מחירון עבודות גבס: איך זה מתבצע וכיצד ניתן להוזיל בעלויות?

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

עבודות גבס הופכות ליותר ויותר נפוצות. הן שימושיות בבתים, משרדים ואפילו חנויות. הגבס מציע פתרון זול, מהיר ומעוצב לשלל צרכים. בעזרתו ניתן לפצל חדרים, ליצור הנמכת תקרה, להוסיף תאורה שקועה ולעצב את המרחב. העבודה מתבצעת על ידי אנשי גבס שמכירים היטב את התחום ואם מתבצעים שינויים במערכות כמו מערכת החשמל יש לוודא שאנשי המקצוע הנכונים יבצעו את העבודה.
מחירון עבודות גבס מביא בחשבון את עלות החומרים ועלות שעת העבודה. כל עבודה יכולה לדרוש סוג חומר שונה, כמות משתנה וכמובן מספר שעות משתנה. כאן ננסה לבחון מה יכול להשפיע על הצעת המחיר שנקבל ונבין את חשיבות התכנון המקדים לפני קבלת הצעת המחיר.

בניית בניין

היתרונות של עבודות גבס

עבודות גבס מביאות יתרונות רבים. אפשר לבצע את העבודה גם במבנה קיים ואפילו במבנים שעומדים עשרות שנים. הגבס משתלב בבית, במשרד ושלל מקומות עסקיים כאשר הוא יכול להיראות חלק בלתי נפרד מהקיר ללא כל בעיה. העבודה עצמה, בין אם היא כוללת יצירת קיר מחיצה חדש ובין אם ספרייה, מהירה באופן יחסי לעבודות רבות בתחום השיפוץ והיא נחשבת לנקייה.

כמובן, ישנן שאריות שונות של גבס. חיתוך כל פלטה יוציא מעט לכלוך, אך בסיכומו של דבר אפשר לנקות את המקום גם לבד ואין צורך בחברה מקצועית לשם כך. העבודה בגבס משתלבת באופן טבעי בבית ואנחנו יכולים לדאוג לרמות גימור שונות, כולל עבודות צבע שיתאימו לחלל באופן מושלם. הגבס יכול לעמוד בפני עצמו וניתן לשלב בו בקלות מערכות נוספות כמו חשמל או מיזוג אוויר.

גם העלויות של עבודות הגבס מהוות יתרון. היום ניתן לבצע שינויים במבנה קיים, בתהליך השיפוץ ובבניה, מגבס ובמחירים זולים בהשוואה לחומרים אחרים. העבודה בדרך כלל תהיה מהירה, בהשוואה לאפשרויות האחרות ולכן התשלום עבור שעות העבודה וחומר הגלם הופך את העלויות לזולות והמחירים זמינים.

מה משפיע על מחירון עבודות גבס?

היום כמעט כל אחד מאיתנו ניגש לאינטרנט כדי לקבל מידע וכך גם לפני ביצוע עבודות בניה או שיפוץ. הרצון לדעת כמה תעלה העבודה אותה אנחנו מתכננים לבצע הוא טבעי, אך כדי שנוכל להבין את הצעת המחיר שתינתן לנו, חשוב שנבין מהם המרכיבים שמשפיעים על אותן עלויות.

סוג החומר

אנחנו יכולים להסתכל על עבודות גבס שונות ולחשוב שכולן מתבצעות באופן זהה. שקיר גבס הוא בסך הכל פלטה. למעשה, ישנם הבדלים בין החומרים בהם אפשר להשתמש. אפשר למצוא היום יחידות עמידות בפני שריפה אשר יתאימו למקומות הצמודים לתנורי חימום. ישנם לוחות כפולים אשר מסייעים לשפר את הבידוד האקוסטי וישנם לוחות שמתאימים לקירות הפנימיים ואחרים לחיצוניים. רק לאחר הבנת הצורך שלנו אנשי המקצוע יוכלו להציע לנו הצעת מחיר רלוונטית.

סוג העבודה

ישנן שלל עבודות גבס, חלקן מורכבות מאד וחלקן פשוטות. ישנו הבדל בין הצבת קיר בגובה סטנדרטי לבין הנמכת תקרה או יצירת נישת גבס. כמו כן ככל שהגישה לאזור מאתגרת יותר כך העבודה עשויה לקחת יותר זמן ולהיות יקרה יותר. אפשר לקבוע מה תהיה העלות של העבודה רק לאחר שברור מהם התנאים במקום, איך נראה האזור בתחילת העבודה (למשל האם יש צורך לבצע עבודות הכנה) ולאחר תיאום ציפיות בעל המקצוע יוכל לתת לנו הצעת מחיר.

עבודות גבס

דרישות המתלוות לעבודת הגבס

יכול להיות שיש לנו דרישות שנוספות לעבודת הגבס. למשל, אם אנחנו רוצים לשלב נקודות חשמל נוספות או להעביר מערכת מיזוג אוויר. כל עבודה שכזו היא מורכבת ויכולה להעלות את עלות העבודה. כמובן, אין זה אומר שאנחנו צריכים להתפשר על סוג העבודה אלא שעלינו להבין כי רק לאחר שקבלן השיפוצים או איש המקצוע יבין את הדרישות הוא יוכל לתת לנו הצעה שרלוונטית לבקשות שלנו. הצעת המחיר תיקח בחשבון גם עבודה של אנשי מקצוע נוספים שיצטרכו להגיע למקום.

פעולות גימור

בסיום העבודה יש להכין את האזור, לשייף ולצבוע את הגבס בצבעים המתאימים עבורו. על אף שהדבר יכול להישמע פשוט, בפועל יכול להיות שיהיו לנו בקשות מיוחדות כמו שילוב של צבעים, יצירת דוגמאות ובאופן כללי, כל עבודה שונה. מומלץ לחשוב מראש על הגימור וכיצד נרצה לראות את המקום לאחר שאיש או אנשי המקצוע יעזבו. ככל שנדייק יותר בבקשות ובהגדרות שלנו, כך התוצאה תתאם לציפיות והמחיר שנקבל בתחילת הדרך יהיה תואם באופן מדויק למחיר שנשלם בפועל.

תקופת העבודה

לפעמים יש משמעות לתקופה בה מתבצעת העבודה. אנשי המקצוע רוצים לעבוד לאורך כל השנה ולכן יכול להיות שהם יגלו גמישות בתקופות שנחשבות לפחות אטרקטיביות מבחינת שיפוצים ועבודות גבס. באופן כללי אפשר לראות כי משפחות רבות יוצאות לפרויקטים בבית לקראת החגים ופסח ועבור אנשי מקצוע רבים אלו תקופות עמוסות. לעתים נוכל לקבל הצעת מחיר משתלמת יותר במידה ואנחנו מוכנים לדחות מעט את מועד העבודה (אם כי הדבר אינו מובטח).

עלות למ"ר

כאשר אנחנו מסתכלים על מחירון עבודות גבס, אנחנו מקבלים מחיר אשר מתייחס למטר רבוע. מחיר זה מביא בחשבון את העלות של החומר (אשר מחושבת לפי מטר) ואת זמן העבודה שבדרך כלל נדרש לבצע את העבודה. עם זאת, חשוב לזכור כי בפועל הצעת המחיר יכולה להיות שונה מהמחירון וזאת בשל הגורמים שציינו למעלה.

עלות של תקרת גבס יכולה לנוע בין 180 ₪ למ"ר ועד 300 ₪. קיר גבס יהיה לרוב מעט זול יותר וינוע בטווח מחירים של 180-250 ₪ למ"ר. יצירת מדף, פתרון שיכול להיות יעיל בשלל בתים ומשרדים, תעלה סביב 70 ₪ למ"ר ולרוב המדף יהיה חלק בלתי נפרד מהעבודה כמו במקרה של יצירת שידה או ספרייה.

ישנן עבודות מורכבות יותר אותן ניתן לבצע בעזרת גבס. למשל, מזנון יעלה 300-7000 ₪, תלוי בגודל שלו ובגימור. קרניז גבס אשר מסתיר את חוטי החשמל ומערכות אחרות יעלה סביב 200-300 ₪ למטר רץ. עבודות של הנמכה מעוצבת שאינה סטנדרטית יוכלו לעלות יותר מהנמכה רגילה.

דירה משופצת ליד הים

תכנון עבודות גבס

מחירון עבודות גבס מתחשב בתכנון קיים. לרוב נגיע אל בעלי המקצוע כשאנחנו כבר יודעים מה העבודה שאנחנו רוצים לבצע. במקרים שהעבודה היא חלק משיפוץ או תהליך בניה, יתכן ויהיה לנו תוכניות עבודה מפורטות. תכנון מקדים חשוב לצורך קבלת הצעת מחיר המתאימה לסוג העבודה ולתיאום ציפיות בין הצדדים. גורם מתכנן יכול לסייע לנו לבצע את התכנון, אך לא רק.

לעתים, הידע והניסיון של אנשי המקצוע מספיקים כדי לתכנן את העבודה ומומלץ להתייעץ מולם מראש. במקרים של הנמכות תקרה ואם אין לנו דרישות מיוחדות, כל שאנחנו צריכים לעשות הוא להסביר את הכוונות שלנו ולבסוף לכתוב מול בעל המקצוע בחוזה מה העבודה כוללת. במקרה של עבודות מורכבות יותר ובעלות פן אסתטי, נוכל לבדוק אם איש הגבס מבין את הכוונות שלנו ולקבל הצעת מחיר רק לאחר שתיאמנו ציפיות וכששני הצדדים מסכימים על העבודה אשר עומדת להתבצע.

עלינו לשים לב לנקודה חשובה – התחלת עבודה ללא הסבר ברור וביצוע שינויים בהמשך הדרך יכולים לגרום לאי נעימות. שינויים תוך כדי עבודה יכולים לדרוש רכישה של חומר נוסף, זמן עבודה שמתארך ואי שביעות רצון שלנו ולא פעם רק של אנשי הביצוע. כדי שהצעת המחיר שנקבל תהיה הסופית וללא שינויים, עלינו לתאר את מהות העבודה והמפרט ולחתום על כך מול בעלי המקצוע.

הדרך הנכונה לקבל הצעת מחיר לעבודות גבס

אנחנו יכולים להסתכל על מחירון עבודות גבס כדי להתרשם מהעלויות הכלליות ולקבל החלטה אם לפנות לבעלי מקצוע לקבלת הצעת מחיר. עם זאת, רגע לפני שנתחיל לבדוק את המחיר, כדאי לשים לב לדרך בה אנחנו מבקשים את ההצעה. ישנם אנשים אשר רוצים לדעת "באופן כללי" מהי עלות יצירת עבודת גבס. מידע זה לרוב לא יהיה מספק. כדי לקבל מידע רלוונטי עלינו:

1.      לדעת איזו עבודה אנחנו רוצים לבצע

מומלץ לבצע תכנון מקדים לעבודה ולהגדיר את הציפיות שלנו כבר בתחילת הדרך. אם יש לנו תוכניות לעבודה עדיף להציג אותן לבעל המקצוע. ככל שנהיה ספציפיים ומדויקים יותר כך הסיכוי שנקבל הצעה רלוונטית גדול יותר. במידה ואנחנו לא בטוחים כיצד נרצה לבצע את העבודה נוכל להתייעץ עם בעל המקצוע שיכול לתת המלצות המבוססות על הניסיון האישי שלו.

כאשר אנחנו מדברים עם בעל המקצוע על העבודה שאנחנו רוצים שיבצע, עלינו לחשוב גם על החומר בו הוא ישתמש. אם יש לנו דרישות, כמו לוחות גבס שיהיו עמידים בחום או לוחות כפולים, זה הזמן לציין זאת. ככל שהדרישה ברורה לשני הצדדים כך שביעות הרצון בסיום העבודה עולה.

2.      לבקש הצעה מחיר חתומה

רק לאחר שיש לנו הצעת מחיר חתומה אנחנו יכולים לדעת מהו המחיר שנצטרך לשלם עבור העבודה. אנחנו יכולים להסתכל על מחירון עבודות גבס אך הוא לא מחייב אף בעל מקצוע. רק לאחר שאיש הגבס ראה את התוכניות או שמע מאיתנו והכין יחד איתנו שרטוט של הדרישה שלנו, הוא יוכל לחתום על ההצעה ואנחנו נוכל להחליט אם ההצעה מתאימה לציפיות שלנו.

עלינו לבחון את הצעת המחיר, לבדוק מה היא כוללת ואם ביקשנו פלטות גבס מיוחדות לוודא שהדבר כתוב בחוזה. כמו כן, אם ישנן "אותיות קטנות" אשר יכולות להשפיע על העלויות (כמו תוספת תשלום לבעלי מקצוע נוספים), חשוב מאד להתייחס אליהן ולהחליט מראש אם אנחנו מקבלים אותן.

3.      להגדיר את זמן העבודה

חשוב לשים לב כי גם הצעת המחיר רלוונטית לזמן מסוים. אם קיבלנו הצעה לפני מספר חודשים, בעל המקצוע כנראה לא יהיה מחויב כלפיה. ברור כי ההצעה באופן כללי תוכל להצביע על הכיוון של העלויות, אך יכול להיות שהיא לא תהיה מדויקת.

לרוב, בחוזה יציין איש הגבס את התקופה בה החוזה תקף. כמו כן, הוא יוכל להגדיר את הזמן הנדרש לו כדי לבצע את העבודה עצמה ולציין מתי העבודה הוא יכול להתחיל לבצע את העבודה.

אנשי המקצוע הנכונים לנו

לפני תחילת העבודה עלינו למצוא לא רק את המחירון של העבודה אלא לשים דגש על אנשי מקצוע מצוינים. המטרה שלנו היא לקבל תוצאה מרשימה, בזמן שהוקצב לעבודה ובמינימום לכלוך. אנשי גבס מנוסים יוכלו להציע לנו הצעת מחיר הוגנת ולהראות לנו עבודות קודמות שהם כבר ביצעו, כך שנוכל להתרשם מהמיומנות שלהם ואף לשוחח עם לקוחות קודמים.

היחידה לשיפוצים עומדת לרשותנו עם אנשי גבס ומבצעת את כל העבודות שאנו צריכים. היא מבצעת פרויקטים בסדרי גודל משתנים ומעמידה לרשותנו שלל אנשי מקצוע ובהם אנשי גבס, חשמלאים ואינסטלטורים שיבצעו את העבודה על הצד הטוב ביותר.

שיפוץ דירה לפי סוג דירה וגודל דירה - עלויות שיפוץ דירה ממוצעות

גודל הדירהפירוט השיפוץ וסוגי עבודותטווח מחירים ממוצע
מחיר שיפוצים דירה בגודל ממוצע עבור עבודת הקבלןשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים1,100-1,600 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים כולל חומרי עבודה, חומר גמר, ספקים ובעלי מקצועשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים2,200-5,200 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים דירת 2-3 חדריםשיפוץ קומפלט- עבודות אינסטלציה וחשמל, החלפת ריצוף, קרמיקה בחדרי אמבטיה, עבודות צבע, טיח ועבודות גבס. 40,000-70,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה 3-5 חדרים מקבלןהכוונה לשדרוג דירת קבלן קיימת. המחיר לרוב יהיה זול יותר בהשוואה לשיפוץ של דירה ישנה מאפס, המחיר משתנה לפי החומרים שבוחרים ולפי גודל הדירה וכולל בין השאר בחירת חיפויים, שיפוץ המטבח הסלון והחדרים, פרקט ו/או ריצוף, צביעה של הדירה, שדרוג מרפסת, עבודות גבס ועוד. 60,000-100,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו עד לפני 15 שנההכוונה לשיפוץ בית קרקע עד שתי קומות100,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו לפני 20-30 שנההכוונה לשיפוץ קומפלט140,000-220,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת גןשיפוץ קומפלט. המחיר נוטה להשתנה בהתאם לגודל הדירה וסוג השיפוץ. המחיר מתייחס לשיפוץ כללי הכולל התקנה של דק בחצר, פרגולה, החלפת ריצוף או פרקט בבית, חיפויים, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים וחדר שינה. 130,000-160,000 ש“ח
מחיר שיפוץ פנטהאוז או דירת דופלקס שתי קומותהכוונה לדירה בגודל של בין 80-150 מ“ר. שיפוץ קומפלט הכולל צביעה של הדירה, חידוש מערכת איטום, טיפול בבעיות רטיבות, אינסטלציה, חשמל, גבס, ריצוף, פרקט ועוד. 150,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה עד 4 חדריםהכוונה לשיפוץ קומפלט הכולל החלפה של מערכת האינסטלציה והחשמל, חיפויים, עבודות צבע, עבודות גבס, מזגנים, שיפוץ חללים, פרקט ועוד. 70,000-150,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 100 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 50,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 80 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 40,000-100,000 ש“ח
חידוש מראה דירה, שיפוץ בייסיקהכוונה לשיפוץ ללא שבירת קירות או החלפת מערכות, שיפוץ בסיסי בלבד להענקת מראה חדיש ואסתטי לנכס. עבודות צבע, טיפול בליקויים. לעתים כולל גם שיפוץ חלל אחד כמו חידוש חדר האמבטיה או המטבח. 10,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת 5 חדרים עד 180 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט ברמה גבוהה, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים, חדר שינה. עבודות חשמל, אינסטלציה, חיפויים, עבודות גבס, טיח וצבע, פרקט ועוד. 150,000-200,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוצים למשרדים, חנויות, מקלטים, מרפסות וכדומה

סוג הנכס סוג השיפוץטווח מחירים
מחיר שיפוץ יחידת דיור בגודל של עד 60 מ“רחשמל, אינסטלציה, צבע, טיח, עבודות גבס, תיקונים, איטום, אלומיניום ועוד30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ נכס שיכון בעלות נמוכההכוונה לשיפוץ ברמת סטנדרט, דירת עמידר של עד 3 חדרים, טיפול בליקויים כמו רטיבות, עובש וכדומה28,000-40,000 ש“ח
מחיר שיפוץ משרד הכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד 180 מ“ר. הוספה של מחיצות בסגנון OPEN SPACE, חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 60,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ עסק או חנותהכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד80 מ“ר. עבודות חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מרפסת עד 20 מ“רהכוונה לעלות עבור חומרים ומחיר עבודה, לא כולל עבודות גינון. החלפת ריצוף, עבודות צבע, טיח, טיפול ברטיבות. 7,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מקלטהכוונה לעלות כוללת של חומרים ועבודה. עבודות צבע וטיח, החלפה של תאורה, הוספת מידוף או פתרונות אחסון מתאימים, חשמל, עבודות ניקיון והדברה. חידוש לפי הוראות של פיקוד העורף 5,000-10,000 ש“ח
מחיר שיפוץ בניין מגוריםהכוונה לבניין עד 6 קומות. השיפוץ הוא חיצוני ופנימי גם יחד, שיפוץ לובי, עבודות צבע, חיפויים, חשמל, אינסטלציה, לא כולל החלפה או התקנה של מעלית. 150,000-200,000 ש“ח
מחיר שיפוץ חיצוני עבור בניין עד 6 קומות. שיפוץ מעטפת המבנה לא כולל הוספה של מרפסות. עבודות צבע, טיח, חידוש מעטפת, חידוש מרזב, חידוש מערכת איטום ועוד90,000-150,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ חדר האמבטיה

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיהשיפוץ סטנדרטי- החלפת קרמיקה וחיפויים, לרוב לא כולל החלפת צנרת. כולל החלפה של אסלה וכלים סניטריים. טיח, צבע, טיפול ברטיבות ובעובש. 7,000-12,000 ש“ח
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיה שיפוץ יוקרתי - עלות כוללת החלפה של הצנרת, פירוק ריצופים וחיפויים כולל התקנה מחודשת, נקודות חשמל חדשות, התקנה חדשה של כלים סניטריים, צביעה, טיח, עבודות גבס, טיפול בעובש ורטיבות, החלפה של המקלחון ועוד. 12,000-30,000 ש“ח
מחיר התקנה של אסלה חדשההעלות כוללת את ההתקנה עצמה, אסלה מסוג תלויה או רגילה. התקנה חיבור לצנרת, איטום וחציבה בקירות. 400-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של ניאגרה מסוג סמויההמחיר כולל איטום וחציבה בקירות700-3,000 ש“ח
מחיר התקנה של כיור העלות כוללת התקנה של הכיור או שני כיורים, ברזים, חיבורים מתאימים לצנרת, חציבה בקירות ואיטום. 250-700 ש“ח
מחיר התקנה של אמבטיה העלות כוללת חיבור של האמבטיה אל הצנרת, הדבקה של האמבטיה ותהליכי איטום. לא כולל החלפה של אמבטיה ישנה בחדשה. 1,300-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של מקלחוןהעלות היא עבור התקנה של מקלחון חדש אבל לא כולל פירוק של אמבטיה קיימת או מקלחון קיים400-2,000 ש“ח
מחיר פירוק חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת פירוק של כל החלל כולל כלים סניטריים, כיור, קרמיקה ותהליכי פינוי. העלות איננה כוללת בדרך כלל התקנה של כל האמבטיה מחדש ומחיר זה נקבע מחדש. 800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מקלחון קייםפירוק מקלחון בלבד ופינוי הפסולת. 300-600 ש“ח
מחיר פירוק קרמיקה בלבדהעלות נקבעת לרוב לפי מ“ר וכוללת פירוק של כל החלל, פינוי הפסולת. העלות איננה כוללת השמה של קרמיקה וחיפויים חדשים. מחיר זה נקבע בנפרד. 1,500-4,000 ש“ח
מחיר פירוק אסלההעלות עבור אסלה רגילה, לא אסלה תלויה וללא ניאגרה סמויה150-300 ש“ח
מחיר התקנה של חיפויים וקרמיקות חדשים בחלל האמבטיההעלות לרוב לפי מ“ר וכוללת התקנה מחדש של כל החיפויים והריצוף בחלל. 150-400 ש“ח
מחיר שיפוץ חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת את עבודות החיפויים והריצוף, החלפת כלים סניטריים ואיטום. 3,000-20,000 ש“ח
מחיר החלפת חיפוי רק בשירותיםהעלות כוללת את עבודות החיפוי בחלל השירותים 1,000-1,500 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ המטבח

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר חידוש של המטבח הקייםהעבודה כוללת בין השאר החלפה של הדלתות לארונות קיימים או צביעה שלהם, החלפה של פורמייקה לדלתות קיימות וכדומה. לא מדובר בעבודת שיפוץ או החלפה של מטבח חדש במטבח קיים. 1,800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מטבח העלות כוללת פירוק של המטבח כולו, כולל פינוי הפסולת. העלות משתנה בהתאם לגודלו של המטבח ולפי מורכבות העבודה, יש או אין מעלית, גישה וכדומה. 1,000-6,000 ש“ח
מחיר פירוק ארונות המטבח והתקנה של ארונות חדשיםהעלות משתנה בהתאם לסוג וכמות הארונות שיש לפרק ויש להתקין. 500-3,000 ש“ח
מחיר הכנה עבור מדיח כליםהעלות לרוב כוללת החלפה של נקודת ברז ישנה בחדשה מתחת לכיור, חיבור ברז יציאה למדיחה ויצירה של נקודות חשמל וביוב. במידת הצורך נקבעת עלות גם לפירוק והחלפה של הארון. 280-1,000 ש“ח
מחיר החלפה של הברז במטבחעלות משתנה280-600 ש“ח
מחיר התקנה של כיור במטבח העלות לרוב כוללת גם התקנה של הסיפון. לא כולל המחיר של החלקים. 280-1,000 ש“ח
מחיר התקנה של אי במטבחהעלות היא לפי מטר רץ ותלויה בסוג האי ובחומרים. 1,200-1,700 ש“ח
מחיר החלפה והתקנה של שיש למטבחהעלות לפי מטר רץ וכוללת גם את ההתקנה. 600-2,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית, מותקן על קלאפההעלות היא לפי מטר רץ270-1,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית על הקיר עצמוהעלות היא לפי מטר רץ והיא משתנה בהתאם לסוג הזכוכית שבוחרים. ניתן לשלב חיפוי זכוכית חלק או עם דוגמאות, ניתן לשלב חיפוי זכוכית בהתאמה אישית. 700-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של קנט למטבחהעלות היא למטר רץ. העלות משתנה בהתאם לעובי וסוג השיש, רמת גימור וגודל החלל. 150-400 ש“ח
מחיר לפירוק מטבח ישן והובלה של מטבח חדש העלות לרוב כוללת התקנה של שיש חדש וצנרת, אך איננה כוללת את תהליך הרכבת המטבח1,600-3,200 ש“ח
מחיר להחלפה של דלתות המטבח העלות משתנה בהתאם לסוג הדלתות וגודל המטבח160-400 ש“ח
מחיר החלפה של דלתות מטבח מדלתות רגילות לדלתות זכוכיתהעלות נקבעת לפי סוגי הדלתות וגודל המטבח.280-600 ש“ח
מחיר התקנה של מטבחון ליחידת דיור או התקנה של מטבח קטן שמגיע מוכן/מטבח מודולריהעלות היא עבור מטבחים קטנים2,200-2,900 ש“ח
מחיר צביעה של דלתות המטבחהעלות משתנה בהתאם לכמות הדלתות וסוגן400-700 ש“ח

מחירון ועלויות עבור תוספות, עבודות בניה ושיפוצים כלליות ועבודות בניה מיוחדות

סוג העבודהסוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר הוספה חדר על הגג העלות תלויה בגודל של החדר ובבחירת החומרים ונקבעת לפי מ“ר10,000-15000 ש“ח
מחיר לסגירה של חנייה העלות היא עבור סגירה של חניה מקורה באמצעות קירות מסוג בלוקים, בגובה של עד 3.5 מטרים לקיר7,500-12,000 ש“ח
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בייסיקהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בינוניהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 4,000 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט יוקרתי גבוההעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 5,000 ש“ח למ“ר
מחיר בניה ירוקההעלות משתנה לפי סוג הבניה, סטנדרט הבניה, סוג החומרים שבוחרים, רמת גימור, בעלי מקצוע ועוד… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר בניית שלד לבית פרטיהעלות עבור השלד בלבד ונקבעת לפי מ“רממוצע 1,500 ש“ח למ“ר
עלות הוספה של מרפסת שמש לבניין עומד העלות עבור דירה אחתממוצע 58,000 ש“ח
מחיר בנייה של ממ“דהעלות עבור דירה בבניין קייםממוצע 90,000 ש“ח
מחיר שבירת קירהעלות מתייחסת לקיר בלוקים. העלות נקבעת לפי מ“ר לקיר בעובי שנע בין 6-11 ס“מ. העלות לא כולל פינוי. 150-300 ש“ח
מחיר תיקון או חידוש פרגולההעלות מתייחסת לפרגולת עץ עבור שיפוץ, חידוש צבע, טיפול נגד מזיקים ושימון. העלות נקבעת למטר. 900-2,000 ש“ח
מחיר בנייה של קיר בלוקים או קיר בטוןהעלות לפי מטר380-500 ש“ח
מחיר השכרה למכולה עבור פינוי פסולת לעבודות שיפוצים. השירות מתאים הן עבור שיפוצים בבניינים והן עבור שיפוץ בבתים פרטיים. העלות נקבעת לפי יום.500-800 ש“ח
מחיר שיפוץ גג רעפיםהעלות הינה משוערת עבור תהליכי שיפוץ. מדובר בגג רעפים לבית פרטי. 1,800-2,200 ש“ח
מחיר לניקיון דירה או בית שעברו שיפוץהעלות משתנה ותלויה בסוג השירות וברמת מורכבות של הניקיון. 1,800-4,000 ש“ח
מחיר עבור יציקה של קורות בטוןהעלות היא לפי מ“ק וכוללת יציקה של בטון. העלות איננה כוללת תהליכי קידוח או הוספה של ברזלים. 1,400-3,000
מחיר סגירה מרפסת שמשהעלות נקבעת לפי מ“ר וכוללת סגירה של מרפסת עם וויטרינות מסוג אלומיניום וזכוכית גם כן, נהוג לשלב גג עשוי אלומיניום300-1,000 ש“ח
מחיר סגירת מרפסת באמצעות אלומיניוםהעלות תלויה בגודל המרפסת ונקבעת לפי מ“ר. הסגירה מתבצעת או באמצות אלומיניום או באמצעות תריסים6,500-9,000 ש“ח

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

טרנדים של עיצובים בגבס

בניגוד לפסלים, עיצובים בגבס מספקים תוספת מרשימה לעיצוב פנים. הצבע הלבן מוסיף למראה מינימליסטי, אבל המרקם הר המאובק עדיין שומר על חום. גבס יכול לקחת

קרא עוד »
טרנדים של עיצובים בגבס

בניגוד לפסלים, עיצובים בגבס מספקים תוספת מרשימה לעיצוב פנים. הצבע הלבן מוסיף למראה מינימליסטי, אבל המרקם הר המאובק עדיין שומר על חום. גבס יכול לקחת

קרא עוד »

בחרו את אזור השירות לשיחה

אזור דרום

אזור מרכז/צפון