עיצוב חדרי אמבטיה קטנים

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אם הרעיון של עיצוב ושיפוץ חדרי אמבטיה נשמע לכם קצת מופרך, שכן מה כבר יש לעצב בחדרי אמבטיה, אולי יעניין אתכם לדעת שמרבית עבודות השיפוץ המבוצעות היום בבתים פרטיים הן עבודות המתמקדות כולן או רובן בחדר האמבטיה ובעיצובו מחדש, ושלא מעט מחשבה מושקעת באופן בו ישופץ חדר האמבטיה. עיצוב חדרי אמבטיה קטנים כמוהו כעיצוב כל חדר אמבטיה ויחד עם זאת, האתגר המרכזי בחדרים קטנים שכאלה הוא לא רק לבחור את הקרמיקה הנכונה, אלא להשתמש נכון במרחב על מנת להבטיח את הניצול היעיל והנכון ביותר של המרחב.

האתגר המרכזי בעיצוב חדרי אמבטיה קטנים

בפרויקט עיצוב חדר אמבטיה ישנם הרבה נושאים ואלמנטים שיש לשים אליהם לב ולתכנן אותם מראש, בעיקר לאור הצורך לשמור על פונקציונליות גבוהה של כלל האלמנטים הללו שממוקמים באחד החדרים בהם נעשה לא מעט שימוש של כל בני הבית לאורך היום. אלמנטים אלה כוללים ריצוף, חיפוי, חלונות, פתחי אוורור, כיור, ברזים, פינת אמבטיה, מקלחון, אסלה, מכל הדחה ועוד. כל אחד מהאלמנטים הללו דורש חשיבה סביב העיצוב שהוא עצמו מביא אל חבילת העיצוב הכוללת וסביב חבילת העיצוב הכוללת שאותה אנו רוצים להשיג בסופו של דבר בחדר האמבטיה.

כאשר מדובר בעיצוב חדרי אמבטיה קטנים, על זה אפשר להוסיף את האתגר המרכזי של מקסום הערך העיצובי של חדר האמבטיה מבלי לסתום אותו לגמרי ואולי אף תוך כדי שמירה על תחושת מרחב. כך למשל, בחדר אמבטיה קטן מקבל גובה החלון משמעות עצומה לעומת חדר אמבטיה גדול. בעוד שבחדר אמבטיה גדול אין ממש משמעות לגובה החלון ואפשר גם לוותר על כל שטח הקיר שמתחת לחלון, בחדר אמבטיה קטן מדובר בשטח יקר ערך שאי אפשר לוותר עליו ואם אי אפשר להציב מכונת כביסה באזור החלון רק בגלל שהחלון נמוך מדי, אז יש בהחלט סיבה טובה להגביה את החלון. אבל למה להגביה? אפשר פשוט לכסות את חלקו התחתון של החלון. אלא שבחדר אמבטיה קטן, לתאורה הטבעית שחודרת פנימה ולגודל החלון והשקיפות שלו יש משמעות רבה ביצירת תחושת המרחב ואנחנו לחלוטין לא רוצים לוותר כך על שטח חלון מבלי לייצר לו תחליף ראוי. זוהי דוגמא קלאסית לאתגרים שאיתם יש להתמודד במסגרת עיצוב חדרי אמבטיה קטנים ושלא ממש קיימים כאשר מדובר על חדרים מרווחים ולבטח גדולים.

האלמנטים הנכללים בתהליך העיצוב

בתהליך עיצוב חדרי אמבטיה קטנים נכללים אלמנטים מרכזיים שנכללים בעיצוב כל חדר אמבטיה ובמרכזם הבאים:

ריצוף

ריצוף הוא מרכיב מפתח בעיצוב חדר האמבטיה ויותר מכל אלמנט אחר, יכול להשפיע בצורה דרמטית על האווירה ועל רוח העיצוב הכוללת בחדר האמבטיה. בחדרי אמבטיה קטנים הנטייה תהיה לבחור בריצוף בהיר שיוצר תחושת מרחב גדולה יותר, אם כי גם ריצוף כהה יכול להתאים בתנאי שהעיצוב הכולל מבוצע בצורה חכמה.

חיפוי קירות חדר אמבטיה

חיפוי הקירות נעשה אף הוא באמצעות קרמיקה ובהיבט זה מומלץ מאוד שלא להשתמש בקרמיקה הסטנדרטית המיושנת. ישנם כיום דגמים רבים של קרמיקה לחיפוי חדרי אמבטיה ובמקרה הזה דווקא כן כדאי להקפיד על חיפוי בהיר, שכן חיפוי כהה יכול ליצור תחושה של הקטנה משמעותית של המרחב, וזה נכון לא רק לחדרי אמבטיה קטנים אלא גם לגדולים ולמרווחים שבהם.

מקלחון חדר אמבטיה קטן

ככלל, ההמלצה היא להימנע מהתקנת אגן אמבטיה ולהתקין מקלחון. אפשר לקרוא לזה אבולוציה אבל היום די ברור שהאנושות ממש לא זקוקה לאגני אמבטיה שמבזבזים המון מים ותופסים המון שטח למרות שימוש מאוד נדיר בהם. אגנים אלה גם מהווים סכנה לאנשים מבוגרים המתקשים להתנייד. ישנם כיום אינספור דגמי מקלחונים שמהם תוכלו לבחור את הדגם המתאים לכם ביותר, הן מבחינת גודל והן מבחינת עיצוב, לרבות מקלחונים צרים וארוכים בשלל פרופורציות, שיסייעו לכם לנצל בצורה הטובה ביותר את שטח חדר האמבטיה.

כיור חדר אמבטיה

הכיור הוא אלמנט שאותו מצמידים לקיר וכל השטח שמעליו ומתחתיו פשוט מתבזבז. זאת הסיבה שבגינה בחדרי אמבטיה קטנים אתם בשום פנים ואופן לא רוצים להתקין כיור ללא ארון מתחתיו וללא מראה מעליו. כיום ישנם סטים שלמים שאפשר לקנות ולהתקין במהירות, ואשר כוללים ארון אמבטיה בו ניתן לאכסן שלל חפצים ופריטים לחדר האמבטיה וכן כוללים מראה גדולה שאותה אפשר להציב מעל הכיור.

עלות שיפוץ בית

ברזים לחדר אמבטיה קטן

ברזים הם כמובן מרכיב עיצובי חשוב בכל פרויקט עיצוב חדרי אמבטיה קטנים וגדולים כאחד. בהיבט זה אנו מדברים על ברז לכיור ועל ברז למקלחון. ככלל, למקלחון מומלץ להתקין שפורפרת מים למקלחת ידנית וכן ראש מקלחת תלוי קבוע שניתן לנתב את המים ביניהם באמצעות לחיצת כפתור. הברז עצמו צריך לנוע חלק, לא מסובך מדי ולא עדין מדי. ראשי מקלחת רחבים הם מאוד מרשימים מבחינה עיצובית אבל יכולים להיות פחות מספקים מבחינת התחושה של זרימת המים במקלחת. חשוב למצוא את האיזון בין צרכי העיצוב ובין הצורך ליהנות מזרם מים ממוקד ומרוכז. ברז הכיור יכול להיות ברז דקורטיבי פשוט ובכל מקרה ההמלצה היא לבחור בברז גמיש אותו ניתן להניע במרחב כמו צינור גמיש, מה שיסייע מאוד לשימוש בו בכל הצרכים שאותם אנו ממלאים בחדר האמבטיה.

אסלה לאמבטיה

מבחינת אסלה הדבר החשוב ביותר הוא לוודא שאתם בוחרים באסלה שהחלל הפנימי שלה הוא חלל פונקציונלי יותר מאשר עיצובי ושהאסלה בנויה בצורה כזאת שמאפשרת הדחה מהירה וחזקה. אסלות מודרניות רבות מעלות את הפונקציונליות על מזבח העיצוב ופוגעות בחוויית השימוש באסלה בשם האסתטיקה. באסלה שלכם אתם רוצים לוודא שהאסלה אמנם מעוצבת בצורה אסתטית, אבל לא על חשבון יעילות ההדחה ונוחות השימוש.

חלון לחדר אמבטיה

חלון האמבטיה צריך להיות אטום ולכן יהיה עשוי מזכוכית חלבית שמאפשרת מעבר של אור אבל לא מאפשרת לראות מה קורה מבעד לחלון. בתהליך של עיצוב חדרי אמבטיה קטנים ישנה חשיבות רבה מאוד לכמות האור הטבעי שחודר דרך החלון ולכן חשוב מאוד לשמור על מפתח חלון כמה שיותר רחב. מן הסתם, אין שום היגיון בהרחבת מפתח החלון על חשבון אלמנטים חיוניים ושימושיים בחדר האמבטיה, אבל מרגע שהכל עומד במקומו בתכנית הבנייה, בהחלט יש מקום לשקול להרחיב את מפתח החלון עד כמה שאפשר למעלה, למטה ולצדדים.

דלת

גם רוחב דלת חדר האמבטיה יכול להשפיע מאוד על תחושת המרחב בחדר האמבטיה וכל עוד זה ניתן ויש מקום, בהחלט מומלץ להרחיב את מפתח הדלת במידה ומדובר בדלת צרה במיוחד. הדלת עצמה צריכה להיות עשויה חומר עמיד ובמיוחד ציפוי בעל עמידות גבוהה ללחות ורטיבות. על גבי הדלת ניתן להתקין חלון מזכוכית חלבית או לחילופין חור הצצה קטן באזור הידית, שגם הוא מכוסה בזכוכית חלבית ומיועד להראות האם האור דולק בתוך חדר האמבטיה כדי להודיע לדיירי הבית שהחדר תפוס.

פרישת אלמנטים בחדר הרחצה הקטן

ואחרי שאמרנו את כל זה, המשתנה החשוב ביותר בתהליך של עיצוב חדרי אמבטיה קטנים הוא המשתנה של פרישת האלמנטים במרחב. כאשר חדר האמבטיה הוא גדול ומרווח, אנחנו בהחלט רוצים לסדר נכון את האלמנטים השונים בחדר, אבל אנחנו לא צריכים לחשוב על סידורים יעילים מבחינת מקום ושטח. בחדרי אמבטיה קטנים זהו למעשה הפרמטר הראשון במעלה בכל הקשור לחשיבה על אופן פרישת האלמנטים. כך למשל, בחדר אמבטיה קטן אי אפשר להשאיר את השטח שמאחורי הדלת פנוי, רק מכיוון שהדלת נפתחת לאותו אזור. למעשה, מאחורי הדלת אפשר להציב מקלחון שלם. את דלת חדר האמבטיה נוכל לפתוח לכל היותר 90 מעלות וזה די והותר וכאשר הדלת תהיה פתוחה, הכניסה למקלחון תהיה חסומה, אבל כחושבים על זה באמת, אין עם זה שום בעיה. כאשר אתם רוצים להיכנס להתקלח, אתם נכנסים לחדר האמבטיה, סוגרים את הדלת והמקלחון עומד כולו לרשותכם. זוהי דוגמא לחשיבה שיכולה לחסוך מקום רב בחדר אמבטיה קטן באמצעות תכנון נכון של פרישת האלמנטים השונים בחדר האמבטיה.

שיפוץ שירותים

אלמנטים עיצובים בחדר אמבטיה קטן

ככלל, בפרישת האלמנטים בתהליך העיצוב, חשוב להשיג מקסימום יעילות במרחב. המשמעות התכנונית היא שיש לבחון כל שילוב של מיקומים עד שמגיעים לשילוב שמציע את הניצול הטוב ביותר של המרחב. לעיתים, שינוי של זווית או מיקום המקלחון, יאפשר להצמיד אליו את האסלה או הכיור ויחסוך מקום רב בקיר ממול ולעיתים יש לערבב הכל מחדש בכדי להגיע לסידור הטוב ביותר. המדובר על תהליך של ניסוי וטעיה, בדיקה של מיקומים אפשריים שונים עד לקבלת החלטה על המיקום הטוב ביותר עבור כל אחד מהאלמנטים.

אם תצליחו להגיע לפרישה נכונה ויעילה של האלמנטים, תוכלו להבטיח שימוש מאוד נוח בחדר האמבטיה ובמקרים מסוימים אף להותיר מקום למכונת כביסה ואולי גם לארון מגבות. זה אולי נשמע מסובך וסיזיפי אבל מדובר בסך הכל בתהליך שהוא די מהנה ושאפשר להמשיל אותו אפילו למשחק לגו. אתם פשוט צריכים להניע את האלמנטים השונים במרחב עד שתגיעו לניצול המיטבי של שטח חדר האמבטיה וכשתגיעו לניצול הזה, תדעו שניצחתם במשחק.

ויתורים שאי אפשר להימנע מהם

לבסוף, בתהליך של עיצוב חדרי אמבטיה קטנים אי אפשר להימנע מהצורך בוויתורים. לאורך תהליך העיצוב אתם עלולים להיתקל כמה וכמה פעמים בצורך לוותר על אלמנט מסוים שמאוד רציתם לשלב בחדר האמבטיה שלכם מכיוון שהוא רחב ב-5 ס"מ יותר ממה שאפשר ואם נציב במקומו אלמנט דומה שצר ממנו ב-5 ס"מ, נוכל לחסוך קיר שלם בחדר האמבטיה. הוויתורים האלה יכולים להידרש בבחירת המקלחון כשתצטרכו להעדיף מקלחון קטן יותר או מקלחון פינתי. הם יכולים להידרש בבחירת הכיור וארון האמבטיה שאולי יהיו צרים יותר ומרשימים פחות ממה שדמיינתם. הם יכולים להידרש בבחירת האסלה שתצטרכו למקם אותה במקום קצת יותר קטן וצפוף ממה שחשבתם והם יכולים להידרש גם בוויתור על אלמנטים כמו ארון מגבות נוסף, מכונת כביסה וכדומה.

בסופו של דבר, עיצוב חדרי אמבטיה קטנים הוא תהליך שבו נתון לפנינו מרחב כלשהו שבתוכו עלינו להכניס מספר אלמנטים חובה עם אפשרות להוספת אלמנטים נוספים בהתאם למרחב הפנוי שנותר. ככל שנעבוד יותר חכם כך נוכל להכניס את כל האלמנטים ההכרחיים בצורה חכמה יותר ולהשאיר מקום לאלמנטים נוספים שיכולים להעשיר את העיצוב ואת חוויית השימוש בחדר האמבטיה, וככל שנעשה את זה פחות טוב, כך התוצאה תהיה פחות טובה.

בתהליך העיצוב של חדרי אמבטיה קטנים אתם לחלוטין לא צריכים למצוא מעצב פנים שמתמחה בדירות קטנות או בחללים קטנים. המדובר באתגרים בסיסיים שכל מעצב פנים אמור לדעת להתמודד איתם ואם בחרת במעצב פנים שאתם אוהבים את העבודה שלו וכבר הוכיח את עצמו, אז אפשר להיות בטוחים שהוא גם ימצא את הפתרונות הטובים ביותר עבור חדר האמבטיה הקטן שלכם.

שיפוץ דירה לפי סוג דירה וגודל דירה - עלויות שיפוץ דירה ממוצעות

גודל הדירהפירוט השיפוץ וסוגי עבודותטווח מחירים ממוצע
מחיר שיפוצים דירה בגודל ממוצע עבור עבודת הקבלןשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים1,100-1,600 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים כולל חומרי עבודה, חומר גמר, ספקים ובעלי מקצועשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים2,200-5,200 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים דירת 2-3 חדריםשיפוץ קומפלט- עבודות אינסטלציה וחשמל, החלפת ריצוף, קרמיקה בחדרי אמבטיה, עבודות צבע, טיח ועבודות גבס. 40,000-70,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה 3-5 חדרים מקבלןהכוונה לשדרוג דירת קבלן קיימת. המחיר לרוב יהיה זול יותר בהשוואה לשיפוץ של דירה ישנה מאפס, המחיר משתנה לפי החומרים שבוחרים ולפי גודל הדירה וכולל בין השאר בחירת חיפויים, שיפוץ המטבח הסלון והחדרים, פרקט ו/או ריצוף, צביעה של הדירה, שדרוג מרפסת, עבודות גבס ועוד. 60,000-100,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו עד לפני 15 שנההכוונה לשיפוץ בית קרקע עד שתי קומות100,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו לפני 20-30 שנההכוונה לשיפוץ קומפלט140,000-220,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת גןשיפוץ קומפלט. המחיר נוטה להשתנה בהתאם לגודל הדירה וסוג השיפוץ. המחיר מתייחס לשיפוץ כללי הכולל התקנה של דק בחצר, פרגולה, החלפת ריצוף או פרקט בבית, חיפויים, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים וחדר שינה. 130,000-160,000 ש“ח
מחיר שיפוץ פנטהאוז או דירת דופלקס שתי קומותהכוונה לדירה בגודל של בין 80-150 מ“ר. שיפוץ קומפלט הכולל צביעה של הדירה, חידוש מערכת איטום, טיפול בבעיות רטיבות, אינסטלציה, חשמל, גבס, ריצוף, פרקט ועוד. 150,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה עד 4 חדריםהכוונה לשיפוץ קומפלט הכולל החלפה של מערכת האינסטלציה והחשמל, חיפויים, עבודות צבע, עבודות גבס, מזגנים, שיפוץ חללים, פרקט ועוד. 70,000-150,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 100 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 50,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 80 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 40,000-100,000 ש“ח
חידוש מראה דירה, שיפוץ בייסיקהכוונה לשיפוץ ללא שבירת קירות או החלפת מערכות, שיפוץ בסיסי בלבד להענקת מראה חדיש ואסתטי לנכס. עבודות צבע, טיפול בליקויים. לעתים כולל גם שיפוץ חלל אחד כמו חידוש חדר האמבטיה או המטבח. 10,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת 5 חדרים עד 180 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט ברמה גבוהה, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים, חדר שינה. עבודות חשמל, אינסטלציה, חיפויים, עבודות גבס, טיח וצבע, פרקט ועוד. 150,000-200,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוצים למשרדים, חנויות, מקלטים, מרפסות וכדומה

סוג הנכס סוג השיפוץטווח מחירים
מחיר שיפוץ יחידת דיור בגודל של עד 60 מ“רחשמל, אינסטלציה, צבע, טיח, עבודות גבס, תיקונים, איטום, אלומיניום ועוד30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ נכס שיכון בעלות נמוכההכוונה לשיפוץ ברמת סטנדרט, דירת עמידר של עד 3 חדרים, טיפול בליקויים כמו רטיבות, עובש וכדומה28,000-40,000 ש“ח
מחיר שיפוץ משרד הכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד 180 מ“ר. הוספה של מחיצות בסגנון OPEN SPACE, חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 60,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ עסק או חנותהכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד80 מ“ר. עבודות חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מרפסת עד 20 מ“רהכוונה לעלות עבור חומרים ומחיר עבודה, לא כולל עבודות גינון. החלפת ריצוף, עבודות צבע, טיח, טיפול ברטיבות. 7,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מקלטהכוונה לעלות כוללת של חומרים ועבודה. עבודות צבע וטיח, החלפה של תאורה, הוספת מידוף או פתרונות אחסון מתאימים, חשמל, עבודות ניקיון והדברה. חידוש לפי הוראות של פיקוד העורף 5,000-10,000 ש“ח
מחיר שיפוץ בניין מגוריםהכוונה לבניין עד 6 קומות. השיפוץ הוא חיצוני ופנימי גם יחד, שיפוץ לובי, עבודות צבע, חיפויים, חשמל, אינסטלציה, לא כולל החלפה או התקנה של מעלית. 150,000-200,000 ש“ח
מחיר שיפוץ חיצוני עבור בניין עד 6 קומות. שיפוץ מעטפת המבנה לא כולל הוספה של מרפסות. עבודות צבע, טיח, חידוש מעטפת, חידוש מרזב, חידוש מערכת איטום ועוד90,000-150,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ חדר האמבטיה

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיהשיפוץ סטנדרטי- החלפת קרמיקה וחיפויים, לרוב לא כולל החלפת צנרת. כולל החלפה של אסלה וכלים סניטריים. טיח, צבע, טיפול ברטיבות ובעובש. 7,000-12,000 ש“ח
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיה שיפוץ יוקרתי - עלות כוללת החלפה של הצנרת, פירוק ריצופים וחיפויים כולל התקנה מחודשת, נקודות חשמל חדשות, התקנה חדשה של כלים סניטריים, צביעה, טיח, עבודות גבס, טיפול בעובש ורטיבות, החלפה של המקלחון ועוד. 12,000-30,000 ש“ח
מחיר התקנה של אסלה חדשההעלות כוללת את ההתקנה עצמה, אסלה מסוג תלויה או רגילה. התקנה חיבור לצנרת, איטום וחציבה בקירות. 400-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של ניאגרה מסוג סמויההמחיר כולל איטום וחציבה בקירות700-3,000 ש“ח
מחיר התקנה של כיור העלות כוללת התקנה של הכיור או שני כיורים, ברזים, חיבורים מתאימים לצנרת, חציבה בקירות ואיטום. 250-700 ש“ח
מחיר התקנה של אמבטיה העלות כוללת חיבור של האמבטיה אל הצנרת, הדבקה של האמבטיה ותהליכי איטום. לא כולל החלפה של אמבטיה ישנה בחדשה. 1,300-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של מקלחוןהעלות היא עבור התקנה של מקלחון חדש אבל לא כולל פירוק של אמבטיה קיימת או מקלחון קיים400-2,000 ש“ח
מחיר פירוק חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת פירוק של כל החלל כולל כלים סניטריים, כיור, קרמיקה ותהליכי פינוי. העלות איננה כוללת בדרך כלל התקנה של כל האמבטיה מחדש ומחיר זה נקבע מחדש. 800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מקלחון קייםפירוק מקלחון בלבד ופינוי הפסולת. 300-600 ש“ח
מחיר פירוק קרמיקה בלבדהעלות נקבעת לרוב לפי מ“ר וכוללת פירוק של כל החלל, פינוי הפסולת. העלות איננה כוללת השמה של קרמיקה וחיפויים חדשים. מחיר זה נקבע בנפרד. 1,500-4,000 ש“ח
מחיר פירוק אסלההעלות עבור אסלה רגילה, לא אסלה תלויה וללא ניאגרה סמויה150-300 ש“ח
מחיר התקנה של חיפויים וקרמיקות חדשים בחלל האמבטיההעלות לרוב לפי מ“ר וכוללת התקנה מחדש של כל החיפויים והריצוף בחלל. 150-400 ש“ח
מחיר שיפוץ חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת את עבודות החיפויים והריצוף, החלפת כלים סניטריים ואיטום. 3,000-20,000 ש“ח
מחיר החלפת חיפוי רק בשירותיםהעלות כוללת את עבודות החיפוי בחלל השירותים 1,000-1,500 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ המטבח

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר חידוש של המטבח הקייםהעבודה כוללת בין השאר החלפה של הדלתות לארונות קיימים או צביעה שלהם, החלפה של פורמייקה לדלתות קיימות וכדומה. לא מדובר בעבודת שיפוץ או החלפה של מטבח חדש במטבח קיים. 1,800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מטבח העלות כוללת פירוק של המטבח כולו, כולל פינוי הפסולת. העלות משתנה בהתאם לגודלו של המטבח ולפי מורכבות העבודה, יש או אין מעלית, גישה וכדומה. 1,000-6,000 ש“ח
מחיר פירוק ארונות המטבח והתקנה של ארונות חדשיםהעלות משתנה בהתאם לסוג וכמות הארונות שיש לפרק ויש להתקין. 500-3,000 ש“ח
מחיר הכנה עבור מדיח כליםהעלות לרוב כוללת החלפה של נקודת ברז ישנה בחדשה מתחת לכיור, חיבור ברז יציאה למדיחה ויצירה של נקודות חשמל וביוב. במידת הצורך נקבעת עלות גם לפירוק והחלפה של הארון. 280-1,000 ש“ח
מחיר החלפה של הברז במטבחעלות משתנה280-600 ש“ח
מחיר התקנה של כיור במטבח העלות לרוב כוללת גם התקנה של הסיפון. לא כולל המחיר של החלקים. 280-1,000 ש“ח
מחיר התקנה של אי במטבחהעלות היא לפי מטר רץ ותלויה בסוג האי ובחומרים. 1,200-1,700 ש“ח
מחיר החלפה והתקנה של שיש למטבחהעלות לפי מטר רץ וכוללת גם את ההתקנה. 600-2,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית, מותקן על קלאפההעלות היא לפי מטר רץ270-1,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית על הקיר עצמוהעלות היא לפי מטר רץ והיא משתנה בהתאם לסוג הזכוכית שבוחרים. ניתן לשלב חיפוי זכוכית חלק או עם דוגמאות, ניתן לשלב חיפוי זכוכית בהתאמה אישית. 700-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של קנט למטבחהעלות היא למטר רץ. העלות משתנה בהתאם לעובי וסוג השיש, רמת גימור וגודל החלל. 150-400 ש“ח
מחיר לפירוק מטבח ישן והובלה של מטבח חדש העלות לרוב כוללת התקנה של שיש חדש וצנרת, אך איננה כוללת את תהליך הרכבת המטבח1,600-3,200 ש“ח
מחיר להחלפה של דלתות המטבח העלות משתנה בהתאם לסוג הדלתות וגודל המטבח160-400 ש“ח
מחיר החלפה של דלתות מטבח מדלתות רגילות לדלתות זכוכיתהעלות נקבעת לפי סוגי הדלתות וגודל המטבח.280-600 ש“ח
מחיר התקנה של מטבחון ליחידת דיור או התקנה של מטבח קטן שמגיע מוכן/מטבח מודולריהעלות היא עבור מטבחים קטנים2,200-2,900 ש“ח
מחיר צביעה של דלתות המטבחהעלות משתנה בהתאם לכמות הדלתות וסוגן400-700 ש“ח

מחירון ועלויות עבור תוספות, עבודות בניה ושיפוצים כלליות ועבודות בניה מיוחדות

סוג העבודהסוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר הוספה חדר על הגג העלות תלויה בגודל של החדר ובבחירת החומרים ונקבעת לפי מ“ר10,000-15000 ש“ח
מחיר לסגירה של חנייה העלות היא עבור סגירה של חניה מקורה באמצעות קירות מסוג בלוקים, בגובה של עד 3.5 מטרים לקיר7,500-12,000 ש“ח
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בייסיקהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בינוניהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 4,000 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט יוקרתי גבוההעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 5,000 ש“ח למ“ר
מחיר בניה ירוקההעלות משתנה לפי סוג הבניה, סטנדרט הבניה, סוג החומרים שבוחרים, רמת גימור, בעלי מקצוע ועוד… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר בניית שלד לבית פרטיהעלות עבור השלד בלבד ונקבעת לפי מ“רממוצע 1,500 ש“ח למ“ר
עלות הוספה של מרפסת שמש לבניין עומד העלות עבור דירה אחתממוצע 58,000 ש“ח
מחיר בנייה של ממ“דהעלות עבור דירה בבניין קייםממוצע 90,000 ש“ח
מחיר שבירת קירהעלות מתייחסת לקיר בלוקים. העלות נקבעת לפי מ“ר לקיר בעובי שנע בין 6-11 ס“מ. העלות לא כולל פינוי. 150-300 ש“ח
מחיר תיקון או חידוש פרגולההעלות מתייחסת לפרגולת עץ עבור שיפוץ, חידוש צבע, טיפול נגד מזיקים ושימון. העלות נקבעת למטר. 900-2,000 ש“ח
מחיר בנייה של קיר בלוקים או קיר בטוןהעלות לפי מטר380-500 ש“ח
מחיר השכרה למכולה עבור פינוי פסולת לעבודות שיפוצים. השירות מתאים הן עבור שיפוצים בבניינים והן עבור שיפוץ בבתים פרטיים. העלות נקבעת לפי יום.500-800 ש“ח
מחיר שיפוץ גג רעפיםהעלות הינה משוערת עבור תהליכי שיפוץ. מדובר בגג רעפים לבית פרטי. 1,800-2,200 ש“ח
מחיר לניקיון דירה או בית שעברו שיפוץהעלות משתנה ותלויה בסוג השירות וברמת מורכבות של הניקיון. 1,800-4,000 ש“ח
מחיר עבור יציקה של קורות בטוןהעלות היא לפי מ“ק וכוללת יציקה של בטון. העלות איננה כוללת תהליכי קידוח או הוספה של ברזלים. 1,400-3,000
מחיר סגירה מרפסת שמשהעלות נקבעת לפי מ“ר וכוללת סגירה של מרפסת עם וויטרינות מסוג אלומיניום וזכוכית גם כן, נהוג לשלב גג עשוי אלומיניום300-1,000 ש“ח
מחיר סגירת מרפסת באמצעות אלומיניוםהעלות תלויה בגודל המרפסת ונקבעת לפי מ“ר. הסגירה מתבצעת או באמצות אלומיניום או באמצעות תריסים6,500-9,000 ש“ח

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

מהו ספק כוח?

ספק כוח הוא מכשיר חשמלי המספק כוח חשמלי במצב של עומס חשמלי. תפקידו העיקרי של ספק הכוח הוא להמיר זרם חשמלי ממקור למתח, לזרם ולתדר

קרא עוד »
מהו ספק כוח?

ספק כוח הוא מכשיר חשמלי המספק כוח חשמלי במצב של עומס חשמלי. תפקידו העיקרי של ספק הכוח הוא להמיר זרם חשמלי ממקור למתח, לזרם ולתדר

קרא עוד »

בחרו את אזור השירות לשיחה

אזור דרום

אזור מרכז/צפון