איך להשקיע במבני תעשייה למכירה

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

השקעה במבני תעשייה שונה מאוד מהשקעה בנדל"ן פרטי, בין אם מדובר בבניה רוויה או וילות או מהשקעה בנדל"ן מסחרי. מדובר בתחום השקעת נדל"ן ממוקד מאוד, אליו נכנסים שחקנים מעטים למדי אולם, אלה שמעזים להיכנס לתחום זה של מקרקעין, נהנים מתשואות מרשימות. כמו בכל נדבך של נדל"ן גם תחום מבני התעשייה מורכב מאלמנטים ייחודיים אותם חשוב להכיר.

 

הגדרת מבני תעשייה

מבני תעשייה מיועדים, על פי רוב, לאחסנה, כלומר, גודל השטח של המבנה המיועד לתעשייה, הוא זה הקובע את השווי של הנכס. מרבית בעלי המפעלים נוהגים למקם במבנה התעשייה את המשרדים הלוגיסטיים שלהם, הדבר מהווה יתרון עבור כל מי שמאחסן ציוד או מלאי במבנה תעשייה. מבני תעשייה יכולים לשמש למגוון דברים כדוגמת אולם תצוגה של מוסך לרכבים, אולם לאירועים מסוגים שונים, מחסן גדול או, עבור מפעל לייצור מוצרים בתחום כלשהוא. מבני תעשייה, בדרך כלל, ממוקמים מחוץ לאזורי מגורים בשל הרעש שהפעילות בתוכם עלול לייצר, זיהום האוויר וכו'. מה שחשוב לדאוג זה שהגישה למבנה התעשייה תהיה נוחה כלומר, שהמיקום יהיה בקרבת קווי תחבורה ציבורית או תחנות רכבת ובקרבת כבישים מרכזיים.

מבני תעשייה – בנייה מסוג אחר

מבני תעשייה נבנים בצורה שונה ממבנים אחרים, מדובר בבניה טרומית, בטון דרוך, בתוספת ברזל ובלוקים. הקירות של מבני תעשייה מודולריים וניתן לבנות אותם מחומרים שונים בהתאם לצרכים של הלקוח: בלוקים, פח מרוג, פנל מבודד או בנייה טרומית שהזכרנו קודם לכן.

 

משקיעים במבנה תעשייה, במה אתם משקיעים ומה הפוטנציאל?

השקעות במבני תעשייה מתבצעות הן על ידי חברות ועסקים והן על ידי אנשים פרטיים. אדם פרטי המשקיע במבנה תעשייה יכול, בין השאר, לקנות או לחכור קרקע המיועדת לכך, לתכנן יחד עם אנשי מקצוע המתמחים בכך, תוכנית למבנה ולהתחיל די מהר בביצוע הבניה. לנכס הבנוי יהיה שווי נאה וניתן יהיה להשכיר את המקום לטווח ארוך הנע בין, 10 ל- 30 שנה. התשואה שתתקבל, על פי רוב, משכירות שכזאת, תהיה בשיעור של בין 8 ל- 12 אחוזים בשנה. בעלי עסקים שזקוקים למבנה תעשייה עבור העסק אותו הם מנהלים, מומלץ להם לקנות מגרש בעל היתרים למבנה תעשייה, לתכנן את המבנה ולבנות אותו בסיוע של מימון בנקאי. מדובר בתהליך כלכלי בהרבה מאשר לשלם שכירות במשך שנים. במקרים רבים יוכל בעל העסק לקבל אישור למשכנתא וכך, הוא יחסוך כסף רב.

איתור קרקע מתאימה או מבנה תעשייה בנוי

כפי שצוין קודם לכן, התחום של מבני התעשייה למכירה פחות שכיח ולכן, פעולת איתור קרקע לבניה או לחילופין, איתור מבנה תעשייה למכירה, ארוכה וצריך להיות סבלניים ולא אימפולסיביים. אולם, ישנה דרך טובה ליעל את החיפוש ואף לזרז אותו באמצעות אתר מניבים – לוח הנדל"ן המסחרי. האתר מציג מבני תעשייה בכל הארץ ומפרט את גודלם, האם הם משופצים, מצב תשתיות וכו'.

 

תהליך בניה של מבנה תעשייה

תהליך בניה של מבנה תעשייה דורש שיתוף פעולה בין שלושה אנשים מרכזיים: היזם, מהנדס בניה ואדריכל. שיתוף הפעולה בין השלושה הוא המפתח להצלחת הפרויקט. היזם יגדיר צרכים, האדריכל יתכנן והמהנדס יבדוק ויאשר. אלמנט חשוב בבניה יהיה מיקום העמודים בצורה שלא תפריע להתנהלות בתוך המבנה.

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:
דויד לוי
דויד לוי

לאחר סיום הלימודים, החל לוי לעבוד כעובד בניין בחברה פרטית. הוא עבד בחברה במשך שש שנים, במהלכן רכש ניסיון רב בתחום.

בשנת 2004, החליט לוי להקים עסק עצמאי לעבודות בניין, שיפוצים ותיקון צבע. העסק הצליח מאוד, והוא צמח במהירות.

לוי הוא בעל מוניטין רב בתחום. הוא ידוע בזכות עבודותיו האיכותיות, שירות הלקוחות המצוין שלו, והמחירים הוגנים שלו. הוא זכה בפרסים על עבודותיו, והוא מומלץ על ידי לקוחות רבים.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!