קבלן שיפוצים בחיפה

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

אתם רוצים לעשות שיפוץ בבית אבל אתם מתלבטים איך לבחור קבלן שיפוצים בחיפה, המאמר הבא יעשה לכם סדר ויעזור לכם להחליט.

קבלן שיפוצים בחיפה – איך לעשות את הבחירה הנכונה?

אתם רוצים לשפץ, ומתלבטים האם כדאי להביא קבלן שיפוצים או את החבר השיפוצניק.

כדי לקבל את ההחלטה הנכונה, צריך להחליט מה גודל השיפוץ שאתם רוצים לבצע.

שיפוצניק, בעיקר כזה שעובד לבד, יכול לבצע שיפוצים קטנים כמו חידוש צבע, עבודות גבס וכדומה ואילו קבלן שיפוצים, בעל ידע מקצועי וניסיון, מתאים לעבודות שיפוצים גדולות יותר שדורשות שילוב של אנשי מקצוע ותיאום ביניהם.

קבלן שיפוצים בחיפה – האם חובה לשכור קבלן שיפוצים רשום?

קבלן שיפוצים רשום נדרש במקרים שבהם השיפוץ ממומן על ידי המדינה, כמו במקרי השיפוץ אחרי השריפות באזור חיפה.

עבודה עם קבלן רשום מבטיחה לכם שאתם עובדים עם אדם בעל הכשרה הנדסאית ועם לפחות חמש שנות ניסיון בתחום.

ישנם, כמובן, קבלנים אמינים ומנוסים שאינם רשומים ויכולים לעשות עבודה מצוינת באותה מידה.

קבלן שיפוצים בחיפה – איך בוחרים את הקבלן?

 1. אל תתעצלו ללכת לראות עבודות קודמות של הקבלן ולדבר עם לקוחות קודמים על רמת השירות ורמת המקצועיות שלו ושל אנשי המקצוע שהוא מביא
 1. בדקו שלקבלן יש ביטוח עבור העובדים שלו וכלי העבודה וגם ביטוח צד ג' במקרה של פגיעה או נזק לרכוש או למי מבני המשפחה או הדיירים בבניין
 1. אם אתם גרים בחיפה, מומלץ לחפש קבלן שיפוצים מהאזור על מנת לחסוך זמני נסיעות והוצאות

 קבלן שיפוצים בחיפה – מה צריך לכלול ההסכם?

1.      וודאו שההסכם או החוזה ביניכם לבין הקבלן מכסה את כל הנקודות החשובות לכם, כולל אחריות על העבודה ועל אנשי המקצוע, לוח הזמנים הרצוי לכם ולוח התשלומים המתאים לתקציב שלכם

 1. ההסכם צריך לכלול את הצעת המחיר שקיבלתם מהקבלן ואת כתב הכמויות שמפרט את כל העבודות הדרושות לשיפוץ ואת המחירים, כולל החומרים הדרושים.

 קבלן שיפוצים בחיפה – איך כדאי לחלק את התשלומים?

לוח התשלומים צריך להיקבע מראש ולהתפרס לאורך כל תהליך השיפוצים, באופן הבא:

 1. לפני תחילת העבודה – מקדמה של עד עשרה אחוזים מעלות השיפוץ הכוללת
 2. בסיום כל שלב של עבודה – שמונים אחוז ממחיר אותו שלב, לפי כתב הכמויות
 3. בסיום כל עבודות השיפוצים, כולל תיקונים – את עשרים האחוזים שנותרו
 4. מומלץ להוסיף תמריץ כספי במידה והקבלן מסיים את העבודות לפני הזמן

שיפוצים בחיפה – הגורמים המשפיעים על העלויות

מדי יום מתבצעים שיפוצים בחיפה, בדירות, בתים ונכסים נוספים. את השיפוצים מבצעים אנשי מקצוע המתמחים בתחום. חלק מהשיפוצים קטנים בממדים שלהם ואחרים יהיו גדולים ויכללו החלפת צנרת, שבירת קירות ומטבח חדש. דבר משותף לכל שיפוץ הוא ההתרגשות לאורך כל הדרך. תמיד מדובר בצעד משמעותי, גם כלכלית וגם מבחינת הנראות של הנכס ולכן חשוב למצוא את אנשי המקצוע הנכונים למשימה.

לתכנן את השיפוץ בצורה הנכונה

רגע לפני שאפשר יהיה להתחיל את השיפוץ ולבחור את אנשי המקצוע יש להקדיש מחשבה לתכנון. עלינו לחשוב האם אנחנו רוצים לשפץ את כל הנכס או את חלקו ואם את חלקו, איזה חלק ממנו. עלינו לחשוב מהי התוצאה הסופית שאנחנו רוצים להשיג ולחשוב על סגנון עיצובי שאנחנו אוהבים. תכנון נכון יכלול גם הגדרה מראש של התקציב וזאת כדי להימנע ממצבים לא נעימים של אי יכולת לסיים את חלקו או התפשרות על פרטים שלא היינו רוצים להתפשר.

את התכנון של השיפוץ אנחנו יכולים לבצע בעצמנו, אך רצוי להתייעץ עם גורמים מתאימים. אנשי המקצוע שיוכלו לעזור לנו יהיו מעצבי פנים, אדריכלים או אפילו מהנדסים. במידה ואנחנו רוצים לשבור קירות תומכים, לפתוח חלונות (או דלתות) ולבצע פעולות שישפיעו על יציבות המבנה, נהיה חייבים לפנות לגורם הנדסי ויותר מכך, לקבל אישור מקדים על תוכנית העבודה מהוועדה המקומית.

הגורמים המשפיעים על עלויות שיפוצים בחיפה

אחת השאלות שיכולה לעניין אותנו נוגעת לעלויות של השיפוץ. החלום שלנו לראות את הבית במראה החדש עובר בהוצאה כלכלית. העלויות יכולות להשתנות בין פרויקט אחד לאחר ולמעשה תמיד נקבל הצעה שהיא ספציפית לנכס שלנו. הגורמים הבאים יכולים להשפיע על העלויות:

מנהל הנדסה עיריית חיפה

המצב הנוכחי של הנכס

אפשר לבצע שיפוצים בחיפה מתוך רצון לשדרג את הנראות של הנכס. אפשר לבצע אותם כשהנכס לא ראוי למגורים וכמובן שיש את כל האפשרויות "באמצע". ככל שהמצב רעוע יותר כך יהיה על אנשי המקצוע לבצע יותר פעולות כדי להביא אותו לשלב בו אפשר להתחיל לשפר את הנראות שלו. כדי שאפשר יהיה להעריך את העלויות של השיפוץ ולקבל הצעה קונקרטית חשוב להביא את החברה ולתת לה לראות את הנכס.

גודל השיפוץ

ככל שישנן יותר עבודות שיפוץ לבצע כך העלויות יהיו גבוהות יותר. ישנו הבדל בין שיפוץ של חדר אחד יחיד לבין כל הבית וישנו הבדל בין חדר אחד קטן לגדול. ככל שהעבודה מורכבת יותר ודורשת יותר מרכיבים (למשל שבירת קירות, החלפת מרצפות, הוספת נקודות חשמל ועוד) כך העלויות יהיו גבוהות יותר. עם זאת, פעמים רבות יהיה משתלם יותר לשפץ שלושה חדרים או את כל הבית מאשר לשפץ בכל פעם חדר אחד.

החדרים שעוברים שיפוץ

ישנם הבדלים בין החדרים השונים של הבית. חדר שינה דורש לרוב מעט פעולות ואנשי מקצוע מעטים לעומת חדר הרחצה או המטבח. שיפוץ מטבח אשר כולל החלפת ארונות ושיש יכול להיות יקר בהרבה משיפוץ חדר אחר בבית. הצעת המחיר תלויה בגורמים רבים ובשיחה עם החברה המתמחה בתחום נוכל להבין את הגורמים השונים המשפיעים על ההצעה.

גימור

השלב האחרון בשיפוץ הוא שלב הגמר. בשלב זה נכנס השיש החדש במטבח, הארונות, המנורות, המרצפות ועוד. ישנן רמות גימור שונות והבדלי המחירים גדולים מאד. כמו כן, עלות העבודה לא משתנה באופן משמעותי בשלב זה. כדי לבצע שיפוצים בחיפה בתקציב שעומד לרשותנו מומלץ לשבת עם מומחה כבר בתחילת הדרך ולהכין טבלת הוצאות. הטבלה תאפשר לנו לדעת כמה כסף להשקיע בכל פרט.

אנשי המקצוע

ישנם אנשי מקצוע רבים שיכולים להיות מעורבים בפעולת השיפוץ. עם זאת לא תמיד יש צורך בכולם. ככל שנצטרך להזמין יותר אנשי מקצוע כך יכול להיות שהשיפוץ יהיה יקר יותר. ישנן עבודות שלא דורשות חשמלאי ואינסטלטור ואחרות דורשות גם אותם. בבדיקת העלויות יש לבחון מי יכנס אל המבנה ויהיה מעורב בתהליך.

ניסיון אנשי המקצוע

גורם אשר יכול להשפיע על העלויות של השיפוץ הוא הגורם המבצע. חברה חסרת ניסיון או שיפוצניק בתחילת דרכו יכולים להיות זולים מאלו שמביאים איתם ניסיון וידע רב. בבחירת אנשי המקצוע חשוב לבחור את אלו המתאימים לעבודה ולזכור כי התפשרות בנושא זה יכולה לעלות בסופו של דבר בעבודה שאורכת זמן ארוך ושלא מתבצעת על הצד הטוב ביותר.

עונת השנה

לעתים עונת השנה תשפיע על העלות של השיפוץ. ככל שהעונה עמוסה יותר כך יכול להיות שתהיה השפעה למחיר. על מנת לדעת אם החברה המבצעת משנה את המחיר בהתאם לתקופה כל שעלינו לעשות הוא לברר מולה אם דחייה או הקדמה של הפרויקט שלנו ישפיעו על העלויות שהיא תבקש מאיתנו.

הזמן המתאים לבצע שיפוץ בנכס

ישנם מספר מצבים בהם נרצה לבצע שיפוצים בחיפה. מצב ראשון הוא כשיש צורך בכך. כאשר הנכס בעייתי, מכל סיבה שהיא, נוכל לבחור בין תיקון נקודתי לבין שיפוץ כולל. לא פעם הסיבה לשיפוץ היא פיצוץ בצנרת שדורש החלפה משמעותית שלה או מטבח שהארונות שלו "אכולים" מבפנים. כאשר הנכס בעייתי לא נעים לחיות בו ואי אפשר להציע אותו להשכרה או מכירה. לעתים קרובות יהיה צורך להתחיל את השיפוץ מטיפול בבעיה ולאחר מכן ניתן יהיה להמשיך לבצע את העבודה שאנחנו רוצים לעשות.

סיבה נוספת היא השבחת הנכס. בין אם רכשנו נכס כדי להעמיד אותו להשכרה ובין אם אנו מתכוונים למכור את הנכס, שיפוץ יכול להיות הדרך להרוויח יותר כסף. חלקנו עשויים לחשוב שמדובר בהוצאה גדולה, אך פעמים רבות ההוצאה הזו משתלמת. למעשה, במקרה של מכירה, שיפוץ נכון יכול להעלות את שווי הנכס אפילו בעשרה אחוז ויותר. חשוב לשים לב לתכנון נכון ולגעת במקומות הבעייתיים כדי להבטיח שנוכל לממש את מלוא הפוטנציאל.

לבסוף, יכול להיות שמאסנו במצב הנוכחי של הנכס, למרות שרוב המערכות שבו הן במצב טוב. יכול להיות שאנחנו רוצים לפתוח את הסלון, לרווח את החדרים או אולי לאחד אותם. אם הסטטוס של החיים שלנו השתנה או אם אנחנו רוצים לחוות שינוי וליהנות מהנכס שלנו כפי שהוא יכול להיראות במיטבו, שיפוץ הוא הדרך לעשות זאת. על אף שהסיבה היא אישית, החוויה לאחר השיפוץ יכולה להיות משמעותית וההתאמה של הנכס לחיים שלנו יכולה להעלות את איכות החיים.

חברה לביצוע שיפוצים בחיפה

השיפוץ של הנכס יכול להתבצע לאחר שנים שחלמנו לעשות זאת והוא יכול להתבצע כאשר אנחנו מבינים שישנה בעיה במבנה ומנצלים את ההזדמנות לבצע פעולות נוספות, מעבר לתיקון הנקודתי. כך או אחרת, תמיד נרצה להכניס אלינו לנכס את אנשי המקצוע הטובים ביותר לפרויקט החשוב שלנו.

בחירת אנשי המקצוע הנכונים למשימה היא הדרך להבטיח את התוצאה שעליה חלמנו. אנו עומדים להשקיע משאבי זמן וכסף ורוצים לקבל את התמורה בעדם. בשיחה עם היחידה לשיפוצים נוכל ללמוד רבות על התהליך שעומד לפנינו ולקבל הצעת מחיר רלוונטית בהתאם לתוכניות שלנו. היחידה לשיפוצים מביאה איתה ניסיון רב לשטח ותשמח להראות לנו שלל עבודות שכבר ביצעה בעבר.

 קבלן שיפוצים בחיפה – טיפים לשיפוץ

 1. אם אתם מתכוונים לגור בדירה בזמן השיפוצים, בדקו עם הקבלן כיצד אפשר לצמצם את ההפרעה למהלך החיים שלכם
 2. הכינו רשימה של סדרי עדיפויות כדי שתוכלו לקבל החלטות מהירות בזמן השיפוצים במידה ויש חריגות בתקציב
 3. אל תשכחו להודיע ליתר הדיירים בבניין על השיפוץ המתוכנן

קבלן שיפוצים בצפון

מחפשים קבלן שיפוצים בצפון? מהם האלמנטים המרכזיים שאתם רוצים לקבל ממנו? מהן ההתחייבויות שאתם רוצים לעגן במסגרת הסכם העבודה? מדוע אסור לזלזל באף התחייבות כזאת, גם אם האיש העומד מולכם נראה לכם מאוד אמין? חיפוש קבלן שיפוצים בצפון כמו כל קבלן שיפוצים אחר, חייב להתבצע בצורה שיטתית ומוקפדת ועל כך מדברים איתכם בשורות הבאות, המומחים של היחידה לשיפוצים.

מהם האלמנטים המרכזיים שחשוב לעגן בהסכם עבודה עם קבלן שיפוצים בצפון?

בעבודה עם קבלן שיפוצים בצפון, או למעשה עם כל סוג של קבלן מכל אזור בארץ, ישנם מספר אלמנטים שאתם רוצים לעגן בהסכם העבודה איתו. הדבר הראשון שאתם רוצים לעגן הוא מודל התשלומים שחייב להיות מודל מדורג לפי אבני דרך. במודל זה אתם משלמים לקבלן בהתאם להתקדמות הפרויקט ומונעים מצב בו העברתם כבר את הכסף לקבלן כשהוא עדיין לא ביצע את העבודה, ואולי גם לא יבצע אותה.

דבר שני שאתם רוצים להקפיד עליו הוא עיגון של סמכויות מפקח בניה מטעמכם. אם מדובר בפרויקט שיפוצים משמעותי, אתם בהחלט רוצים לשקול שכירת מפקח בנייה מטעמכם ובמקרה כזה, יהיה צורך לעגן את סמכויותיו מול הקבלן המבצע ואת המחויבות של הקבלן לבצע תיקון של ליקויים אותם יציף המפקח. באותו מישור יש להבטיח את התחייבות הקבלן לביצוע תיקון של כל ליקוי שיימצא במסגרת בדיקת בדק בית בתום הפרויקט.

לבסוף, אתם רוצים לעגן את כל הפרטים של הפרויקט ואת כל ההתניות של הביצוע מול תכנית בנייה וכתב חומרים וכן אישור בכתב שלכם כלקוחות על כל רכישה של פריטי גמר ובכלל זה גוון צבע, ריצוף, כלים סניטריים וכן הלאה. כל אחד מן הפריטים האלה יירכש על ידי הקבלן אבל באישור מקדים שלכם.

הקפידו בקלה כבחמורה

אחת הבעיות המרכזיות שבה נתקלים לקוחות המבקשים לבצע פרויקט שיפוצים בסיוע קבלן שיפוצים בצפון היא חוסר הידע, חוסר הניסיון וחוסר ההיכרות עם ענף הבנייה והשיפוצים. במצב זה, אתם נתונים למעשה לחסדיו של איש המקצוע שיושב מולכם ואם מדובר באדם שיודע לשדר אמינות, מהימנות וחברות, אז אפשר למכור לכם כמעט הכל ואתם בדרך כלל תאמצו את מה שמציעים לכם ללא יכולת אמיתית לשפוט את הדברים בצורה שקולה ומחושבת. לפינה הזאת אתם לא רוצים להיכנס, לא עם קבלן שיפוצים בצפון ולא עם אף קבלן אחר. אם צריך, שכרו איש מקצוע בדמות מפקח בנייה שילווה אתכם כבר מהשלב הראשון של הפרויקט וקחו את הכל עם קורטוב של ספק. בכל מקרה, עגנו הכל בהסכם ואל תוותרו על שום דבר שיכול להיות מכריע עבורכם.

היחידה לשיפוצים מציעה לכם שירותי קבלן שיפוצים בצפון הארץ ומתחייבת לכם על הסכם עבודה רחב ומקיף שבמסגרתו תוכלו לעגן את כל מה שחשוב לכם.

קבלן שיפוצים בחיפה

שיפוץ דירה לפי סוג דירה וגודל דירה - עלויות שיפוץ דירה ממוצעות

גודל הדירהפירוט השיפוץ וסוגי עבודותטווח מחירים ממוצע
מחיר שיפוצים דירה בגודל ממוצע עבור עבודת הקבלןשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים1,100-1,600 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים כולל חומרי עבודה, חומר גמר, ספקים ובעלי מקצועשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים2,200-5,200 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים דירת 2-3 חדריםשיפוץ קומפלט- עבודות אינסטלציה וחשמל, החלפת ריצוף, קרמיקה בחדרי אמבטיה, עבודות צבע, טיח ועבודות גבס. 40,000-70,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה 3-5 חדרים מקבלןהכוונה לשדרוג דירת קבלן קיימת. המחיר לרוב יהיה זול יותר בהשוואה לשיפוץ של דירה ישנה מאפס, המחיר משתנה לפי החומרים שבוחרים ולפי גודל הדירה וכולל בין השאר בחירת חיפויים, שיפוץ המטבח הסלון והחדרים, פרקט ו/או ריצוף, צביעה של הדירה, שדרוג מרפסת, עבודות גבס ועוד. 60,000-100,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו עד לפני 15 שנההכוונה לשיפוץ בית קרקע עד שתי קומות100,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו לפני 20-30 שנההכוונה לשיפוץ קומפלט140,000-220,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת גןשיפוץ קומפלט. המחיר נוטה להשתנה בהתאם לגודל הדירה וסוג השיפוץ. המחיר מתייחס לשיפוץ כללי הכולל התקנה של דק בחצר, פרגולה, החלפת ריצוף או פרקט בבית, חיפויים, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים וחדר שינה. 130,000-160,000 ש“ח
מחיר שיפוץ פנטהאוז או דירת דופלקס שתי קומותהכוונה לדירה בגודל של בין 80-150 מ“ר. שיפוץ קומפלט הכולל צביעה של הדירה, חידוש מערכת איטום, טיפול בבעיות רטיבות, אינסטלציה, חשמל, גבס, ריצוף, פרקט ועוד. 150,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה עד 4 חדריםהכוונה לשיפוץ קומפלט הכולל החלפה של מערכת האינסטלציה והחשמל, חיפויים, עבודות צבע, עבודות גבס, מזגנים, שיפוץ חללים, פרקט ועוד. 70,000-150,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 100 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 50,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 80 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 40,000-100,000 ש“ח
חידוש מראה דירה, שיפוץ בייסיקהכוונה לשיפוץ ללא שבירת קירות או החלפת מערכות, שיפוץ בסיסי בלבד להענקת מראה חדיש ואסתטי לנכס. עבודות צבע, טיפול בליקויים. לעתים כולל גם שיפוץ חלל אחד כמו חידוש חדר האמבטיה או המטבח. 10,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת 5 חדרים עד 180 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט ברמה גבוהה, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים, חדר שינה. עבודות חשמל, אינסטלציה, חיפויים, עבודות גבס, טיח וצבע, פרקט ועוד. 150,000-200,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוצים למשרדים, חנויות, מקלטים, מרפסות וכדומה

סוג הנכס סוג השיפוץטווח מחירים
מחיר שיפוץ יחידת דיור בגודל של עד 60 מ“רחשמל, אינסטלציה, צבע, טיח, עבודות גבס, תיקונים, איטום, אלומיניום ועוד30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ נכס שיכון בעלות נמוכההכוונה לשיפוץ ברמת סטנדרט, דירת עמידר של עד 3 חדרים, טיפול בליקויים כמו רטיבות, עובש וכדומה28,000-40,000 ש“ח
מחיר שיפוץ משרד הכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד 180 מ“ר. הוספה של מחיצות בסגנון OPEN SPACE, חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 60,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ עסק או חנותהכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד80 מ“ר. עבודות חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מרפסת עד 20 מ“רהכוונה לעלות עבור חומרים ומחיר עבודה, לא כולל עבודות גינון. החלפת ריצוף, עבודות צבע, טיח, טיפול ברטיבות. 7,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מקלטהכוונה לעלות כוללת של חומרים ועבודה. עבודות צבע וטיח, החלפה של תאורה, הוספת מידוף או פתרונות אחסון מתאימים, חשמל, עבודות ניקיון והדברה. חידוש לפי הוראות של פיקוד העורף 5,000-10,000 ש“ח
מחיר שיפוץ בניין מגוריםהכוונה לבניין עד 6 קומות. השיפוץ הוא חיצוני ופנימי גם יחד, שיפוץ לובי, עבודות צבע, חיפויים, חשמל, אינסטלציה, לא כולל החלפה או התקנה של מעלית. 150,000-200,000 ש“ח
מחיר שיפוץ חיצוני עבור בניין עד 6 קומות. שיפוץ מעטפת המבנה לא כולל הוספה של מרפסות. עבודות צבע, טיח, חידוש מעטפת, חידוש מרזב, חידוש מערכת איטום ועוד90,000-150,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ חדר האמבטיה

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיהשיפוץ סטנדרטי- החלפת קרמיקה וחיפויים, לרוב לא כולל החלפת צנרת. כולל החלפה של אסלה וכלים סניטריים. טיח, צבע, טיפול ברטיבות ובעובש. 7,000-12,000 ש“ח
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיה שיפוץ יוקרתי - עלות כוללת החלפה של הצנרת, פירוק ריצופים וחיפויים כולל התקנה מחודשת, נקודות חשמל חדשות, התקנה חדשה של כלים סניטריים, צביעה, טיח, עבודות גבס, טיפול בעובש ורטיבות, החלפה של המקלחון ועוד. 12,000-30,000 ש“ח
מחיר התקנה של אסלה חדשההעלות כוללת את ההתקנה עצמה, אסלה מסוג תלויה או רגילה. התקנה חיבור לצנרת, איטום וחציבה בקירות. 400-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של ניאגרה מסוג סמויההמחיר כולל איטום וחציבה בקירות700-3,000 ש“ח
מחיר התקנה של כיור העלות כוללת התקנה של הכיור או שני כיורים, ברזים, חיבורים מתאימים לצנרת, חציבה בקירות ואיטום. 250-700 ש“ח
מחיר התקנה של אמבטיה העלות כוללת חיבור של האמבטיה אל הצנרת, הדבקה של האמבטיה ותהליכי איטום. לא כולל החלפה של אמבטיה ישנה בחדשה. 1,300-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של מקלחוןהעלות היא עבור התקנה של מקלחון חדש אבל לא כולל פירוק של אמבטיה קיימת או מקלחון קיים400-2,000 ש“ח
מחיר פירוק חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת פירוק של כל החלל כולל כלים סניטריים, כיור, קרמיקה ותהליכי פינוי. העלות איננה כוללת בדרך כלל התקנה של כל האמבטיה מחדש ומחיר זה נקבע מחדש. 800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מקלחון קייםפירוק מקלחון בלבד ופינוי הפסולת. 300-600 ש“ח
מחיר פירוק קרמיקה בלבדהעלות נקבעת לרוב לפי מ“ר וכוללת פירוק של כל החלל, פינוי הפסולת. העלות איננה כוללת השמה של קרמיקה וחיפויים חדשים. מחיר זה נקבע בנפרד. 1,500-4,000 ש“ח
מחיר פירוק אסלההעלות עבור אסלה רגילה, לא אסלה תלויה וללא ניאגרה סמויה150-300 ש“ח
מחיר התקנה של חיפויים וקרמיקות חדשים בחלל האמבטיההעלות לרוב לפי מ“ר וכוללת התקנה מחדש של כל החיפויים והריצוף בחלל. 150-400 ש“ח
מחיר שיפוץ חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת את עבודות החיפויים והריצוף, החלפת כלים סניטריים ואיטום. 3,000-20,000 ש“ח
מחיר החלפת חיפוי רק בשירותיםהעלות כוללת את עבודות החיפוי בחלל השירותים 1,000-1,500 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ המטבח

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר חידוש של המטבח הקייםהעבודה כוללת בין השאר החלפה של הדלתות לארונות קיימים או צביעה שלהם, החלפה של פורמייקה לדלתות קיימות וכדומה. לא מדובר בעבודת שיפוץ או החלפה של מטבח חדש במטבח קיים. 1,800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מטבח העלות כוללת פירוק של המטבח כולו, כולל פינוי הפסולת. העלות משתנה בהתאם לגודלו של המטבח ולפי מורכבות העבודה, יש או אין מעלית, גישה וכדומה. 1,000-6,000 ש“ח
מחיר פירוק ארונות המטבח והתקנה של ארונות חדשיםהעלות משתנה בהתאם לסוג וכמות הארונות שיש לפרק ויש להתקין. 500-3,000 ש“ח
מחיר הכנה עבור מדיח כליםהעלות לרוב כוללת החלפה של נקודת ברז ישנה בחדשה מתחת לכיור, חיבור ברז יציאה למדיחה ויצירה של נקודות חשמל וביוב. במידת הצורך נקבעת עלות גם לפירוק והחלפה של הארון. 280-1,000 ש“ח
מחיר החלפה של הברז במטבחעלות משתנה280-600 ש“ח
מחיר התקנה של כיור במטבח העלות לרוב כוללת גם התקנה של הסיפון. לא כולל המחיר של החלקים. 280-1,000 ש“ח
מחיר התקנה של אי במטבחהעלות היא לפי מטר רץ ותלויה בסוג האי ובחומרים. 1,200-1,700 ש“ח
מחיר החלפה והתקנה של שיש למטבחהעלות לפי מטר רץ וכוללת גם את ההתקנה. 600-2,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית, מותקן על קלאפההעלות היא לפי מטר רץ270-1,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית על הקיר עצמוהעלות היא לפי מטר רץ והיא משתנה בהתאם לסוג הזכוכית שבוחרים. ניתן לשלב חיפוי זכוכית חלק או עם דוגמאות, ניתן לשלב חיפוי זכוכית בהתאמה אישית. 700-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של קנט למטבחהעלות היא למטר רץ. העלות משתנה בהתאם לעובי וסוג השיש, רמת גימור וגודל החלל. 150-400 ש“ח
מחיר לפירוק מטבח ישן והובלה של מטבח חדש העלות לרוב כוללת התקנה של שיש חדש וצנרת, אך איננה כוללת את תהליך הרכבת המטבח1,600-3,200 ש“ח
מחיר להחלפה של דלתות המטבח העלות משתנה בהתאם לסוג הדלתות וגודל המטבח160-400 ש“ח
מחיר החלפה של דלתות מטבח מדלתות רגילות לדלתות זכוכיתהעלות נקבעת לפי סוגי הדלתות וגודל המטבח.280-600 ש“ח
מחיר התקנה של מטבחון ליחידת דיור או התקנה של מטבח קטן שמגיע מוכן/מטבח מודולריהעלות היא עבור מטבחים קטנים2,200-2,900 ש“ח
מחיר צביעה של דלתות המטבחהעלות משתנה בהתאם לכמות הדלתות וסוגן400-700 ש“ח

מחירון ועלויות עבור תוספות, עבודות בניה ושיפוצים כלליות ועבודות בניה מיוחדות

סוג העבודהסוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר הוספה חדר על הגג העלות תלויה בגודל של החדר ובבחירת החומרים ונקבעת לפי מ“ר10,000-15000 ש“ח
מחיר לסגירה של חנייה העלות היא עבור סגירה של חניה מקורה באמצעות קירות מסוג בלוקים, בגובה של עד 3.5 מטרים לקיר7,500-12,000 ש“ח
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בייסיקהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בינוניהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 4,000 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט יוקרתי גבוההעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 5,000 ש“ח למ“ר
מחיר בניה ירוקההעלות משתנה לפי סוג הבניה, סטנדרט הבניה, סוג החומרים שבוחרים, רמת גימור, בעלי מקצוע ועוד… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר בניית שלד לבית פרטיהעלות עבור השלד בלבד ונקבעת לפי מ“רממוצע 1,500 ש“ח למ“ר
עלות הוספה של מרפסת שמש לבניין עומד העלות עבור דירה אחתממוצע 58,000 ש“ח
מחיר בנייה של ממ“דהעלות עבור דירה בבניין קייםממוצע 90,000 ש“ח
מחיר שבירת קירהעלות מתייחסת לקיר בלוקים. העלות נקבעת לפי מ“ר לקיר בעובי שנע בין 6-11 ס“מ. העלות לא כולל פינוי. 150-300 ש“ח
מחיר תיקון או חידוש פרגולההעלות מתייחסת לפרגולת עץ עבור שיפוץ, חידוש צבע, טיפול נגד מזיקים ושימון. העלות נקבעת למטר. 900-2,000 ש“ח
מחיר בנייה של קיר בלוקים או קיר בטוןהעלות לפי מטר380-500 ש“ח
מחיר השכרה למכולה עבור פינוי פסולת לעבודות שיפוצים. השירות מתאים הן עבור שיפוצים בבניינים והן עבור שיפוץ בבתים פרטיים. העלות נקבעת לפי יום.500-800 ש“ח
מחיר שיפוץ גג רעפיםהעלות הינה משוערת עבור תהליכי שיפוץ. מדובר בגג רעפים לבית פרטי. 1,800-2,200 ש“ח
מחיר לניקיון דירה או בית שעברו שיפוץהעלות משתנה ותלויה בסוג השירות וברמת מורכבות של הניקיון. 1,800-4,000 ש“ח
מחיר עבור יציקה של קורות בטוןהעלות היא לפי מ“ק וכוללת יציקה של בטון. העלות איננה כוללת תהליכי קידוח או הוספה של ברזלים. 1,400-3,000
מחיר סגירה מרפסת שמשהעלות נקבעת לפי מ“ר וכוללת סגירה של מרפסת עם וויטרינות מסוג אלומיניום וזכוכית גם כן, נהוג לשלב גג עשוי אלומיניום300-1,000 ש“ח
מחיר סגירת מרפסת באמצעות אלומיניוםהעלות תלויה בגודל המרפסת ונקבעת לפי מ“ר. הסגירה מתבצעת או באמצות אלומיניום או באמצעות תריסים6,500-9,000 ש“ח

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:

בלוג

לימודי פיזיותרפיה או לימודי סיעוד

בכל רחבי הארץ, כל שנה ניגשים סטודנטים למוסדות ההשכלה הגבוהה במטרה לבחור מקצוע לחיים. כחלק מהחלטה זו מתלבטים רבים בין לימודי פיזיותרפיה ולימודי סיעוד, שכן

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

שיפוץ דירה
עבודות גמר שיפוצים

אחד השלבים החשובים ביותר בשיפוץ הבית הוא שלב הגימור או כפי שמכונה בידי רבים שלב הפינישים. זהו השלב בו יבצע הקבלן את כל הפינישים בכל

קרא עוד »
קבלן שיפוץ

המונח קבלן שיפוץ הוא מונח שלא רבים משתמשים בו. הרבה יותר אנשים, כאשר הם מחפשים איש מקצוע שישפץ להם את הבית או את העסק, מחפשים

קרא עוד »
איש עסקים
קבלן שיפוצים בצפון

מחפשים קבלן שיפוצים בצפון? מהם הפרמטרים שעל פיהם אתם צריכים לבחור את הקבלן? האם המלצה מחבר יכולה להספיק לכם בכדי לקבל החלטה? האם ישנם "סוגים"

קרא עוד »
רקע כלי עבודה
קבלני שיפוצים

קבלני שיפוצים אפשר למצוא ברשת ברשימה אינסופית, אבל כדי לדעת איך לבחור קבלן שיעשה עבורכם את העבודה הטובה ביותר, קראו את המאמר הבא. קבלני שיפוצים

קרא עוד »
שיפוץ דירה
עבודות גמר שיפוצים

אחד השלבים החשובים ביותר בשיפוץ הבית הוא שלב הגימור או כפי שמכונה בידי רבים שלב הפינישים. זהו השלב בו יבצע הקבלן את כל הפינישים בכל

קרא עוד »
קבלן שיפוץ

המונח קבלן שיפוץ הוא מונח שלא רבים משתמשים בו. הרבה יותר אנשים, כאשר הם מחפשים איש מקצוע שישפץ להם את הבית או את העסק, מחפשים

קרא עוד »
איש עסקים
קבלן שיפוצים בצפון

מחפשים קבלן שיפוצים בצפון? מהם הפרמטרים שעל פיהם אתם צריכים לבחור את הקבלן? האם המלצה מחבר יכולה להספיק לכם בכדי לקבל החלטה? האם ישנם "סוגים"

קרא עוד »
רקע כלי עבודה
קבלני שיפוצים

קבלני שיפוצים אפשר למצוא ברשת ברשימה אינסופית, אבל כדי לדעת איך לבחור קבלן שיעשה עבורכם את העבודה הטובה ביותר, קראו את המאמר הבא. קבלני שיפוצים

קרא עוד »
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!