שיפוץ אמבטיה מחיר

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

תהליך שיפוץ יכול להיות חלום שמסגרת התקציב שלו אינה מוגבלת. כל אחד מאיתנו אשר רוצה להתחיל בפרויקט שכזה יכול לתהות על המחיר שיידרש לו כדי להגיע למטרה. בכתבה זו נבחן מה משפיע על העלות של שיפוץ האמבטיה ונענה על שאלות נפוצות אשר יכולות לעניין כל מי שנכנס לתהליך זה.

פעולות שניתן לבצע במסגרת שיפוץ האמבטיה

שיפוץ של חדר האמבטיה יכול לכלול שלל פעולות ועבודות. יכולים להיכנס אלינו לבית אנשי מקצוע שונים וכל זאת כדי לבצע חלק או את כל הפעולות הבאות:

החלפת צנרת

במידה והצנרת במבנה ישנה ואינה מפלסטיק, ככל הנראה כדאי להחליף אותה. ההחלפה תתבצע על ידי אינסטלטור אשר מכיר היטב את סוג העבודה ואת הנחת התשתיות. עלינו להחליט באילו צינורות נרצה להשתמש ולקבוע אם אנחנו רוצים לשנות את המיקומים של הכלים הנוכחיים.

במקרה ואנחנו לא רוצים להחליף את הצנרת, מומלץ לבדוק אותה בכל מקרה כדי לוודא שאין כל בעיה. החלפת צנרת לאחר ביצוע השיפוץ תפגע בעבודה שתתבצע.

החלפת כלים סניטריים

בחדר האמבטיה יכולים להיות מספר כלים ובהם הכיור, האמבטיה או המקלחת ויכולה להיות אסלה. כל אחד מהכלים הללו יכול לעבור החלפה או תיקון. כמו כן נוכל לשנות את המיקום של כל דבר, תלוי בתוכניות שנכין מבעוד מועד.

בהחלפת הכלים ישנה עבודתו של בעל המקצוע וישנה החלטה שלנו כיצד ייראו הכלים החדשים. עלינו לרכוש את הכלים החדשים בזמן כך שאנשי המקצוע יוכלו לבצע את העבודה באופן רציף.

ריצוף וחיפוי

בדרך כלל, במסגרת שיפוץ חדר הרחצה נבצע גם החלפה של הריצוף והחיפויים הנוכחיים. לאחר הרמת והסרת החיפויים יש לטפל במערכת האינסטלציה ולנצל את ההזדמנות לבצע גם את השינויים המתוכננים במערכת החשמל.

לאחר שתסתיים העבודה בחדר ולאחר החלפת הצנרת והכלים הסניטריים אפשר יהיה להניח מחדש את הריצוף ואת החיפוי. אנחנו יכולים לעצב את החדר בשלל צבעים וצורות וכשנגיע לחנות הקרמיקה נגלה עולם שלם של אפשרויות.

איטום

לאחר הנחת הריצוף והחיפוי יש לבצע עבודת איטום. בין יחידה אחת לשנייה ישנו מרווח והלחות עלולה להיכנס לתוכו ולפגוע בקיר. כדי שזה לא יקרה וכדי להגן על הקירות, יש לבצע עבודת איטום הכוללת הנחת רובה וניקיון.

האיטום יתבצע לא רק על הקירות אלא גם בחיבורים בין הכלים הסניטריים לבין הרצפה או הקיר. כל מרווח עלול לגרום לנזק בחדר הרחצה. עלינו לוודא כי בעלי המקצוע מסיימים את העבודה בצורה מקצועיות ודואגים לנו לעבודה יפה, מקצועית ויעילה גם לטווח הארוך.

צביעה

לרוב, לאחר הנחת הקרמיקה יישאר אזור צביעה קטן. יש צורך לצבוע את התקרה ואת המקומות בהם אין חיפוי על הקיר. הצבע צריך להתאים לחדרים רטובים ועלינו לוודא כי נעשה שימוש בצבע המתאים. כמו כן, בדרך כלל הצבע המוביל בחדר הרחצה יהיה לבן, אך אנחנו יכולים לעצב את החדר על פי הטעם שלנו.

עבודות חשמל

לא בכל שיפוץ חדר אמבטיה יידרשו עבודות חשמל, אך יתכן ובמסגרת התכנון שלנו נצטרך להכניס גם חשמלאי. חשוב לציין כי שיפוצניק או איש מקצוע שאין לו רישיון לעסוק בתחום, לא מורשה לעשות שינויים ותוספות במערכת החשמל.

עבודות החשמל נועדו להוספת שקע בטוח בחדר הרחצה, הוספה או הזזה של התאורה, הוספת גוף חימום או ונטה (מאוורר).

גימור

ישנם שלל פריטים אשר יהפכו את חדר האמבטיה שלנו ליחיד, מיוחד ומעוצב. עלינו לחשוב על המראה שנרצה לתלות, המנורות שיהיו בחדר הרחצה, פרטים כמו הדוש, הברז, המתקן לנייר הטואלט ואפילו על אלמנטים קטנים שמוצאים חן בעינינו.

ברגע שנכנסים אלינו לבית אנשי מקצוע אשר מבצעים שיפוץ אנחנו צריכים להחליט כיצד ייראה החדר שלנו. אנשי המקצוע יתקינו את כל מה שקנינו כדי לעצב את החלל. חשוב להגדיר תקציב לרכישת כל הפריטים וזאת כיוון שאין גבול למחירים. אנחנו יכולים למצוא ברז במחיר של 100 ₪ אך גם במחיר של 1,000 ₪.

שיפוץ אמבטיה מחיר והמרכיבים שמשפיעים עליו

אחת השאלות שכולנו רוצים לדעת לפני שאנחנו יוצאים לדרך בפרויקט שיפוץ נוגעת לעלויות. בחיפוש מידע אחר שיפוץ אמבטיה מחיר אנחנו צריכים להביא בחשבון את המרכיבים אשר יכולים להשפיע עליו. הגודל של החדר הוא אחד הגורמים שיכולים להשפיע, אך לרוב לא מדובר בחדר גדול במיוחד ולכן ההבדלים יהיו מינוריים. יותר מהגודל, המצב הנוכחי של החדר הוא מרכיב שמשפיע על העלות.

אם מערכת האינסטלציה ישנה ועלינו להחליף אותה המחיר יהיה גבוה יותר מהאפשרות להישאר עם הצנרת הנוכחית. כמובן, לא מומלץ להישאר עם מערכת ישנה ולא איכותית וגם אם נדמה לנו שהיא בסדר, מומלץ לבצע בדיקה מקדימה.

כמות אנשי המקצוע והעבודה שנרצה שהם יבצעו גם תשפיע על המחיר. אנחנו יכולים להחליף את הצנרת, הריצוף, להחליף את הנורות, לשנות את האמבטיה למקלחת ועוד שלל פעולות. ככל שהעבודה יותר מורכבת כך המחיר עשוי לעלות. מבחינת אנשי המקצוע, במידה ואנחנו מבצעים שיפוץ קומפלט לכל הדירה, המחיר לשיפוץ חדר הרחצה יכול להיות נמוך יותר באופן יחסי לעומת שיפוץ של חדר הרחצה בלבד.

גורם נוסף אחרון אשר יכול להשפיע על העלויות של השיפוץ אינו קשור לסוג העבודה ולא לעלויות אנשי המקצוע. בשלב מסוים יהיה עלינו לבחור את הריצוף, החיפויים, הכלים הסניטריים וכל פרט שיהיה בחדר. המחיר של כל אחד מהפרטים יכול להשתנות וכאן אפשר להגיד כי השמיים הם הגבול. הדרך הטובה ביותר להתמודד עם הבחירות הרבות ולהישאר במסגרת התקציב היא להגדיר אותו ולהחליט כמה נרצה להוציא בעבור הפריטים השונים.

טווח המחירים הנהוג לשיפוץ אמבטיה

על אף שהמחיר תלוי בגורמים רבים, אפשר להגיד כי שיפוץ של חדר הרחצה יעלה בין 15,000-25,000 ₪. מדובר בחדר שדורש גם אינסטלטור, גם חשמלאי ולרוב לפחות עוד איש מקצוע שיבצע את הפן הקוסמטי. מדובר בטווח מחירים רחב ואת הסיבות לכך כבר ציינו.

חשוב לשים לב כי הצעת מחיר בסדר גודל כזה לא יכולה להימסר בצ'אט אינטרנטי, בקבוצות או אפילו בטלפון. על בעל המקצוע לבוא ולראות את המקום. להבין מה הציפיות שלנו ממנו ומהעבודה, לבחון אם ישנן תקלות ובהתאם להציע את הצעת המחיר.

שאלות נפוצות על שיפוץ אמבטיה

לקראת השיפוץ יכולות לעלות אצלנו שאלות שונות. תהליך שיפוץ יכול להיות מרגש, אך גם להעלות חששות ממה שעומד לבוא וגם מהתוצאה שנקבל בסוף הדרך. כאן ריכזנו את השאלות הנפוצות על תהליך השיפוץ באמבטיה מתוך מטרה להקל על התחושות שלנו.

אלו אנשי מקצוע יבצעו שיפוץ בחדר האמבטיה?

ישנם שלל אנשי מקצוע אשר יכולים להיכנס אל תהליך השיפוץ. בין היתר נצטרך להזמין אינסטלטור אשר יבצע את כל העבודות הקשורות למערכת המים. נצטרך להזמין שיפוצניקים להורדת הקרמיקה והמרצפות הקיימות ולהנחת החדשות. במידה ואנחנו מבצעים שינויים במערכת החשמל, כולל הוספת נקודות והחלפת מנורות, עלינו גם להזמין חשמלאי.

האם עדיף לבצע שינוי נקודתי או שיפוץ כולל?

התשובה לשאלה זו תלויה בגורמים רבים. היא תלויה במצב של הבית, של חדר האמבטיה, בתקציב ובנכונות שלנו לעשות שינוי גדול. אם הכוונה שלנו היא לשפץ בכל פעם חדר אחד, העלות ואי הנוחות תהיה גבוהה יותר לעומת שיפוץ קומפלט. אם אנחנו לא רוצים לעשות שינוי בבית אך חדר האמבטיה דורש טיפול והתייחסות, שיפוץ של החדר הנוכחי יתאים לנו יותר.

כמה זמן אורך שיפוץ אמבטיה?

גם כאן התשובה היא אישית. ככל שישנן יותר משימות כך השיפוץ ייקח יותר זמן. ישנו הבדל בין שיפוץ קוסמטי לבין החלפה של הצנרת. עם זאת, במידה ומדובר רק על חדר רחצה אחד, ניתן בדרך כלל לבצע את העבודה בימים ספורים.

כיצד ניתן למנוע נזקי רטיבות בחדר האמבטיה?

כאשר אנחנו מבררים פרטים על שיפוץ אמבטיה מחיר אנחנו צריכים לחשוב על הנראות של החלל ועל הפרקטיות. זה הזמן לטפל במערכת האינסטלציה ולבדוק שאין כל תקלה או בעיה. בשלב הראשון עלינו לטפל במערכת עצמה. עלינו לבדוק שאין נזילות בצנרת ואם ישנן חשוב לטפל בהן בהקדם. הפעולה השנייה שחשובה מאד בכל חדר רטוב היא איטום נכון. האיטום מונע את הגעת הלחות לקירות ומונע רטיבות בטווח הארוך.

האם אפשר לבצע שיפוץ אמבטיה בדירה שכורה?

לא נהוג שהדיירים יבצעו שיפוץ בחדר רחצה. מדובר על חדר חשוב, שהשיפוץ שלו יכול להיות מורכב וגם יקר. עם זאת, יכול להיות שיהיה צורך לבצע שינויים בתקופת השכירות. במקרה זה ניתן לתאם בין כל הצדדים ולנסות לבצע את העבודה בצורה האופטימלית כך שגם הדיירים וגם בעלי הדירה ירגישו בנוח לאורך כל הדרך. שיפוץ קטן ושינויים קוסמטיים ניתנים לביצוע, כמובן בהתאם לחוזה מול המשכיר.

מהו חדר רחצה מונגש?

כולנו מודעים לעלייה בתוחלת החיים. יחד עם עלייה זו עולים לא פעם צרכים אישיים שלא נדרשים בגיל צעיר. במסגרת שיפוץ חדר האמבטיה אפשר להפוך אותו לחדר נגיש. ישנם אלמנטים שונים אשר יהפכו אותו למתאים יותר לגיל המבוגר. בין היתר מומלץ לשקול להגדיל את דלת הכניסה כך שתתאים גם לכיסא גלגלים, יש להתייחס לאסלה כך שאפשר יהיה להגיע אליה בקלות, לבחור במקלחת רחבה במקום אמבטיה ולבחור במרצפות שאינן מחליקות. בסיום התהליך יש להתקין עזרים תומכים.

לאן אפשר לזרוק את שאריות הבניה?

חשוב מאד לתכנן בצורה נכונה את הפינוי של הפסולת. אי אפשר לזרוק שאריות של קירות, קרמיקה ופריטים אחרים לפחים הרגילים. יש לבדוק מול חברת השיפוץ כי היא דואגת להביא פח שמיועד לפינוי הפסולת, לתאם עם השכנים את הנחת הפח ולאחר מכן חשוב לפנות את הפסולת למקום מורשה.

הגדלת או הקטנת חדר האמבטיה

אחת הפעולות שאפשר לעשות במסגרת השיפוץ היא שינוי הגודל של החדר. לשם כך נדרשת לא פעם יצירתיות וחשוב לבצע תכנון שיתאים לכל החדרים בבית. החדר יכול לגדול על חשבון חדר השינה, על חשבון מרפסת כביסה ובבתים מסוימים, בהם ישנם שני חדרי רחצה (או שירותים וחדר רחצה), ניתן לבצע איחוד של שני החדרים.

ההבדל בין שיפוץ בתוך החדר לבין שיפוץ שכולל הקטנה או הגדלה של החדר, הוא בשבירת הקירות. פעולה זו יכולה להישמע פשוטה, אך בפועל היא דורשת עוד כלים ועוד זמן.

שיפוץ מקצועי של חדר האמבטיה

שיפוץ אמבטיה דורש מקצועיות ועלינו למצוא את החברה הנכונה לנו לביצוע כל הפעולות. כיוון שנכנסים אנשים שונים לחדר וכל אחד מבצע עבודה שונה, עדיף לבחור בחברה קבלנית אשר תיקח אחריות על כל העבודה, מההתחלה ועד לסיום. חברה שתהיה בקשר איתנו ותקשר בין אנשי המקצוע השונים. היחידה לשיפוצים עומדת לרשותנו ומבצעת את כל העבודה.

שיפוץ דירה לפי סוג דירה וגודל דירה - עלויות שיפוץ דירה ממוצעות

גודל הדירהפירוט השיפוץ וסוגי עבודותטווח מחירים ממוצע
מחיר שיפוצים דירה בגודל ממוצע עבור עבודת הקבלןשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים1,100-1,600 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים כולל חומרי עבודה, חומר גמר, ספקים ובעלי מקצועשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים2,200-5,200 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים דירת 2-3 חדריםשיפוץ קומפלט- עבודות אינסטלציה וחשמל, החלפת ריצוף, קרמיקה בחדרי אמבטיה, עבודות צבע, טיח ועבודות גבס. 40,000-70,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה 3-5 חדרים מקבלןהכוונה לשדרוג דירת קבלן קיימת. המחיר לרוב יהיה זול יותר בהשוואה לשיפוץ של דירה ישנה מאפס, המחיר משתנה לפי החומרים שבוחרים ולפי גודל הדירה וכולל בין השאר בחירת חיפויים, שיפוץ המטבח הסלון והחדרים, פרקט ו/או ריצוף, צביעה של הדירה, שדרוג מרפסת, עבודות גבס ועוד. 60,000-100,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו עד לפני 15 שנההכוונה לשיפוץ בית קרקע עד שתי קומות100,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו לפני 20-30 שנההכוונה לשיפוץ קומפלט140,000-220,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת גןשיפוץ קומפלט. המחיר נוטה להשתנה בהתאם לגודל הדירה וסוג השיפוץ. המחיר מתייחס לשיפוץ כללי הכולל התקנה של דק בחצר, פרגולה, החלפת ריצוף או פרקט בבית, חיפויים, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים וחדר שינה. 130,000-160,000 ש“ח
מחיר שיפוץ פנטהאוז או דירת דופלקס שתי קומותהכוונה לדירה בגודל של בין 80-150 מ“ר. שיפוץ קומפלט הכולל צביעה של הדירה, חידוש מערכת איטום, טיפול בבעיות רטיבות, אינסטלציה, חשמל, גבס, ריצוף, פרקט ועוד. 150,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה עד 4 חדריםהכוונה לשיפוץ קומפלט הכולל החלפה של מערכת האינסטלציה והחשמל, חיפויים, עבודות צבע, עבודות גבס, מזגנים, שיפוץ חללים, פרקט ועוד. 70,000-150,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 100 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 50,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 80 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 40,000-100,000 ש“ח
חידוש מראה דירה, שיפוץ בייסיקהכוונה לשיפוץ ללא שבירת קירות או החלפת מערכות, שיפוץ בסיסי בלבד להענקת מראה חדיש ואסתטי לנכס. עבודות צבע, טיפול בליקויים. לעתים כולל גם שיפוץ חלל אחד כמו חידוש חדר האמבטיה או המטבח. 10,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת 5 חדרים עד 180 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט ברמה גבוהה, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים, חדר שינה. עבודות חשמל, אינסטלציה, חיפויים, עבודות גבס, טיח וצבע, פרקט ועוד. 150,000-200,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוצים למשרדים, חנויות, מקלטים, מרפסות וכדומה

סוג הנכס סוג השיפוץטווח מחירים
מחיר שיפוץ יחידת דיור בגודל של עד 60 מ“רחשמל, אינסטלציה, צבע, טיח, עבודות גבס, תיקונים, איטום, אלומיניום ועוד30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ נכס שיכון בעלות נמוכההכוונה לשיפוץ ברמת סטנדרט, דירת עמידר של עד 3 חדרים, טיפול בליקויים כמו רטיבות, עובש וכדומה28,000-40,000 ש“ח
מחיר שיפוץ משרד הכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד 180 מ“ר. הוספה של מחיצות בסגנון OPEN SPACE, חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 60,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ עסק או חנותהכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד80 מ“ר. עבודות חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מרפסת עד 20 מ“רהכוונה לעלות עבור חומרים ומחיר עבודה, לא כולל עבודות גינון. החלפת ריצוף, עבודות צבע, טיח, טיפול ברטיבות. 7,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מקלטהכוונה לעלות כוללת של חומרים ועבודה. עבודות צבע וטיח, החלפה של תאורה, הוספת מידוף או פתרונות אחסון מתאימים, חשמל, עבודות ניקיון והדברה. חידוש לפי הוראות של פיקוד העורף 5,000-10,000 ש“ח
מחיר שיפוץ בניין מגוריםהכוונה לבניין עד 6 קומות. השיפוץ הוא חיצוני ופנימי גם יחד, שיפוץ לובי, עבודות צבע, חיפויים, חשמל, אינסטלציה, לא כולל החלפה או התקנה של מעלית. 150,000-200,000 ש“ח
מחיר שיפוץ חיצוני עבור בניין עד 6 קומות. שיפוץ מעטפת המבנה לא כולל הוספה של מרפסות. עבודות צבע, טיח, חידוש מעטפת, חידוש מרזב, חידוש מערכת איטום ועוד90,000-150,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ חדר האמבטיה

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיהשיפוץ סטנדרטי- החלפת קרמיקה וחיפויים, לרוב לא כולל החלפת צנרת. כולל החלפה של אסלה וכלים סניטריים. טיח, צבע, טיפול ברטיבות ובעובש. 7,000-12,000 ש“ח
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיה שיפוץ יוקרתי - עלות כוללת החלפה של הצנרת, פירוק ריצופים וחיפויים כולל התקנה מחודשת, נקודות חשמל חדשות, התקנה חדשה של כלים סניטריים, צביעה, טיח, עבודות גבס, טיפול בעובש ורטיבות, החלפה של המקלחון ועוד. 12,000-30,000 ש“ח
מחיר התקנה של אסלה חדשההעלות כוללת את ההתקנה עצמה, אסלה מסוג תלויה או רגילה. התקנה חיבור לצנרת, איטום וחציבה בקירות. 400-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של ניאגרה מסוג סמויההמחיר כולל איטום וחציבה בקירות700-3,000 ש“ח
מחיר התקנה של כיור העלות כוללת התקנה של הכיור או שני כיורים, ברזים, חיבורים מתאימים לצנרת, חציבה בקירות ואיטום. 250-700 ש“ח
מחיר התקנה של אמבטיה העלות כוללת חיבור של האמבטיה אל הצנרת, הדבקה של האמבטיה ותהליכי איטום. לא כולל החלפה של אמבטיה ישנה בחדשה. 1,300-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של מקלחוןהעלות היא עבור התקנה של מקלחון חדש אבל לא כולל פירוק של אמבטיה קיימת או מקלחון קיים400-2,000 ש“ח
מחיר פירוק חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת פירוק של כל החלל כולל כלים סניטריים, כיור, קרמיקה ותהליכי פינוי. העלות איננה כוללת בדרך כלל התקנה של כל האמבטיה מחדש ומחיר זה נקבע מחדש. 800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מקלחון קייםפירוק מקלחון בלבד ופינוי הפסולת. 300-600 ש“ח
מחיר פירוק קרמיקה בלבדהעלות נקבעת לרוב לפי מ“ר וכוללת פירוק של כל החלל, פינוי הפסולת. העלות איננה כוללת השמה של קרמיקה וחיפויים חדשים. מחיר זה נקבע בנפרד. 1,500-4,000 ש“ח
מחיר פירוק אסלההעלות עבור אסלה רגילה, לא אסלה תלויה וללא ניאגרה סמויה150-300 ש“ח
מחיר התקנה של חיפויים וקרמיקות חדשים בחלל האמבטיההעלות לרוב לפי מ“ר וכוללת התקנה מחדש של כל החיפויים והריצוף בחלל. 150-400 ש“ח
מחיר שיפוץ חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת את עבודות החיפויים והריצוף, החלפת כלים סניטריים ואיטום. 3,000-20,000 ש“ח
מחיר החלפת חיפוי רק בשירותיםהעלות כוללת את עבודות החיפוי בחלל השירותים 1,000-1,500 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ המטבח

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר חידוש של המטבח הקייםהעבודה כוללת בין השאר החלפה של הדלתות לארונות קיימים או צביעה שלהם, החלפה של פורמייקה לדלתות קיימות וכדומה. לא מדובר בעבודת שיפוץ או החלפה של מטבח חדש במטבח קיים. 1,800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מטבח העלות כוללת פירוק של המטבח כולו, כולל פינוי הפסולת. העלות משתנה בהתאם לגודלו של המטבח ולפי מורכבות העבודה, יש או אין מעלית, גישה וכדומה. 1,000-6,000 ש“ח
מחיר פירוק ארונות המטבח והתקנה של ארונות חדשיםהעלות משתנה בהתאם לסוג וכמות הארונות שיש לפרק ויש להתקין. 500-3,000 ש“ח
מחיר הכנה עבור מדיח כליםהעלות לרוב כוללת החלפה של נקודת ברז ישנה בחדשה מתחת לכיור, חיבור ברז יציאה למדיחה ויצירה של נקודות חשמל וביוב. במידת הצורך נקבעת עלות גם לפירוק והחלפה של הארון. 280-1,000 ש“ח
מחיר החלפה של הברז במטבחעלות משתנה280-600 ש“ח
מחיר התקנה של כיור במטבח העלות לרוב כוללת גם התקנה של הסיפון. לא כולל המחיר של החלקים. 280-1,000 ש“ח
מחיר התקנה של אי במטבחהעלות היא לפי מטר רץ ותלויה בסוג האי ובחומרים. 1,200-1,700 ש“ח
מחיר החלפה והתקנה של שיש למטבחהעלות לפי מטר רץ וכוללת גם את ההתקנה. 600-2,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית, מותקן על קלאפההעלות היא לפי מטר רץ270-1,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית על הקיר עצמוהעלות היא לפי מטר רץ והיא משתנה בהתאם לסוג הזכוכית שבוחרים. ניתן לשלב חיפוי זכוכית חלק או עם דוגמאות, ניתן לשלב חיפוי זכוכית בהתאמה אישית. 700-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של קנט למטבחהעלות היא למטר רץ. העלות משתנה בהתאם לעובי וסוג השיש, רמת גימור וגודל החלל. 150-400 ש“ח
מחיר לפירוק מטבח ישן והובלה של מטבח חדש העלות לרוב כוללת התקנה של שיש חדש וצנרת, אך איננה כוללת את תהליך הרכבת המטבח1,600-3,200 ש“ח
מחיר להחלפה של דלתות המטבח העלות משתנה בהתאם לסוג הדלתות וגודל המטבח160-400 ש“ח
מחיר החלפה של דלתות מטבח מדלתות רגילות לדלתות זכוכיתהעלות נקבעת לפי סוגי הדלתות וגודל המטבח.280-600 ש“ח
מחיר התקנה של מטבחון ליחידת דיור או התקנה של מטבח קטן שמגיע מוכן/מטבח מודולריהעלות היא עבור מטבחים קטנים2,200-2,900 ש“ח
מחיר צביעה של דלתות המטבחהעלות משתנה בהתאם לכמות הדלתות וסוגן400-700 ש“ח

מחירון ועלויות עבור תוספות, עבודות בניה ושיפוצים כלליות ועבודות בניה מיוחדות

סוג העבודהסוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר הוספה חדר על הגג העלות תלויה בגודל של החדר ובבחירת החומרים ונקבעת לפי מ“ר10,000-15000 ש“ח
מחיר לסגירה של חנייה העלות היא עבור סגירה של חניה מקורה באמצעות קירות מסוג בלוקים, בגובה של עד 3.5 מטרים לקיר7,500-12,000 ש“ח
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בייסיקהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בינוניהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 4,000 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט יוקרתי גבוההעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 5,000 ש“ח למ“ר
מחיר בניה ירוקההעלות משתנה לפי סוג הבניה, סטנדרט הבניה, סוג החומרים שבוחרים, רמת גימור, בעלי מקצוע ועוד… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר בניית שלד לבית פרטיהעלות עבור השלד בלבד ונקבעת לפי מ“רממוצע 1,500 ש“ח למ“ר
עלות הוספה של מרפסת שמש לבניין עומד העלות עבור דירה אחתממוצע 58,000 ש“ח
מחיר בנייה של ממ“דהעלות עבור דירה בבניין קייםממוצע 90,000 ש“ח
מחיר שבירת קירהעלות מתייחסת לקיר בלוקים. העלות נקבעת לפי מ“ר לקיר בעובי שנע בין 6-11 ס“מ. העלות לא כולל פינוי. 150-300 ש“ח
מחיר תיקון או חידוש פרגולההעלות מתייחסת לפרגולת עץ עבור שיפוץ, חידוש צבע, טיפול נגד מזיקים ושימון. העלות נקבעת למטר. 900-2,000 ש“ח
מחיר בנייה של קיר בלוקים או קיר בטוןהעלות לפי מטר380-500 ש“ח
מחיר השכרה למכולה עבור פינוי פסולת לעבודות שיפוצים. השירות מתאים הן עבור שיפוצים בבניינים והן עבור שיפוץ בבתים פרטיים. העלות נקבעת לפי יום.500-800 ש“ח
מחיר שיפוץ גג רעפיםהעלות הינה משוערת עבור תהליכי שיפוץ. מדובר בגג רעפים לבית פרטי. 1,800-2,200 ש“ח
מחיר לניקיון דירה או בית שעברו שיפוץהעלות משתנה ותלויה בסוג השירות וברמת מורכבות של הניקיון. 1,800-4,000 ש“ח
מחיר עבור יציקה של קורות בטוןהעלות היא לפי מ“ק וכוללת יציקה של בטון. העלות איננה כוללת תהליכי קידוח או הוספה של ברזלים. 1,400-3,000
מחיר סגירה מרפסת שמשהעלות נקבעת לפי מ“ר וכוללת סגירה של מרפסת עם וויטרינות מסוג אלומיניום וזכוכית גם כן, נהוג לשלב גג עשוי אלומיניום300-1,000 ש“ח
מחיר סגירת מרפסת באמצעות אלומיניוםהעלות תלויה בגודל המרפסת ונקבעת לפי מ“ר. הסגירה מתבצעת או באמצות אלומיניום או באמצעות תריסים6,500-9,000 ש“ח

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

שיפוץ אבטיה ב{CITYH}
החלפת אמבטיה למקלחון מחיר

מעוניינים לבצע החלפה של האמבטיה למקלחון? המומחים מטעם היחידה לשיפוצים ישמחו לסייע לכם בשלבים השונים, בתכנון מחדש ובבחירת המקלחון המתאים לחלל. דרכנו תוכלו לחסוך זמן

קרא עוד »
שיפוץ במקום בנייה
שיפוץ חוץ

אחד השיפוצים הנפוצים ביותר בקרב בתים משותפים בשנים האחרונות הוא שיפוץ חוץ כאשר המטרה המרכזית היא שיפור הניראות הכללית של הבניין וכמובן העלאת ערך הנכס.

קרא עוד »
שיפוץ אבטיה ב{CITYH}
החלפת אמבטיה למקלחון מחיר

מעוניינים לבצע החלפה של האמבטיה למקלחון? המומחים מטעם היחידה לשיפוצים ישמחו לסייע לכם בשלבים השונים, בתכנון מחדש ובבחירת המקלחון המתאים לחלל. דרכנו תוכלו לחסוך זמן

קרא עוד »
שיפוץ במקום בנייה
שיפוץ חוץ

אחד השיפוצים הנפוצים ביותר בקרב בתים משותפים בשנים האחרונות הוא שיפוץ חוץ כאשר המטרה המרכזית היא שיפור הניראות הכללית של הבניין וכמובן העלאת ערך הנכס.

קרא עוד »

בחרו את אזור השירות לשיחה

אזור דרום

אזור מרכז/צפון