שיפוץ מטבח

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753262

יש שני דרכים לסיים שיפוץ מטבח. הדרך הראשונה היא הדרך בה נעסוק היום, והיא על בסיס שלבי עבודה מדויקים. בדרך זאת אנחנו יכולים להבטיח שהתוצאה הסופית אותה נקבל תהיה התוצאה אליה ייחלנו, והיא כמובן שווה את המחיר. הדרך השנייה היא דרך בה אנחנו מחפשים דרכים לא נכונות להוזיל את המחיר. אפשר להוזיל את מחירי עלויות של שיפוץ מטבח, אבל גם צריך לדעת איך לעשות את זה. אם אתם רוצים לקבל תוצאה מדויקת, עליכם לעבוד בצורה חכמה ומתונה.

תכנון חובה לפני שיפוץ מטבח

עוד לפני תכנון שיפוץ מטבח יש לעבור כמה שלבים של היכרות עם בעל המקצוע. רק לאחר שבחרתם בעל מקצוע

כיצד מתבצעת הנמכת תקרה במטבח בזמן שיפוץ
צילום:freepik

איכותי ויש לכם כבר חזון גבי איך אתם מעוניינים שהמטבח שלכם יראה, רק אז ניתן יהיה להתחיל בשלב התכנון של בעל המקצוע. שיפוץ מטבח הוא מונח מאוד כולל, יש היום מערכות שונות במטבח שהן כלולות בשיפוץ מטבח. לדוגמא, מערכת החשמל, המים, האינסטלציה. לעיתים, בעל הבית ירצה לעשות רק שיפוץ קוסמטי. במקרים כאלה היחס יהיה שונה. לכן, בראש ובראשונה אמורה לעלות השאלה, מה אתם רוצים לשפץ?

יש לנו ריהוט שונה במטבח, מדובר על לב הבית. יש ארונות, דלתות, שיש ונקודות חשמל ואינסטלציה. כמו כן, יש לנו אפשרויות עיצוב שונות כמו חיפוי קירות, החלפת ברזים וכן הלאה. הבחירה תלויה בחזון שלכם ובתקציב שעומד לרשותכם. יש הרבה נקודות שאנחנו צריכים לדעת אם הם היו בעייתיים לפני כן, כמו לדוגמא נקודות גז וכו’. אם לנקודות אלו לא הייתה גישה טובה בעבר, זה הזמן הנכון לעשות את השינוי המיוחל. כמו כן, בעת השיפוץ ניתן להוסיף נקודות רלוונטיות למטבח, ברזים, כיורים וכל מה שעולה בראשכם.

השלבים הבאים לאחר שלב התכנון יהיה לפנות את המטבח הקיים. במקרים רבים השיפוץ יהיה כאשר יש עוד מטבח קיים בבית שלכם ואתם רוצים לשדרג אותו. במקרים כאלה השלב הראשון הוא שלב פירוק ופינוי. אנחנו רוצים לייצר לנו משטח עבודה נטרלי. השלב הזה כולל פירוק של כל ארונות המטבח, הריצוף וכן הלאה. השלב הבא הוא במקרה שאין לכם נקודות חשמל, וגז ומים. במקרים כאלה אנחנו נקים נקודות חדשות שיהיו יותר זמינות לעיצוב החדש אותו נבחר.

השלבים האחרונים הם השלבים הקוסמטיים. בשלבים אלו נרכיב את הארונות החדשים שניתן יהיה לעצב בהתאמה אישית, להזמין שיש למטבח שגם הוא מעוצב בהתאמה אישית או לפי הקטלוג שבחרתם. לאחר שכל הבסיס מותקן, כעת זה הזמן להתקין את הברזים ולבדוק את כל נקודות החיבור ובמקרה הצורך, גם ריצוף. זהו, יש לכם מטבח חדש!

כמה עולה שיפוץ מטבח?

כפי שאתם רואים, יש הרבה נתונים שונים אשר יכולים להשפיע על מחיר המטבח. אם מדובר על שיפוץ מטבח קיים

מה המחירים המקובלים בארץ לשיפוץ מטבח
מטבח לדוגמא(צילום:pxhere)

וישן, המחיר יהיה בהתאם. אם מדובר על שיפוץ מטבח בנקודות ספציפיות המחיר יהיה בהתאם. ברוב המקרים, כאשר אנחנו רוצים לחדש את המטבח שלנו אנו נדבר על שיפוץ כולל. גודל המטבח הוא גם בעל השפעה לגבי המחיר הסופי, שכן עלויות הריצוף, הארונות, השיש ועוד נקבעים לפי מ”ר. מחיר שיפוץ מטבח קטן יכול לנוע בסביבות ה-10,000 ש”ח. מחיר שיפוץ מטבח בינינו ינוע בין 10,000 ש”ח ועד כ-30,000 ש”ח. מחיר שיפוץ מטבח כולל בסדר גודל בינוני עד גדול נע בין 35,000 ש”ח ועד 100,000 ש”ח. יש חשיבות גם לעיצובים אותם בחרתם, לתוספות של הארונות, האם מדובר על עץ מלא, מתכת, זכוכית וכן הלאה.

איך מוצאים בעל מקצוע איכותי?

כיצד למצוא איש מקצוע מתאים עבור שיפוץ מטבח
צילום:123rf

איך בוחרים בעל מקצוע איכותי שיוכל להעניק לנו את השירות אותו אנחנו רוצים? לא פשוט למצוא בעל מקצוע איכותי היום, אתם חייבים לדעת את זה. תחום השיפוצים הוא תחום מאוד פרוץ, כל אדם עם מברגה היום מכנה את עצמו שיפוצניק. תחילה, אתם חייבים לוודא שמדובר על קבלן שיפוצים או שיפוצניק מורשה. שיפוצניק מורשה הוא שיפוצניק אשר עבר את ההכשרה המתאימה והוא מוכר על ידי רשם הקבלנים לסיווג המתאים לו (131 א’). ברגע בו אתם פונים אל בעל מקצוע מורשה אתם כבר יכולים להיות רגועים יותר.

לעיתים כאשר מדובר על שיפוץ מטבח אנחנו נצטרך מספר אנשי מקצוע. לכן, הדרך הנכונה ביותר לצמצום טעויות היא על ידי בחירת חברת שיפוצים אשר דרכה תוכלו לקבל את כל האפשרויות אותם אתם רוצים במטבח שלכם. זה גם עוד דרך לחסוך לא מעט כסף. ברגע שיש קבלן שיש תחתיו את כל בעלי המקצוע או חברה שמחזיקה את כל בעלי המקצוע אתם בידיים בטוחות.

כמו כן, וודאו היטב שיש לכם אחריות על העבודה ולא רק על המוצר עצמו. כאשר מדובר על שיפוץ מטבח מכל סוג שהוא, הלקויות יכולות לעלות גם כמה חודשים אחרי. בין אם מדובר על נזילות, בין אם מדובר על חומרי גלם שלא מתאימים למטבח (לוחות גבס שהם לא ורודים לדוגמא) ועוד סיבות שונות. ברגע שיש לכם אחריות גם על המוצר וגם על השירות לתקופה של מעל שנה לפחות, אתם יכולים להיות רגועים. לשם הפרוטוקול, אחריות רצינית צריכה להיות לפחות ל-5 שנים, במיוחד כאשר מדובר על שיפוץ שגם נוגע למערכות האינסטלציה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753262

מה למדתם בכתבה:

בלוג

תוספת קטנה שתעשה לכם קסם במטבח

המטבח הוא אחד מהאזורים החשובים ביותר בבית, ולכן חובה לעצב אותו תוך כדי מחשבה. כל בחירה שתעשו חייבת להיות כזאת שמתאימה למטבח שלכם כמו כפפה

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

שיפוץ מטבח קומפלט

שיפוץ מטבח קומפלט הוא שיפוץ כולל של כל המטבח וכל מה שקשור אליו. השיפוץ נועד בשביל לפתוח דף חדש. אם יש לכם מטבח ישן בבית

קרא עוד »
שיפוץ מטבח מחיר

יש עבור שיפוץ מטבח מחיר משתנה בהתאם לנתונים אשר נעסוק בהם במאמר הקרוב. חשוב להבין, המחיר אינו הפרמטר היחיד שאמור להוביל אתכם לבחירת בעל המקצוע,

קרא עוד »
שיפוץ מטבח קומפלט

שיפוץ מטבח קומפלט הוא שיפוץ כולל של כל המטבח וכל מה שקשור אליו. השיפוץ נועד בשביל לפתוח דף חדש. אם יש לכם מטבח ישן בבית

קרא עוד »
שיפוץ מטבח מחיר

יש עבור שיפוץ מטבח מחיר משתנה בהתאם לנתונים אשר נעסוק בהם במאמר הקרוב. חשוב להבין, המחיר אינו הפרמטר היחיד שאמור להוביל אתכם לבחירת בעל המקצוע,

קרא עוד »
צרו קשר

היחידה לשיפוץ דירות מזמינה אתכם לחווית שיפוץ ייחודית בישראל! ליווי מלא ואישי לכל אורך התהליך החל מלב התכנון ועד לסיום ריהוט הבית .

לחברתנו ניסיון  בביצוע כל סוגי השיפוצים עם ניסיון של 10 + שנים בשיפוץ דירות, בניית וילות ושיפוץ בניינים.

פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני וקבלו הצעת מחיר ללא התחייבות לפרויקט קומפלט במחיר הזול בארץ (חיסכון ממוצע של 23%)

פרסום כתבות BEST LINKS ושירות בניית קישורים איכותיים  

© 2022 All Rights Reserved

התקשרו עכשיו