ריצוף גינה

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

אנשים רבים חולמים על בית עם גינה, אבל לאחר שהם נכנסים לבית שהם רכשו עם הגינה הגדולה שצמודה אליו, הם מגלים שהגינה דורשת מהם המון עבודה והשקעה בתחזוקת הגינה, בעוד שהערך שמספקת להם הגינה הוא נמוך יחסית. לרוב, אנו פשוט רוצים שטח חצר שבו נוכל לשבת באוויר הפתוח ולרוב אנחנו מעדיפים שהקרקע תחתינו תהיה יציבה וקשיחה ולא כר דשא גדול שגם כך דורש תחזוקה רבה. במקרה כזה, אפשר לבצע ריצוף גינה ועל התהליך מספרים לכם בשורות הבאות אנשי המקצוע של היחידה לשיפוצים.

מתי נכון לרצף את הגינה?

ההחלטה על ריצוף גינה היא החלטה סובייקטיבית לחלוטין וכל אחד יכול לקבל אותה בעצמו על פי טעמו האישי. רבים אוהבים מאוד את הרעיון של גינה פרטית, אבל הלכה למעשה מגלים שאין להם את משאבי הזמן ואולי גם הכסף כדי לתחזק את הגינה הזאת. במקרים רבים אנחנו פשוט רוצים שמסביבנו יהיה קצת ירוק, אבל אין צורך בכרי דשא גדולים שצריך לטפל ולטפח. במקרים אלה, אפשר בהחלט לבצע ריצוף גינה, באופן שיהפוך את שטח הגינה לחצר פרטית בה ניתן להציב ריהוט גן, להתקין פרגולה גדולה ולהפוך את שטח הגינה לאחד מהאזורים האהובים ביותר בבית.

איך מבוצע ריצוף גינה – שלב התכנון

ריצוף גינה הוא תהליך שמתחיל בסוג הריצוף שאותו אתם רוצים ליישם. כיום, נהוג לרצף את הגינה באבן או בעץ. ריצוף באבן יכול להתבצע באמצעות כל סוג של אבן או שיש, לרבות אבנים משתלבות, אבנים טבעיות, שיש חברון או כל סוג אבן אחרת שאתם מתחברים יותר למראה ולמרקם שלה. ישנה גם אפשרות לרצף את הגינה באמצעות אריחי קרמיקה ובתנאי שאתם מזמינים אריחים מיוחדים עם רמת חספוס גבוהה שתמנע החלקה. לחילופין, תוכלו לרצף את הגינה שלכם עם עץ באמצעות דק שאותו ניתן להתקין מסוגים רבים של עץ כדוגמת עץ אלון או איפאה. אחרי שבחרתם את סוג הריצוף, כעת עליכם לתכנן את התצורה ואת העיצוב הכולל. תוכלו לבצע ריצוף גינה נרחב מקצה לקצה, ותוכלו לרצף חלק מהגינה או ליישם ריצוף בתצורה מעוצבת כלשהי לבחירתכם. רק לאחר שמסתיים שלב התכנון, ניתן להתחיל בביצוע ריצוף גינה בפועל.

איך מבוצע ריצוף גינה – שלב הביצוע

כעת, מתחיל התהליך המעשי של ריצוף גינה ותחילתו בעקירת כל הצמחייה ויישום חומרים להשמדת עשבייה, זאת על מנת למנוע צמיחת עשבים שבעתיד יוכלו לבצבץ בין אריחי הריצוף. כמו כן, יש לטפל בצנרת השקיה וניקוז שקיימת במקום. לאחר מכן יש לבצע יישור של השטח וליישם שכבה של חול ואגרגט שתהווה את הבסיס לריצוף. מפה מתחיל למעשה תהליך הריצוף על ידי איש מקצוע ובהתאם לתכנית הריצוף שעליהם החלטתם מראש.

את התהליך של ריצוף גינה חשוב לעבור בצורה מסודרת על מנת להבטיח שהתוצאה תשרת אתכם טוב יותר בעתיד מאשר הגינה שוויתרתם עליה. מהלך פזיז וחפוז של ריצוף גינה ללא תכנון מראש כנראה עדיין יספק לכם יותר ערך מאשר הגינה שאתם חושקים "להיפטר" ממנה, אבל הרבה פחות ערך ממה שאתם באמת יכולים לייצר עם ניהול נכון של תכנון תהליך הריצוף. יחידת השיפוצים היא חברת שיפוצים המתמחה בכל סוגי השיפוצים ובכל היקף. בכלל זה מציעה היחידה לשיפוצים את השירות של ריצוף גינה באמצעות כל סוגי הריצוף הקיימים. בכלל זה מספקת לכם החברה שירותי ליווי וייעוץ בשלב התכנון וכמובן מנהלת את שלב הביצוע עד לסיום התהליך של ריצוף גינה והמסירה ללקוח.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:
דויד לוי
דויד לוי

לאחר סיום הלימודים, החל לוי לעבוד כעובד בניין בחברה פרטית. הוא עבד בחברה במשך שש שנים, במהלכן רכש ניסיון רב בתחום.

בשנת 2004, החליט לוי להקים עסק עצמאי לעבודות בניין, שיפוצים ותיקון צבע. העסק הצליח מאוד, והוא צמח במהירות.

לוי הוא בעל מוניטין רב בתחום. הוא ידוע בזכות עבודותיו האיכותיות, שירות הלקוחות המצוין שלו, והמחירים הוגנים שלו. הוא זכה בפרסים על עבודותיו, והוא מומלץ על ידי לקוחות רבים.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!