הנמכת תקרה מגבס מחיר

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

הנמכת תקרה באמצעות לוחות גבס תתבצע כדי ליצור הכנה למערכת כמו מזגן חשמלאי או תאורה. היא יכולה גם להוות פתרון אסתטי מרשים ומעוצב. הגבס יכול לתת לבית מראה יוקרתי, מעוצב ומרשים, אך במחיר נגיש. תודות לכך שהוא קל משקל וקל לעבודה, אפשר לראות שיותר בתים משתמשים בו כדי להשיג את המראה הרצוי.

סיבות לבצע הנמכת תקרה מגבס

יכולות להיות לנו מספר סיבות לבצע את הנמכת התקרה. ברגע שאנחנו רוצים להעביר מערכות ובעיקר את מערכת מיזוג האוויר, ההנמכה תוכל להסתיר את כל הצנרת ולתת פתרון אסתטי. אנחנו יכולים להשתמש בהנמכה כדי ליצור תאורה מרשימה. כמו כן, הגבס יכול לשמש כאלמנט עיצובי ובעזרתו נוכל ליצור מראה חדש ומרשים של החלל.

הנמכת תקרה מתבצעת במבנים פרטיים, עסקיים ובתעשייה. ישנם סוגים שונים של פלטות גבס. חלקן נפוצות יותר בבתים, חלקן מיועדות למסעדות ואזורים חמים. במקומות עסקיים אנחנו יכולים להשתמש בלוחות גבס כפתרון יעיל ומרשים לעיצוב. העלות של העבודה נמוכה לעומת האפשרויות האחרות וניתן להרכיב ולפרק את הגבס אם יש צורך בכך.

ניתן לבצע עבודות גבס גם בנכס שבשכירות ולכן זהו פתרון מושלם לעסקים כמו חנויות וקליניקות. אפשר לבצע הנמכת תקרה מגבס כדי לשפר את האקוסטיקה של המבנה במקרה ויש מעליו קומה נוספת. אפשר להשתמש בו כדי להעביר מזגן ואפשר לבצע הנמכה אסתטית ולהוסיף תאורה שקועה מרשימה.

הגורמים המשפיעים על מחיר ההנמכה

בירור על הנמכת תקרה מגבס מחיר יכול להצביע על מחירים שונים. כדי שנוכל להתכונן לתהליך ולדעת האם ההצעה שאיש המקצוע מציע לנו רלוונטית או לא, כדאי להכיר את הגורמים שיכולים להשפיע על העלויות.

גודל התקרה

ככל שנצטרך להנמיך אזור גדול יותר כך העלות תעלה. בעל המקצוע יצטרך להשתמש ביותר חומר ויידרש יותר זמן עבודה כדי לבצע את העבודה. עם זאת, בעל המקצוע יכול להגדיר מחיר בסיס ולהפחית את העלות למטר רבוע במקרה ומדובר על שטח גדול.

סוג הגבס

ישנם סוגים שונים של לוחות גבס והעלויות משתנות בהתאם לצורך שלנו. הגבס הנפוץ ביותר לעבודות הנמכת תקרה הוא הגבס הלבן. הוא דק יחסית, מתאים ליצירת עיצובים מיוחדים, אך הוא לא מתאים לחדרים הרטובים ואינו משמש כשכבת בידוד. הגבס הירוק מתאים לחללים רטובים ויהיה אידאלי לחדרי הרחצה. לעומתו, האדום הוא חסין אש ולכן הוא יכול לתת פתרון להנמכת תקרה במטבח באזור בו יש תנור עצים. גם הגבס הירוק וגם האדום יהיו יקרים יותר מהלבן.

סוג ההנמכה

ישנם שני סוגים של הנמכת תקרה. סוג אחד הוא הנמכה רגילה. אנחנו יכולים להנמיך את התקרה באופן רציף וזהה בכל השטח. פתרון זה יתאים בדרך כלל כשאנחנו מניחים תשתית של מזגן מרכזי. אפשרות נוספת היא תקרה צפה. היא מתאימה יותר לעיצוב החלל, היא תכסה רק חלק מהשטח והעבודה דורשת מיומנות וגישה אסתטית מדויקת. תקרה צפה תהיה יקרה יותר בשל העבודה הנדרשת אך התוצאה תהיה מרשימה.

תוספות אשר משפיעות על הנמכת תקרה מגבס מחיר

מעבר לשלושת הגורמים שציינו כמשפיעים על העלויות של הנמכת התקרה ועל הצעת המחיר שנקבל, ישנן עוד תוספות שונות שיכולות להשפיע על המחיר. אנחנו יכולים לבצע עבודות גבס בצורות שונות ונמצא כי החומר נותן לנו הרבה יותר יתרונות מכפי שנוכל לדמיין. ככל שנשתמש ביותר תכונות ויתרונות של החומר כך המחיר יוכל להשתנות.

עלות ההובלה

אחת התוספות אשר עלינו להביא בחשבון היא עלות ההובלה של החומר. לוחות הגבס גדולים ודורשים רכב מתאים להובלה ולכן במרכיב המחיר יכנס סעיף זה. במידה ואנחנו גרים באזור מרוחק, יכול להיות שהצעת המחיר תהיה גבוהה יותר מכפי שהיא תהיה אם היינו מתגוררים במקום מרכזי. בעבודות גדולות יכול להיות שנזדקק רק להובלה אחת ולכן סעיף זה יצא זול לעומת העבודה כולה.

הוספת בידוד

הבידוד הוא אלמנט שאנחנו יכולים לבחור להוסיף לעבודה. קיר הגבס יכול לשמש כשכבה אקוסטית והוא יכול להיות מבודד טוב כשמדובר על קירות חיצוניים. אם אנחנו רוצים להוסיף אלמנט של בידוד, עלינו לציין זאת כבר בתחילת הדרך ולקבל הצעת מחיר שכוללת שכבה נוספת. על בעל המקצוע לדאוג לרכוש את החומר המבודד ובנוסף להתקין אותו ושני המרכיבים הללו ייקרו את העבודה, אך גם ישפרו את איכות החיים שלנו בבית.

התקנות של מערכות נוספות

ברגע שיש צורך לבצע התקנות המחיר יכול לעלות. אם אנחנו מתכננים להתקין תאורה בתוך קיר הגבס או להעביר נקודת חשמל, נצטרך לוודא שיגיע למקום חשמלאי ועלותו תהיה נפרד מהעלות של איש הגבס. כל התקנה צריכה להתבצע על ידי בעל המקצוע המומחה בתחום והיא יכולה להאריך את זמן העבודה הכולל שיידרש לביצוע.

עבודות גמר

עבודת הגימור יכולה להיות בסיסית ולכלול החלקה של הגבס וצבע סטנדרטי. במקום, אנחנו יכולים לבצע צביעות מיוחדות ולדאוג לפינישים מיוחדים. ככל שהעבודה תהיה מיוחדת ומורכבת יותר, כך המחיר יהיה גבוה יותר. בכל מקרה, לא מומלץ להתפשר לפני שנקבל הצעת מחיר מסודרת, אלא לבחון את האפשרויות שעומדות לפנינו ולהתייעץ עם בעל המקצוע בנוגע אליהן.

עבודות שיתבצעו לפני הנמכת התקרה

לפני תחילת העבודה יש לדאוג לשטח נקי שמוכן לקבל את הגבס. אם החלטנו לבצע את ההנמכה לאחר פגיעה בתקרה, יהיה עלינו קודם כל לתקן או לטפל בתקלה. אם הייתה נזילה מהקומה למעלה והיא השאירה סימן על התקרה הנוכחית, חשוב לוודא כי היא סודרה, לפני שנתחיל לבצע את העבודה.

הגבס לא יכול להחליף את התיקון. הוא יכול להסתיר פגמים שנשארו לאחר שטיפלנו בבעיה, אך ההנמכה לא תעלים את הבעיה. במידה והבנו שישנה בעיה מורכבת יותר, מומלץ להתייעץ עם בעל המקצוע שמומחה בתחום ולבחון מהי דרך הטיפול הנכונה ביותר. אנשי מקצוע שונים יכולים לשתף פעולה זה עם זה ולהוביל לתוצאה הרצויה עבורנו.

מחיר למטר מרובע

הצעת המחיר שנקבל עבור עבודת הגבס מתבססת על מטר מרובע. עוד לפני קבלת הצעת המחיר הספציפית מהקבלן או איש הגבס, נוכל לקבל הערכה כללית של העלויות. הנמכת תקרה מלוח גבס לבן רגיל אשר מיועדת לכיסוי מערכת מזגנים, לרבות פתח שירות, תעלה סביב 250 ₪ למטר מרובע.

הנמכת תקרה צפה מגבס לבן תעלה סביב 400 ₪ למטר מרובע. הנמכת תקרה צפה מגבס ירוק המיועד לחדרים הרטובים תעלה סביב 500 ₪ למטר מרובע. לכל המחירים הללו יש להוסיף מע"מ ועלויות על כל תוספת שנדרשת לעבודה.

חשיבותו של בעל המקצוע בזמן העבודה

השינוי שאנחנו רוצים לבצע, בבית או בעסק, הוא שינוי משמעותי. בין אם מדובר על מטרים בודדים ובין אם מדובר בחלק משיפוץ הבית, ישנה חשיבות רבה לבעל המקצוע שיגיע אלינו. מי שיבצע הנמכת תקרת גבס יהיה "איש גבס". הוא יכול להיות קבלן שיפוצים ויכול להתמחות באופן ספציפי רק בעבודות מסוג זה. במידה ויש צורך לשלב מערכות בין התקרה הישנה לזו החדשה, חשוב שיגיע גם איש מקצוע מהתחום. כלומר, איש מזגנים או חשמלאי.

בכל מקרה אין לתת לאיש מקצוע שאינו חשמלאי לגעת במערכת החשמל. מעבר לכך שהדבר מנוגד לחוק, אנחנו עלולים למצוא עצמנו תחת סכנה יום יומית. בעל המקצוע שייתן לנו הצעת מחיר צריך להציג לפנינו עבודות קודמות שהוא כבר ביצע. במידה ויש לנו שאלות לגבי סוג העבודה המומלצת או אם אנחנו רוצים לבצע דבר מה ולא יודעים כיצד לעשות זאת, עליו לספק לנו תשובות. רק לאחר שמצאנו את בעל המקצוע שיודע לתת לנו תשובות ויכול להציג עבודות קודמות, נוכל לקבל הצעת מחיר מסודרת.

לקבל הצעת מחיר מסודרת

כאשר אנחנו מתחילים לברר על הנמכת תקרה מגבס מחיר המטרה שלנו צריכה להיות קבלת המחיר הסופי שנשלם. בלי אותיות קטנות ובלי העלאת מחיר, מכל סיבה שהיא לאורך הדרך. כדי להבטיח זאת נצטרך לחתום על חוזה עבודה מסודר מול הקבלן. חשוב מאד שבחוזה יהיה כתוב כי על הקבלן או הגורם המבצע להשתמש רק בחומרים שעומדים בתקן וכן יש לדייק בבקשות שלנו (למשל קיר לבן, ירוק או אדום, הוספת ספוטים וגורמים נוספים).

הדרך הבטוחה והנוחה לבצע עבודות גבס היא לפנות אל היחידה לשיפוצים. החברה מנוסה בעבודות שיפוץ כלליות ובאופן ספציפי בעבודות גבס. צוות מקצועי יוכל להגיע אלינו, לבית או לעסק, לבצע את העבודה על פי המתכונן ובמידת הצורך ישולבו אנשי מקצוע שאינם מתחום הגבס. החברה תביא חשמלאי מוסמך לביצוע עבודות חשמל.

שיפוץ דירה לפי סוג דירה וגודל דירה - עלויות שיפוץ דירה ממוצעות

גודל הדירהפירוט השיפוץ וסוגי עבודותטווח מחירים ממוצע
מחיר שיפוצים דירה בגודל ממוצע עבור עבודת הקבלןשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים1,100-1,600 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים כולל חומרי עבודה, חומר גמר, ספקים ובעלי מקצועשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים2,200-5,200 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים דירת 2-3 חדריםשיפוץ קומפלט- עבודות אינסטלציה וחשמל, החלפת ריצוף, קרמיקה בחדרי אמבטיה, עבודות צבע, טיח ועבודות גבס. 40,000-70,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה 3-5 חדרים מקבלןהכוונה לשדרוג דירת קבלן קיימת. המחיר לרוב יהיה זול יותר בהשוואה לשיפוץ של דירה ישנה מאפס, המחיר משתנה לפי החומרים שבוחרים ולפי גודל הדירה וכולל בין השאר בחירת חיפויים, שיפוץ המטבח הסלון והחדרים, פרקט ו/או ריצוף, צביעה של הדירה, שדרוג מרפסת, עבודות גבס ועוד. 60,000-100,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו עד לפני 15 שנההכוונה לשיפוץ בית קרקע עד שתי קומות100,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו לפני 20-30 שנההכוונה לשיפוץ קומפלט140,000-220,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת גןשיפוץ קומפלט. המחיר נוטה להשתנה בהתאם לגודל הדירה וסוג השיפוץ. המחיר מתייחס לשיפוץ כללי הכולל התקנה של דק בחצר, פרגולה, החלפת ריצוף או פרקט בבית, חיפויים, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים וחדר שינה. 130,000-160,000 ש“ח
מחיר שיפוץ פנטהאוז או דירת דופלקס שתי קומותהכוונה לדירה בגודל של בין 80-150 מ“ר. שיפוץ קומפלט הכולל צביעה של הדירה, חידוש מערכת איטום, טיפול בבעיות רטיבות, אינסטלציה, חשמל, גבס, ריצוף, פרקט ועוד. 150,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה עד 4 חדריםהכוונה לשיפוץ קומפלט הכולל החלפה של מערכת האינסטלציה והחשמל, חיפויים, עבודות צבע, עבודות גבס, מזגנים, שיפוץ חללים, פרקט ועוד. 70,000-150,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 100 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 50,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 80 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 40,000-100,000 ש“ח
חידוש מראה דירה, שיפוץ בייסיקהכוונה לשיפוץ ללא שבירת קירות או החלפת מערכות, שיפוץ בסיסי בלבד להענקת מראה חדיש ואסתטי לנכס. עבודות צבע, טיפול בליקויים. לעתים כולל גם שיפוץ חלל אחד כמו חידוש חדר האמבטיה או המטבח. 10,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת 5 חדרים עד 180 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט ברמה גבוהה, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים, חדר שינה. עבודות חשמל, אינסטלציה, חיפויים, עבודות גבס, טיח וצבע, פרקט ועוד. 150,000-200,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוצים למשרדים, חנויות, מקלטים, מרפסות וכדומה

סוג הנכס סוג השיפוץטווח מחירים
מחיר שיפוץ יחידת דיור בגודל של עד 60 מ“רחשמל, אינסטלציה, צבע, טיח, עבודות גבס, תיקונים, איטום, אלומיניום ועוד30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ נכס שיכון בעלות נמוכההכוונה לשיפוץ ברמת סטנדרט, דירת עמידר של עד 3 חדרים, טיפול בליקויים כמו רטיבות, עובש וכדומה28,000-40,000 ש“ח
מחיר שיפוץ משרד הכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד 180 מ“ר. הוספה של מחיצות בסגנון OPEN SPACE, חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 60,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ עסק או חנותהכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד80 מ“ר. עבודות חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מרפסת עד 20 מ“רהכוונה לעלות עבור חומרים ומחיר עבודה, לא כולל עבודות גינון. החלפת ריצוף, עבודות צבע, טיח, טיפול ברטיבות. 7,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מקלטהכוונה לעלות כוללת של חומרים ועבודה. עבודות צבע וטיח, החלפה של תאורה, הוספת מידוף או פתרונות אחסון מתאימים, חשמל, עבודות ניקיון והדברה. חידוש לפי הוראות של פיקוד העורף 5,000-10,000 ש“ח
מחיר שיפוץ בניין מגוריםהכוונה לבניין עד 6 קומות. השיפוץ הוא חיצוני ופנימי גם יחד, שיפוץ לובי, עבודות צבע, חיפויים, חשמל, אינסטלציה, לא כולל החלפה או התקנה של מעלית. 150,000-200,000 ש“ח
מחיר שיפוץ חיצוני עבור בניין עד 6 קומות. שיפוץ מעטפת המבנה לא כולל הוספה של מרפסות. עבודות צבע, טיח, חידוש מעטפת, חידוש מרזב, חידוש מערכת איטום ועוד90,000-150,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ חדר האמבטיה

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיהשיפוץ סטנדרטי- החלפת קרמיקה וחיפויים, לרוב לא כולל החלפת צנרת. כולל החלפה של אסלה וכלים סניטריים. טיח, צבע, טיפול ברטיבות ובעובש. 7,000-12,000 ש“ח
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיה שיפוץ יוקרתי - עלות כוללת החלפה של הצנרת, פירוק ריצופים וחיפויים כולל התקנה מחודשת, נקודות חשמל חדשות, התקנה חדשה של כלים סניטריים, צביעה, טיח, עבודות גבס, טיפול בעובש ורטיבות, החלפה של המקלחון ועוד. 12,000-30,000 ש“ח
מחיר התקנה של אסלה חדשההעלות כוללת את ההתקנה עצמה, אסלה מסוג תלויה או רגילה. התקנה חיבור לצנרת, איטום וחציבה בקירות. 400-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של ניאגרה מסוג סמויההמחיר כולל איטום וחציבה בקירות700-3,000 ש“ח
מחיר התקנה של כיור העלות כוללת התקנה של הכיור או שני כיורים, ברזים, חיבורים מתאימים לצנרת, חציבה בקירות ואיטום. 250-700 ש“ח
מחיר התקנה של אמבטיה העלות כוללת חיבור של האמבטיה אל הצנרת, הדבקה של האמבטיה ותהליכי איטום. לא כולל החלפה של אמבטיה ישנה בחדשה. 1,300-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של מקלחוןהעלות היא עבור התקנה של מקלחון חדש אבל לא כולל פירוק של אמבטיה קיימת או מקלחון קיים400-2,000 ש“ח
מחיר פירוק חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת פירוק של כל החלל כולל כלים סניטריים, כיור, קרמיקה ותהליכי פינוי. העלות איננה כוללת בדרך כלל התקנה של כל האמבטיה מחדש ומחיר זה נקבע מחדש. 800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מקלחון קייםפירוק מקלחון בלבד ופינוי הפסולת. 300-600 ש“ח
מחיר פירוק קרמיקה בלבדהעלות נקבעת לרוב לפי מ“ר וכוללת פירוק של כל החלל, פינוי הפסולת. העלות איננה כוללת השמה של קרמיקה וחיפויים חדשים. מחיר זה נקבע בנפרד. 1,500-4,000 ש“ח
מחיר פירוק אסלההעלות עבור אסלה רגילה, לא אסלה תלויה וללא ניאגרה סמויה150-300 ש“ח
מחיר התקנה של חיפויים וקרמיקות חדשים בחלל האמבטיההעלות לרוב לפי מ“ר וכוללת התקנה מחדש של כל החיפויים והריצוף בחלל. 150-400 ש“ח
מחיר שיפוץ חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת את עבודות החיפויים והריצוף, החלפת כלים סניטריים ואיטום. 3,000-20,000 ש“ח
מחיר החלפת חיפוי רק בשירותיםהעלות כוללת את עבודות החיפוי בחלל השירותים 1,000-1,500 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ המטבח

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר חידוש של המטבח הקייםהעבודה כוללת בין השאר החלפה של הדלתות לארונות קיימים או צביעה שלהם, החלפה של פורמייקה לדלתות קיימות וכדומה. לא מדובר בעבודת שיפוץ או החלפה של מטבח חדש במטבח קיים. 1,800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מטבח העלות כוללת פירוק של המטבח כולו, כולל פינוי הפסולת. העלות משתנה בהתאם לגודלו של המטבח ולפי מורכבות העבודה, יש או אין מעלית, גישה וכדומה. 1,000-6,000 ש“ח
מחיר פירוק ארונות המטבח והתקנה של ארונות חדשיםהעלות משתנה בהתאם לסוג וכמות הארונות שיש לפרק ויש להתקין. 500-3,000 ש“ח
מחיר הכנה עבור מדיח כליםהעלות לרוב כוללת החלפה של נקודת ברז ישנה בחדשה מתחת לכיור, חיבור ברז יציאה למדיחה ויצירה של נקודות חשמל וביוב. במידת הצורך נקבעת עלות גם לפירוק והחלפה של הארון. 280-1,000 ש“ח
מחיר החלפה של הברז במטבחעלות משתנה280-600 ש“ח
מחיר התקנה של כיור במטבח העלות לרוב כוללת גם התקנה של הסיפון. לא כולל המחיר של החלקים. 280-1,000 ש“ח
מחיר התקנה של אי במטבחהעלות היא לפי מטר רץ ותלויה בסוג האי ובחומרים. 1,200-1,700 ש“ח
מחיר החלפה והתקנה של שיש למטבחהעלות לפי מטר רץ וכוללת גם את ההתקנה. 600-2,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית, מותקן על קלאפההעלות היא לפי מטר רץ270-1,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית על הקיר עצמוהעלות היא לפי מטר רץ והיא משתנה בהתאם לסוג הזכוכית שבוחרים. ניתן לשלב חיפוי זכוכית חלק או עם דוגמאות, ניתן לשלב חיפוי זכוכית בהתאמה אישית. 700-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של קנט למטבחהעלות היא למטר רץ. העלות משתנה בהתאם לעובי וסוג השיש, רמת גימור וגודל החלל. 150-400 ש“ח
מחיר לפירוק מטבח ישן והובלה של מטבח חדש העלות לרוב כוללת התקנה של שיש חדש וצנרת, אך איננה כוללת את תהליך הרכבת המטבח1,600-3,200 ש“ח
מחיר להחלפה של דלתות המטבח העלות משתנה בהתאם לסוג הדלתות וגודל המטבח160-400 ש“ח
מחיר החלפה של דלתות מטבח מדלתות רגילות לדלתות זכוכיתהעלות נקבעת לפי סוגי הדלתות וגודל המטבח.280-600 ש“ח
מחיר התקנה של מטבחון ליחידת דיור או התקנה של מטבח קטן שמגיע מוכן/מטבח מודולריהעלות היא עבור מטבחים קטנים2,200-2,900 ש“ח
מחיר צביעה של דלתות המטבחהעלות משתנה בהתאם לכמות הדלתות וסוגן400-700 ש“ח

מחירון ועלויות עבור תוספות, עבודות בניה ושיפוצים כלליות ועבודות בניה מיוחדות

סוג העבודהסוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר הוספה חדר על הגג העלות תלויה בגודל של החדר ובבחירת החומרים ונקבעת לפי מ“ר10,000-15000 ש“ח
מחיר לסגירה של חנייה העלות היא עבור סגירה של חניה מקורה באמצעות קירות מסוג בלוקים, בגובה של עד 3.5 מטרים לקיר7,500-12,000 ש“ח
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בייסיקהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בינוניהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 4,000 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט יוקרתי גבוההעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 5,000 ש“ח למ“ר
מחיר בניה ירוקההעלות משתנה לפי סוג הבניה, סטנדרט הבניה, סוג החומרים שבוחרים, רמת גימור, בעלי מקצוע ועוד… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר בניית שלד לבית פרטיהעלות עבור השלד בלבד ונקבעת לפי מ“רממוצע 1,500 ש“ח למ“ר
עלות הוספה של מרפסת שמש לבניין עומד העלות עבור דירה אחתממוצע 58,000 ש“ח
מחיר בנייה של ממ“דהעלות עבור דירה בבניין קייםממוצע 90,000 ש“ח
מחיר שבירת קירהעלות מתייחסת לקיר בלוקים. העלות נקבעת לפי מ“ר לקיר בעובי שנע בין 6-11 ס“מ. העלות לא כולל פינוי. 150-300 ש“ח
מחיר תיקון או חידוש פרגולההעלות מתייחסת לפרגולת עץ עבור שיפוץ, חידוש צבע, טיפול נגד מזיקים ושימון. העלות נקבעת למטר. 900-2,000 ש“ח
מחיר בנייה של קיר בלוקים או קיר בטוןהעלות לפי מטר380-500 ש“ח
מחיר השכרה למכולה עבור פינוי פסולת לעבודות שיפוצים. השירות מתאים הן עבור שיפוצים בבניינים והן עבור שיפוץ בבתים פרטיים. העלות נקבעת לפי יום.500-800 ש“ח
מחיר שיפוץ גג רעפיםהעלות הינה משוערת עבור תהליכי שיפוץ. מדובר בגג רעפים לבית פרטי. 1,800-2,200 ש“ח
מחיר לניקיון דירה או בית שעברו שיפוץהעלות משתנה ותלויה בסוג השירות וברמת מורכבות של הניקיון. 1,800-4,000 ש“ח
מחיר עבור יציקה של קורות בטוןהעלות היא לפי מ“ק וכוללת יציקה של בטון. העלות איננה כוללת תהליכי קידוח או הוספה של ברזלים. 1,400-3,000
מחיר סגירה מרפסת שמשהעלות נקבעת לפי מ“ר וכוללת סגירה של מרפסת עם וויטרינות מסוג אלומיניום וזכוכית גם כן, נהוג לשלב גג עשוי אלומיניום300-1,000 ש“ח
מחיר סגירת מרפסת באמצעות אלומיניוםהעלות תלויה בגודל המרפסת ונקבעת לפי מ“ר. הסגירה מתבצעת או באמצות אלומיניום או באמצעות תריסים6,500-9,000 ש“ח

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

טרנדים של עיצובים בגבס

בניגוד לפסלים, עיצובים בגבס מספקים תוספת מרשימה לעיצוב פנים. הצבע הלבן מוסיף למראה מינימליסטי, אבל המרקם הר המאובק עדיין שומר על חום. גבס יכול לקחת

קרא עוד »
טרנדים של עיצובים בגבס

בניגוד לפסלים, עיצובים בגבס מספקים תוספת מרשימה לעיצוב פנים. הצבע הלבן מוסיף למראה מינימליסטי, אבל המרקם הר המאובק עדיין שומר על חום. גבס יכול לקחת

קרא עוד »

בחרו את אזור השירות לשיחה

אזור דרום

אזור מרכז/צפון