קבלן שיפוצים בקריית טבעון

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

רבים מתייחסים לתהליך של שיפוץ דירה כאל תהליך פנימי ופרטי שאפשר לעשות בו ככל העולה על רוחנו. במובנים רבים, זהו אכן המצב, אבל ישנם לא מעט עבודות שיפוץ שלגביהן תצטרכו לקבל אישורים גם מהרשות המקומית שבתחומה אתם מתגוררים וגם מאנשי מקצוע כמו מהנדס בניין. אבל את עבודות השיפוץ עצמן אתם בכל מקרה רוצים לבצע תמיד באמצעות קבלן שיפוצים. מה זה קבלן שיפוצים ובמה הוא שונה מאיש שיפוצים? אילו עבודות שיפוצים ניתן לבצע בסיוע קבלן שיפוצים? איך נכון לבחור קבלן שיפוצים? מה חשוב לבדוק בתהליך הבחירה של קבלן שיפוצים בקריית טבעון? על מה חשוב להקפיד בחתימת הסכם העבודה? כמה זה עולה? את התשובות על שאלות אלו ועוד, תוכלו למצוא ממש כאן בשורות הבאות.

קבלן שיפוצים בקריית טבעון

קבלן שיפוצים או איש שיפוצים?

לפני שאתם שוכרים איש מקצוע שיבצע עבורכם את משימת השיפוץ בבית, במשרד או בכל מקום אחר, אתם רוצים להבין את ההבדל בין קבלן שיפוצים בקריית טבעון ובין איש שיפוצים . ככלל, בישראל פועלים מאות ואלפי אנשי שיפוצים, שלמרבה הצער, חלק גדול מהם פועלים בצורה בלתי מורשית. המדובר באנשי מקצוע שעבדו בעבר בתחום הבניין והשיפוצים, רכשו ניסיון ומנצלים את היכולות שלהם בכדי להתפרנס, אך אינם רשומים כקבלני שיפוצים מורשים. אלו הם אנשי השיפוצים, שיכולים לעשות עבודה טובה ויכולים גם לא לעשות עבודה טובה ובמקרה האחרון לא יהיה לכם למי לפנות חוץ מאשר לתהליך משפטי ארוך, יקר ומייגע.

קבלן שיפוצים הוא למעשה איש מקצוע

שרשום כקבלן שיפוצים בפנקס הקבלנים של רשם הקבלנים במשרד השיכון ומוכר כקבלן רשום על ידי הרשויות. לצורך קבלת המעמד של קבלן רשום, על הקבלן לעבור תהליך של לימודים רשמיים, מבחני הסמכה וכן לעמוד בשורה של קריטריונים שהוגדרו על ידי הרשויות הרלוונטיות. לאחר קבלת המעמד של קבלן רשום, אף קבלן כזה לא יסכן את המעמד הזה, מה שמבטיח לכם הלקוחות, שירות טוב, אמינות, עבודה על פי החוק וסיכון נמוך מאוד. בהתאם לכך, כאשר אתם מחפשים קבלן שיפוצים בקריית טבעון, אתם רוצים בהחלט להקפיד על כך שמדובר בקבלן ושהקבלן שבחרתם מופיע בפנקס הקבלנים של משרד השיכון.

אחרי שאמרנו את זה, אי אפשר להימנע מהעובדה שייתכן וישנו איש שיפוצים כלשהו שעליו קיבלתם המלצות ושגם מציע לכם עסקה טובה במחיר מוזל. במקרה כזה, עליכם לשקול בעצמכם את רמת הסיכון שאתם לוקחים על עצמכם ובכל מקרה לא כדאי לפנות לכיוון זה אם מדובר בפרויקט שהוא גדול יותר מאשר שיפוץ חדר אמבטיה, לבטח לא בפרויקטים שבהם מבוצעות משימות כמו הוספת מרפסת, הוספת ממ"ד וכדומה.

איך תבחנו הצעות המחיר שאתם מקבלים מקבלני שיפוצים?

ובכן, מן הסתם, כאשר אתם מחפשים קבלן שיפוצים בקריית טבעון אחד הפרמטרים שתרצו לבדוק לפני הכל הוא המחיר. ואכן, אם תפנו למספר קבלני או אנשי שיפוצים ב תוכלו לגלות שהפערים בין ההצעות השונות שאתם מקבלים, יכולים להיות משמעותיים מאוד. יחד עם זאת, ההצעות האלה לא תמיד משקפות את מה שתשלמו בסוף התהליך ונסביר. בניסיון לקבל כמה שיותר עבודות, נוטים אנשי שיפוצים לתת הצעות ראשוניות מאוד זולות, המבוססות על סטנדרטים נמוכים של עבודה וחומרי גלם ושלרוב כוללות את המינימום הנדרש במשימה. או אז, לאחר ששכרתם אותם ומתחילה העבודה, פתאום אתם מגלים שאם אתם רוצים לבצע פעולה כלשהי, זה יהיה כרוך בתוספת מחיר, ושהמחיר שניתן לכם על הריצוף, ניתן לכם על הריצוף הזול ביותר ושתנאי העבודה בשטח מחייבים תוספת מחיר וכן הלאה. מכל אלה אתם כמובן רוצים להימנע ולשם כך חשוב מאוד לעבור את התהליך של בחינת הצעות מחיר בצורה שקולה ומחושבת.

קבלן שיפוצים מומלץ בקריית טבעון

כדי להבטיח שהצעות המחיר שאתם מקבלים הן מקיפות וסופיות, אתם רוצים להקפיד על מספר אלמנטים. א' כפי שאמרנו קודם לכן, אתם רוצים לעבוד אך ורק עם קבלנים רשומים, שמחויבים של סטנדרטים מינימליים של עבודה עם לקוחות, אם כי אין בכך לומר שקבלנים רשומים לא עושים לעיתים "תרגילים" שמהם אתם רוצים להימנע. ב' מה שאתם באמת צריכים לעשות זה לתכנן את השיפוץ שאתם רוצים לבצע בסיוע אדריכל או מעצב פנים, לגבש תכנית שיפוצים ומפרט טכני ואז לפנות אל כל קבלן שיפוצים בקריית טבעון, שאותו אתם בוחנים, ולבקש הצעת מחיר אחד לאחד על פי המפרט שסיפקתם. לאחר קבלת ההצעות אתם רוצים לוודא שההצעות שניתנו לכם אכן מציינות במפורש את כל המפרט הטכני שלכם ושהמציע מתחייב לסופיות המחיר. או אז, גם תוכלו לבצע השוואה נכונה ויעילה בין ההצעות השונות שקיבלתם, שכן כולן מתייחסות בדיוק לאותו המפרט.

על מה חשוב להקפיד בחתימת הסכם עבודה עם קבלן שיפוצים בקריית טבעון?

אחד הכלים הטובים ביותר שעומדים לרשותכם בתהליך של בחירת קבלן שיפוצים בקריית טבעון הוא הסכם העבודה, ואין פה טעות. אל הסכם העבודה שאתם חותמים על הקבלן אתם רוצים להתייחס לא רק כאל מרכיב משפטי שמעגן את ההתחייבויות של כל צד בעסקה, אלא גם כאל כלי צרכני לבחירת הקבלן. בהסכם עבודה עם קבלן שיפוצים ישנם כמה וכמה אלמנטים שאתם רוצים לעגן ובכלל זה לוחות זמנים, התחייבות למפרט, התחייבות להצעה, התחייבות לעבודה על פי חוק, הוצאת היתרי בנייה על פי הצורך, עבודה עם קבלני משנה רשומים בלבד, עיגון הזכות שלכם לבצע בדיקת בדק בית בתום הפרויקט וחובת הקבלן לתקן את כל הליקויים שנתגלו בבדיקה ולבסוף גם עיגון של מודל תשלומים מדורג לפי אבני דרך, במסגרתו התשלום לקבלן מבוצע בשלבים, בהתאם להתקדמות הפרויקט כשהתשלום האחרון נמסר לו רק לאחר שאתם נתתם אישור סופי לפרויקט.

קבלן שיפוצים בקריית טבעון

העניין הוא שישנם קבלני שיפוצים

ובמיוחד אנשי שיפוצים שאינם קבלנים, שפשוט לא יסכימו לחתום לכם על הסכם כזה ועם אנשי השיפוצים האלה אתם לא רוצים לעבוד. קבלן שיפוצים בקריית טבעון הוא לא סופרמן והוא לא יכול להתחייב לדברים שלא ניתן להתחייב אליהם. אבל קבלן שיפוצים מקצועי מבין את הצורך שלכם לעגן את כל הזכויות שלכם בפרויקט שאתם מוציאים עליו עשרות ומאות אלפי שקלים ויסכים בדרך כלל לכל הסעיפים אותם פירטנו לעיל, גם אם יבקש להכניס סייגים שונים שאת מידת ההיגיון בהם אתם יכולים לבדוק בקלות. בכל מקרה, אם הקבלן שולל מכל וכל את התנאים האלה, אתם לא רוצים לעבוד איתו.

בהתאם לכך, כאשר אתם ניגשים למשימה של חתימת הסכם עבודה עם קבלן שיפוצים בקריית טבעון, אתם לא רוצים להיות בתוך אווירה שהעניין מולו כבר סגור ורק צריך לחתום, אלא להבין שאתם עדיין בתהליך הבחירה והכל תלוי באופן בו יגיב הקבלן להסכם שעליו תרצו להחתים אותו. כפי שאמרנו קודם לכן, לא כל שיפוץ חדר אמבטיה צריך להיות כל כך מסובך, עם הסכמים מורכבים ועם תהליכי בחירה ארוכים, אבל כאשר מדובר בפרויקט שיפוץ נרחב, שדורש גם היתרי בניה, שכולל הרחבות או שינויים בשלד הקיים ושהעלויות שלו הן מן הסתם גבוהות מאוד, כל זה צריך לבוא לידי ביטוי גם בהיקף המאמץ והרצינות שאתם משקיעים בבחירת קבלן שיפוצים בקריית טבעון ולא יהיה זה נכון מבחינתכם לברוח מזה.

אילו עבודות ניתן לבצע בסיוע קבלן שיפוצים?

ובכן, קבלן שיפוצים רשום יוכל לבצע עבורכם את כל עבודות השיפוץ שאתם רוצים לבצע בביתכם, ולא משנה מהי עבודת השיפוץ הנדרשת. קבלנים מקצועיים בדרך כלל אינם מבצעים את כל העבודות בעצמם, אלא שוכרים אנשי מקצוע מומחים ומוסמכים. כך למשל, עבודות תשתית חשמל צריכות להתבצע על ידי חשמלאי מוסמך שאותו יביא קבלן השיפוצים. עבודות גבס גם הן צריכות להתבצע על ידי מומחה גבס. כשמדובר בעבודות הקשורות לשלד המבנה, כמו למשל הוספת מרפסת, שבירת קיר, ניסור בטון, הוספת קיר, בניית ממ"ד וכדומה, על הקבלן לבצע את כל הפעולות הנדרשות מסביב לרבות הוצאת היתרי בנייה מהוועדה המקומית לתכנון ובנייה ברשות המקומית, הזמנת מהנדס קונסטרוקטור וקבלת אישור חתום לביצוע השינויים וכן הלאה. שימו לב שגם את האלמנטים הללו חשוב מאוד לעגן במסגרת הסכם העבודה.

בסך הכל, קבלן שיפוצים בקריית טבעוןהוא איש המקצוע שאותו אתם מזמינים לביצוע כל שינוי מבני או שינוי אסתטי בבית שלכם. אתם רק צריכים לוודא שהקבלן הזה לא מציע לכם שירות של ידי זהב שעושות הכל מהכל, אלא עובד בצורה מקצועית ונכונה עם אנשי מקצוע מומחים כל אחד בתחום שלו.

מה עושים אם הקבלן נוטש באמצע העבודה?

ובכן, קבלני שיפוצים לא נוטשים עבודה באמצע וכדאי לעצור את המיתוס הזה שמלווה אותנו כמו צל ברקע. אי אפשר להתעלם מכך שישנם מקרים בהם קבלן שיפוצים נטש את הפרויקט באמצע והשאיר את הלקוח עירום מכאן ומכאן, אבל תופעות כאלה אפשר למצוא בכל תחום ובעל ענף כלכלי והן לא שכיחות יותר בענף השיפוצים מאשר בכל ענף אחר. יחד עם זאת, שיפוץ דירה הוא בהחלט מהלך שבו משקיע הלקוח כסף רב מאוד ולכן במקרה כזה, כדאי מאוד שגם הסיכון לנטישה כזאת יהיה מינימלי עד כמה שניתן.

הדרך הטובה ביותר להתמודד

עם מצב כזה היא למנוע אותו מלכתחילה, ואת זה תוכלו להשיג כאמור באמצעות א' עבודה עם קבלן שיפוצים בקריית טבעון שהוא קבלן רשום בלבד וב' באמצעות עיגון מודל תשלומים מדורג לפי אבני דרך, כך שהמפסיד העיקרי מנטישה כזאת יהיה הקבלן עצמו ולא אתם. אם תקפידו על שני אלה, הסיכוי שתתקלו בסיטואציה של נטישת קבלן היא נמוכה מאוד וגם אם כן, עדיין לא בטוח שתחוו נזק כלשהו פרט לעוגמת הנפש הכרוכה באירוע כזה.

אם לא הקפדתם על צעדי מניעה נדרשים, לא תהיה לכם שום ברירה אלא להיכנס להליך משפטי ארוך ומייגע שבסופו, ניתן לקוות, תקבלו את הפיצוי המגיע לכם, אם כי במרבית המקרים, אל לכם לבנות על כך. מכל הסיבות האלה, כאשר אתם מבצעים פרויקט שיפוצים בבית שלכם, אתם רוצים להבין את המעמד ואת הסיכונים ואתם רוצים לפעול בצורה שקולה וקרת רוח בכדי להבטיח את האינטרסים שלכם בפרויקט. בפרויקט שיפוצים אנחנו לא מדברים על החלפת ריצוף, על שיפוץ אמבטיה או על שיפוץ החשמל בבית, שגם במקרים אלה חשוב מאוד לנהוג בצורה שקולה ומחושבת. יחד עם זאת, אנחנו בהחלט מדברים על פרויקטים נרחבים שכרוכים בשינויים מבניים, שמתפרשים על פני שטח נרחב של הבית, שכוללים עבודות במעטפת החוץ של המבנה ושבסך הכל העלות שלהם יכולה להגיע ליותר ממאה אלף שקלים. במקרים אלה, אתם בהחלט רוצים להשקיע את המאמץ הנדרש בבחירת קבלן שיפוצים בקריית טבעון.

שיפוץ דירה לפי סוג דירה וגודל דירה - עלויות שיפוץ דירה ממוצעות

גודל הדירהפירוט השיפוץ וסוגי עבודותטווח מחירים ממוצע
מחיר שיפוצים דירה בגודל ממוצע עבור עבודת הקבלןשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים1,100-1,600 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים כולל חומרי עבודה, חומר גמר, ספקים ובעלי מקצועשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים2,200-5,200 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים דירת 2-3 חדריםשיפוץ קומפלט- עבודות אינסטלציה וחשמל, החלפת ריצוף, קרמיקה בחדרי אמבטיה, עבודות צבע, טיח ועבודות גבס. 40,000-70,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה 3-5 חדרים מקבלןהכוונה לשדרוג דירת קבלן קיימת. המחיר לרוב יהיה זול יותר בהשוואה לשיפוץ של דירה ישנה מאפס, המחיר משתנה לפי החומרים שבוחרים ולפי גודל הדירה וכולל בין השאר בחירת חיפויים, שיפוץ המטבח הסלון והחדרים, פרקט ו/או ריצוף, צביעה של הדירה, שדרוג מרפסת, עבודות גבס ועוד. 60,000-100,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו עד לפני 15 שנההכוונה לשיפוץ בית קרקע עד שתי קומות100,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו לפני 20-30 שנההכוונה לשיפוץ קומפלט140,000-220,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת גןשיפוץ קומפלט. המחיר נוטה להשתנה בהתאם לגודל הדירה וסוג השיפוץ. המחיר מתייחס לשיפוץ כללי הכולל התקנה של דק בחצר, פרגולה, החלפת ריצוף או פרקט בבית, חיפויים, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים וחדר שינה. 130,000-160,000 ש“ח
מחיר שיפוץ פנטהאוז או דירת דופלקס שתי קומותהכוונה לדירה בגודל של בין 80-150 מ“ר. שיפוץ קומפלט הכולל צביעה של הדירה, חידוש מערכת איטום, טיפול בבעיות רטיבות, אינסטלציה, חשמל, גבס, ריצוף, פרקט ועוד. 150,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה עד 4 חדריםהכוונה לשיפוץ קומפלט הכולל החלפה של מערכת האינסטלציה והחשמל, חיפויים, עבודות צבע, עבודות גבס, מזגנים, שיפוץ חללים, פרקט ועוד. 70,000-150,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 100 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 50,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 80 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 40,000-100,000 ש“ח
חידוש מראה דירה, שיפוץ בייסיקהכוונה לשיפוץ ללא שבירת קירות או החלפת מערכות, שיפוץ בסיסי בלבד להענקת מראה חדיש ואסתטי לנכס. עבודות צבע, טיפול בליקויים. לעתים כולל גם שיפוץ חלל אחד כמו חידוש חדר האמבטיה או המטבח. 10,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת 5 חדרים עד 180 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט ברמה גבוהה, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים, חדר שינה. עבודות חשמל, אינסטלציה, חיפויים, עבודות גבס, טיח וצבע, פרקט ועוד. 150,000-200,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוצים למשרדים, חנויות, מקלטים, מרפסות וכדומה

סוג הנכס סוג השיפוץטווח מחירים
מחיר שיפוץ יחידת דיור בגודל של עד 60 מ“רחשמל, אינסטלציה, צבע, טיח, עבודות גבס, תיקונים, איטום, אלומיניום ועוד30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ נכס שיכון בעלות נמוכההכוונה לשיפוץ ברמת סטנדרט, דירת עמידר של עד 3 חדרים, טיפול בליקויים כמו רטיבות, עובש וכדומה28,000-40,000 ש“ח
מחיר שיפוץ משרד הכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד 180 מ“ר. הוספה של מחיצות בסגנון OPEN SPACE, חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 60,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ עסק או חנותהכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד80 מ“ר. עבודות חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מרפסת עד 20 מ“רהכוונה לעלות עבור חומרים ומחיר עבודה, לא כולל עבודות גינון. החלפת ריצוף, עבודות צבע, טיח, טיפול ברטיבות. 7,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מקלטהכוונה לעלות כוללת של חומרים ועבודה. עבודות צבע וטיח, החלפה של תאורה, הוספת מידוף או פתרונות אחסון מתאימים, חשמל, עבודות ניקיון והדברה. חידוש לפי הוראות של פיקוד העורף 5,000-10,000 ש“ח
מחיר שיפוץ בניין מגוריםהכוונה לבניין עד 6 קומות. השיפוץ הוא חיצוני ופנימי גם יחד, שיפוץ לובי, עבודות צבע, חיפויים, חשמל, אינסטלציה, לא כולל החלפה או התקנה של מעלית. 150,000-200,000 ש“ח
מחיר שיפוץ חיצוני עבור בניין עד 6 קומות. שיפוץ מעטפת המבנה לא כולל הוספה של מרפסות. עבודות צבע, טיח, חידוש מעטפת, חידוש מרזב, חידוש מערכת איטום ועוד90,000-150,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ חדר האמבטיה

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיהשיפוץ סטנדרטי- החלפת קרמיקה וחיפויים, לרוב לא כולל החלפת צנרת. כולל החלפה של אסלה וכלים סניטריים. טיח, צבע, טיפול ברטיבות ובעובש. 7,000-12,000 ש“ח
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיה שיפוץ יוקרתי - עלות כוללת החלפה של הצנרת, פירוק ריצופים וחיפויים כולל התקנה מחודשת, נקודות חשמל חדשות, התקנה חדשה של כלים סניטריים, צביעה, טיח, עבודות גבס, טיפול בעובש ורטיבות, החלפה של המקלחון ועוד. 12,000-30,000 ש“ח
מחיר התקנה של אסלה חדשההעלות כוללת את ההתקנה עצמה, אסלה מסוג תלויה או רגילה. התקנה חיבור לצנרת, איטום וחציבה בקירות. 400-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של ניאגרה מסוג סמויההמחיר כולל איטום וחציבה בקירות700-3,000 ש“ח
מחיר התקנה של כיור העלות כוללת התקנה של הכיור או שני כיורים, ברזים, חיבורים מתאימים לצנרת, חציבה בקירות ואיטום. 250-700 ש“ח
מחיר התקנה של אמבטיה העלות כוללת חיבור של האמבטיה אל הצנרת, הדבקה של האמבטיה ותהליכי איטום. לא כולל החלפה של אמבטיה ישנה בחדשה. 1,300-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של מקלחוןהעלות היא עבור התקנה של מקלחון חדש אבל לא כולל פירוק של אמבטיה קיימת או מקלחון קיים400-2,000 ש“ח
מחיר פירוק חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת פירוק של כל החלל כולל כלים סניטריים, כיור, קרמיקה ותהליכי פינוי. העלות איננה כוללת בדרך כלל התקנה של כל האמבטיה מחדש ומחיר זה נקבע מחדש. 800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מקלחון קייםפירוק מקלחון בלבד ופינוי הפסולת. 300-600 ש“ח
מחיר פירוק קרמיקה בלבדהעלות נקבעת לרוב לפי מ“ר וכוללת פירוק של כל החלל, פינוי הפסולת. העלות איננה כוללת השמה של קרמיקה וחיפויים חדשים. מחיר זה נקבע בנפרד. 1,500-4,000 ש“ח
מחיר פירוק אסלההעלות עבור אסלה רגילה, לא אסלה תלויה וללא ניאגרה סמויה150-300 ש“ח
מחיר התקנה של חיפויים וקרמיקות חדשים בחלל האמבטיההעלות לרוב לפי מ“ר וכוללת התקנה מחדש של כל החיפויים והריצוף בחלל. 150-400 ש“ח
מחיר שיפוץ חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת את עבודות החיפויים והריצוף, החלפת כלים סניטריים ואיטום. 3,000-20,000 ש“ח
מחיר החלפת חיפוי רק בשירותיםהעלות כוללת את עבודות החיפוי בחלל השירותים 1,000-1,500 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ המטבח

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר חידוש של המטבח הקייםהעבודה כוללת בין השאר החלפה של הדלתות לארונות קיימים או צביעה שלהם, החלפה של פורמייקה לדלתות קיימות וכדומה. לא מדובר בעבודת שיפוץ או החלפה של מטבח חדש במטבח קיים. 1,800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מטבח העלות כוללת פירוק של המטבח כולו, כולל פינוי הפסולת. העלות משתנה בהתאם לגודלו של המטבח ולפי מורכבות העבודה, יש או אין מעלית, גישה וכדומה. 1,000-6,000 ש“ח
מחיר פירוק ארונות המטבח והתקנה של ארונות חדשיםהעלות משתנה בהתאם לסוג וכמות הארונות שיש לפרק ויש להתקין. 500-3,000 ש“ח
מחיר הכנה עבור מדיח כליםהעלות לרוב כוללת החלפה של נקודת ברז ישנה בחדשה מתחת לכיור, חיבור ברז יציאה למדיחה ויצירה של נקודות חשמל וביוב. במידת הצורך נקבעת עלות גם לפירוק והחלפה של הארון. 280-1,000 ש“ח
מחיר החלפה של הברז במטבחעלות משתנה280-600 ש“ח
מחיר התקנה של כיור במטבח העלות לרוב כוללת גם התקנה של הסיפון. לא כולל המחיר של החלקים. 280-1,000 ש“ח
מחיר התקנה של אי במטבחהעלות היא לפי מטר רץ ותלויה בסוג האי ובחומרים. 1,200-1,700 ש“ח
מחיר החלפה והתקנה של שיש למטבחהעלות לפי מטר רץ וכוללת גם את ההתקנה. 600-2,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית, מותקן על קלאפההעלות היא לפי מטר רץ270-1,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית על הקיר עצמוהעלות היא לפי מטר רץ והיא משתנה בהתאם לסוג הזכוכית שבוחרים. ניתן לשלב חיפוי זכוכית חלק או עם דוגמאות, ניתן לשלב חיפוי זכוכית בהתאמה אישית. 700-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של קנט למטבחהעלות היא למטר רץ. העלות משתנה בהתאם לעובי וסוג השיש, רמת גימור וגודל החלל. 150-400 ש“ח
מחיר לפירוק מטבח ישן והובלה של מטבח חדש העלות לרוב כוללת התקנה של שיש חדש וצנרת, אך איננה כוללת את תהליך הרכבת המטבח1,600-3,200 ש“ח
מחיר להחלפה של דלתות המטבח העלות משתנה בהתאם לסוג הדלתות וגודל המטבח160-400 ש“ח
מחיר החלפה של דלתות מטבח מדלתות רגילות לדלתות זכוכיתהעלות נקבעת לפי סוגי הדלתות וגודל המטבח.280-600 ש“ח
מחיר התקנה של מטבחון ליחידת דיור או התקנה של מטבח קטן שמגיע מוכן/מטבח מודולריהעלות היא עבור מטבחים קטנים2,200-2,900 ש“ח
מחיר צביעה של דלתות המטבחהעלות משתנה בהתאם לכמות הדלתות וסוגן400-700 ש“ח

מחירון ועלויות עבור תוספות, עבודות בניה ושיפוצים כלליות ועבודות בניה מיוחדות

סוג העבודהסוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר הוספה חדר על הגג העלות תלויה בגודל של החדר ובבחירת החומרים ונקבעת לפי מ“ר10,000-15000 ש“ח
מחיר לסגירה של חנייה העלות היא עבור סגירה של חניה מקורה באמצעות קירות מסוג בלוקים, בגובה של עד 3.5 מטרים לקיר7,500-12,000 ש“ח
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בייסיקהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בינוניהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 4,000 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט יוקרתי גבוההעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 5,000 ש“ח למ“ר
מחיר בניה ירוקההעלות משתנה לפי סוג הבניה, סטנדרט הבניה, סוג החומרים שבוחרים, רמת גימור, בעלי מקצוע ועוד… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר בניית שלד לבית פרטיהעלות עבור השלד בלבד ונקבעת לפי מ“רממוצע 1,500 ש“ח למ“ר
עלות הוספה של מרפסת שמש לבניין עומד העלות עבור דירה אחתממוצע 58,000 ש“ח
מחיר בנייה של ממ“דהעלות עבור דירה בבניין קייםממוצע 90,000 ש“ח
מחיר שבירת קירהעלות מתייחסת לקיר בלוקים. העלות נקבעת לפי מ“ר לקיר בעובי שנע בין 6-11 ס“מ. העלות לא כולל פינוי. 150-300 ש“ח
מחיר תיקון או חידוש פרגולההעלות מתייחסת לפרגולת עץ עבור שיפוץ, חידוש צבע, טיפול נגד מזיקים ושימון. העלות נקבעת למטר. 900-2,000 ש“ח
מחיר בנייה של קיר בלוקים או קיר בטוןהעלות לפי מטר380-500 ש“ח
מחיר השכרה למכולה עבור פינוי פסולת לעבודות שיפוצים. השירות מתאים הן עבור שיפוצים בבניינים והן עבור שיפוץ בבתים פרטיים. העלות נקבעת לפי יום.500-800 ש“ח
מחיר שיפוץ גג רעפיםהעלות הינה משוערת עבור תהליכי שיפוץ. מדובר בגג רעפים לבית פרטי. 1,800-2,200 ש“ח
מחיר לניקיון דירה או בית שעברו שיפוץהעלות משתנה ותלויה בסוג השירות וברמת מורכבות של הניקיון. 1,800-4,000 ש“ח
מחיר עבור יציקה של קורות בטוןהעלות היא לפי מ“ק וכוללת יציקה של בטון. העלות איננה כוללת תהליכי קידוח או הוספה של ברזלים. 1,400-3,000
מחיר סגירה מרפסת שמשהעלות נקבעת לפי מ“ר וכוללת סגירה של מרפסת עם וויטרינות מסוג אלומיניום וזכוכית גם כן, נהוג לשלב גג עשוי אלומיניום300-1,000 ש“ח
מחיר סגירת מרפסת באמצעות אלומיניוםהעלות תלויה בגודל המרפסת ונקבעת לפי מ“ר. הסגירה מתבצעת או באמצות אלומיניום או באמצעות תריסים6,500-9,000 ש“ח

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:

בלוג

לימודי פיזיותרפיה או לימודי סיעוד

בכל רחבי הארץ, כל שנה ניגשים סטודנטים למוסדות ההשכלה הגבוהה במטרה לבחור מקצוע לחיים. כחלק מהחלטה זו מתלבטים רבים בין לימודי פיזיותרפיה ולימודי סיעוד, שכן

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

קבלן שיפוצים בחריש

רבים מתייחסים לתהליך של שיפוץ דירה כאל תהליך פנימי ופרטי שאפשר לעשות בו ככל העולה על רוחנו. במובנים רבים, זהו אכן המצב, אבל ישנם לא

קרא עוד »
קבלן שיפוצים ביפו

רבים מתייחסים לתהליך של שיפוץ דירה כאל תהליך פנימי ופרטי שאפשר לעשות בו ככל העולה על רוחנו. במובנים רבים, זהו אכן המצב, אבל ישנם לא

קרא עוד »
קבלן שיפוצים בעומר

רבים מתייחסים לתהליך של שיפוץ דירה כאל תהליך פנימי ופרטי שאפשר לעשות בו ככל העולה על רוחנו. במובנים רבים, זהו אכן המצב, אבל ישנם לא

קרא עוד »
קבלן שיפוצים בקריות

רבים מתייחסים לתהליך של שיפוץ דירה כאל תהליך פנימי ופרטי שאפשר לעשות בו ככל העולה על רוחנו. במובנים רבים, זהו אכן המצב, אבל ישנם לא

קרא עוד »
קבלן שיפוצים בשוהם

רבים מתייחסים לתהליך של שיפוץ דירה כאל תהליך פנימי ופרטי שאפשר לעשות בו ככל העולה על רוחנו. במובנים רבים, זהו אכן המצב, אבל ישנם לא

קרא עוד »
קבלן שיפוצים בחריש

רבים מתייחסים לתהליך של שיפוץ דירה כאל תהליך פנימי ופרטי שאפשר לעשות בו ככל העולה על רוחנו. במובנים רבים, זהו אכן המצב, אבל ישנם לא

קרא עוד »
קבלן שיפוצים ביפו

רבים מתייחסים לתהליך של שיפוץ דירה כאל תהליך פנימי ופרטי שאפשר לעשות בו ככל העולה על רוחנו. במובנים רבים, זהו אכן המצב, אבל ישנם לא

קרא עוד »
קבלן שיפוצים בעומר

רבים מתייחסים לתהליך של שיפוץ דירה כאל תהליך פנימי ופרטי שאפשר לעשות בו ככל העולה על רוחנו. במובנים רבים, זהו אכן המצב, אבל ישנם לא

קרא עוד »
קבלן שיפוצים בקריות

רבים מתייחסים לתהליך של שיפוץ דירה כאל תהליך פנימי ופרטי שאפשר לעשות בו ככל העולה על רוחנו. במובנים רבים, זהו אכן המצב, אבל ישנם לא

קרא עוד »
קבלן שיפוצים בשוהם

רבים מתייחסים לתהליך של שיפוץ דירה כאל תהליך פנימי ופרטי שאפשר לעשות בו ככל העולה על רוחנו. במובנים רבים, זהו אכן המצב, אבל ישנם לא

קרא עוד »
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!