ריצוף לגינה: סגנונות, מחירים וכל מה שצריך לדעת

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

אחד האלמנטים היותר חשובים הקשורים לעיצוב הגינה שלנו הוא הריצוף של הגינה. כיום ישנם מגוון רחב ביותר של אפשרויות שעימן נוכל לרצף את הגינה שלנו, את שביל הגישה לבית, הבריכה ועוד. במקרים רבים אנו גם עלולים לראות שילוב בין מספר סגנונות של ריצוף לגינה כאשר למשל את החזית ושביל הגישה לבית נרצף בסגנון אחד ואת הגינה והחלק הפנימי נרצף בסגנון אחר. בבתים רבים מעדיפים להתאים את סגנון הריצוף שבו נשתמש בגינה שלנו לסגנון הריצוף שיש לנו בתוך הבית כאשר בחלק מהמקרים נראה אפילו את אותו ריצוף ספסציפי כאשר במקרים אחרים נראה ריצוף שונה המשיק לו באותו הסגנון. 

עבודות שיפוצים

סגנונות ריצוף לגינה

אז כפי שכבר ציינו ניתן לעשות ריצוף לגינה במגוון רב של סגנונות שיתנו לנו אלמנטים של עיצוב מודרני, עיצוב יוקרתי או אפילו עיצוב כפרי. במידה ונרצה להשיג עיצוב יותר כפרי או וינטג׳ נוכל להשתמש בקבלן ריצוף או להשתמש באריחי קרמיקה לריצוף כלל שטח הגינה או רק לשלב אותו בתור אלמנט עיצובי ביחד עם ריצוף גרניט פורצלן או אבן אלמנט נוסף שיכול לתת תחושה כפרית הוא כמובן דק, כלומר ריצוף מעץ לשטח הגינה או המרפסת רק יש לקחת בחשבון שלריצוף דק יש תחזוקה שוטפת רבה. 

אם נרצה ללכת על לוק סטנדרטי נוכל לבחור באבנים משתלבות שיוכלו למשל להוות את הריצוף של כלל החצר או אם נרצה רק של שביל הגישה לבית. ישנם אלמנטים שנותנים לנו סגנון מודרני ויוקרתי יותר כמו למשל ריצוף באבן או ריצוף של שטח המרפסת באמצעות בטון מוחלק או בומנייט, הלא הוא בטון מוטבע. אלמנטים נוספים שיכולים לתת לנו תחושה של יוקרתיות הם ריצוף דמוי דק או דק סינטטי שנותן לנו את התחושה והעיצוב של דק רגיל רק ללא התחזוקה השוטפת שלו. מומלץ להתייעץ עם אדריכל או מעצב פנים בנוגע לריצוף לגינה על מנת שנוכל להתאים אותו בצורה הטובה ביותר לסגנון העיצוב של שאר הבית שלנו. 

ראו גם: סוגי ריצוף חוץ

עלויות ריצוף לגינה

העלויות של ריצוף לגינה עלויות להשתנות כמובן מסגנון אחר לאחר ותלויות כמובן במורכבות של עבודת הריצוף הספציפית וברמת הגימור שלו. במידה ונרצה לרצף את הגינה בקרמיקה העלות של העבודה כולל החומרים תהיה בין 180 ל-300 ש״ח למ״ר, ואלו גם יהיו העלויות במידה ונבחר בריצוף גרניט פורצלן אך אם נבחר בריצוף אבן המחיר עלול לטפס עד 350 ש״ח למ״ר, תלוי בסוג באבן כמובן. במידה והריצוף אותו נרצה הוא הבטון המוחלק או הבומנייט העלות צנוע בין סדרי גודל של 300 ועד 500 ש״ח למ״ר. אם נבחר בעץ טבעי העלויות של הריצוף ישתנו כמובן בהתאם לסוג העת שנבחר אך ינועו בין 350 ל-750 ש״ח למ״ר אך אם נבחר בעץ סינטטי העלויות ינועו בין 600 ל-650 ש״ח למ״ר.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:
דויד לוי
דויד לוי

לאחר סיום הלימודים, החל לוי לעבוד כעובד בניין בחברה פרטית. הוא עבד בחברה במשך שש שנים, במהלכן רכש ניסיון רב בתחום.

בשנת 2004, החליט לוי להקים עסק עצמאי לעבודות בניין, שיפוצים ותיקון צבע. העסק הצליח מאוד, והוא צמח במהירות.

לוי הוא בעל מוניטין רב בתחום. הוא ידוע בזכות עבודותיו האיכותיות, שירות הלקוחות המצוין שלו, והמחירים הוגנים שלו. הוא זכה בפרסים על עבודותיו, והוא מומלץ על ידי לקוחות רבים.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!