שיפוץ חדר שינה

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

חדר השינה הוא המקום האינטימי ביותר, אליו אפשר לברוח מלחצי היום יום, להתרווח במיטה, לקרוא, לאהוב או לשקוע בשינה עמוקה. לכן, כדאי להשקיע מחשבה רבה בתכנון החדר.

שיפוץ חדר שינה

חדר השינה הוא יותר מסתם חדר. זהו המקום בו אנו מעבירים שעות רבות של אינטימיות ושינה, קוראים, צופים בטלוויזיה, נרגעים ותופסים שלווה. לכן, כשמדובר על שיפוץ חדר השינה – רצוי להעניק לו את מלוא החשיבות. חדר שינה שנעים לשהות בו יתרום לאיכות החיים, יחזק את הזוגיות וגם יעניק איכות חדשה לשינה. כדי ליהנות מתוצאות בדיוק כמו שחלמת, מומלץ לפנות אל חברה המתמחה בבנייה ושיפוצים אשר לה מוניטין רב וביצועים מקצועיים ומדויקים.

שיפוץ חדר שינה – סוגי עיצובים וטרנדים

חדר השינה הוא אחד החדרים החשובים ברמה האישית, אך הוא לא תמיד מקבל מספיק תשומת לב, גם לא בתהליך עיצוב ושיפוץ. עם זאת, התייחסות לחדר, מבחינת הרוגע שחשוב לשינה והאינטימיות שאנחנו רוצים ליהנות ממנה, ישפרו את החיים שלנו.

מה אפשר לשפץ בחדר השינה?

שיפוץ חדר שינה יכול לכלול פעולות שונות אשר ישפרו את איכות החיים שלנו. אנחנו יכולים לגעת רק בקירות הסדוקים, לבצע תיקונים וצבע שיתאים לסגנון החיים שאנחנו רוצים ליצור. אנחנו יכולים לשפר את הנראות על ידי הוספת תאורה בצדי המיטה, להוסיף שידת גבס ולשפר את הארונות הנוכחיים שלנו. כדי להעניק תחושה נעימה, נוכל להוסיף פרקט או שטיח מקיר לקיר.

עבור אנשים מבוגרים, כדאי לחשוב גם על נגישות החדר וליצור חלל שיהיה נוח ונעים בזמן הקרוב, אך גם שימושי אם נעבור שינויים בעתיד. ניתן למצוא שלל רעיונות לעיצוב ברחבי הרשת, להתייעץ עם מעצבים בתחום ועם אנשי המקצוע שמכירים היטב את היתרונות של העבודה שלהם.

עבודות שמתבצעות במסגרת שיפוץ חדר שינה

כפי שכתבנו, אנחנו יכולים לשנות חלק קטן בחדר ויכולים להיכנס לפרויקט גדול עם אנשי מקצוע שונים ומגוונים. במסגרת השיפוץ נוכל לבצע את כל אחת מהעבודות הבאות:

עבודות גבס

ישנן שלל עבודות גבס שיכולות להתבצע בחדר השינה. אנחנו יכולים להשתמש בו כדי לפצל את החדר, ליצור נישה ואם שברנו קיר ליצור קירות חדשים מגבס במקום בלוקים. שימוש בלוחות גבס מאפשר לנו להנמיך את התקרה הנוכחית ולשלב בחדשה תאורה נעימה.

ניתן גם לחפות את התקרה אם המטרה היא להסתיר פגמים ישנים שתוקנו אך השאירו סימן וניתן ליצור שידה מעוצבת. הגבס הוא חומר קל לשימוש ואפשר לבצע באמצעותו שלל עבודות ולהגיע לעיצובים מרשימים.

החלפת רצפה

אלו מאיתנו שלא אוהבים את הרצפה הנוכחית, ימצאו כי ישנם שלל עיצובים שיכולים לשפר את המראה בחדר השינה. אנחנו יכולים לבחור להחליף את הרצפה, להניח מרצפות על זו הקיימת או לוותר על המרצפות ולבחור בפרקט או בשטיח מקיר לקיר.

הרצפה משפיעה על המראה של החדר. היא יוצרת אווירה ויכולה להיות כהה או בהירה, לפי הבחירה שלנו ולפי מה שמתכתב עם שאר הפריטים המתוכננים לחדר.

יצירת תאורה

התאורה היא אחד האלמנטים שמשפיעים על מצב הרוח שלנו. בחדר השינה אנחנו לא זקוקים לתאורה חזקה אלא לתאורה שימושית ונעימה. ניתן לפזר את נקודות האור ולהתקין מנורות בצדי המיטה. כמו כן, אפשר להחליף את המתג הקיים בדימר לעמעום האור בחדר.

כדי להוסיף עוד נקודות תאורה או להחליף את המתג יש להזמין חשמלאי מוסמך. שיפוצניק שלא מחזיק ברישיון לעסוק במערכת החשמל לא יכול לבצע את העבודה הנדרשת.

העברת והוספת נקודות חשמל

נקודות החשמל צריכות להיות זמינות, גם בחדר השינה ובמסגרת השיפוץ מומלץ לחשוב על הוספת או העברת נקודות כך שיהיה לנו נוח יותר להשתמש בכל מכשיר שאנחנו רוצים, גם בחדר השינה שלנו.

תיקוני קיר וצבע

הקירות שלנו נוטים לעבור שינויים. קדיחות, תמונות שנתלו ואפילו חפצים שנפלו, יכולים להשאיר סימנים ובמסגרת שיפוץ חדר שינה נוכל לבצע תיקון ולאחר מכן לצבוע את החדר. הצביעה יכולה להיות אחידה, של כל הקירות והיא יכולה להיות מיוחדת.

אפשר לצבוע קיר אחד בצבע אחד ואת שאר הקירות בצבעים אחרים וניתן להוסיף צורות ומקטעים בצבעים שונים. כמובן, לא מומלץ להשתולל אלא לזכור כי המרחב צריך להיות נעים, רגוע ואסתטי.

סוגי עיצובים בחדרי השינה

באופן כללי אחד הדברים שמאפיין את חדר השינה הוא הצורך להירגע בו. אנחנו נרצה להימנע מרעשים ולכן העיצוב צריך להיות נעים לעין. יותר מדי פריטים בחדר השינה יוכלו לגרות את החושים ולמנוע מאיתנו להירדם ולהתרכז. חוסר בפריטים יוכל לבצע את הפעולה ההפוכה ולגרום לחוסר עניין ולפגוע ביכולת ללכת לישון.

כשאנחנו חושבים על סוגי עיצובים בחדר השינה אנחנו יכולים להסתכל על טרנדים אופנתיים ואנחנו יכולים לחשוב מה עושה לנו טוב. כמובן, ישנה דרך המלך המשלבת בין עיצובים חדשניים ופריטים שעושים לנו טוב. הגדרת הצרכים, הציפיות והתקציב שעומד לרשותנו יעזרו לנו להגיע לחדר שינה שכיף לשהות בו.

לבחור את החברה המתאימה לעבודה

בחירת החברה המתאימה היא אחת המשימות החשובות בדרך לקבלת המראה המתאים לחדר השינה שלנו. לאחר שהגדרנו את הרצונות והצרכים שלנו, כדאי להיפגש עם אנשי מקצוע ולשמוע כיצד הם מבצעים את העבודה. רובנו נעדיף אנשים מקצועיים שכבר ביצעו עבודות דומות ובצדק. אנחנו לא רוצים לגלות שאנשי המקצוע אינם מקצועיים או שהם לא בדיוק יודעים לענות על הציפיות שלנו.

גם כאשר מדובר על חדר אחד בלבד, יתכן ויצטרכו להיכנס לבית שלנו אנשי מקצוע שונים. אנחנו רוצים שהעבודות יתבצעו באופן רציף, בתיאום בין כל הגורמים ולכן כדאי לפנות אל היחידה לשיפוצים. החברה מגיעה עם ניסיון רב, אנשים מתאימים ומביאה יחס אישי לכל פרויקט.

שיפוץ חדר שינה מהתקרה לרצפה

כשמשפצים חדר שינה מומלץ לכלול בתוכניות החלפת ריצוף שכן ריצוף נעים יעניק לחדר מראה ייחודי וישרה בו אווירה נעימה. אחד הטרנדים המועדפים כיום לצורך חיפוי רצפה בחדרי שינה, הוא פרקט עשוי עץ המעניק תחושה חמה וכפרית לחלל. רצפת פרקט נעימה לדריכה גם בימים קרים ואין צורך בנעילת נעלי בית כשמתהלכים עליה. חיפוי הרצפה בפרקט עץ או בחומר דמוי עץ, יכולה לשנות פלאים את האווירה בכל חלל ובמיוחד בחדר השינה.

להכניס את הצבע לחדר

אחד האלמנטים החשובים ביותר כאשר מדובר על שיפוץ חדר שינה הוא בחירת צבע הקירות. ניתן לבחור בקירות לבנים סטנדרטיים ואפשר גם לזרום עם טרנדים מובילים רבים כיום ולהוסיף צבע לאחד הקירות ואף ליצור קיר בעל טקסטורה ייחודית. בנוסף, ניתן לחפות את הקירות או קיר בודד בטפט מעניין. מומלץ לבחור בצבעי פסטל המתאימים יותר לחדרי שינה הודות לרוגע ולחמימות אותה הם משרים בחדר שכן מדובר על חדר המיועד להתרגעות ולשינה וצבעים עזים ישיגו את ההיפך.

איכות חיים בחדר השינה

חדר שינה ניתן לעצב באמצעות עבודות גבס ולהוסיף אלמנטים רבים ומגוונים התורמים לעיצוב החלל ואף מהווים פתרונות פונקציונליים וזולים יחסית. עבודות גבס יכולות לשמש לצורך חלוקת חלל, יצירת מדפים ונישות בגדלים שונים, להוסיף יופי ויוקרה בדמות קרניז או תקרה צפה עם תאורה ייחודית ועוד. תאורה בגוון צהוב תתאים יותר לחדר השינה ותשרה בו אווירה חמימה. מומלץ לכלול בשיפוץ חדר השינה גם עבודות חשמל ולהוסיף מתג חשמלי ליד המיטה המונע את הצורך לקום לצורך כיבוי האור.

כל חדר והסגנון שלו

שיפוץ חדר שינה הוא הזדמנות מצוינת לאמץ עיצוב חדש. ניתן לעצב את חדר השינה בסגנון מודרני הכולל רצפת פרקט, ארונות ומיטה בצבעי אפור ולבן, ללכת על עיצוב כפרי הכולל מיטת עץ, ווילונות בגוונים רכים ורהיטי עץ במראה עתיק וחם. מומלץ להפוך את חדר השינה לפרויקט עיצובי משותף של בני הזוג ולשאוב רעיונות ממגזינים, אינטרנט ותוכניות עיצוב בטלוויזיה. מומלץ לתכנן את החדר בצורה פונקציונלית שתענה על כל הצרכים בין אם מדובר על הוספת פינת עבודה, יצירת חדר ארונות ועוד.

מקצוענים בכל שיפוץ

מאחורי חברת אבן חושן עומדות עשרות שנות ניסיון בשיפוץ דירות ובניית בתים פרטיים ודו משפחתיים בכל רחבי הארץ. לחברה מוניטין רב וצוות מקצועי ומיומן המתמחה בכל סוגי עבודות השיפוצים והבנייה. אם יש לך צורך בבניית בית, שיפוץ דירה או כל חלל אחר, זה הזמן להשאיר פרטים באתר החברה או להתקשר ולדבר עם המומחים שלנו ולהתחיל להגשים חלום של בית.

שיפוץ חדר שינה

שיפוץ דירה לפי סוג דירה וגודל דירה - עלויות שיפוץ דירה ממוצעות

גודל הדירהפירוט השיפוץ וסוגי עבודותטווח מחירים ממוצע
מחיר שיפוצים דירה בגודל ממוצע עבור עבודת הקבלןשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים1,100-1,600 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים כולל חומרי עבודה, חומר גמר, ספקים ובעלי מקצועשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים2,200-5,200 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים דירת 2-3 חדריםשיפוץ קומפלט- עבודות אינסטלציה וחשמל, החלפת ריצוף, קרמיקה בחדרי אמבטיה, עבודות צבע, טיח ועבודות גבס. 40,000-70,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה 3-5 חדרים מקבלןהכוונה לשדרוג דירת קבלן קיימת. המחיר לרוב יהיה זול יותר בהשוואה לשיפוץ של דירה ישנה מאפס, המחיר משתנה לפי החומרים שבוחרים ולפי גודל הדירה וכולל בין השאר בחירת חיפויים, שיפוץ המטבח הסלון והחדרים, פרקט ו/או ריצוף, צביעה של הדירה, שדרוג מרפסת, עבודות גבס ועוד. 60,000-100,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו עד לפני 15 שנההכוונה לשיפוץ בית קרקע עד שתי קומות100,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו לפני 20-30 שנההכוונה לשיפוץ קומפלט140,000-220,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת גןשיפוץ קומפלט. המחיר נוטה להשתנה בהתאם לגודל הדירה וסוג השיפוץ. המחיר מתייחס לשיפוץ כללי הכולל התקנה של דק בחצר, פרגולה, החלפת ריצוף או פרקט בבית, חיפויים, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים וחדר שינה. 130,000-160,000 ש“ח
מחיר שיפוץ פנטהאוז או דירת דופלקס שתי קומותהכוונה לדירה בגודל של בין 80-150 מ“ר. שיפוץ קומפלט הכולל צביעה של הדירה, חידוש מערכת איטום, טיפול בבעיות רטיבות, אינסטלציה, חשמל, גבס, ריצוף, פרקט ועוד. 150,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה עד 4 חדריםהכוונה לשיפוץ קומפלט הכולל החלפה של מערכת האינסטלציה והחשמל, חיפויים, עבודות צבע, עבודות גבס, מזגנים, שיפוץ חללים, פרקט ועוד. 70,000-150,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 100 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 50,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 80 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 40,000-100,000 ש“ח
חידוש מראה דירה, שיפוץ בייסיקהכוונה לשיפוץ ללא שבירת קירות או החלפת מערכות, שיפוץ בסיסי בלבד להענקת מראה חדיש ואסתטי לנכס. עבודות צבע, טיפול בליקויים. לעתים כולל גם שיפוץ חלל אחד כמו חידוש חדר האמבטיה או המטבח. 10,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת 5 חדרים עד 180 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט ברמה גבוהה, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים, חדר שינה. עבודות חשמל, אינסטלציה, חיפויים, עבודות גבס, טיח וצבע, פרקט ועוד. 150,000-200,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוצים למשרדים, חנויות, מקלטים, מרפסות וכדומה

סוג הנכס סוג השיפוץטווח מחירים
מחיר שיפוץ יחידת דיור בגודל של עד 60 מ“רחשמל, אינסטלציה, צבע, טיח, עבודות גבס, תיקונים, איטום, אלומיניום ועוד30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ נכס שיכון בעלות נמוכההכוונה לשיפוץ ברמת סטנדרט, דירת עמידר של עד 3 חדרים, טיפול בליקויים כמו רטיבות, עובש וכדומה28,000-40,000 ש“ח
מחיר שיפוץ משרד הכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד 180 מ“ר. הוספה של מחיצות בסגנון OPEN SPACE, חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 60,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ עסק או חנותהכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד80 מ“ר. עבודות חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מרפסת עד 20 מ“רהכוונה לעלות עבור חומרים ומחיר עבודה, לא כולל עבודות גינון. החלפת ריצוף, עבודות צבע, טיח, טיפול ברטיבות. 7,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מקלטהכוונה לעלות כוללת של חומרים ועבודה. עבודות צבע וטיח, החלפה של תאורה, הוספת מידוף או פתרונות אחסון מתאימים, חשמל, עבודות ניקיון והדברה. חידוש לפי הוראות של פיקוד העורף 5,000-10,000 ש“ח
מחיר שיפוץ בניין מגוריםהכוונה לבניין עד 6 קומות. השיפוץ הוא חיצוני ופנימי גם יחד, שיפוץ לובי, עבודות צבע, חיפויים, חשמל, אינסטלציה, לא כולל החלפה או התקנה של מעלית. 150,000-200,000 ש“ח
מחיר שיפוץ חיצוני עבור בניין עד 6 קומות. שיפוץ מעטפת המבנה לא כולל הוספה של מרפסות. עבודות צבע, טיח, חידוש מעטפת, חידוש מרזב, חידוש מערכת איטום ועוד90,000-150,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ חדר האמבטיה

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיהשיפוץ סטנדרטי- החלפת קרמיקה וחיפויים, לרוב לא כולל החלפת צנרת. כולל החלפה של אסלה וכלים סניטריים. טיח, צבע, טיפול ברטיבות ובעובש. 7,000-12,000 ש“ח
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיה שיפוץ יוקרתי - עלות כוללת החלפה של הצנרת, פירוק ריצופים וחיפויים כולל התקנה מחודשת, נקודות חשמל חדשות, התקנה חדשה של כלים סניטריים, צביעה, טיח, עבודות גבס, טיפול בעובש ורטיבות, החלפה של המקלחון ועוד. 12,000-30,000 ש“ח
מחיר התקנה של אסלה חדשההעלות כוללת את ההתקנה עצמה, אסלה מסוג תלויה או רגילה. התקנה חיבור לצנרת, איטום וחציבה בקירות. 400-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של ניאגרה מסוג סמויההמחיר כולל איטום וחציבה בקירות700-3,000 ש“ח
מחיר התקנה של כיור העלות כוללת התקנה של הכיור או שני כיורים, ברזים, חיבורים מתאימים לצנרת, חציבה בקירות ואיטום. 250-700 ש“ח
מחיר התקנה של אמבטיה העלות כוללת חיבור של האמבטיה אל הצנרת, הדבקה של האמבטיה ותהליכי איטום. לא כולל החלפה של אמבטיה ישנה בחדשה. 1,300-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של מקלחוןהעלות היא עבור התקנה של מקלחון חדש אבל לא כולל פירוק של אמבטיה קיימת או מקלחון קיים400-2,000 ש“ח
מחיר פירוק חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת פירוק של כל החלל כולל כלים סניטריים, כיור, קרמיקה ותהליכי פינוי. העלות איננה כוללת בדרך כלל התקנה של כל האמבטיה מחדש ומחיר זה נקבע מחדש. 800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מקלחון קייםפירוק מקלחון בלבד ופינוי הפסולת. 300-600 ש“ח
מחיר פירוק קרמיקה בלבדהעלות נקבעת לרוב לפי מ“ר וכוללת פירוק של כל החלל, פינוי הפסולת. העלות איננה כוללת השמה של קרמיקה וחיפויים חדשים. מחיר זה נקבע בנפרד. 1,500-4,000 ש“ח
מחיר פירוק אסלההעלות עבור אסלה רגילה, לא אסלה תלויה וללא ניאגרה סמויה150-300 ש“ח
מחיר התקנה של חיפויים וקרמיקות חדשים בחלל האמבטיההעלות לרוב לפי מ“ר וכוללת התקנה מחדש של כל החיפויים והריצוף בחלל. 150-400 ש“ח
מחיר שיפוץ חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת את עבודות החיפויים והריצוף, החלפת כלים סניטריים ואיטום. 3,000-20,000 ש“ח
מחיר החלפת חיפוי רק בשירותיםהעלות כוללת את עבודות החיפוי בחלל השירותים 1,000-1,500 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ המטבח

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר חידוש של המטבח הקייםהעבודה כוללת בין השאר החלפה של הדלתות לארונות קיימים או צביעה שלהם, החלפה של פורמייקה לדלתות קיימות וכדומה. לא מדובר בעבודת שיפוץ או החלפה של מטבח חדש במטבח קיים. 1,800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מטבח העלות כוללת פירוק של המטבח כולו, כולל פינוי הפסולת. העלות משתנה בהתאם לגודלו של המטבח ולפי מורכבות העבודה, יש או אין מעלית, גישה וכדומה. 1,000-6,000 ש“ח
מחיר פירוק ארונות המטבח והתקנה של ארונות חדשיםהעלות משתנה בהתאם לסוג וכמות הארונות שיש לפרק ויש להתקין. 500-3,000 ש“ח
מחיר הכנה עבור מדיח כליםהעלות לרוב כוללת החלפה של נקודת ברז ישנה בחדשה מתחת לכיור, חיבור ברז יציאה למדיחה ויצירה של נקודות חשמל וביוב. במידת הצורך נקבעת עלות גם לפירוק והחלפה של הארון. 280-1,000 ש“ח
מחיר החלפה של הברז במטבחעלות משתנה280-600 ש“ח
מחיר התקנה של כיור במטבח העלות לרוב כוללת גם התקנה של הסיפון. לא כולל המחיר של החלקים. 280-1,000 ש“ח
מחיר התקנה של אי במטבחהעלות היא לפי מטר רץ ותלויה בסוג האי ובחומרים. 1,200-1,700 ש“ח
מחיר החלפה והתקנה של שיש למטבחהעלות לפי מטר רץ וכוללת גם את ההתקנה. 600-2,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית, מותקן על קלאפההעלות היא לפי מטר רץ270-1,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית על הקיר עצמוהעלות היא לפי מטר רץ והיא משתנה בהתאם לסוג הזכוכית שבוחרים. ניתן לשלב חיפוי זכוכית חלק או עם דוגמאות, ניתן לשלב חיפוי זכוכית בהתאמה אישית. 700-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של קנט למטבחהעלות היא למטר רץ. העלות משתנה בהתאם לעובי וסוג השיש, רמת גימור וגודל החלל. 150-400 ש“ח
מחיר לפירוק מטבח ישן והובלה של מטבח חדש העלות לרוב כוללת התקנה של שיש חדש וצנרת, אך איננה כוללת את תהליך הרכבת המטבח1,600-3,200 ש“ח
מחיר להחלפה של דלתות המטבח העלות משתנה בהתאם לסוג הדלתות וגודל המטבח160-400 ש“ח
מחיר החלפה של דלתות מטבח מדלתות רגילות לדלתות זכוכיתהעלות נקבעת לפי סוגי הדלתות וגודל המטבח.280-600 ש“ח
מחיר התקנה של מטבחון ליחידת דיור או התקנה של מטבח קטן שמגיע מוכן/מטבח מודולריהעלות היא עבור מטבחים קטנים2,200-2,900 ש“ח
מחיר צביעה של דלתות המטבחהעלות משתנה בהתאם לכמות הדלתות וסוגן400-700 ש“ח

מחירון ועלויות עבור תוספות, עבודות בניה ושיפוצים כלליות ועבודות בניה מיוחדות

סוג העבודהסוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר הוספה חדר על הגג העלות תלויה בגודל של החדר ובבחירת החומרים ונקבעת לפי מ“ר10,000-15000 ש“ח
מחיר לסגירה של חנייה העלות היא עבור סגירה של חניה מקורה באמצעות קירות מסוג בלוקים, בגובה של עד 3.5 מטרים לקיר7,500-12,000 ש“ח
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בייסיקהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בינוניהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 4,000 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט יוקרתי גבוההעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 5,000 ש“ח למ“ר
מחיר בניה ירוקההעלות משתנה לפי סוג הבניה, סטנדרט הבניה, סוג החומרים שבוחרים, רמת גימור, בעלי מקצוע ועוד… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר בניית שלד לבית פרטיהעלות עבור השלד בלבד ונקבעת לפי מ“רממוצע 1,500 ש“ח למ“ר
עלות הוספה של מרפסת שמש לבניין עומד העלות עבור דירה אחתממוצע 58,000 ש“ח
מחיר בנייה של ממ“דהעלות עבור דירה בבניין קייםממוצע 90,000 ש“ח
מחיר שבירת קירהעלות מתייחסת לקיר בלוקים. העלות נקבעת לפי מ“ר לקיר בעובי שנע בין 6-11 ס“מ. העלות לא כולל פינוי. 150-300 ש“ח
מחיר תיקון או חידוש פרגולההעלות מתייחסת לפרגולת עץ עבור שיפוץ, חידוש צבע, טיפול נגד מזיקים ושימון. העלות נקבעת למטר. 900-2,000 ש“ח
מחיר בנייה של קיר בלוקים או קיר בטוןהעלות לפי מטר380-500 ש“ח
מחיר השכרה למכולה עבור פינוי פסולת לעבודות שיפוצים. השירות מתאים הן עבור שיפוצים בבניינים והן עבור שיפוץ בבתים פרטיים. העלות נקבעת לפי יום.500-800 ש“ח
מחיר שיפוץ גג רעפיםהעלות הינה משוערת עבור תהליכי שיפוץ. מדובר בגג רעפים לבית פרטי. 1,800-2,200 ש“ח
מחיר לניקיון דירה או בית שעברו שיפוץהעלות משתנה ותלויה בסוג השירות וברמת מורכבות של הניקיון. 1,800-4,000 ש“ח
מחיר עבור יציקה של קורות בטוןהעלות היא לפי מ“ק וכוללת יציקה של בטון. העלות איננה כוללת תהליכי קידוח או הוספה של ברזלים. 1,400-3,000
מחיר סגירה מרפסת שמשהעלות נקבעת לפי מ“ר וכוללת סגירה של מרפסת עם וויטרינות מסוג אלומיניום וזכוכית גם כן, נהוג לשלב גג עשוי אלומיניום300-1,000 ש“ח
מחיר סגירת מרפסת באמצעות אלומיניוםהעלות תלויה בגודל המרפסת ונקבעת לפי מ“ר. הסגירה מתבצעת או באמצות אלומיניום או באמצעות תריסים6,500-9,000 ש“ח

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

אפשר לקבל משכנתא חוץ בנקאית

תחרות היא עניין מעניין. מצד אחד, תחרותיות זה בסיס לקרביות, אפילו לאגרסיביות, ובחוגים מסוימים היא נחשבת לשלילית. בספורט, לעומת זאת, התחרותיות מעודדת שיפור והישגיות, ממש

קרא עוד »
איפה כדאי להזמין מטבח?

חדר המטבח הוא אחד החדרים הכי חשובים בבית ולכן כשאנחנו רוצים לעצב ולהזמין מטבח חדש לגמרי, חשוב לעשות זאת עם חברה אמינה, איכותית ומומלצת בלבד.

קרא עוד »
אפשר לקבל משכנתא חוץ בנקאית

תחרות היא עניין מעניין. מצד אחד, תחרותיות זה בסיס לקרביות, אפילו לאגרסיביות, ובחוגים מסוימים היא נחשבת לשלילית. בספורט, לעומת זאת, התחרותיות מעודדת שיפור והישגיות, ממש

קרא עוד »
איפה כדאי להזמין מטבח?

חדר המטבח הוא אחד החדרים הכי חשובים בבית ולכן כשאנחנו רוצים לעצב ולהזמין מטבח חדש לגמרי, חשוב לעשות זאת עם חברה אמינה, איכותית ומומלצת בלבד.

קרא עוד »

בחרו את אזור השירות לשיחה

אזור דרום

אזור מרכז/צפון