קבלנים בגבעת שמואל

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

 

קבלנים בגבעת שמואל

מתחילים תהליך בניה או שיפוץ כללי? מחפשים קבלן מקצועי ורוצים לבצע מחקר שוק וסקר לגבי קבלנים בגבעת שמואל? הגעתם בדיוק למקום הנכון! המומחים מטעם ”היחידה לשיפוצים“ נמצאים בדיוק כאן בשביל לעזור וללוות אתכם שלב אחר שלב בתהליך בחירת קבלן מקצועי התואם לצרכים ולמטרות שלכם.

 

יש אלפי קבלני בישראל ולא מעט הפועלים באזור גבעת שמואל והחוכמה היא לדעת לבחור את הקבלן התואם את הצרכים ואת התקציב העומד ברשותכם. מדובר בפרויקט של החיים שלכם ואתם ממש לא רוצים להקל ראש בבחירת קבלן מבין קבלנים בגבעת שמואל. לא משנה אם אתם בונים גורד שחקים, בניין משרדים, בית פרטי או פנטהוז, אתם צריכים מידע על קבלנים בגבעת שמואל. דרכנו תוכלו לחסוך זמן יקר, להנות מתהליך יעיל ומקצועי, להוזיל את עלות הבניה או השיפוץ בעשרות אחוזים ולדעת שאתם תחת ידיים טובות.

 

מה זה רשם הקבלנים?

רשם הקבלנים הוא גוף המנהל את פנקס הקבלנים ובו יש את כל הקבלנים הרשומים בישראל. דרך הרשם ניתן להבין את הסיווג המקצועי של כל קבלן. מדוע צריך את הגוף הזה? משום שעל פי החוק במדינת ישראל כל עבודות הנדסה בהיקף כספי מסוים, חייבות להתבצע רק על ידי קבלן רשום. לכן, אם אתם מבצעים שיפוץ מאוד גדול של כמה עשרות אלפי שקלים או בונים בית מאפס, הורסים בית בשטח קיים ובונים בית חדש, אתם מחוייבים לבחור קבלן בגבעת שמואל הפועל תחת רשם הקבלנים. קבלן שלא פועל על פי חוק ואינו רשום בפנקס הקבלנים עלול לגרום לכם לנזק כלכלי עצום ואפילו לתביעה בפלילים.

 

את הקבלן הפועל באזור גבעת שמואל והסביבה תוכלו לבחור לפי הסיווג שלו, לפי מספר רשם קבלנים, שמו והענף בו הוא עוסק.

 

תוכלו להדפיס את האישור של הקבלן. שימו לב על האישור מופיע קוד QR שמסייע לכם לסרוק את המסמך ולצפות בכל הפרטים הכי מעודכנים של הקבלן דרך הסמרטפון שלכם. באישור יהיה כתוב את הכישורים והניסיון של הקבלן הרשום, תאריך הסיווג האחרון שלו ואת מועד הרישום הראשוני. בחירת קבלן רשום נותנת לכם שקט נפשי אבל עדיין, חלה עליכם עבודה לבדוק את כל המידע המקצועי על הקבלן טרם בחירתו הסופית. ככל שתלמדו ותכירו יותר את התחום של הבניה והקבלנים, ככה תהליך הבניה שלכם יתבצע בצורה מקצועית ויעילה יותר. היו מעורבים לאורך כל שלבי התהליך.

 

המשמעות של קבלנים רשומים בגבעת שמואל

מכיון וההתקשרות ביניכם לבין הקבלן נעשית באופן עצמאי והקבלן יכול לנהל את העבודה על פי החוזה ועל פי הניסיון שלו, חייבים שיהיה פיקוח על ההתנהלות של כל הקבלנים בארץ. זו בעצם הסיבה העיקרית שמדינת ישראל הקימה גוף הנקרא רשם הקבלנים. גוף מטעם משרד הבינוי והשיכון. בפנקס הזה רשומים כל הקבלנים שיש להם רישיון, אבל לא סתם רישיון, רישיון מטעם משרד הבינוי והשיכון. האישור מעיד על כך, כי במהלך השנים הקבלנים האלה קיבלו תעודות מקצועיות התואמות את התחום שבו הם עוסקים על פי הכשרות שהם עברו במהלך השנים. לכן, עליכם לבדוק את הרישום בפנקס הקבלני לפני שאתם יוצרים התקשרות עם קבלן כזה או אחר. על פי החוק יש עבודות ספציפיות ועבודות בסכום כספי מסוים שיכולות להתבצע אך ורק על ידי קבלן רשום.

 

 

החשיבות של בחירת קבלנים בגבעת שמואל

כשאתם מעוניינים לקבל שירות בתחום הבניה או בתחום השיפוצים, יש מגוון של בעלי מקצוע המעורבים בתהליך. מדובר באחד התהליכים הכי מורכבים שאדם מבצע בחייו. לכן, כדי שתוכלו לקבל שירותי מקצועי דרך קבלן שיוציא לפועל את כל הבקשות שלכם ויאפשר לכם להנות ממוצר מוגמר או מבנה ברמה הכי גבוהה שיש, על פי התקן ועל פי כללי הבטיחות עליכם לערוך את העסקה שלכם עם גורם אחראי ומקצועי שיבטיח כי העבודה תתבצע על פי החוק ועל התנאים שסוכמו מראש.

 

מי שאחראי על ביצוע הפרויקט בשטח הוא קבלן. יש כל מיני סוגים של קבלנים כמו קבלן בנייה, קבלן שלד העוסק אך ורק בעבודות השלד עצמן, קבלן אינסטלציה, קבלן חשמל ועוד. קבלן הבניה הראשי אחראי להעסיק את אנשי המקצוע הדרושים לביצוע העבודות עליהן הם אחראים בפועל. יש גם קבלני משנה. כדי שהכל ייעשה כמו שצריך, ההתקשרות ביניכם לבין הקבלן חייבת להיעשות דרך חוזה עבודה מסודר.

 

 

כל סוגי הקבלנים בגבעת שמואל תחת פסקה אחת 🙂

אנשים רבים שנמצאים לפני או תוך כדי תהליך בניה או שיפוץ, נוטים להתבלבל משום שיש כל מיני סוגים של קבלנים בגבעת שמואל. אז הנה קצת סדר בבלאגן.

 • קבלן מפתח – שייך לתחום הבניה ותפקידו לנהל על ביצוע פרויקט הבניה מההתחלה ועד הרגע שבו הלקוח מקבל את המפתח לבית שלו. כאשר לקוח בוחר לשכור את שירותיו של קבלן מפתח בגבעת שמואל, כל תהליך ההתקשרות נעשה אך ורק מולו. קבלן המפתח הוא זה שבוחר את קבלני המשנה ותפקידו העיקרי הוא לפקח על העבודות שהם מבצעים. לבחירת קבלן מפתח יש מגוון של יתרונות שבראשם העובדה שלקבלן המפתח יש ניסיון רב וידע המאפשרים לו לבחור את כל בעלי המקצוע המתאימים תוך הבטחה שהעבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר. החיסרון בבחירה זו הוא בהיבט של העלויות הנחשבות לגבוהות במיוחד.
 • קבלן משנה- קבלן המתמחה בתחום ספציפי של עבודות. זה יכול להיות קבלן גבס המתמחה בהנמכות תקרה או בעבודות גבס מיוחדות, קבלן חשמל האחראי על הקמת תשתיות החשמל, קבלן אינסטלציה האחראי על מערכות המים והאינסטלציה במבנה ועוד. כאשר אנו בוחרים להתקשר מול קבלני משנה, אנו אמנם חוסכים בעלויות אבל זה אומר שאנחנו מעורבים בפרויקט על כל שלביו וחייבים לבדוק היטב כל קבלן שאנו שוכרים את שירותיו חיסרון נוסף הוא הוא בהיבט של חריגות בלוחות זמנים.
 • קבלן בניין – אחראי על תחומי משנה בתהליך הבניה כמו עבודות שלד, הריסה, פירוק ובניה ועוד. קבלן בנין מעסיק פועלים וקבלני משנה נוספים במצבים של עבודות מורכבות.
 • קבלן שלד- אחראי על בניית השלד ותכנונו על כל שלביו.

 

כמובן שיש עוד סוגי קבלנים רבים בגבעת שמואל כמו קבלן שיפוצים, קבלן איטום ועוד. לכל קבלן יש את ההסמכות שלו והתהליכים בהם הוא מנוסה.

 

 

קבלנים בגבעת שמואל – כמה זה עולה?

אחת השאלות הנפוצות שעולות בתחום הבניה היא כמה יעלה לי לבנות או כמה יעלה לי השירותים של קבלן מפתח או קבלני משנה. חשוב לזכור! לשאלה זו אין תשובה חד משמעית והיא תלויה במגוון של גורמים כמו רמת הגימור, סוג הבניה, בעלי המקצוע שאנו בוחרים ועוד. בגדול עלויות הבניה מתחלקות לבניית השלד, הגמר ופיתוח השטח. בדרך כלל נהוג לתמחר עלות בנייה בסכומי םשל בין 5,000-8,000 ש“ח למ“ר כשמדובר בבניית סטנדרט.

 

המחירים אינם כוללים מע“מ. המחיר עולה צפונה כאשר מדובר בבניה יוקרתית. המחירים שצוינו כוללים חלונות, דלתות, התקנת כלים סניטריים ריצוף אך הם אינם כוללים התקנת מטבח, רהיטים, גופי תאורה, בקרת אקלים ופיתוחים חיצוניים. לרוב, עיריית גבעת שמואל קובעת על פי חוקי העסק היטלי פיתוח גבוהים מה שמעלה את עלות הבניה.

 

קבלנים מומלצים בגבעת שמואלדגשים בבחירת קבלנים בגבעת שמואל

אחרי שהחלטתם האם אתם מעדיפים לשכור קבלן מפתח שיבחר בעצמו את הקבלנים מולם הוא מתנהל או שאתם הם אלה שבוחרים את קבלני המשנה בעצמכם ואת מנהל העבודה לפרויקט, עליכם לשים לב לכמה דגשים חשובים.

 1. קבלן רשום – על כך דיברנו רבות קודם לכן.
 2. ניסיון – וודאו שלקבלן שאתם בוחרים יש את הניסיון בהתאמה לסוג הפרויקט שאתם בונים או משפצים.
 3. רמת גימור – בקשו לדבר עם לקוחות קודמים של הקבלן ואף התעקשו להגיע ולראות את הפרויקטים בעצמכם. כך תוכלו להתרשם מרמת הגימור, איכות ביצוע הפרויקט, עמידה בתקנים ועוד.
 4. שם ומוניטין – מדובר בתחום עם המון מרכיבים ולכן קבלן ששמו הולך לפניו, מעיד על סימן טוב. יחד עם זאת, אין להסתמך על המלצות בלבד.
 5. מחיר- שימו לב שמחיר הקבלן אמור להסתנכרן גם עם התקציב שלכם. מחיר נמוך מהשוק מעיד על בחירת חומרי עבודה זולים ועל רמת גימור בעייתית.
 6. זמינות- שימו לב שהקבלן לא לוקח יותר מדי עבודות ופרויקטים במקביל לעבודת הבניה שלכם.
 7. חוזה – שימו לב שכל פרטי ההתקשרות ביניכם לבין הקבלן מאוגדים בחוזה תחת החוק.

 

 

מעוניינים לשמוע מידע נוסף על בחירת קבלנים בגבעת שמואל? צריכים עזרה וליווי אישי ופרטי בתהליך? המומחים מטעם היחידה לשיפוצים ליוו אלפי פרויקטים בשנים האחרונות בכל רחבי הארץ. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולהנות מתהליך מקצועי, יעיל ויסודי על כל שלביו.

 

שיפוץ דירה לפי סוג דירה וגודל דירה - עלויות שיפוץ דירה ממוצעות

גודל הדירהפירוט השיפוץ וסוגי עבודותטווח מחירים ממוצע
מחיר שיפוצים דירה בגודל ממוצע עבור עבודת הקבלןשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים1,100-1,600 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים כולל חומרי עבודה, חומר גמר, ספקים ובעלי מקצועשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים2,200-5,200 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים דירת 2-3 חדריםשיפוץ קומפלט- עבודות אינסטלציה וחשמל, החלפת ריצוף, קרמיקה בחדרי אמבטיה, עבודות צבע, טיח ועבודות גבס. 40,000-70,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה 3-5 חדרים מקבלןהכוונה לשדרוג דירת קבלן קיימת. המחיר לרוב יהיה זול יותר בהשוואה לשיפוץ של דירה ישנה מאפס, המחיר משתנה לפי החומרים שבוחרים ולפי גודל הדירה וכולל בין השאר בחירת חיפויים, שיפוץ המטבח הסלון והחדרים, פרקט ו/או ריצוף, צביעה של הדירה, שדרוג מרפסת, עבודות גבס ועוד. 60,000-100,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו עד לפני 15 שנההכוונה לשיפוץ בית קרקע עד שתי קומות100,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו לפני 20-30 שנההכוונה לשיפוץ קומפלט140,000-220,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת גןשיפוץ קומפלט. המחיר נוטה להשתנה בהתאם לגודל הדירה וסוג השיפוץ. המחיר מתייחס לשיפוץ כללי הכולל התקנה של דק בחצר, פרגולה, החלפת ריצוף או פרקט בבית, חיפויים, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים וחדר שינה. 130,000-160,000 ש“ח
מחיר שיפוץ פנטהאוז או דירת דופלקס שתי קומותהכוונה לדירה בגודל של בין 80-150 מ“ר. שיפוץ קומפלט הכולל צביעה של הדירה, חידוש מערכת איטום, טיפול בבעיות רטיבות, אינסטלציה, חשמל, גבס, ריצוף, פרקט ועוד. 150,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה עד 4 חדריםהכוונה לשיפוץ קומפלט הכולל החלפה של מערכת האינסטלציה והחשמל, חיפויים, עבודות צבע, עבודות גבס, מזגנים, שיפוץ חללים, פרקט ועוד. 70,000-150,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 100 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 50,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 80 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 40,000-100,000 ש“ח
חידוש מראה דירה, שיפוץ בייסיקהכוונה לשיפוץ ללא שבירת קירות או החלפת מערכות, שיפוץ בסיסי בלבד להענקת מראה חדיש ואסתטי לנכס. עבודות צבע, טיפול בליקויים. לעתים כולל גם שיפוץ חלל אחד כמו חידוש חדר האמבטיה או המטבח. 10,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת 5 חדרים עד 180 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט ברמה גבוהה, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים, חדר שינה. עבודות חשמל, אינסטלציה, חיפויים, עבודות גבס, טיח וצבע, פרקט ועוד. 150,000-200,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוצים למשרדים, חנויות, מקלטים, מרפסות וכדומה

סוג הנכס סוג השיפוץטווח מחירים
מחיר שיפוץ יחידת דיור בגודל של עד 60 מ“רחשמל, אינסטלציה, צבע, טיח, עבודות גבס, תיקונים, איטום, אלומיניום ועוד30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ נכס שיכון בעלות נמוכההכוונה לשיפוץ ברמת סטנדרט, דירת עמידר של עד 3 חדרים, טיפול בליקויים כמו רטיבות, עובש וכדומה28,000-40,000 ש“ח
מחיר שיפוץ משרד הכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד 180 מ“ר. הוספה של מחיצות בסגנון OPEN SPACE, חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 60,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ עסק או חנותהכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד80 מ“ר. עבודות חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מרפסת עד 20 מ“רהכוונה לעלות עבור חומרים ומחיר עבודה, לא כולל עבודות גינון. החלפת ריצוף, עבודות צבע, טיח, טיפול ברטיבות. 7,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מקלטהכוונה לעלות כוללת של חומרים ועבודה. עבודות צבע וטיח, החלפה של תאורה, הוספת מידוף או פתרונות אחסון מתאימים, חשמל, עבודות ניקיון והדברה. חידוש לפי הוראות של פיקוד העורף 5,000-10,000 ש“ח
מחיר שיפוץ בניין מגוריםהכוונה לבניין עד 6 קומות. השיפוץ הוא חיצוני ופנימי גם יחד, שיפוץ לובי, עבודות צבע, חיפויים, חשמל, אינסטלציה, לא כולל החלפה או התקנה של מעלית. 150,000-200,000 ש“ח
מחיר שיפוץ חיצוני עבור בניין עד 6 קומות. שיפוץ מעטפת המבנה לא כולל הוספה של מרפסות. עבודות צבע, טיח, חידוש מעטפת, חידוש מרזב, חידוש מערכת איטום ועוד90,000-150,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ חדר האמבטיה

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיהשיפוץ סטנדרטי- החלפת קרמיקה וחיפויים, לרוב לא כולל החלפת צנרת. כולל החלפה של אסלה וכלים סניטריים. טיח, צבע, טיפול ברטיבות ובעובש. 7,000-12,000 ש“ח
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיה שיפוץ יוקרתי - עלות כוללת החלפה של הצנרת, פירוק ריצופים וחיפויים כולל התקנה מחודשת, נקודות חשמל חדשות, התקנה חדשה של כלים סניטריים, צביעה, טיח, עבודות גבס, טיפול בעובש ורטיבות, החלפה של המקלחון ועוד. 12,000-30,000 ש“ח
מחיר התקנה של אסלה חדשההעלות כוללת את ההתקנה עצמה, אסלה מסוג תלויה או רגילה. התקנה חיבור לצנרת, איטום וחציבה בקירות. 400-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של ניאגרה מסוג סמויההמחיר כולל איטום וחציבה בקירות700-3,000 ש“ח
מחיר התקנה של כיור העלות כוללת התקנה של הכיור או שני כיורים, ברזים, חיבורים מתאימים לצנרת, חציבה בקירות ואיטום. 250-700 ש“ח
מחיר התקנה של אמבטיה העלות כוללת חיבור של האמבטיה אל הצנרת, הדבקה של האמבטיה ותהליכי איטום. לא כולל החלפה של אמבטיה ישנה בחדשה. 1,300-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של מקלחוןהעלות היא עבור התקנה של מקלחון חדש אבל לא כולל פירוק של אמבטיה קיימת או מקלחון קיים400-2,000 ש“ח
מחיר פירוק חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת פירוק של כל החלל כולל כלים סניטריים, כיור, קרמיקה ותהליכי פינוי. העלות איננה כוללת בדרך כלל התקנה של כל האמבטיה מחדש ומחיר זה נקבע מחדש. 800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מקלחון קייםפירוק מקלחון בלבד ופינוי הפסולת. 300-600 ש“ח
מחיר פירוק קרמיקה בלבדהעלות נקבעת לרוב לפי מ“ר וכוללת פירוק של כל החלל, פינוי הפסולת. העלות איננה כוללת השמה של קרמיקה וחיפויים חדשים. מחיר זה נקבע בנפרד. 1,500-4,000 ש“ח
מחיר פירוק אסלההעלות עבור אסלה רגילה, לא אסלה תלויה וללא ניאגרה סמויה150-300 ש“ח
מחיר התקנה של חיפויים וקרמיקות חדשים בחלל האמבטיההעלות לרוב לפי מ“ר וכוללת התקנה מחדש של כל החיפויים והריצוף בחלל. 150-400 ש“ח
מחיר שיפוץ חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת את עבודות החיפויים והריצוף, החלפת כלים סניטריים ואיטום. 3,000-20,000 ש“ח
מחיר החלפת חיפוי רק בשירותיםהעלות כוללת את עבודות החיפוי בחלל השירותים 1,000-1,500 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ המטבח

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר חידוש של המטבח הקייםהעבודה כוללת בין השאר החלפה של הדלתות לארונות קיימים או צביעה שלהם, החלפה של פורמייקה לדלתות קיימות וכדומה. לא מדובר בעבודת שיפוץ או החלפה של מטבח חדש במטבח קיים. 1,800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מטבח העלות כוללת פירוק של המטבח כולו, כולל פינוי הפסולת. העלות משתנה בהתאם לגודלו של המטבח ולפי מורכבות העבודה, יש או אין מעלית, גישה וכדומה. 1,000-6,000 ש“ח
מחיר פירוק ארונות המטבח והתקנה של ארונות חדשיםהעלות משתנה בהתאם לסוג וכמות הארונות שיש לפרק ויש להתקין. 500-3,000 ש“ח
מחיר הכנה עבור מדיח כליםהעלות לרוב כוללת החלפה של נקודת ברז ישנה בחדשה מתחת לכיור, חיבור ברז יציאה למדיחה ויצירה של נקודות חשמל וביוב. במידת הצורך נקבעת עלות גם לפירוק והחלפה של הארון. 280-1,000 ש“ח
מחיר החלפה של הברז במטבחעלות משתנה280-600 ש“ח
מחיר התקנה של כיור במטבח העלות לרוב כוללת גם התקנה של הסיפון. לא כולל המחיר של החלקים. 280-1,000 ש“ח
מחיר התקנה של אי במטבחהעלות היא לפי מטר רץ ותלויה בסוג האי ובחומרים. 1,200-1,700 ש“ח
מחיר החלפה והתקנה של שיש למטבחהעלות לפי מטר רץ וכוללת גם את ההתקנה. 600-2,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית, מותקן על קלאפההעלות היא לפי מטר רץ270-1,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית על הקיר עצמוהעלות היא לפי מטר רץ והיא משתנה בהתאם לסוג הזכוכית שבוחרים. ניתן לשלב חיפוי זכוכית חלק או עם דוגמאות, ניתן לשלב חיפוי זכוכית בהתאמה אישית. 700-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של קנט למטבחהעלות היא למטר רץ. העלות משתנה בהתאם לעובי וסוג השיש, רמת גימור וגודל החלל. 150-400 ש“ח
מחיר לפירוק מטבח ישן והובלה של מטבח חדש העלות לרוב כוללת התקנה של שיש חדש וצנרת, אך איננה כוללת את תהליך הרכבת המטבח1,600-3,200 ש“ח
מחיר להחלפה של דלתות המטבח העלות משתנה בהתאם לסוג הדלתות וגודל המטבח160-400 ש“ח
מחיר החלפה של דלתות מטבח מדלתות רגילות לדלתות זכוכיתהעלות נקבעת לפי סוגי הדלתות וגודל המטבח.280-600 ש“ח
מחיר התקנה של מטבחון ליחידת דיור או התקנה של מטבח קטן שמגיע מוכן/מטבח מודולריהעלות היא עבור מטבחים קטנים2,200-2,900 ש“ח
מחיר צביעה של דלתות המטבחהעלות משתנה בהתאם לכמות הדלתות וסוגן400-700 ש“ח

מחירון ועלויות עבור תוספות, עבודות בניה ושיפוצים כלליות ועבודות בניה מיוחדות

סוג העבודהסוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר הוספה חדר על הגג העלות תלויה בגודל של החדר ובבחירת החומרים ונקבעת לפי מ“ר10,000-15000 ש“ח
מחיר לסגירה של חנייה העלות היא עבור סגירה של חניה מקורה באמצעות קירות מסוג בלוקים, בגובה של עד 3.5 מטרים לקיר7,500-12,000 ש“ח
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בייסיקהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בינוניהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 4,000 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט יוקרתי גבוההעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 5,000 ש“ח למ“ר
מחיר בניה ירוקההעלות משתנה לפי סוג הבניה, סטנדרט הבניה, סוג החומרים שבוחרים, רמת גימור, בעלי מקצוע ועוד… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר בניית שלד לבית פרטיהעלות עבור השלד בלבד ונקבעת לפי מ“רממוצע 1,500 ש“ח למ“ר
עלות הוספה של מרפסת שמש לבניין עומד העלות עבור דירה אחתממוצע 58,000 ש“ח
מחיר בנייה של ממ“דהעלות עבור דירה בבניין קייםממוצע 90,000 ש“ח
מחיר שבירת קירהעלות מתייחסת לקיר בלוקים. העלות נקבעת לפי מ“ר לקיר בעובי שנע בין 6-11 ס“מ. העלות לא כולל פינוי. 150-300 ש“ח
מחיר תיקון או חידוש פרגולההעלות מתייחסת לפרגולת עץ עבור שיפוץ, חידוש צבע, טיפול נגד מזיקים ושימון. העלות נקבעת למטר. 900-2,000 ש“ח
מחיר בנייה של קיר בלוקים או קיר בטוןהעלות לפי מטר380-500 ש“ח
מחיר השכרה למכולה עבור פינוי פסולת לעבודות שיפוצים. השירות מתאים הן עבור שיפוצים בבניינים והן עבור שיפוץ בבתים פרטיים. העלות נקבעת לפי יום.500-800 ש“ח
מחיר שיפוץ גג רעפיםהעלות הינה משוערת עבור תהליכי שיפוץ. מדובר בגג רעפים לבית פרטי. 1,800-2,200 ש“ח
מחיר לניקיון דירה או בית שעברו שיפוץהעלות משתנה ותלויה בסוג השירות וברמת מורכבות של הניקיון. 1,800-4,000 ש“ח
מחיר עבור יציקה של קורות בטוןהעלות היא לפי מ“ק וכוללת יציקה של בטון. העלות איננה כוללת תהליכי קידוח או הוספה של ברזלים. 1,400-3,000
מחיר סגירה מרפסת שמשהעלות נקבעת לפי מ“ר וכוללת סגירה של מרפסת עם וויטרינות מסוג אלומיניום וזכוכית גם כן, נהוג לשלב גג עשוי אלומיניום300-1,000 ש“ח
מחיר סגירת מרפסת באמצעות אלומיניוםהעלות תלויה בגודל המרפסת ונקבעת לפי מ“ר. הסגירה מתבצעת או באמצות אלומיניום או באמצעות תריסים6,500-9,000 ש“ח

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

קבלנים בחריש

  מתחילים תהליך בניה או שיפוץ כללי? מחפשים קבלן מקצועי ורוצים לבצע מחקר שוק וסקר לגבי קבלנים בחריש? הגעתם בדיוק למקום הנכון! המומחים מטעם ”היחידה

קרא עוד »
קבלנים בעומר

  מתחילים תהליך בניה או שיפוץ כללי? מחפשים קבלן מקצועי ורוצים לבצע מחקר שוק וסקר לגבי קבלנים בעומר? הגעתם בדיוק למקום הנכון! המומחים מטעם ”היחידה

קרא עוד »
קבלנים בתל-אביב

  מתחילים תהליך בניה או שיפוץ כללי? מחפשים קבלן מקצועי ורוצים לבצע מחקר שוק וסקר לגבי קבלנים בתל-אביב? הגעתם בדיוק למקום הנכון! המומחים מטעם ”היחידה

קרא עוד »
קבלנים ביפו

  מתחילים תהליך בניה או שיפוץ כללי? מחפשים קבלן מקצועי ורוצים לבצע מחקר שוק וסקר לגבי קבלנים ביפו? הגעתם בדיוק למקום הנכון! המומחים מטעם ”היחידה

קרא עוד »
קבלנים בקריות

  מתחילים תהליך בניה או שיפוץ כללי? מחפשים קבלן מקצועי ורוצים לבצע מחקר שוק וסקר לגבי קבלנים בקריות? הגעתם בדיוק למקום הנכון! המומחים מטעם ”היחידה

קרא עוד »
קבלנים בשוהם

  מתחילים תהליך בניה או שיפוץ כללי? מחפשים קבלן מקצועי ורוצים לבצע מחקר שוק וסקר לגבי קבלנים בשוהם? הגעתם בדיוק למקום הנכון! המומחים מטעם ”היחידה

קרא עוד »
קבלנים בגני תקווה

  מתחילים תהליך בניה או שיפוץ כללי? מחפשים קבלן מקצועי ורוצים לבצע מחקר שוק וסקר לגבי קבלנים בגני תקווה? הגעתם בדיוק למקום הנכון! המומחים מטעם

קרא עוד »
קבלנים בתל מונד

  מתחילים תהליך בניה או שיפוץ כללי? מחפשים קבלן מקצועי ורוצים לבצע מחקר שוק וסקר לגבי קבלנים בתל מונד? הגעתם בדיוק למקום הנכון! המומחים מטעם

קרא עוד »
קבלנים בחריש

  מתחילים תהליך בניה או שיפוץ כללי? מחפשים קבלן מקצועי ורוצים לבצע מחקר שוק וסקר לגבי קבלנים בחריש? הגעתם בדיוק למקום הנכון! המומחים מטעם ”היחידה

קרא עוד »
קבלנים בעומר

  מתחילים תהליך בניה או שיפוץ כללי? מחפשים קבלן מקצועי ורוצים לבצע מחקר שוק וסקר לגבי קבלנים בעומר? הגעתם בדיוק למקום הנכון! המומחים מטעם ”היחידה

קרא עוד »
קבלנים בתל-אביב

  מתחילים תהליך בניה או שיפוץ כללי? מחפשים קבלן מקצועי ורוצים לבצע מחקר שוק וסקר לגבי קבלנים בתל-אביב? הגעתם בדיוק למקום הנכון! המומחים מטעם ”היחידה

קרא עוד »
קבלנים ביפו

  מתחילים תהליך בניה או שיפוץ כללי? מחפשים קבלן מקצועי ורוצים לבצע מחקר שוק וסקר לגבי קבלנים ביפו? הגעתם בדיוק למקום הנכון! המומחים מטעם ”היחידה

קרא עוד »
קבלנים בקריות

  מתחילים תהליך בניה או שיפוץ כללי? מחפשים קבלן מקצועי ורוצים לבצע מחקר שוק וסקר לגבי קבלנים בקריות? הגעתם בדיוק למקום הנכון! המומחים מטעם ”היחידה

קרא עוד »
קבלנים בשוהם

  מתחילים תהליך בניה או שיפוץ כללי? מחפשים קבלן מקצועי ורוצים לבצע מחקר שוק וסקר לגבי קבלנים בשוהם? הגעתם בדיוק למקום הנכון! המומחים מטעם ”היחידה

קרא עוד »
קבלנים בגני תקווה

  מתחילים תהליך בניה או שיפוץ כללי? מחפשים קבלן מקצועי ורוצים לבצע מחקר שוק וסקר לגבי קבלנים בגני תקווה? הגעתם בדיוק למקום הנכון! המומחים מטעם

קרא עוד »
קבלנים בתל מונד

  מתחילים תהליך בניה או שיפוץ כללי? מחפשים קבלן מקצועי ורוצים לבצע מחקר שוק וסקר לגבי קבלנים בתל מונד? הגעתם בדיוק למקום הנכון! המומחים מטעם

קרא עוד »

בחרו את אזור השירות לשיחה

אזור דרום

אזור מרכז/צפון