חיפוי קירות פנים באבן ברמה אירופאית!

התחייבות לאיכות הכי גבוהה 

המחיר הכי זול 

השרות הכי טוב 

עד 11% הנחה בזמן קורונה 

ייעוץ של מהנדס או אדריכל בבית שלכם 

הכי זול ואיכותי בארץ בהתחייבות קבלו היום הצעה משתלמת 

התקשרו אלינו עכשיו-0507396218

אחד הטרנדים הבולטים ביותר בעולם העיצוב הפנים ביתי הוא חיפוי קירות פנים באבן כאשר כיום יותר ויותר מעצבי פנים ואדריכלים משתמשים באלמנט הזה לצרכי עיצוב אך גם לצרכים פונקציונליים.

כלי מדידה לשיפוץ

אתם בטח שואלים את עצמכם איך קיר עם חיפוי של אבן יכול לעזור לכם בהיבט פונקציונלי לבית אז משתי סיבות פשוטות מאוד והן שקיר עם חיפוי אבן קודם כל מבודד את הבית בהיבט של טמפרטורה ושנית כל בידוד אקוסטי. כאשר האדריכל מחליט ביחד עם המעצב פנים שלכם באיזה קיר לעשות את חיפוי האבן הוא לוקח בחשבון סט שלם של שיקולים כאשר בין היתר אם מדובר באחד מהקירות החיצוניים שניתן לחפות. כך למשל אם נחפה את הקיר בסלון שפונה לכיוון דרום נוכל להשיג בידוד טרמי לרוב שעות היממה וכך לחסוך בעלויות של הפעלת מיזוג אויר בשעות הצהריים בימי הקיץ כי הקיר הזה יגן על הבית מהחום. בנוסף אם יש קיר שפונה לבית שקרוב מאוד לשכן או לחצר אחרת ייתכן ואותו נחליט לחפות באבן על מנת ליצור בידוד אקוסטי מרעש.

ראו גם: חיפוי אבן ירושלמית

מהן התכונות העיצוביות של חיפוי קירות מאבן?

אז מעבר לעניין הפונקציונלי שציינו קודם לכן שהוא בהחלט חשוב מאוד יש להתאים את האלמנט של חיפוי הקיר לשאר העיצוב של הבית כאשר יש לקחת בחשבון את סגנון העיצוב של הסלון או המטבח ולפי זה לבחור את סוג הלבנים איתם נחפה את הקיר. הגמישות העיצובית הרבה שמקנה לנו חיפוי קירות מאבן נוצר עקב מגוון אינסופי של אפשרויות של אבנים מהם ניתן לבחור, כך למשל תוכלו לבחור אבן בכל גוון שעולה על רוחכם שיתאים לשאר הקירות למשל או לרהיטי הבית וכמובן סגנון של אבן שאותו נצטרך להתאים בעיקר לסגנון העיצוב של הבית, למשל אבן טבעית לסגנון כפרי או בריק דמוי אבן במגוון צבעים לסגנון עיצוב מודרני יותר.

ראו גם: מחיר אבן משתלבת

מה המחיר של חיפוי קירות מאבן?

המחיר של חיפוי קירות מאבן תלוי במשתנים רבים ומגוונים שאת חלקם הזכרנו כאן כאשר אחד מהם הוא סוג האבן. המחיר של אבן טבעית יהיה משמעותית יקר יותר מאשר מחיר של בריקים דמוי אבן. בנוסף השטח עליו נבצע את החיפוי גם כן משתנה וככל ששטח העבודה שעליו נבצע את החיפוי גדול יותר כך המחיר יהיה נמוך יותר, לכן כדאי לשקול אלמנט של חיפוי קיר אחד בכל איזור בבית. המחיר של בריקים דמוי אבן שמיוצרים במפעל עלותם תהיה בין 100 ש״ח ל-250 ש״ח למ״ר, בעוד שעלות של אבן טבעית יהיה גבוה יותר וינוע בין 250 ש״ח למחירים של עד 400 ש״ח במקרה של בריקים מאבן טבעית שפורקו ממבנים ישנים שבעיקר יתאימו לנו לסגנון עיצוב כפרי עתיק.

לפרטים נוספים אודות תהליך חיפוי קירות אבן, צרו איתנו קשר ונשמח לתת לכם מענה מלא לכל השאלות. ”היחידה לשיפוצים“ מתמחים בביצוע כל עבודות הבניה והשיפוצים. דרכנו תוכלו לחסוך זמן יקר, להוזיל עלויות ולשדרג את מראה ביתכם.

drop us a line and keep in touch

רקע קיר
התקשרו עכשיו