מפרט שיפוץ דירה

התחייבות לאיכות הכי גבוהה 

המחיר הכי זול 

השרות הכי טוב 

ייעוץ של מהנדס או אדריכל בבית שלכם 

הכי זול ואיכותי בארץ בהתחייבות קבלו היום הצעה משתלמת 

התקשרו אלינו עכשיו

073-3753262

תוכן עניינים:

החלטה מראש על מפרט יכולה לסייע לשפץ דירות מגורים בהתאמה אישית. כמו כן, באמצעות תכניות בניה מסודרות ניתן לקבוע את מסגרת התקציב לפני שמעבירים את המפרט הסופי לקבלן שיפוצים.

מפרט שיפוץ דירה בהתאמה אישית

התאמה אישית היא בעלת חשיבות אדירה בפרויקטים של שיפוץ דירות מגורים. היות ורוב הלקוחות בפרויקטים כאלה הם אנשים פרטיים, חשוב להם לשמור על מסגרת התקציב ולהימנע מחריגות. הדרך לשמור על התקציב היא להתאים את היקף ואופי השיפוץ לצרכי המשפחה. בפועל, זה אומר שצריך לקבוע מראש את מפרט השיפוץ. במסגרת ניסוח המפרט מחליטים מה יכלול השיפוץ, על מה מוותרים ותוך כמה זמן הפרויקט יסתיים.

ייעוץ לגבי מפרט שיפוץ דירה

השלב הראשון בתכנון המפרט לשיפוץ הוא התייעצות עם מהנדס אזרחי. מהנדס אזרחי הוא איש מקצוע שמכיר את התחום ובקיא בעלויות הנפוצות של שיפוץ דירות. במקביל, למהנדס אזרחי יש את הכלים הנדרשים על מנת לתאם שיתופי פעולה בין אנשי מקצוע. כמו כן, בעזרת מהנדס אזרחי אפשר להכניס לתוך המפרט צרכים אישיים ולקבל הצעת מחיר מסודרת. במילים אחרות, עבור לקוחות פרטיים מדובר בשירות חיוני שעוזר להתחיל את השיפוץ ברגל ימין.

שיטות לניסוח המפרט

יש כמה שיטות לנסח מפרט שיפוץ דירה ובשלב השני צריך להחליט באיזה מתוכן לבחור. אפשרות אחת תהיה לתכנן מפרט לשיפוץ קומפלט, שבו מבצעים גם החלפה של תשתיות ויסודות. לחילופין, אפשרות שניה תהיה לחלק את המפרט לחדרים. במסגרת חלוקה לחדרים ניתן גם לקבוע מפרט שונה עבור כל חדר ולהשוות מחירים בצורה יעילה. בכל מקרה, את המפרט מנסחים בהתחשב בגודל הנכס, במספר החדרים ובמסגרת התקציב.

השפעת המפרט על התקציב

היתרון של ניסוח מפרט מדויק הוא שניתן להיעזר בו בשביל לשער מה יהיה תקציב הפרויקט. שינויים במפרט לא אמורים לעלות כסף וכל לקוח פרטי יכול לבצע אותם עד שהתוצאה עולה בקנה אחד עם הצרכים שלו. במקביל, ניתן לערוך שינויים בפרמטרים מסוימים שמשפיעים על המפרט ולבדוק כיצד הם משפיעים על העלות הסופית. כל אלו הן סיבות מעולות להשקיע בניסוח המפרט ולהתייעץ עם מהנדס אזרחי מוסמך.

העברת המפרט לקבלן שיפוצים

השלב האחרון בשיפוץ מחייב את העברת המפרט לקבלן. בסופו של דבר, הקבלן הוא זה שמבצע את העבודות ואמור לתרגם את המפרט למציאות. בעת העברת המפרט לקבלן שיפוצים כדאי לגבות כל הסכמה בעל פה בחוזה כתוב וללבן מחלוקות. אם רוצים, ניתן להיעזר במהנדס אזרחי בשביל לקבוע לוח זמנים עבור יישום המפרט. מטבע הדברים, לוח הזמנים צריך להתאים להיקף הפרויקט וכמובן למפרט שמתאר אותו.

בחברת אבן חושן מחזיקים בניסיון של עשרות שנים בביצוע מגוון עבודות בניה ושיפוצים. בהשארת פרטים באתר נוכל לצרף אותך לרשימת הלקוחות המרוצים ולעזור לך לתכנן מפרט לשיפוץ על בסיס ייעוץ הנדסי מקצועי.

שיפוץ שירותים

 

בלוג

עליית ערך לאחר שיקום מבנים

הנכס שלנו הוא אחד הנכסים היקרים שאנחנו מחזיקים בבעלותנו, ומידי פעם אנחנו מבצעים שיפוץ ומעצבים אותו בהתאם לשיקול דעתנו, בכדי לשמר את ערך הנכס ואף

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

היחידה לשיפוץ דירות מזמינה אתכם לחווית שיפוץ ייחודית בישראל! ליווי מלא ואישי לכל אורך התהליך החל מלב התכנון ועד לסיום ריהוט הבית .

לחברתנו ניסיון  בביצוע כל סוגי השיפוצים עם ניסיון של 10 + שנים בשיפוץ דירות, בניית וילות ושיפוץ בניינים.

פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני וקבלו הצעת מחיר ללא התחייבות לפרויקט קומפלט במחיר הזול בארץ (חיסכון ממוצע של 23%)

צרו קשר

פרסום כתבות BEST LINKS ושירות בניית קישורים איכותיים  

© 2021 All Rights Reserved

התקשרו עכשיו