המלצות על קבלנים בצפון

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

מחפשים קבלן באזור הצפון? סביר להניח שאין לכם לא את הידע המקצועי ולא את ההיכרות הנדרשת עם ענף הבנייה בכדי להיות מסוגלים לבחון את הקבלנים השונים ולקבל החלטה על הקבלן המתאים לכם ביותר. בדיוק לשם כך נועד הכלי הצרכני של המלצות וחוות דעת מקצועיות ומן הסתם, אתם כבר עושים מאמצים למצוא המלצות על קבלנים בצפון. יחד עם זאת, כפי שמסבירים פה בשורות הבאות המומחים של קבוצת עידן, המלצות זה לא מספיק ולפעמים גם מטעה. ישנם אלמנטים נוספים שאתם רוצים להבטיח בכדי להיות בטוחים שאתם עושים את זה נכון.

המלצות על קבלנים בצפון

איך למצוא המלצות על קבלנים בצפון?

למצוא המלצות כולם יודעים. למעשה כולנו עשינו את זה אינספור פעמים בחיינו, גם אם לא בצורה מסודרת. יושבים לשיחה עם החברים והם מספרים לנו על חשמלאי שהפך להם את הבית לבית חכם. הדבר הבא שנעשה אם גם אנחנו מעוניינים בכך הוא לברר על החשמלאי, לבקש מספר טלפון שלו. קוראים לזה המלצה. יחד עם זאת, כאשר אנחנו מוכוונים לעבר מטרה, למשל למצוא קבלן בניין בזמן הקרוב, עלינו לבצע את התהליך הזה בצורה יזומה. לשם כך, אתם יכולים לפנות לחברים, לבני משפחה, למכרים, לקולגות במקום העבודה, לשכנים ולכל אדם אחר שאתם מכירים ויכולים לסמוך על המלצה שלו.

בנוסף, תוכלו להתייעץ גם עם החברים שלכם ברשתות החברתיות ואפילו לפנות לקבוצות עם אלפי אנשים שאינכם מכירים, בכדי לקבל שמות של קבלנים פוטנציאליים. את ההמלצות האלה אתם רוצים לברור היטב ולהתמקד יותר באיתור שמות שעולים כמה שיותר פעמים בצורה חיובית ושמות שעולים כמה שיותר בצורה שלילית. זה יעניק לכם גם כמה שמות לבחון הלאה וגם כמה שמות שאותם אתם יכולים כבר להסיר מהרשימה. בכל מקרה, המלצות על קבלנים בצפון לא באמת יכולות לעשות עבורכם את הבחירה הטובה ביותר, ולשם כך יהיה עליכם לבצע עוד כמה פעולות.

קבלן רשום – חובה

כשיש לכם כמה שמות בידיכם, הדבר הראשון שאתם רוצים לעשות הוא לבחון מי מהשמות האלה הוא גם קבלן רשום ששמו מופיע בפנקס הקבלנים של משרד השיכון. קבלן רשום הוא קודם כל קבלן שעמד בקריטריונים שונים שהוגדרו על ידי משרד השיכון ביחס לרמה מקצועית, הגינות, אמינות, רקורד היסטורי, מגוון יכולות וכן הלאה. בהתאם לכך, על קבלן שהוא רשום אתם כבר יכולים לדעת שהוא קבלן ראוי ומקצועי. מעבר לכך, קבלנים רשומים יעשו הכל בכדי ששמם יישאר רשום בפנקס הקבלנים ועל כן יימנעו מאוד מתרגילים או מהתנהלות לא חוקית ולא אתית מול הלקוח. כל תלונה על הקבלן יכולה לסכן את מעמדו כקבלן רשום וקבלנים רשומים לא רוצים לסכן את המעמד הזה שלהם. בהתאם לכך, לאחר שקיבלתם המלצות על קבלנים בצפון, חפשו מי מהם הוא קבלן רשום והתמקדו אך ורק בקבלנים הרשומים.

בחינת תנאים והצעת מחיר

בהמשך לכך, אתם רוצים לבחון עד כמה הקבלן שאתם בוחנים מוכן לבוא לקראתכם ולהיות הוגן איתכם. כך למשל, האם הקבלן מאפשר תשלום מדורג לפי אבני דרך? האם הוא מאפשר לכם לשכור מפקח בנייה שיפקח על פעילותו ויהיה בעל סמכות מולו? האם הוא מוכן להתחייב מראש בהסכם כתוב לתיקון כל ליקוי שיימצא במסגרת בדיקת בדק בית שתיערך בתום הפרויקט? כל אלו הם קודם כל תנאים שאתם רוצים לעגן בכל הסכם עבודה שאתם עורכים ושנית יכולים להצביע גם על הרמה המקצועית והמהימנות של האדם היושב מולכם. את כל התנאים האלה אתם רוצים כמובן לעגן במסגרת הסכם משפטי וגם בשלב הזה תוכלו לבחון את מידת המהימנות של הקבלן ואת מידת החשש שהוא מביע מהדברים שאתם מצפים ממנו להתחייב עליהם.

אם חיפשתם מספיק המלצות על קבלנים בצפון, אין שום ספק שאחד השמות שעלו מולכם הוא קבוצת עידן, שנחשבת לאחת מחברות הבנייה וההנדסה הטובות ביותר באזור הצפון ולמעשה בכל רחבי הארץ. החברה מבצעת מגוון רחב של סוגי פרויקטים בענף הבנייה, לרבות עבודות על מעטפת חוץ של מבנים, רשומה כקבלן רשום בשורה של קטגוריות וסיווגים וברמות הגבוהות ביותר של היקפי פרויקט (במונחי תקציב פרויקט) ומציעה לכם את המרחב הבטוח, ההוגן והמקצועי ביותר להשלמת הפרויקט שלכם.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:
דויד לוי
דויד לוי

לאחר סיום הלימודים, החל לוי לעבוד כעובד בניין בחברה פרטית. הוא עבד בחברה במשך שש שנים, במהלכן רכש ניסיון רב בתחום.

בשנת 2004, החליט לוי להקים עסק עצמאי לעבודות בניין, שיפוצים ותיקון צבע. העסק הצליח מאוד, והוא צמח במהירות.

לוי הוא בעל מוניטין רב בתחום. הוא ידוע בזכות עבודותיו האיכותיות, שירות הלקוחות המצוין שלו, והמחירים הוגנים שלו. הוא זכה בפרסים על עבודותיו, והוא מומלץ על ידי לקוחות רבים.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!