חידוש אמבטיה מהחברה המומלצת בישראל!

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

אחד השיפוצים היותר נפוצים בתור שיפוץ נקודתי בוא חידוש אמבטיה שכן זהו נחשב לשיפוץ קטן, מהיר, לא עושה יותר מידי בלאגן והוא משדרג את הניראות הכללית של הבית ואת איכות החיים של המשפחה כולה. מבחינת נקודות זמן לשיפוץ אנו רואים אותו בדרך כלל מבוצע בבתים בו הילדים כבר גדולים ואין צורך פרקטי בקיומה של האמבטיה והחלק העיקרי של השיפוץ הוא החלפת האמבטיה למקלחון. אלמנטים נוספים שאנו רואים בשיפוץ של חידוש אמבטיה הם החלפת כלל הכלים הסניטריים, החלפת גופי התאורה, החלפת הקרמיקה ושימוש באלמנטים של גבס בתקרה.

קבלן רובה ב{CITYH}

החלפת אמבטיה למקלחון

אז כפי שציינו זהו דבר מאוד נפוץ בקרב בתים בהם הילדים כבר גדולים ואין יותר צורך פרקטי באמבטיה. המקלחון מקנה לנו שטח רחצה גדול יותר מה שהופך את חווית המקלחת לנעימה ונוחה יותר. את המקלחון בדרך כלל ניתן יהיה לסגור בעזרת פאנל של זכוכית מחוסמת או בעזרת מעקה וזכוכית נגללת על מסילה. את חיפוי הקירות של המקלחון ניתן לבצע בעזרת מגוון רחב של קרמיקות עימן ניתן להשיג עיצוב בסגנון כפרי או עיצוב בסגנון מודרני, בהתאם לקו של שאר חידוש ושיפוץ האמבטיה.

התקנת תקרה צפה מגבס והחלפת גופי תאורה

אלמנט נוסף בו כדאי להשקיע בחידוש האמבטיה שלנו הוא התקרה וגופי התאורה. ניתן ליצור בחדר האמבטיה אלמנט עיצובי של תקרה צפה שבה יהיו שקועים גופי התאורה אותם נבחר. ניתן כמובן לבחור גופי תאורה כמו ספוטים מתאורת לד שמחד יתנו לנו אור רב ומאידך יחסכו לנו כסף רב בשימוש בחשמל ובלאי של המנורות. השילוב של הספוטים ביחד עם התקרה הצפה יתנו מראה מרענן ויוקרתי לכל חדר אמבטיה שעובר חידוש או שיפוץ.

ראו גם: הנמכת גבס במטבח

החלפת הכלים הסניטריים

החלפת כלל הכלים הסניטריים בחדר האמבטיה הוא גם כן שינוי מרענן שיעניק לחדר האמבטיה שלנו תחושה של חידוש וניראות אסתטית. החלפה של כלל הברזים, והניאגרה כאשר מומלץ לשקול אסלה סמויה ליצירת תחושה יוקרתית יותר וגם שימוש באינטרפוץ במקלחון על מנת להקנות לנו גמישות ונוחות מירבית בעת המקלחת.

עלות חידוש אמבטיה

עלויות חידוש האמבטיה תלויות כמובן כמה עמוק אנו רוצים להיכנס לתוך השיפוץ ומהי רמת הגימור שאליה אנו שואפים להגיע בכל מה שקשור לעיצוב אמבטיה עם מקלחון שכן ממנה תיגזר האיכות של החומרים והכלים הסניטריים אותם נבחר. התקנת מקלחון למשל תעלה לנו בין 3500 ש״ח ל-5500 ש״ח אך ייתכן וגם יותר במידה ונרצה חומרים איכותיים ויוקרתיים יותר למקלחון שלנו. החלפת הכלים הסניטריים יכולה לנוע בין 2000 ש״ח ועד 8000 ש״ח כאשר שוב כאן נכנס לתמונה אילו מותגים נבחר וכמה יוקרתיים יהיו אותם כלים סניטריים. עבודות חשמל והתקנת המנורות בחדר האמבטיה ינועו בין 2000 ש״ח ל-3500 ש״ח כאשר פה תלוי בכמה גופי תאורה נשתמש בסופו של דבר ועלות תקרה צפה תנוע בין 180 ש״ח ל-240 ש״ח למ״ר. לעלות זו יש להוסיף את פירוק המקלחת הקיימת ואריחי הקרמיקה, עבודת חיפוי מחודשת, איטום והתקנה של כלל הפריטים מה שיהפוך עלות שיפוץ כזו לסדר גודל של בין 20,000-50,000 שקלים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:
דויד לוי
דויד לוי

לאחר סיום הלימודים, החל לוי לעבוד כעובד בניין בחברה פרטית. הוא עבד בחברה במשך שש שנים, במהלכן רכש ניסיון רב בתחום.

בשנת 2004, החליט לוי להקים עסק עצמאי לעבודות בניין, שיפוצים ותיקון צבע. העסק הצליח מאוד, והוא צמח במהירות.

לוי הוא בעל מוניטין רב בתחום. הוא ידוע בזכות עבודותיו האיכותיות, שירות הלקוחות המצוין שלו, והמחירים הוגנים שלו. הוא זכה בפרסים על עבודותיו, והוא מומלץ על ידי לקוחות רבים.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!