חברת שיפוצים במרכז

האם יש הבדל בין שיפוצים במרכז לשיפוצים בצפון? או בדרום? אין הבדל. משפצים טובים יש בכל מקום, השאלה איך מגיעים אליהם. ישנם משפצים נהדרים ומקצועיים וישנם שרלטנים חובבנים.

 

אתם מתכננים שיפוץ גדול ואתם מחפשים חברת שיפוצים במרכז שתוכלו לסמוך עליה ולעבור את השיפוץ בראש שקט – איך עושים את זה?

חברת שיפוצים במרכז – איך לבחור נכון?

אתם רוצים לבצע שיפוץ גדול בבית שלכם, כדי לשפר את איכות החיים שלכם, או להגדיל את החנות שלכם כי קהל הלקוחות שלכם התרחב.

כאשר מדובר בשיפוץ גדול, מומלץ לשכור חברת שיפוצים במרכז שמרכזת תחתיה את כל בעלי המקצוע המתאימים.

אז, איך בוחרים את חברת השיפוצים המתאימה לכם מבין אלפי החברות במרכז?

 חברת שיפוצים במרכז

חברת שיפוצים במרכז – מה המשמעות של חברה רשומה?

חברה רשומה או קבלן רשום הם קבלנים שיש להם הסמכה מקצועית וניסיון של לפחות חמש שנים בתחומי שיפוץ ספציפיים כמו שיפוצים בבנייני דירות או שיפוצים במבנים ציבוריים, והרשימה המלאה נמצאת באתר משרד הבינוי והשיכון.

חשוב לשים לב שלחברה יש את ההסמכה הספציפית שדרושה לשיפוץ שלכם ומומלץ שיהיו מרוכזים תחתיה אנשי המקצוע הדרושים לפרויקט.

 

חברת שיפוצים במרכז – מתי צריך ומתי כדאי לשכור קבלן רשום?

כאשר השיפוץ עולה על סכום מסוים הקבוע בחוק, שכיום עומד על כ-45 אלף שקל, חובה לשכור חברת שיפוצים רשומה.

בכל מקרה, לשיפוץ גדול ומקיף מומלץ לשכור חברת שיפוצים שחוסכת לכם את הזמן ואת כאב הראש שבהתעסקות מול בעלי המקצוע השונים.

העלויות עשויות להיות גבוהות יותר, אבל איכות השיפוץ שתקבלו מצדיקה את ההשקעה.

 

חברת שיפוצים במרכז – מה תפקידה של חברת שיפוצים?

חברת השיפוצים דואגת להביא את כל אנשי המקצוע הדרושים, לפי תוכניות השיפוצים, בין אם זה איש מקצוע לאלומיניום או שיש, חשמלאי מוסמך או נגר.

חברת השיפוצים אחראית גם לרכוש את חומרי הבנייה, כאשר חברה וותיקה ובעלת ניסיון יכולה לספק חומרי בנייה איכותיים במחירים נמוכים ולחסוך לכם כסף.

חברת השיפוצים, או הקבלן מטעמה, הם אנשי הקשר שלכם לכל בעיה או תקלה.

 

 

 

 

חברת שיפוצים במרכז – איזו אחריות נושאת חברת השיפוצים?

אחריותה של חברת השיפוצים, או הקבלן מטעמה, מתפרסת על מספר תחומים:

  1. לנהל את אנשי המקצוע, לאתר בעיות במהלך השיפוצים ולפתור אותן
  2. לוודא שהעבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר ועל פי לוח הזמנים שקבעתם בחוזה
  3. לתקן את כל הליקויים והנזקים שמתגלים במהלך השיפוצים ולאחר סיום עבודות השיפוץ, במשך תקופת הבדק הקבועה בחוק המכר

 

חברת שיפוצים במרכז – אז איך בוחרים חברת שיפוצים?

גם אם בדקתם בפנקס הקבלנים והחברה רשומה, אל תוותרו על סקר שוק ואל תסתמכו על חוות דעת שקראתם ברשת או המלצות של חברים בלבד, אלא דברו עם הקבלן ובקשו לראות פרויקטים נוספים שלו.

 

דברו עם לקוחות קודמים של אותו קבלן ושאלו את כל השאלות החשובות עבורכם, כגון רמת השירות, איכות העבודה וזמינות הקבלן או החברה לטיפול בבעיות במהלך השיפוץ ובסיומו.

 

 

שיפוצים במרכז – בדרך הנכונה

כל מי שמבין משהו בשיפוצים יודע להבדיל בין חובבן למקצוען. כל מי שיש לו מעט כושר הבחנה יודע לזהות שרלטן. מקצוען אמיתי בתחום השיפוצים מבין בכמה תחומים הקשורים לתהליך כמו אנסטלציה, ריצוף, צבע, חשמל, איטום ועוד. שיפוצניק בעל ידע וניסיון יודע ליישם היטב תוכנית של אדריכל, יודע לקרוא את השרטוטים, שפצוניק טוב מבין את צרכי הלקוח, הוא גם יכול לייעץ, לחדד רעיונות ועוד. שיפוצים במרכז הארץ ובכלל, רק מהטובים ביותר.

חברת שפוצים המכבדת את עצמה

חברת שיפוצים רצינית מעסיקה אך ורק שיפוצניקים מקצועיים ומנוסים. שיפוץ דירה או בית דורש הרבה מאוד ידע בתחום הבנין. לא כל משפץ חייב להיות מהנדס בניין אבל הוא כן אמור להכיר את המורכבות של המבנים והתחומים השונים המשתלבים בהם. ישנן דרגות שונות של עומק השיפוץ ובהתאם לכך רמת המקצועיות הנדרשת. אם מדובר בעבודת צבע בלבד כמובן שלא נזדקק למומחה שיפוצים אבל בשיפוץ יסודי ועמוק לא נוכל להתפשר על רמת הניסיון והמקצועיות.

היתרונת של חברת בנייה ושיפוצים

לעומת שיפוצניק עצמאי המפרסם את עצמו ברשת או במקומות אחרים, חברת בנייה ושיפוצים מעניקה ליווי מקצועי לאורך כל הדרך, דואגת לכך שהשיפוץ יוביל לתוצאה מדויקת כדרישת הלקוח, מבצעת תיאום בין אנשי מקצוע שונים במידה וישנם כאלה בתהליך. בתהליך הלוגיסטי המורכב של השיפוץ, יש לחברה מסודרת את כל הכלים להתמודד. במקרה של טעויות בעבודה, יש תמיד למי לפנות, הלקוח לא לבד. נציגי החברה ישמחו לענות על כל שאלה, החברה היא כמו האב המלווה והמשגיח.

רוצה לשפץ אבל לא יודע איך?

לא פעם קורה שיש רצון עז לעשות שינוי אבל חסרים הרעיונות וההשראה לגבי טיב השינוי. רוצים לשנות אבל לא יודעים מה ואיך. אם יש לך רצון חזק להתחיל בתהליך השיפוץ ביחד עם הקשיים והמורכבות, כנראה שהשיפוץ הכרחי. כנראה שאכן הגיע הזמן. על מנת לקבל השראה מומלץ להעשיר את הדמיון בעזרת טיול מרגיע על שפת הים, יציאה להצגה או סרט, ביקור בתערוכה במוזיאון ובעיקר דפדוף במגזין עיצוב בתים. ככה באים רעיונות. פתאום נופל אסימון, רעיון נולד, והרגשת אושר מציפה.

שיפוצים במרכז מצריכים היכרות עם האופי האורבני

במרכז משפצים יותר אין ספק. לבתים במרכז אופי אחר מהבתים בצפון או בדרום ולכן השיפוץ הוא בהתאם. בצפון או בדרום ישנם הרבה מאוד בתים צמודי קרקע בעוד שבמרכז ישנם הרבה מאוד בתים משותפים. זו אולי הכללה, אבל מה שבטוח הוא שהנוף האורבני התל אביבי הוא ייחודי ואין דומה לו. מעצב פנים המלווה את תהליך השיפוץ, בדרך כלל יודע להתאים את עיצוב הבית למיקום הגאוגרפי שלו. בית תל אביבי טיפוסי דורש התיחסות לאופיה המיוחד של העיר וזה אתגר מעניין.

משפץ מקצועי עם רגישות עיצובית

משפץ הוא לא מעצב ואין צורך לצפות ממנו לידע בעיצוב. יחד עם זאת עליו להבין לעומק את דרישת המעצב וליסם אותה באופן המדויק ביותר. זה חלק מהתפקיד שלו ומהרגישות שעליו לפתח. אחד היתרונות הבולטים של חברת בנייה ושיפוץ לעומת משפצים עצמאיים, הוא בכך שהחברה מטפלת ודואגת לכל המערך המקצועי הדרוש לתהליך השיפוץ, אם הלקוח אינו מרוצה, יש עם מי לדבר וישנם יועצים שישמחו לעזור. אם לקוח חושב שהמשפץ לא קולע למטרת העיצוב, אפשר כמובן לפנות אליו ישירות ולהסביר ואפשר לדבר עם החברה, האב המשגיח.

 

 

שיפוצים במרכז הארץ דרך חברת אבן חושן שיפוצים

חברת אבן חושן שיפוצים היא חברת שיפוצים ובנייה עם ניסיון של למעלה מעשר שנים. חברה מקצועית ואמינה עם תוצאות מוכחות בשטח.  נחזור אליך בהקדם לאחר השארת פרטיך כאן

שיפוצים במרכז

More to explorer

טיפים לשיפוץ חדרי שינה

בשיפוץ דירה, לעתים דווקא את חדר השינה משפצים אחרון או מזניחים, על חשבון חדרים אחרים שבהם מארחים דוגמת הסלון. אבל אפשר לחשוב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.