ריצוף מקלחת

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

כאשר אנו משפצים את המקלחת ישנם מספר דברים חשובים שאנחנו צריכים לשים אליהם לב בהיבט של ריצוף מקלחת שאם לא נקפיד עליהם אנו עלולים למצוא את עצמנו עם בעיות חמורות הקשורות באיטום או בעיות הקשורות בניקוז. אלו הם דברים שכל קבלן מקפיד עליהם אך עליכם להכירם גם היות ובמידה שאתם רואים שמשהו אינו נראה לכם כשורה תוכלו לתפוס את זה בזמן ולמנוע מעצמכם תיקונים ושיפוצים נוספים לאחר גמר השיפוץ.

שיפועים נכונים

הדברי החשוב ביותר בריצוף מקלחת הוא לראות כי ההתקנה של הרצפות נעשה בצורה נכונה. הצורה הנכונה היא כמובן לתת למרצפות במקלחת שיפוע קל על מנת לנקז את המים כמובן. ניקוז המים במקלחת הוא קריטי מאוד שכן במקלחת עלולות להיאגר כמויות מים גדולות מאוד שבהיעדר שיפוע מתאים לניקוז שלהן יהפכו למצבור מים עומדים. מים עומדים עלולים לגרום גם למרצפות עם האיטום הטוב ביותר בעיות של נזילות ורטיבויות. אותן רטיבויות עלולות לחלחל בין המרצפות של המקלחת ולגרום לרטיבות בתקרה אצל הדייר שמתחתינו. הדבר יגרור כמובן שיפוץ נרחב אצלנו ואצלו שכן נצטרך לפרק את כל הריצוף במקלחת ולדאוג לריצוף חדש עם שיפועים נכונים ולכן חשוב מאוד להקפיד על השיפועים של הניקוז מבעוד מועד.

איטום נכון

אז אחרי שדאגנו לשיפועים נכונים וניקוז של המים במקלחת ומנענו מים עומדים עלינו לדאוג לאיטום של הריצוף במקלחת. ישנן מגוון רב של חומרי איטום למרצפות המקלחת בשוק כאשר רובם טובים מאוד אך יש להקפיד על צורת היישום שלהם בדיוק כמו שמנחה היצרן. החשיבות של איטום הריצוף במקלחת היא גבוהה מאוד שכן הריצוף בא במגע עם כמויות גדולות של מים ולחות ועלינו לעשות הכל על מנת למנוע חלחול שלהם לרווחים שבין המרצפות. מים שימצאו נתיב חלחול עלולים לגרום לרטיבויות בקיר הבית וגם לרטיבויות קפילריות בקירות אחרים לכן חשוב מאוד להקפיד על איכות עבודה גבוהה מאוד כאשר אנו אוטמים את אותם רווחים באמצעות סיקה או רובה או כל חומר אחר. יש להפקיד גם לאטום את החיבורים בין המרצפות לכלים הסניטריים כגון הברזים של המקלחת וכדומה שכן איזורים אלו מועדים לחלחול של מים וליצירת רטיבויות.

בחירת ריצוף מתאים

עוד בתהליך התכנון של הבית עלינו לדאוג כי אנו בוחרים ריצוף למקלחת שאכן מתאים בהיבט של עמידות להיות ריצוף המקלחת שלנו. בדרך כלל אנו עדים לבחירת ריצוף בדמותם של קרמיקה או גרניט פורצלן בעיקר לאור העמידות הגבוהה של השניים בתנאים השוררים בחדרי האמבטיה. בנוסף יש להם גמישות עיצובית יחסית גבוהה היות וניתן להשיגם בטקסטורות רבות ובצבעים שונים ולכן אדריכלים וקבלנים רבים אוהבים לעבוד איתם בחדר האמבטיה וגם בחלקים אחרים של הבית.

למידע נוסף אודות ריצוף מקלחת, צרו איתנו קשר ונשמח לתת לכם מענה מיידי ולקשר ביניכם לבין בעל המקצוע המתאים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:
דויד לוי
דויד לוי

לאחר סיום הלימודים, החל לוי לעבוד כעובד בניין בחברה פרטית. הוא עבד בחברה במשך שש שנים, במהלכן רכש ניסיון רב בתחום.

בשנת 2004, החליט לוי להקים עסק עצמאי לעבודות בניין, שיפוצים ותיקון צבע. העסק הצליח מאוד, והוא צמח במהירות.

לוי הוא בעל מוניטין רב בתחום. הוא ידוע בזכות עבודותיו האיכותיות, שירות הלקוחות המצוין שלו, והמחירים הוגנים שלו. הוא זכה בפרסים על עבודותיו, והוא מומלץ על ידי לקוחות רבים.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!