שיפוצים בתל אביב: כך זה מתבצע ב-2020

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אם יש לכם דירה, משרד או עסק בתל אביב ואתם מחפשים איש שיפוצים בתל אביב, סביר להניח שבתוך דקות אחדות תוכלו למצוא עשרות אנשי שיפוצים שישמחו לבצע עבורכם את הפרויקט. המגוון הזה הוא כמובן דבר חיובי, אבל הוא יכול בקלות להפוך גם לדבר שלילי, אם מרוב מידע ומרוב אפשרויות בסוף תקבלו החלטה בצורה חפוזה ופזיזה שתוביל בסופו של דבר, למפח נפש. בבחירה של איש שיפוצים בתל אביב, ישנם מספר אלמנטים מרכזיים שאתם רוצים לבדוק ועל כך מספרים לכם בשורות הבאות, המומחים של היחידה לשיפוצים המציעה שירותי שיפוץ בתל אביב ובאזור המרכז כולו.

תל אביב שיפוצים

שפע של אפשרויות – מקום לטעויות

כאמור, אם אתם מחפשים איש מקצוע שיבצע עבורכם עבודות שיפוצים בתל אביב, עומד בפניכם מגוון עצום עם שפע של אנשי מקצוע שישמחו לבצע עבורכם את העבודה כבר היום. יחד עם זאת, לשפע הזה יש גם מחיר ורבים פשוט לא מצליחים להתמודד איתו ומבצעים בחירה בחיפזון ובפזיזות. על כן, בהיבט הזה אתם רוצים להתעלם מכל המגוון וכל השפע הזה ולהתמקד במספר אפשרויות ספציפיות, אליהן תוכלו להגיע דרך המלצות וחוות דעת מקצועית. או אז, תוכלו להתמקד במספר בודד של אנשי מקצוע ולבחון אותם יותר לעומק. המטרה שלכם היא לא למצוא את האופציה הטובה ביותר בתל אביב, אלא למצוא אופציה טובה של איש שיפוצים בתל אביב.

קבלן רשום – חובה

כל עבודת שיפוצים בתל אביב ובעצם בכל מקום אחר, חייבת תמיד להתבצע על ידי קבלן רשום ובהיבט הזה אתם לא רוצים להתפשר. כמובן שאם אתם זקוקים לעבודת שיפוצים קטנה ויש מישהו שמוכן לעשות לכם את זה במחיר זול במיוחד, אתם יכולים לקחת את הסיכון, אם כי גם במקרה זה, זה לא ממש מומלץ. בכל מקרה, בפרויקטים נרחבים של שיפוצים, בפרויקטים שעולים המון כסף ואמורים להימשך הרבה זמן ולהשפיע מאוד על איכות החיים שלכם, אתם לא יכולים להתפשר על היותו של הקבלן המבצע, קבלן רשום המופיע בפנקס הקבלנים של רשם הקבלנים במשרד השיכון.

תנאים של עבודה

בהזמנת איש שיפוצים בתל אביב, אתם רוצים לבחון גם את התנאים בהם הוא מציע לכם את השירותים שלו. כך למשל, האם הוא לוקח על עצמו אחריות על הפרויקט כולו ומנהל אותו מא' ועד ת' או שהוא רק מבצע את המשימות הנקודתיות שלו ותו לא? האם הוא מוכן לחתום לכם על הסכם עבודה שמבוסס על מודל תשלום מדורג לפי אבני דרך, פיקוח בניה, בדיקת בדק בית ומחויבות לעבוד עם קבלני משנה רשומים בלבד? כל אלה יכולים להצביע על הרמה המקצועית של איש המקצוע ועל כך אתם רוצים להקפיד. היחידה לשיפוצים מציעה לכם למעשה את האופציה לעשות כל עבודת שיפוצים בתל אביב, באמצעות אנשי מקצוע רשומים ובתנאי הסכם אופטימליים ללקוח.

יש לכם בית בתל אביב ואתם רוצים לשפץ אותו? הבשורה הטובה היא שתל אביב היא העיר שמציעה לכם את המגוון הגדול ביותר של אנשי מקצוע בתחום השיפוצים, אבל זוהי גם הבשורה הרעה. טוב, אולי היא לא כל כך רעה, אבל המשמעות שלה היא שללא ידע מקצועי וללא היכרות עם התחום, יהיה לכם קשה להבין בכלל מאיפה מתחילים לחפש ואיך בכלל בוחרים את איש המקצוע המתאים לכם לצורך ביצוע שיפוצים בתל אביב. אז מה הם האלמנטים המרכזיים שאותם אתם רוצים לבחון לאורך התהליך של שיפוץ דירה בתל אביב ובמה שונה פרויקט שיפוץ בתל אביב מאשר בערים אחרות או בישובים אחרים? על כך בשורות הבאות.

סוגי שיפוצים מכתיבים סוגי תהליכים

בעולם מושלם, כל שיפוץ היה מתבסס על אותו תהליך, שאת עיקריו נפרט בהמשך, אבל במציאות ישנם פרויקטים שבהם אנחנו מוכנים יותר לעגל פינות ושבהם אין הצדקה להכנות ארוכות מדי ומורכבות מדי לפני שיוצאים לדרך. כך למשל, אם כל פרויקט השיפוץ שלכם מסתכם בהחלפת ריצוף בדירה או אפילו בשיפוץ חדר האמבטיה שלכם, אתם בהחלט יכולים להשלים את המשימה גם ללא קבלן רשום וגם מבלי שעברתם תהליך מסודר ומוקפד של בחירת השיפוצניק, אם כי זה תמיד עדיף מבחינה מקצועית.

יחד עם זאת, כאשר מדובר על שיפוץ נרחב שנוגע בתשתיות ובשלד הבית, בהחלט יש מקום ליישם תהליך יותר יסודי ויותר מוקפד, שכולל התייחסות לרגולציה, לבחירת אנשי מקצוע, לתכנון ואפילו לפיקוח.

התהליך האופייני של שיפוץ דירה

בשורות אלה נתייחס כמובן לשיפוץ מקיף ונרחב של הבית, שיפוץ שנוגע גם בשלד ובתשתיות של הבית ולא מתמקד סביב אלמנט אחד. בשיפוצים כאלה ישנם מספר שלבים שיש לעבור בצורה מוקפדת כדלהלן:

תכנון

שלב התכנון הוא השלב הפותח של תהליך השיפוץ ובו אתם מתכננים למעשה את התוצאה הסופית שאתם רוצים לקבל ועובדים בשיתוף פעולה עם אדריכל על מנת לתרגם את הרעיונות שלכם לתכנית שיפוץ הנדסית וחתומה על ידי אדריכל ומהנדס.

היתרי בניה

היתרי בנייה נדרשים בכל מקרה של שינויים שנראים כלפי חוץ, שינויים מבניים במרחב או במעטפת החיצונית של הבניין וכן שינויים מסוימים בתוך החלל הפנימי של המבנה אשר נוגעים לשלד של המבנה. פה למעשה מתקיים ההבדל בין שיפוצים בתל אביב ובין שיפוצים בישובים אחרים, שכן את ההיתר יש לבקש מהוועדה המקומית לתכנון ובנייה בעיריית תל אביב. וועדה זו פועלת על פי חוקי התכנון בישראל, אבל גם על פי חוקי העזר של העיר תל אביב. ייתכן שפעולות מסוימות שאתם רוצים לבצע הן בכלל פטורות מהצורך בהיתר בניה, בעוד שאחרות זוכות לבחינה מחמירה יותר מאשר בישובים אחרים.

בחירת איש מקצוע

במסגרת פרויקט שיפוצים בתל אביב יכולים להיות מעורבים שורה ארוכה של אנשי מקצוע, החל מהאדריכל והמהנדס שכבר הזכרנו, דרך קבלן הביצוע הראשי וכלה בקבלני משנה, יועצים למיניהם, מפקח בנייה, מהנדס בדק בית וכן הלאה. מאחר ואין לכם היכרות עם ענף הבנייה והשיפוצים, חשוב מאוד שתמצאו קבלן ביצוע ראשי שיטפל בכל תהליך השיפוץ בעצמו, לרבות גיוס קבלני משנה על פי הצורך. יחד עם זאת, את קבלן הביצוע הזה יהיה עליכם לבחור בצורה מאוד מוקפדת, לוודא שמדובר בקבלן רשום המופיע בפנקס הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון, לוודא שהוא מסכים לכל הדרישות שלכם ביחס לפיקוח על הבנייה, לתשלום מדורג ולביצוע בדק בית בתום הפרויקט וכמובן לבחון המלצות וחוות דעת מקצועיות אודותיו.

איש המקצוע שתבחרו יכול להכריע את הצלחת הפרויקט כולו ויכול גם להכריע האם הפרויקט יעבור לכם חלק ומהר או שתאלצו לחוות עוגמת נפש והוצאות כספיות מיותרות. על השלב הזה של בחירת איש מקצוע אתם רוצים להתעכב, על כן, מעט יותר מהרגיל. כאמור, בביצוע שיפוצים בתל אביב, עומד בפניכם מבחר עצום של אנשי מקצוע שכל אחד מהם "יכול" לבצע את הפרויקט עבורכם ולכן חשוב שתבחרו נקודה מסוימת להתחיל בה ומשם לסנן ולהגיע לאיש המתאים לכם. פנקס הקבלנים הרשומים והמלצות מחברים, בני משפחה, שכנים ומכרים יכולות להיות נקודות פתיחה מצוינות לעניין זה.

דירה משופצת קומפלט

פיקוח בניה

בפרויקטים של שיפוץ נרחב ועמוק ישנה חשיבות רבה לנוכחות של פונקציית פיקוח. מפקח בנייה הוא מהנדס או הנדסאי בניין שבוחן את הפרויקט בזמן אמת, מוודא שאף אחד לא מעגל פינות, חורג מההוראות או פועל בצורה שפוגעת בעבודה ובלקוח ומוודא שהכל מתנהל על פי תכנית השיפוץ, על פי לוחות הזמנים ועל פי היתרי הבנייה שניתנו לפרויקט. מפקח הבניה אמור לפקח למעשה על הקבלן הראשי ועל כל יתר הגורמים המעורבים בפרויקט ועל כן חשוב מאוד שאת המפקח תשכרו אתם בעצמכם ותשלמו לו אתם את שכרו. מפקח שמובא על ידי הקבלן עצמו, אין בו כל ערך וזאת בוודאות אופציה שלא קיימת עבורכם. כמו כן, אם הקבלן מסרב לעגן את סמכויות המפקח בהסכם העבודה, זה אמור להדליק לכם נורה אדומה גדולה לגביו.

הסכם עבודה

את כל העניינים המשפטיים אתם רוצים לעגן בהסכם עבודה ולעשות את זה מראש, לפני תחילת העבודה ולפני שעובר הכסף. ושוב, אם מדברים על שיפוצים בתל אביב, גם בתחום זה יש לכם יתרון בכך שבתל אביב תוכלו למצוא אינספור עורכי דין מקרקעין שיכולים להכין עבורכם את ההסכם ולייצג אתכם מול הקבלן שיפוצים.

בדק בית

לאחר סיום הפרויקט, יש לבצע בדיקת בדק בית באמצעות מהנדס או הנדסאי בניין. בדיקה זו נועדה לאתר ולתעד ליקויי בנייה ולרכז אותם בתוך דו"ח בדיקה שמהווה גם ראייה משפטית קבילה. עם הדו"ח הזה תוכלו לגשת לקבלן הביצוע ולדרוש תיקון של כלל הליקויים.

עוד כמה מילים לעניין הספציפי של שיפוצים בתל אביב

בכל עיר ישנם כללים שונים וחוקי עזר שונים, המיועדים לקבוע את האופי של העיר. בעיר ירושלים למשל, ישנה חובה לחפות בניינים משותפים באבן ירושלמית, בדרך כלל בעיבוד טובזה. בתל אביב ישנם אזורים בהם המבנים כלל אינם עוברים חיפוי אלא צביעה חיצונית ואזורים אחרים בהם כן נעשה חיפוי חיצוני על פי קווים מנחים מסוימים, שהם אמנם יותר גמישים מאשר בירושלים אך גם הם מוגבלים בקווים אדומים. כאשר אתם נכנסים לפרויקט שיפוץ נרחב בתל אביב, עליכם להבין שכל שינוי מבני שתעשו שנראה כלפי חוץ, דורש מכם היתר בניה וחייב לעמוד בהוראות ובכללים של עיריית תל אביב על מנת שאכן תוכלו לקבל את היתר הבנייה הזה.

לבסוף, נדגיש את העניין שבמסגרת שיפוצים בתל אביב, עומדת לרשותכם גמישות רבה בבחירת אנשי המקצוע, החל מהאדריכל, דרך המהנדס ועד קבלן הביצוע וחשוב שתנצלו את המבחר הגדול הזה בכדי לבצע השוואה אפקטיבית של מחירים, שגם כך נוטים להיות גבוהים בעיר תל אביב. אם תעשו את הדברים בצורה נכונה, תוכלו למצוא אנשי מקצוע אמינים, מקצועיים ומסורים במחירים שרבים מהחברים שלכם עוד יקנאו בכם עליהם. כל זה נכון כמובן לפרויקטים רחבים ומקיפים, שבהם אסור להתפשר על שום שלב בשלב ההכנה והביצוע, בניגוד לעבודות שיפוץ נקודתיות וקטנות.

שיפוץ דירה לפי סוג דירה וגודל דירה - עלויות שיפוץ דירה ממוצעות

גודל הדירהפירוט השיפוץ וסוגי עבודותטווח מחירים ממוצע
מחיר שיפוצים דירה בגודל ממוצע עבור עבודת הקבלןשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים1,100-1,600 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים כולל חומרי עבודה, חומר גמר, ספקים ובעלי מקצועשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים2,200-5,200 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים דירת 2-3 חדריםשיפוץ קומפלט- עבודות אינסטלציה וחשמל, החלפת ריצוף, קרמיקה בחדרי אמבטיה, עבודות צבע, טיח ועבודות גבס. 40,000-70,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה 3-5 חדרים מקבלןהכוונה לשדרוג דירת קבלן קיימת. המחיר לרוב יהיה זול יותר בהשוואה לשיפוץ של דירה ישנה מאפס, המחיר משתנה לפי החומרים שבוחרים ולפי גודל הדירה וכולל בין השאר בחירת חיפויים, שיפוץ המטבח הסלון והחדרים, פרקט ו/או ריצוף, צביעה של הדירה, שדרוג מרפסת, עבודות גבס ועוד. 60,000-100,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו עד לפני 15 שנההכוונה לשיפוץ בית קרקע עד שתי קומות100,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו לפני 20-30 שנההכוונה לשיפוץ קומפלט140,000-220,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת גןשיפוץ קומפלט. המחיר נוטה להשתנה בהתאם לגודל הדירה וסוג השיפוץ. המחיר מתייחס לשיפוץ כללי הכולל התקנה של דק בחצר, פרגולה, החלפת ריצוף או פרקט בבית, חיפויים, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים וחדר שינה. 130,000-160,000 ש“ח
מחיר שיפוץ פנטהאוז או דירת דופלקס שתי קומותהכוונה לדירה בגודל של בין 80-150 מ“ר. שיפוץ קומפלט הכולל צביעה של הדירה, חידוש מערכת איטום, טיפול בבעיות רטיבות, אינסטלציה, חשמל, גבס, ריצוף, פרקט ועוד. 150,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה עד 4 חדריםהכוונה לשיפוץ קומפלט הכולל החלפה של מערכת האינסטלציה והחשמל, חיפויים, עבודות צבע, עבודות גבס, מזגנים, שיפוץ חללים, פרקט ועוד. 70,000-150,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 100 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 50,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 80 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 40,000-100,000 ש“ח
חידוש מראה דירה, שיפוץ בייסיקהכוונה לשיפוץ ללא שבירת קירות או החלפת מערכות, שיפוץ בסיסי בלבד להענקת מראה חדיש ואסתטי לנכס. עבודות צבע, טיפול בליקויים. לעתים כולל גם שיפוץ חלל אחד כמו חידוש חדר האמבטיה או המטבח. 10,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת 5 חדרים עד 180 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט ברמה גבוהה, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים, חדר שינה. עבודות חשמל, אינסטלציה, חיפויים, עבודות גבס, טיח וצבע, פרקט ועוד. 150,000-200,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוצים למשרדים, חנויות, מקלטים, מרפסות וכדומה

סוג הנכס סוג השיפוץטווח מחירים
מחיר שיפוץ יחידת דיור בגודל של עד 60 מ“רחשמל, אינסטלציה, צבע, טיח, עבודות גבס, תיקונים, איטום, אלומיניום ועוד30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ נכס שיכון בעלות נמוכההכוונה לשיפוץ ברמת סטנדרט, דירת עמידר של עד 3 חדרים, טיפול בליקויים כמו רטיבות, עובש וכדומה28,000-40,000 ש“ח
מחיר שיפוץ משרד הכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד 180 מ“ר. הוספה של מחיצות בסגנון OPEN SPACE, חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 60,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ עסק או חנותהכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד80 מ“ר. עבודות חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מרפסת עד 20 מ“רהכוונה לעלות עבור חומרים ומחיר עבודה, לא כולל עבודות גינון. החלפת ריצוף, עבודות צבע, טיח, טיפול ברטיבות. 7,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מקלטהכוונה לעלות כוללת של חומרים ועבודה. עבודות צבע וטיח, החלפה של תאורה, הוספת מידוף או פתרונות אחסון מתאימים, חשמל, עבודות ניקיון והדברה. חידוש לפי הוראות של פיקוד העורף 5,000-10,000 ש“ח
מחיר שיפוץ בניין מגוריםהכוונה לבניין עד 6 קומות. השיפוץ הוא חיצוני ופנימי גם יחד, שיפוץ לובי, עבודות צבע, חיפויים, חשמל, אינסטלציה, לא כולל החלפה או התקנה של מעלית. 150,000-200,000 ש“ח
מחיר שיפוץ חיצוני עבור בניין עד 6 קומות. שיפוץ מעטפת המבנה לא כולל הוספה של מרפסות. עבודות צבע, טיח, חידוש מעטפת, חידוש מרזב, חידוש מערכת איטום ועוד90,000-150,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ חדר האמבטיה

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיהשיפוץ סטנדרטי- החלפת קרמיקה וחיפויים, לרוב לא כולל החלפת צנרת. כולל החלפה של אסלה וכלים סניטריים. טיח, צבע, טיפול ברטיבות ובעובש. 7,000-12,000 ש“ח
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיה שיפוץ יוקרתי - עלות כוללת החלפה של הצנרת, פירוק ריצופים וחיפויים כולל התקנה מחודשת, נקודות חשמל חדשות, התקנה חדשה של כלים סניטריים, צביעה, טיח, עבודות גבס, טיפול בעובש ורטיבות, החלפה של המקלחון ועוד. 12,000-30,000 ש“ח
מחיר התקנה של אסלה חדשההעלות כוללת את ההתקנה עצמה, אסלה מסוג תלויה או רגילה. התקנה חיבור לצנרת, איטום וחציבה בקירות. 400-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של ניאגרה מסוג סמויההמחיר כולל איטום וחציבה בקירות700-3,000 ש“ח
מחיר התקנה של כיור העלות כוללת התקנה של הכיור או שני כיורים, ברזים, חיבורים מתאימים לצנרת, חציבה בקירות ואיטום. 250-700 ש“ח
מחיר התקנה של אמבטיה העלות כוללת חיבור של האמבטיה אל הצנרת, הדבקה של האמבטיה ותהליכי איטום. לא כולל החלפה של אמבטיה ישנה בחדשה. 1,300-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של מקלחוןהעלות היא עבור התקנה של מקלחון חדש אבל לא כולל פירוק של אמבטיה קיימת או מקלחון קיים400-2,000 ש“ח
מחיר פירוק חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת פירוק של כל החלל כולל כלים סניטריים, כיור, קרמיקה ותהליכי פינוי. העלות איננה כוללת בדרך כלל התקנה של כל האמבטיה מחדש ומחיר זה נקבע מחדש. 800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מקלחון קייםפירוק מקלחון בלבד ופינוי הפסולת. 300-600 ש“ח
מחיר פירוק קרמיקה בלבדהעלות נקבעת לרוב לפי מ“ר וכוללת פירוק של כל החלל, פינוי הפסולת. העלות איננה כוללת השמה של קרמיקה וחיפויים חדשים. מחיר זה נקבע בנפרד. 1,500-4,000 ש“ח
מחיר פירוק אסלההעלות עבור אסלה רגילה, לא אסלה תלויה וללא ניאגרה סמויה150-300 ש“ח
מחיר התקנה של חיפויים וקרמיקות חדשים בחלל האמבטיההעלות לרוב לפי מ“ר וכוללת התקנה מחדש של כל החיפויים והריצוף בחלל. 150-400 ש“ח
מחיר שיפוץ חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת את עבודות החיפויים והריצוף, החלפת כלים סניטריים ואיטום. 3,000-20,000 ש“ח
מחיר החלפת חיפוי רק בשירותיםהעלות כוללת את עבודות החיפוי בחלל השירותים 1,000-1,500 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ המטבח

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר חידוש של המטבח הקייםהעבודה כוללת בין השאר החלפה של הדלתות לארונות קיימים או צביעה שלהם, החלפה של פורמייקה לדלתות קיימות וכדומה. לא מדובר בעבודת שיפוץ או החלפה של מטבח חדש במטבח קיים. 1,800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מטבח העלות כוללת פירוק של המטבח כולו, כולל פינוי הפסולת. העלות משתנה בהתאם לגודלו של המטבח ולפי מורכבות העבודה, יש או אין מעלית, גישה וכדומה. 1,000-6,000 ש“ח
מחיר פירוק ארונות המטבח והתקנה של ארונות חדשיםהעלות משתנה בהתאם לסוג וכמות הארונות שיש לפרק ויש להתקין. 500-3,000 ש“ח
מחיר הכנה עבור מדיח כליםהעלות לרוב כוללת החלפה של נקודת ברז ישנה בחדשה מתחת לכיור, חיבור ברז יציאה למדיחה ויצירה של נקודות חשמל וביוב. במידת הצורך נקבעת עלות גם לפירוק והחלפה של הארון. 280-1,000 ש“ח
מחיר החלפה של הברז במטבחעלות משתנה280-600 ש“ח
מחיר התקנה של כיור במטבח העלות לרוב כוללת גם התקנה של הסיפון. לא כולל המחיר של החלקים. 280-1,000 ש“ח
מחיר התקנה של אי במטבחהעלות היא לפי מטר רץ ותלויה בסוג האי ובחומרים. 1,200-1,700 ש“ח
מחיר החלפה והתקנה של שיש למטבחהעלות לפי מטר רץ וכוללת גם את ההתקנה. 600-2,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית, מותקן על קלאפההעלות היא לפי מטר רץ270-1,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית על הקיר עצמוהעלות היא לפי מטר רץ והיא משתנה בהתאם לסוג הזכוכית שבוחרים. ניתן לשלב חיפוי זכוכית חלק או עם דוגמאות, ניתן לשלב חיפוי זכוכית בהתאמה אישית. 700-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של קנט למטבחהעלות היא למטר רץ. העלות משתנה בהתאם לעובי וסוג השיש, רמת גימור וגודל החלל. 150-400 ש“ח
מחיר לפירוק מטבח ישן והובלה של מטבח חדש העלות לרוב כוללת התקנה של שיש חדש וצנרת, אך איננה כוללת את תהליך הרכבת המטבח1,600-3,200 ש“ח
מחיר להחלפה של דלתות המטבח העלות משתנה בהתאם לסוג הדלתות וגודל המטבח160-400 ש“ח
מחיר החלפה של דלתות מטבח מדלתות רגילות לדלתות זכוכיתהעלות נקבעת לפי סוגי הדלתות וגודל המטבח.280-600 ש“ח
מחיר התקנה של מטבחון ליחידת דיור או התקנה של מטבח קטן שמגיע מוכן/מטבח מודולריהעלות היא עבור מטבחים קטנים2,200-2,900 ש“ח
מחיר צביעה של דלתות המטבחהעלות משתנה בהתאם לכמות הדלתות וסוגן400-700 ש“ח

מחירון ועלויות עבור תוספות, עבודות בניה ושיפוצים כלליות ועבודות בניה מיוחדות

סוג העבודהסוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר הוספה חדר על הגג העלות תלויה בגודל של החדר ובבחירת החומרים ונקבעת לפי מ“ר10,000-15000 ש“ח
מחיר לסגירה של חנייה העלות היא עבור סגירה של חניה מקורה באמצעות קירות מסוג בלוקים, בגובה של עד 3.5 מטרים לקיר7,500-12,000 ש“ח
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בייסיקהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בינוניהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 4,000 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט יוקרתי גבוההעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 5,000 ש“ח למ“ר
מחיר בניה ירוקההעלות משתנה לפי סוג הבניה, סטנדרט הבניה, סוג החומרים שבוחרים, רמת גימור, בעלי מקצוע ועוד… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר בניית שלד לבית פרטיהעלות עבור השלד בלבד ונקבעת לפי מ“רממוצע 1,500 ש“ח למ“ר
עלות הוספה של מרפסת שמש לבניין עומד העלות עבור דירה אחתממוצע 58,000 ש“ח
מחיר בנייה של ממ“דהעלות עבור דירה בבניין קייםממוצע 90,000 ש“ח
מחיר שבירת קירהעלות מתייחסת לקיר בלוקים. העלות נקבעת לפי מ“ר לקיר בעובי שנע בין 6-11 ס“מ. העלות לא כולל פינוי. 150-300 ש“ח
מחיר תיקון או חידוש פרגולההעלות מתייחסת לפרגולת עץ עבור שיפוץ, חידוש צבע, טיפול נגד מזיקים ושימון. העלות נקבעת למטר. 900-2,000 ש“ח
מחיר בנייה של קיר בלוקים או קיר בטוןהעלות לפי מטר380-500 ש“ח
מחיר השכרה למכולה עבור פינוי פסולת לעבודות שיפוצים. השירות מתאים הן עבור שיפוצים בבניינים והן עבור שיפוץ בבתים פרטיים. העלות נקבעת לפי יום.500-800 ש“ח
מחיר שיפוץ גג רעפיםהעלות הינה משוערת עבור תהליכי שיפוץ. מדובר בגג רעפים לבית פרטי. 1,800-2,200 ש“ח
מחיר לניקיון דירה או בית שעברו שיפוץהעלות משתנה ותלויה בסוג השירות וברמת מורכבות של הניקיון. 1,800-4,000 ש“ח
מחיר עבור יציקה של קורות בטוןהעלות היא לפי מ“ק וכוללת יציקה של בטון. העלות איננה כוללת תהליכי קידוח או הוספה של ברזלים. 1,400-3,000
מחיר סגירה מרפסת שמשהעלות נקבעת לפי מ“ר וכוללת סגירה של מרפסת עם וויטרינות מסוג אלומיניום וזכוכית גם כן, נהוג לשלב גג עשוי אלומיניום300-1,000 ש“ח
מחיר סגירת מרפסת באמצעות אלומיניוםהעלות תלויה בגודל המרפסת ונקבעת לפי מ“ר. הסגירה מתבצעת או באמצות אלומיניום או באמצעות תריסים6,500-9,000 ש“ח

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

קבלן שיפוצים באשקלון

מחפשים קבלן שיפוצים באשקלון ולא יודעים איך להתחיל? שמעתם על קבלן שיפוצים טוב שעשה עבודה טובה יחסית אצל החברים שלכם ואתם שוקלים לקחת אותו? האם

קרא עוד »
שיפוצים בכפר סבא

מחפשים מידע על שיפוצים בכפר סבא. היחידה לשיפוצים מתמחה בכל סוגי עבודות השיפוצים לרבות שיפוץ דירות ופנטהאוזים, שיפוץ בתים פרטיים ווילות, שיפוץ נקודתי או כללי,

קרא עוד »
שיפוצים באשדוד

מזל טוב! אתם מתכננים לשפץ את הבית או הדירה וכעת אתם מחפשים קבלן שיפוצים באשדוד או חברה מקצועית המתמחה בשיפוצים. יש לא מעט קריטריונים שעלינו

קרא עוד »
שיפוצניק בירושלים

שיפוץ דירה מתחיל בשלב החלומות או בשלב התקלות והנזילות, גם זה קורה. תהיה הסיבה אשר תהיה, כשהחלטתם שהגיע הזמן לשדרג את הבית, צריך להתחיל לתכנן

קרא עוד »
שיפוצים בראשון לציון

מחפשים חברת שיפוצים מקצועית הפועלת באזור ראשון לציון והסביבה? אנו שמחים לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון!היחידה לשיפוצים נמצאים בקשר ישיר עם כל בעלי המקצוע הפועלים

קרא עוד »
קבלן שיפוצים באשקלון

מחפשים קבלן שיפוצים באשקלון ולא יודעים איך להתחיל? שמעתם על קבלן שיפוצים טוב שעשה עבודה טובה יחסית אצל החברים שלכם ואתם שוקלים לקחת אותו? האם

קרא עוד »
שיפוצים בכפר סבא

מחפשים מידע על שיפוצים בכפר סבא. היחידה לשיפוצים מתמחה בכל סוגי עבודות השיפוצים לרבות שיפוץ דירות ופנטהאוזים, שיפוץ בתים פרטיים ווילות, שיפוץ נקודתי או כללי,

קרא עוד »
שיפוצים באשדוד

מזל טוב! אתם מתכננים לשפץ את הבית או הדירה וכעת אתם מחפשים קבלן שיפוצים באשדוד או חברה מקצועית המתמחה בשיפוצים. יש לא מעט קריטריונים שעלינו

קרא עוד »
שיפוצניק בירושלים

שיפוץ דירה מתחיל בשלב החלומות או בשלב התקלות והנזילות, גם זה קורה. תהיה הסיבה אשר תהיה, כשהחלטתם שהגיע הזמן לשדרג את הבית, צריך להתחיל לתכנן

קרא עוד »
שיפוצים בראשון לציון

מחפשים חברת שיפוצים מקצועית הפועלת באזור ראשון לציון והסביבה? אנו שמחים לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון!היחידה לשיפוצים נמצאים בקשר ישיר עם כל בעלי המקצוע הפועלים

קרא עוד »

בחרו את אזור השירות לשיחה

אזור דרום

אזור מרכז/צפון