפת כלים סניטריים ואיטום. 3,000-20,000 ש“ח
מחיר החלפת חיפוי רק בשירותיםהעלות כוללת את עבודות החיפוי בחלל השירותים 1,000-1,500 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ המטבח

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר חידוש של המטבח הקייםהעבודה כוללת בין השאר החלפה של הדלתות לארונות קיימים או צביעה שלהם, החלפה של פורמייקה לדלתות קיימות וכדומה. לא מדובר בעבודת שיפוץ או החלפה של מטבח חדש במטבח קיים. 1,800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מטבח העלות כוללת פירוק של המטבח כולו, כולל פינוי הפסולת. העלות משתנה בהתאם לגודלו של המטבח ולפי מורכבות העבודה, יש או אין מעלית, גישה וכדומה. 1,000-6,000 ש“ח
מחיר פירוק ארונות המטבח והתקנה של ארונות חדשיםהעלות משתנה בהתאם לסוג וכמות הארונות שיש לפרק ויש להתקין. 500-3,000 ש“ח
מחיר הכנה עבור מדיח כליםהעלות לרוב כוללת החלפה של נקודת ברז ישנה בחדשה מתחת לכיור, חיבור ברז יציאה למדיחה ויצירה של נקודות חשמל וביוב. במידת הצורך נקבעת עלות גם לפירוק והחלפה של הארון. 280-1,000 ש“ח
מחיר החלפה של הברז במטבחעלות משתנה280-600 ש“ח
מחיר התקנה של כיור במטבח העלות לרוב כוללת גם התקנה של הסיפון. לא כולל המחיר של החלקים. 280-1,000 ש“ח
מחיר התקנה של אי במטבחהעלות היא לפי מטר רץ ותלויה בסוג האי ובחומרים. 1,200-1,700 ש“ח
מחיר החלפה והתקנה של שיש למטבחהעלות לפי מטר רץ וכוללת גם את ההתקנה. 600-2,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית, מותקן על קלאפההעלות היא לפי מטר רץ270-1,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית על הקיר עצמוהעלות היא לפי מטר רץ והיא משתנה בהתאם לסוג הזכוכית שבוחרים. ניתן לשלב חיפוי זכוכית חלק או עם דוגמאות, ניתן לשלב חיפוי זכוכית בהתאמה אישית. 700-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של קנט למטבחהעלות היא למטר רץ. העלות משתנה בהתאם לעובי וסוג השיש, רמת גימור וגודל החלל. 150-400 ש“ח
מחיר לפירוק מטבח ישן והובלה של מטבח חדש העלות לרוב כוללת התקנה של שיש חדש וצנרת, אך איננה כוללת את תהליך הרכבת המטבח1,600-3,200 ש“ח
מחיר להחלפה של דלתות המטבח העלות משתנה בהתאם לסוג הדלתות וגודל המטבח160-400 ש“ח
מחיר החלפה של דלתות מטבח מדלתות רגילות לדלתות זכוכיתהעלות נקבעת לפי סוגי הדלתות וגודל המטבח.280-600 ש“ח
מחיר התקנה של מטבחון ליחידת דיור או התקנה של מטבח קטן שמגיע מוכן/מטבח מודולריהעלות היא עבור מטבחים קטנים2,200-2,900 ש“ח
מחיר צביעה של דלתות המטבחהעלות משתנה בהתאם לכמות הדלתות וסוגן400-700 ש“ח

מחירון ועלויות עבור תוספות, עבודות בניה ושיפוצים כלליות ועבודות בניה מיוחדות

סוג העבודהסוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר הוספה חדר על הגג העלות תלויה בגודל של החדר ובבחירת החומרים ונקבעת לפי מ“ר10,000-15000 ש“ח
מחיר לסגירה של חנייה העלות היא עבור סגירה של חניה מקורה באמצעות קירות מסוג בלוקים, בגובה של עד 3.5 מטרים לקיר7,500-12,000 ש“ח
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בייסיקהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בינוניהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 4,000 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט יוקרתי גבוההעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 5,000 ש“ח למ“ר
מחיר בניה ירוקההעלות משתנה לפי סוג הבניה, סטנדרט הבניה, סוג החומרים שבוחרים, רמת גימור, בעלי מקצוע ועוד… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר בניית שלד לבית פרטיהעלות עבור השלד בלבד ונקבעת לפי מ“רממוצע 1,500 ש“ח למ“ר
עלות הוספה של מרפסת שמש לבניין עומד העלות עבור דירה אחתממוצע 58,000 ש“ח
מחיר בנייה של ממ“דהעלות עבור דירה בבניין קייםממוצע 90,000 ש“ח
מחיר שבירת קירהעלות מתייחסת לקיר בלוקים. העלות נקבעת לפי מ“ר לקיר בעובי שנע בין 6-11 ס“מ. העלות לא כולל פינוי. 150-300 ש“ח
מחיר תיקון או חידוש פרגולההעלות מתייחסת לפרגולת עץ עבור שיפוץ, חידוש צבע, טיפול נגד מזיקים ושימון. העלות נקבעת למטר. 900-2,000 ש“ח
מחיר בנייה של קיר בלוקים או קיר בטוןהעלות לפי מטר380-500 ש“ח
מחיר השכרה למכולה עבור פינוי פסולת לעבודות שיפוצים. השירות מתאים הן עבור שיפוצים בבניינים והן עבור שיפוץ בבתים פרטיים. העלות נקבעת לפי יום.500-800 ש“ח
מחיר שיפוץ גג רעפיםהעלות הינה משוערת עבור תהליכי שיפוץ. מדובר בגג רעפים לבית פרטי. 1,800-2,200 ש“ח
מחיר לניקיון דירה או בית שעברו שיפוץהעלות משתנה ותלויה בסוג השירות וברמת מורכבות של הניקיון. 1,800-4,000 ש“ח
מחיר עבור יציקה של קורות בטוןהעלות היא לפי מ“ק וכוללת יציקה של בטון. העלות איננה כוללת תהליכי קידוח או הוספה של ברזלים. 1,400-3,000
מחיר סגירה מרפסת שמשהעלות נקבעת לפי מ“ר וכוללת סגירה של מרפסת עם וויטרינות מסוג אלומיניום וזכוכית גם כן, נהוג לשלב גג עשוי אלומיניום300-1,000 ש“ח
מחיר סגירת מרפסת באמצעות אלומיניוםהעלות תלויה בגודל המרפסת ונקבעת לפי מ“ר. הסגירה מתבצעת או באמצות אלומיניום או באמצעות תריסים6,500-9,000 ש“ח

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

שיפוץ חיצוני יוקרתי
שיפוץ חיצוני יוקרתי

שיפוץ חיצוני יוקרתי אם אתם גרים בבניין משותף או בבית פרטי כבר תקופה ארוכה, יש סיכוי גדול שהנושא של שיפוץ חיצוני יוקרתי יעניין אתכם. בחלוף

קרא עוד »
שיפוץ דירה ישנה בקיבוץ

שיפוץ דירה ישנה בקיבוץ הוא אחד הדברים הסנטימנטליים שיכולים להיות. תמיד כאשר אנחנו מגיעים אל דירה שינה התהליך הוא מרגש, אבל גם קצת כואב במקום

קרא עוד »
דירה עם נוף
שיפוץ מטבחים

חולמים על מטבח חדש, מעוצב, פרקטי ואסתטי? מטבח החלומות שלכם? המומחים מטעם ”היחידה לשיפוצים“ ישמחו לסייע לכם ולוות אתכם בכל שלבי השיפוץ החל משלב בחירת

קרא עוד »
שיפוץ חיצוני יוקרתי
שיפוץ חיצוני יוקרתי

שיפוץ חיצוני יוקרתי אם אתם גרים בבניין משותף או בבית פרטי כבר תקופה ארוכה, יש סיכוי גדול שהנושא של שיפוץ חיצוני יוקרתי יעניין אתכם. בחלוף

קרא עוד »
שיפוץ דירה ישנה בקיבוץ

שיפוץ דירה ישנה בקיבוץ הוא אחד הדברים הסנטימנטליים שיכולים להיות. תמיד כאשר אנחנו מגיעים אל דירה שינה התהליך הוא מרגש, אבל גם קצת כואב במקום

קרא עוד »
דירה עם נוף
שיפוץ מטבחים

חולמים על מטבח חדש, מעוצב, פרקטי ואסתטי? מטבח החלומות שלכם? המומחים מטעם ”היחידה לשיפוצים“ ישמחו לסייע לכם ולוות אתכם בכל שלבי השיפוץ החל משלב בחירת

קרא עוד »

בחרו את אזור השירות לשיחה

אזור דרום

אזור מרכז/צפון