גיזום עצים

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

 

גיזום עצים הוא תהליך התחזוקה הנפוץ ביותר של סביבה עירונית ופרטית. להבדיל מעצי יער, עצי נוף זקוקים לרמת טיפול גבוהה יותר על מנת לשמור על אסתטיקה ושלמות מבנית. גיזום עצום הוא פעולה הנדרשת למגוון רחב של מטרות כמו למשל לשמור על הגינה שלנו אסתטית ונקייה מענפים, שימור על העצים לאורך זמן וטיפוחן, הפחתת כמות המזיקים שמגיעה לתוך הבתים והדירות ועוד. חשוב להבין כי לא כלאחד יכול לבצע גיזום עצים וכי מומלץ להיעזר באיש מקצוע כמו גנן או מומחה בגיזום. יש לבצע את תהליך הגיזום מתוך הבנה של ביולוגיה של עצים, מכיוון שגיזום שאינו תקין עלול ליצור נזק מתמשך או לקצר את חיי העץ.

סיבות לגיזום עצים

גיזום עצים עלול לשנות את צמיחת העץ; לכן חשוב לזכור שאין לגזום שום ענף ללא סיבה. כמה סיבות נפוצות להזמנת שירות מקצועי של גיזום כוללות הסרת ענפים מתים לשיפור הצורה והגברת הבטיחות, הגברת אור וחדירת אוויר לצמחים מתחת לצמרת העץ, או כאמצעים מתקנים ושיטות מניעה.

מתי להזמין שירות גיזום?

ניתן להזמין שירות גיזום עצים שגרתי כשהענפים מתחילים להיחלש, מתים או חולים, בכל תקופה במהלך השנה, כשההשפעה על העץ מועטה. טיפוח העץ ממקסם את בריאותו והגיזום מתרחש לפני הצמיחה באביב. יש להימנע מגיזום כבד של רקמות חיות ממש לאחר הצמיחה באביב, במיוחד על עצים חלשים.

מחלות עצים, כגון נבילת אלון, עלולות להתפשט כשגיזום ענפים פצועים מספק גישה לחומרים שגורמים למחלות. אין לבצע גיזום עצים רגישים בתקופות צמיחה פעילות. אם אינכם בטוחים מתי לגזום, צרו קשר עם גנן מוסמך שיבצע עבורכם שירות מקצועי ויעיל.

שיטות גיזום עצים

סוגים מסוימים של גיזום עצים עשויים להיות נחוצים כדי לשמור על עץ במצב בריא, בטוח ואטרקטיבי.

ניקיון. כולל הסרת ענפים מתים, גוססים, חולים, חלשים וכבדים מצמרת העץ.

גיזום ענפים. להסרת הענפים התחתונים מהעץ כדי לספק מרחב גישה למבנים, חניית כלי רכב, הימנעות מהפרעה להולכי רגל והימנעות מהסתרת הנוף.

הקטנת גודל העץ. במקרים רבים, גיזום עצים נדרש לצורך פינוי קווי ביוב. הפחתת גובה או התפשטות של עץ מתבצעת באופן הטוב ביותר על ידי שירות גיזום מקצועי להסרת ענפים משניים שהם גדולים מספיק, וצומחים בגובה של לפחות שליש מהגזע. בהשוואה לכריתה, הפחתה מסייעת בשמירה על צורת העץ ושלמותו המבנית.

הפחתת צפיפות העלים בצמר העץ ודילול הענפים מתבצעת לעתים כדי להגביר את חדירת הרוח או האור מסיבות אסתטיות ולקידום התפתחות הצמיחה הפנימית.

גיזום עצים כמה זה עולה?

המחיר של גיזום עצים משתנה ותלוי בגודל הפרויקט, כמה עצים יש לגזום בכל פעם, מה מצבו של העץ, כמה גבוה הוא, כמה ענפים יש לגזום בעץ וכדומה. לרוב המחיר מתומחר לפי כלי העבודה בהם עושים שימוש ולפי שעה כמובן.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:
דויד לוי
דויד לוי

לאחר סיום הלימודים, החל לוי לעבוד כעובד בניין בחברה פרטית. הוא עבד בחברה במשך שש שנים, במהלכן רכש ניסיון רב בתחום.

בשנת 2004, החליט לוי להקים עסק עצמאי לעבודות בניין, שיפוצים ותיקון צבע. העסק הצליח מאוד, והוא צמח במהירות.

לוי הוא בעל מוניטין רב בתחום. הוא ידוע בזכות עבודותיו האיכותיות, שירות הלקוחות המצוין שלו, והמחירים הוגנים שלו. הוא זכה בפרסים על עבודותיו, והוא מומלץ על ידי לקוחות רבים.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!