שיפוץ חדר אמבטיה בראשון לציון

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

שיפוץ חדר אמבטיה הוא פרויקט השיפוץ השכיח והנפוץ ביותר כשרבים, גם אם אין להם את התקציב הנדרש לשיפוץ הדירה כולה, בוחרים לשפץ לפחות את חדר האמבטיה. מדוע? מכיוון שכאשר אנו נכנסים להתקלח, להתרחץ, לצחצח שיניים או לחדר השירותים, חשוב לנו להיכנס למקום אסתטי, נקי ונעים. אבל עוד מעבר לכך, חדר אמבטיה הוא חדר רטוב, למעשה החדר הרטוב ביותר בבית, ולכן רגיש יותר לתקלות מים, פיצוצים בצנרת, נזילות, סימני רטיבות, הצטברות עובש ושחיקת משטחי החדר בגין הלחות הגבוהה. בשורות הבאות, מביאים לכם המומחים של היחידה לשיפוצים מדריך מפורט על התהליך של שיפוץ חדר אמבטיה וגם מסייע לכם עם מספר טיפים לבחירת איש מקצוע לביצוע שיפוץ חדר אמבטיה ראשון לציון.

ששת השלבים של שיפוץ חדר אמבטיה

שיפוץ חדר אמבטיה נועד כאמור להשיג שתי מטרות: א' לשפר את האסתטיקה הכללית של חדר האמבטיה וליצור סביבה נעימה ונקיה וב' לשקם את הצנרת ולהחליף אותה לצנרת חדשה שתחזיק מעמד לעוד עשור או שניים או יותר. בכדי להשיג את שתי המטרות האלה, מבוצע השיפוץ במסגרת שבעה שלבים מרכזיים:

שלב ב' – הפשטה

הדבר הראשון שיש לעשות בכל פרויקט שיפוץ חדר אמבטיה בראשון לציון הוא להפשיט את האמבטיה מ"הלבוש" שלה. חדר האמבטיה, כמו כל חלק אחר בבית, בנוי מקירות בטון שמהווים את שלד המבנה ושאותו "מלבישים" באמצעות טיח, צבע, ריצוף, חיפוי, כלים סניטריים וכן הלאה. הדבר הראשון שיש לבצע הוא להפשיט את החדר ובמילים אחרות, להרים ריצוף, להסיר את אריחי החיפוי, לפרק אסלה ואגן אמבטיה, לפרק ברזים, לקלף טיח ולחשוף למעשה את שלד המבנה.

שיפוץ חדר אמבטיה בזול  בראשון לציון

שלב ב' – אינסטלציה

כעת, משהשלד חשוף לחלוטין וישנה גישה מלאה לכל הצנרת, השלב הראשון והחשוב ביותר בתהליך ההלבשה מחדש ובכל פרויקט שיפוץ חדר אמבטיה בראשון לציון הוא שלב האינסטלציה, קרי השלב של שיקום והחלפת הצנרת בחדר האמבטיה. בשלב זה בוחנים את הצנרת ועל פי הצורך מחליפים את הצנרת ומניחים צנרת חדשה כנדרש על פי תכנית השיפוץ. ככלל, ההחלטה האם להחליף צנרת או לא, נשענת על מצב הצינורות מחד ועל גילם מאידך. צנרת ישנה יש להחליף גם אם היא לכאורה נמצאת במצב תקין, שכן הדבר האחרון שאתם רוצים הוא להשלים את פרויקט השיפוץ ושנה מאחר מכן להרים את כל המרצפות כדי לתקן פיצוץ בצינור. בשלב זה נהוג להחליף את הצנרת הישנה בצנרת חדשה משני סוגים מרכזיים:

צנרת SP המורכבת משלוש שכבות בידוד חיצוני, שכבת פלסטיק מרכזית ודופן פנימית עשויה אלומיניום. צנרת זו נחשבת לאיכותית ועמידה מאוד ומתאימה במיוחד להולכת מים חמים.

צנרת PEX שהיא צנרת המבוססת על צינורות מושחלים בתוך שרוולים. גם צנרת זו נחשבת לאיכותית ויתרונה הגדול הוא שהשרוולים מאפשרים החלפת צנרת קרועה בעתיד ללא צורך להרים את כל המרצפות, אלא פשוט באמצעות שליפת הצינור התקול והחלפתו בצינור חדש באמצעות השחלה לאורך השרוול.

כמו כן, יש להקפיד בשלב זה על קיבוע הצינורות במקומם, איטום הרמטי של החיבורים וסידור הצנרת בצורה כזאת שתמנע עומס מבני שבסופו של דבר יוביל לתקלות ופיצוצים בצנרת.

שלב ג' – התקנת אגן אמבטיה או מקלחון

בשלב הבא לאחר הסדרת כל עניין האינסטלציה, מבוצעת הרכבה של אגן אמבטיה או מקלחון לפי בחירה. המדובר בתהליך פשוט יחסית והאתגר האמיתי נמצא בהחלטה האם יש צורך באגן אמבטיה או שניתן להסתפק במקלחון בלבד ומה אמור להיות גודל המקלחון והדגם הספציפי שלו. מרבית דגמי המיינסטרים עשויים מפלסטיק מוקשח ועמיד מאוד, אך ישנם גם דגמים עשויים זכוכית מחוסמת שנחשבים לאסתטיים יותר, עמידים יותר אך גם יקרים יותר. כמו כן, יש לבחור האם ריצוף המקלחון יתבסס על ריצוף רגיל או על בסיס ייעודי שמסופק עם המקלחון. דלתות הזזה או ציר, גימורי מתכת, ידיות, גודל מקלחון וכן הלאה – על כל אלה עליכם להחליט כבר בתחילת הפרויקט על מנת להזמין את המקלחון מראש שיהיה מוכן כבר בשלב ראשוני זה של השיפוץ.

שלב ד' – ריצוף ואיטום רצפה

בשלב הבא לאחר התקנת המקלחון ו/או אגן האמבטיה, מבוצע ריצוף של חדר האמבטיה. הריצוף המקובל והשכיח ביותר הוא ריצוף גרניט פורצלן, בדרך כלל עם דוגמת עיצוב ייחודית השונה מהריצוף הכללי של הבית. ריצוף זה צריך להיות ברמת חספוס גבוהה יותר משל ריצוף החדרים האחרים בבית, וזאת על מנת לספק את החיכוך הנדרש בכדי למנוע החלקה. גם את ההחלטה על דוגמת הריצוף ואת ביצוע ההזמנה כדאי לבצע עוד לפני שמתחיל הפרויקט על מנת שיהיה זמין בשלב מקדמי זה של הפרויקט. מרכיב חשוב מאוד בשלב הריצוף בכל פרויקט שיפוץ חדר אמבטיה בראשון לציון ובכלל הוא מרכיב השיפועים. בהיבט זה חשוב לתכנן את הריצוף כך שמים שיתפזרו בכל נקודה בחדר, יוכלו להתנקז באופן אוטומטי אל עבר פתח הניקוז בחדר האמבטיה. כמו כן, ריצוף המקלחון צריך להיות מספיק גבוה בכדי להבטיח ניקוז מהיר של המים ואי הצטברות מים בזמן המקלחת, אבל גם מספיק נמוך בכדי שלא נרגיש שאנחנו עומדים באלכסון.

שלב ה' – חיפוי

בשלב הבא מבוצע חיפוי של הקירות ובחדרי אמבטיה נהוג לחפות את הקירות בכל שטחם, ולכל הפחות באזור המקלחון, האסלה והכיור. ישנן כיום דוגמאות יפהפיות של חיפוי קרמיקה לאמבטיה וכדאי בהחלט להשקיע עוד מספר שקלים למטר רבוע בכדי להבטיח את האווירה והעיצוב האופטימלי שאתם רוצים לחוות בחדר האמבטיה שלכם. בהיבט זה חשוב להדגיש שתמיד כדאי להזמין חיפוי לבן או בהיר על פני חיפוי כהה. מדוע? מכיוון שחיפוי כהה לעולם לא יוכל לשדר לנו את אותה רמה של ניקיון כמו חיפוי בהיר. בחיפוי בהיר אפשר לראות לא רק האם החדר מלוכלך אלא גם עד כמה הוא נקי ולזה יש ערך חשוב מאוד שמשפיע על התחושה שלנו כאשר אנו נכנסים לחדר האמבטיה. לאחר הנחת אריחי החיפוי יש לבצע איטום באמצעות רובה, מומלץ להשתמש ברובה בגוון דומה לגוון הקרמיקה.

שיפוץ אבטיה בראשון לציון

שלב ו' – כלים סניטריים

השלב הבא הוא שלב הכלים הסניטריים שבו אנו מתקינים למעשה את הברזים, מתקני התלייה למגבות, כיורים, ארונות לכיור, מראה וכן הלאה. ישנו כיום מגוון רחב של ברזים ותמיד כדאי לשים לב שבוחרים ברז שאינו גבוה מדי כך שלא ישפריץ לכל עבר וכן ברז שמאפשר שימוש גמיש, שמסייע בזמן ניקיון הכיור. ישנם כיום דגמים המבוססים על צינור גמיש לחלוטין, ואלו נחשבים לברזים הנוחים ביותר לשימוש בחדר האמבטיה. זהו גם השלב שבו מתקינים את שפופרת הרחצה במקלחון ואת האינטרפוץ העליון. שימו לב שאתם בוחרים באינטרפוץ שמבטיח זרם חזק מספיק, ושהעיצוב לא בא על חשבון חוויית הרחצה. כיורים הם כמובן עניין של טעם אישי וישנם היום דגמים רבים של כיורים שקועים וכיורים עיליים בשלל עיצובים, אם כי גם במקרה זה, בהיר הוא תמיד עדיף.

שלב ז' – צבע וגמר

בשלב הסופי מבוצעת צביעה יסודית של חדר האמבטיה באמצעות צבע אקרילי חזק מאוד. צבע זה מכיל בתוכו גרגרים אקריליים זעירים שהופכים אותו למבריק מאוד וגם קל מאוד לניקוי. למעשה סוג הצבע שבו תשתמשו יכול להשפיע מאוד על העמידות ומידת הניקיון שתוכלו להשיג בחדר האמבטיה. ככל שהצבע יהיה אקרילי ועמיד יותר כך תוכלו להימנע יותר מכתמי עובש וכך תוכלו לנקות את קירות חדר האמבטיה בקלות רבה יותר. כפי שאמרנו קודם לכן, הדרך הטובה ביותר לכיסוי קירות הבית היא באמצעות חיפוי קרמיקה לכל הקירות, אבל אם אתם בוחרים להשאיר שטחי קיר חשופים, חשוב מאוד לצבוע אותם בצורה נכונה ואיכותית. בשלב זה גם מבוצעות כל עבודות הגמר כמו לייסטים, משקופים, חלונות, דלתות, עבודות חשמל וגופי תאורה וכן הלאה. טיפ חשוב שכדאי לדעת על חלון חדר האמבטיה – התקינו חלון עם פתיחת דריי קיפ – חלון בעל שלושה מצבים שמאפשר סגירה מוחלטת, פתיחה באלכסון של החלק העליון של החלון בלבד ופתיחת ציר. היתרון המרכזי של חלון זה הוא שהוא מאפשר לכם את מצב פתיחת קיפ של החלק העליון של החלון, כך שתוכלו לשמור על אוורור קבוע של חדר האמבטיה, הן מפני ריחות רעים והן מפני אדי מקלחת שיכולים לגרום נזק לקירות החדר, וזאת מבלי להגביל אתכם בפתיחה או סגירה מלאה של החלון כשכך תרצו.

כמה עולה שיפוץ חדר אמבטיה בראשון לציון?

ובכן, העלות הממוצעת של שיפוץ חדר אמבטיה בכלל נעה בטווח של 16,000 שקלים ועד 28,000 שקלים בהתאם למפרט הטכני של השיפוץ. יחד עם זאת, המדובר בתמחור מיינסטרים בלבד ואם נדרש שיפוץ בהיקף נרחב בגין גודל החדר, היקף העבודה או רמת היוקרה המבוקשת, המחירים יכולים לקפוץ מעלה בצורה משמעותית. המחיר הסופי שתשלמו ייקבע לא מעט על בסיס היקף עבודות האינסטלציה שיש לבצע ומשם תוכלו לנוע בצורה גמישה בין שלל אפשרויות החיפוי, הריצוף והכלים הסניטריים בכדי להישאר במסגרת התקציב שעומד לרשותכם. שימו לב לכך שבמקרה הספציפי של שיפוץ חדר אמבטיה ראשון לציון, רמת המחירים הממוצעת יכולה להיות גבוהה יותר מאשר בשאר חלקי הארץ. מדוע? בעיקר משיקולי ביקוש והיצע. תל אביב היא עיר עם אוכלוסייה חזקה יחסית ולכן רמת המחירים בה היא בדרך כלל גבוהה יותר בכל תחום שהוא ולא רק במקרה הספציפי של שיפוץ חדר אמבטיה בתל אביב.

איך בוחרים את הגורם המקצועי לביצוע השיפוץ?

ובכן, על בחירת גורמים מקצועיים ונותני שירות אפשר לכתוב אנציקלופדיות שלמות אבל בסופו של דבר זה מתכנס להמלצות שאתם מקבלים מחברים, בני משפחה ומכרים, חוות דעת מקצועיות שאתם יכולים להשיג מאנשי מקצוע אחרים כמו אדריכל או מעצב פנים, הצעת מחיר אטרקטיבית על בסיס השוואת מחירים וכמובן החושים הצרכניים שלכם שמסייעים לכם לזהות את איש המקצוע המתאים לכם. אם מדובר בפרויקט משמעותי של שיפוץ חדר אמבטיה בראשון לציון בעלויות גבוהות ובהיקף גבוה, מומלץ שלא להתפשר על הסתייעות בקבלן רשום בלבד, המלצה שנכונה לכל המקרים, אבל חשובה במיוחד בפרויקטים יקרים שדורשים רמה גבוהה של סטנדרטים בתכנון ובביצוע.

היחידה לשיפוצים היא חברה קבלנית רשומה המבצעת את כל סוגי השיפוצים לבית, ובכלל זה מציע שירות שיפוץ חדר אמבטיה בראשון לציון. החברה מבצעת את הפרויקט מא' ועד ת' ועל פי הצורך מסייעת גם בגיוס אנשי מקצוע בתחום התכנון והעיצוב בשלבים הראשונים של הפרויקט. היחידה לשיפוצים תפרוש בפניכם את כל האפשרויות העומדות בפניכם לרבות ההשפעה של כל אפשרות על המחיר הכולל, ותאפשר לכם לעשות את הבחירות המתאימות לכם ביותר תוך הקפדה על שמירה על סטנדרטים גבוהים בביצוע ובתוצאה.

שיפוץ דירה לפי סוג דירה וגודל דירה - עלויות שיפוץ דירה ממוצעות

גודל הדירהפירוט השיפוץ וסוגי עבודותטווח מחירים ממוצע
מחיר שיפוצים דירה בגודל ממוצע עבור עבודת הקבלןשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים1,100-1,600 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים כולל חומרי עבודה, חומר גמר, ספקים ובעלי מקצועשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים2,200-5,200 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים דירת 2-3 חדריםשיפוץ קומפלט- עבודות אינסטלציה וחשמל, החלפת ריצוף, קרמיקה בחדרי אמבטיה, עבודות צבע, טיח ועבודות גבס. 40,000-70,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה 3-5 חדרים מקבלןהכוונה לשדרוג דירת קבלן קיימת. המחיר לרוב יהיה זול יותר בהשוואה לשיפוץ של דירה ישנה מאפס, המחיר משתנה לפי החומרים שבוחרים ולפי גודל הדירה וכולל בין השאר בחירת חיפויים, שיפוץ המטבח הסלון והחדרים, פרקט ו/או ריצוף, צביעה של הדירה, שדרוג מרפסת, עבודות גבס ועוד. 60,000-100,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו עד לפני 15 שנההכוונה לשיפוץ בית קרקע עד שתי קומות100,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו לפני 20-30 שנההכוונה לשיפוץ קומפלט140,000-220,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת גןשיפוץ קומפלט. המחיר נוטה להשתנה בהתאם לגודל הדירה וסוג השיפוץ. המחיר מתייחס לשיפוץ כללי הכולל התקנה של דק בחצר, פרגולה, החלפת ריצוף או פרקט בבית, חיפויים, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים וחדר שינה. 130,000-160,000 ש“ח
מחיר שיפוץ פנטהאוז או דירת דופלקס שתי קומותהכוונה לדירה בגודל של בין 80-150 מ“ר. שיפוץ קומפלט הכולל צביעה של הדירה, חידוש מערכת איטום, טיפול בבעיות רטיבות, אינסטלציה, חשמל, גבס, ריצוף, פרקט ועוד. 150,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה עד 4 חדריםהכוונה לשיפוץ קומפלט הכולל החלפה של מערכת האינסטלציה והחשמל, חיפויים, עבודות צבע, עבודות גבס, מזגנים, שיפוץ חללים, פרקט ועוד. 70,000-150,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 100 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 50,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 80 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 40,000-100,000 ש“ח
חידוש מראה דירה, שיפוץ בייסיקהכוונה לשיפוץ ללא שבירת קירות או החלפת מערכות, שיפוץ בסיסי בלבד להענקת מראה חדיש ואסתטי לנכס. עבודות צבע, טיפול בליקויים. לעתים כולל גם שיפוץ חלל אחד כמו חידוש חדר האמבטיה או המטבח. 10,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת 5 חדרים עד 180 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט ברמה גבוהה, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים, חדר שינה. עבודות חשמל, אינסטלציה, חיפויים, עבודות גבס, טיח וצבע, פרקט ועוד. 150,000-200,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוצים למשרדים, חנויות, מקלטים, מרפסות וכדומה

סוג הנכס סוג השיפוץטווח מחירים
מחיר שיפוץ יחידת דיור בגודל של עד 60 מ“רחשמל, אינסטלציה, צבע, טיח, עבודות גבס, תיקונים, איטום, אלומיניום ועוד30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ נכס שיכון בעלות נמוכההכוונה לשיפוץ ברמת סטנדרט, דירת עמידר של עד 3 חדרים, טיפול בליקויים כמו רטיבות, עובש וכדומה28,000-40,000 ש“ח
מחיר שיפוץ משרד הכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד 180 מ“ר. הוספה של מחיצות בסגנון OPEN SPACE, חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 60,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ עסק או חנותהכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד80 מ“ר. עבודות חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מרפסת עד 20 מ“רהכוונה לעלות עבור חומרים ומחיר עבודה, לא כולל עבודות גינון. החלפת ריצוף, עבודות צבע, טיח, טיפול ברטיבות. 7,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מקלטהכוונה לעלות כוללת של חומרים ועבודה. עבודות צבע וטיח, החלפה של תאורה, הוספת מידוף או פתרונות אחסון מתאימים, חשמל, עבודות ניקיון והדברה. חידוש לפי הוראות של פיקוד העורף 5,000-10,000 ש“ח
מחיר שיפוץ בניין מגוריםהכוונה לבניין עד 6 קומות. השיפוץ הוא חיצוני ופנימי גם יחד, שיפוץ לובי, עבודות צבע, חיפויים, חשמל, אינסטלציה, לא כולל החלפה או התקנה של מעלית. 150,000-200,000 ש“ח
מחיר שיפוץ חיצוני עבור בניין עד 6 קומות. שיפוץ מעטפת המבנה לא כולל הוספה של מרפסות. עבודות צבע, טיח, חידוש מעטפת, חידוש מרזב, חידוש מערכת איטום ועוד90,000-150,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ חדר האמבטיה

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיהשיפוץ סטנדרטי- החלפת קרמיקה וחיפויים, לרוב לא כולל החלפת צנרת. כולל החלפה של אסלה וכלים סניטריים. טיח, צבע, טיפול ברטיבות ובעובש. 7,000-12,000 ש“ח
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיה שיפוץ יוקרתי - עלות כוללת החלפה של הצנרת, פירוק ריצופים וחיפויים כולל התקנה מחודשת, נקודות חשמל חדשות, התקנה חדשה של כלים סניטריים, צביעה, טיח, עבודות גבס, טיפול בעובש ורטיבות, החלפה של המקלחון ועוד. 12,000-30,000 ש“ח
מחיר התקנה של אסלה חדשההעלות כוללת את ההתקנה עצמה, אסלה מסוג תלויה או רגילה. התקנה חיבור לצנרת, איטום וחציבה בקירות. 400-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של ניאגרה מסוג סמויההמחיר כולל איטום וחציבה בקירות700-3,000 ש“ח
מחיר התקנה של כיור העלות כוללת התקנה של הכיור או שני כיורים, ברזים, חיבורים מתאימים לצנרת, חציבה בקירות ואיטום. 250-700 ש“ח
מחיר התקנה של אמבטיה העלות כוללת חיבור של האמבטיה אל הצנרת, הדבקה של האמבטיה ותהליכי איטום. לא כולל החלפה של אמבטיה ישנה בחדשה. 1,300-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של מקלחוןהעלות היא עבור התקנה של מקלחון חדש אבל לא כולל פירוק של אמבטיה קיימת או מקלחון קיים400-2,000 ש“ח
מחיר פירוק חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת פירוק של כל החלל כולל כלים סניטריים, כיור, קרמיקה ותהליכי פינוי. העלות איננה כוללת בדרך כלל התקנה של כל האמבטיה מחדש ומחיר זה נקבע מחדש. 800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מקלחון קייםפירוק מקלחון בלבד ופינוי הפסולת. 300-600 ש“ח
מחיר פירוק קרמיקה בלבדהעלות נקבעת לרוב לפי מ“ר וכוללת פירוק של כל החלל, פינוי הפסולת. העלות איננה כוללת השמה של קרמיקה וחיפויים חדשים. מחיר זה נקבע בנפרד. 1,500-4,000 ש“ח
מחיר פירוק אסלההעלות עבור אסלה רגילה, לא אסלה תלויה וללא ניאגרה סמויה150-300 ש“ח
מחיר התקנה של חיפויים וקרמיקות חדשים בחלל האמבטיההעלות לרוב לפי מ“ר וכוללת התקנה מחדש של כל החיפויים והריצוף בחלל. 150-400 ש“ח
מחיר שיפוץ חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת את עבודות החיפויים והריצוף, החלפת כלים סניטריים ואיטום. 3,000-20,000 ש“ח
מחיר החלפת חיפוי רק בשירותיםהעלות כוללת את עבודות החיפוי בחלל השירותים 1,000-1,500 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ המטבח

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר חידוש של המטבח הקייםהעבודה כוללת בין השאר החלפה של הדלתות לארונות קיימים או צביעה שלהם, החלפה של פורמייקה לדלתות קיימות וכדומה. לא מדובר בעבודת שיפוץ או החלפה של מטבח חדש במטבח קיים. 1,800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מטבח העלות כוללת פירוק של המטבח כולו, כולל פינוי הפסולת. העלות משתנה בהתאם לגודלו של המטבח ולפי מורכבות העבודה, יש או אין מעלית, גישה וכדומה. 1,000-6,000 ש“ח
מחיר פירוק ארונות המטבח והתקנה של ארונות חדשיםהעלות משתנה בהתאם לסוג וכמות הארונות שיש לפרק ויש להתקין. 500-3,000 ש“ח
מחיר הכנה עבור מדיח כליםהעלות לרוב כוללת החלפה של נקודת ברז ישנה בחדשה מתחת לכיור, חיבור ברז יציאה למדיחה ויצירה של נקודות חשמל וביוב. במידת הצורך נקבעת עלות גם לפירוק והחלפה של הארון. 280-1,000 ש“ח
מחיר החלפה של הברז במטבחעלות משתנה280-600 ש“ח
מחיר התקנה של כיור במטבח העלות לרוב כוללת גם התקנה של הסיפון. לא כולל המחיר של החלקים. 280-1,000 ש“ח
מחיר התקנה של אי במטבחהעלות היא לפי מטר רץ ותלויה בסוג האי ובחומרים. 1,200-1,700 ש“ח
מחיר החלפה והתקנה של שיש למטבחהעלות לפי מטר רץ וכוללת גם את ההתקנה. 600-2,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית, מותקן על קלאפההעלות היא לפי מטר רץ270-1,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית על הקיר עצמוהעלות היא לפי מטר רץ והיא משתנה בהתאם לסוג הזכוכית שבוחרים. ניתן לשלב חיפוי זכוכית חלק או עם דוגמאות, ניתן לשלב חיפוי זכוכית בהתאמה אישית. 700-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של קנט למטבחהעלות היא למטר רץ. העלות משתנה בהתאם לעובי וסוג השיש, רמת גימור וגודל החלל. 150-400 ש“ח
מחיר לפירוק מטבח ישן והובלה של מטבח חדש העלות לרוב כוללת התקנה של שיש חדש וצנרת, אך איננה כוללת את תהליך הרכבת המטבח1,600-3,200 ש“ח
מחיר להחלפה של דלתות המטבח העלות משתנה בהתאם לסוג הדלתות וגודל המטבח160-400 ש“ח
מחיר החלפה של דלתות מטבח מדלתות רגילות לדלתות זכוכיתהעלות נקבעת לפי סוגי הדלתות וגודל המטבח.280-600 ש“ח
מחיר התקנה של מטבחון ליחידת דיור או התקנה של מטבח קטן שמגיע מוכן/מטבח מודולריהעלות היא עבור מטבחים קטנים2,200-2,900 ש“ח
מחיר צביעה של דלתות המטבחהעלות משתנה בהתאם לכמות הדלתות וסוגן400-700 ש“ח

מחירון ועלויות עבור תוספות, עבודות בניה ושיפוצים כלליות ועבודות בניה מיוחדות

סוג העבודהסוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר הוספה חדר על הגג העלות תלויה בגודל של החדר ובבחירת החומרים ונקבעת לפי מ“ר10,000-15000 ש“ח
מחיר לסגירה של חנייה העלות היא עבור סגירה של חניה מקורה באמצעות קירות מסוג בלוקים, בגובה של עד 3.5 מטרים לקיר7,500-12,000 ש“ח
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בייסיקהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בינוניהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 4,000 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט יוקרתי גבוההעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 5,000 ש“ח למ“ר
מחיר בניה ירוקההעלות משתנה לפי סוג הבניה, סטנדרט הבניה, סוג החומרים שבוחרים, רמת גימור, בעלי מקצוע ועוד… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר בניית שלד לבית פרטיהעלות עבור השלד בלבד ונקבעת לפי מ“רממוצע 1,500 ש“ח למ“ר
עלות הוספה של מרפסת שמש לבניין עומד העלות עבור דירה אחתממוצע 58,000 ש“ח
מחיר בנייה של ממ“דהעלות עבור דירה בבניין קייםממוצע 90,000 ש“ח
מחיר שבירת קירהעלות מתייחסת לקיר בלוקים. העלות נקבעת לפי מ“ר לקיר בעובי שנע בין 6-11 ס“מ. העלות לא כולל פינוי. 150-300 ש“ח
מחיר תיקון או חידוש פרגולההעלות מתייחסת לפרגולת עץ עבור שיפוץ, חידוש צבע, טיפול נגד מזיקים ושימון. העלות נקבעת למטר. 900-2,000 ש“ח
מחיר בנייה של קיר בלוקים או קיר בטוןהעלות לפי מטר380-500 ש“ח
מחיר השכרה למכולה עבור פינוי פסולת לעבודות שיפוצים. השירות מתאים הן עבור שיפוצים בבניינים והן עבור שיפוץ בבתים פרטיים. העלות נקבעת לפי יום.500-800 ש“ח
מחיר שיפוץ גג רעפיםהעלות הינה משוערת עבור תהליכי שיפוץ. מדובר בגג רעפים לבית פרטי. 1,800-2,200 ש“ח
מחיר לניקיון דירה או בית שעברו שיפוץהעלות משתנה ותלויה בסוג השירות וברמת מורכבות של הניקיון. 1,800-4,000 ש“ח
מחיר עבור יציקה של קורות בטוןהעלות היא לפי מ“ק וכוללת יציקה של בטון. העלות איננה כוללת תהליכי קידוח או הוספה של ברזלים. 1,400-3,000
מחיר סגירה מרפסת שמשהעלות נקבעת לפי מ“ר וכוללת סגירה של מרפסת עם וויטרינות מסוג אלומיניום וזכוכית גם כן, נהוג לשלב גג עשוי אלומיניום300-1,000 ש“ח
מחיר סגירת מרפסת באמצעות אלומיניוםהעלות תלויה בגודל המרפסת ונקבעת לפי מ“ר. הסגירה מתבצעת או באמצות אלומיניום או באמצעות תריסים6,500-9,000 ש“ח

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:

בלוג

לימודי פיזיותרפיה או לימודי סיעוד

בכל רחבי הארץ, כל שנה ניגשים סטודנטים למוסדות ההשכלה הגבוהה במטרה לבחור מקצוע לחיים. כחלק מהחלטה זו מתלבטים רבים בין לימודי פיזיותרפיה ולימודי סיעוד, שכן

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

שיפוץ חדר אמבטיה בעומר

שיפוץ חדר אמבטיה הוא פרויקט השיפוץ השכיח והנפוץ ביותר כשרבים, גם אם אין להם את התקציב הנדרש לשיפוץ הדירה כולה, בוחרים לשפץ לפחות את חדר

קרא עוד »
שיפוץ חדר אמבטיה בחריש

שיפוץ חדר אמבטיה הוא פרויקט השיפוץ השכיח והנפוץ ביותר כשרבים, גם אם אין להם את התקציב הנדרש לשיפוץ הדירה כולה, בוחרים לשפץ לפחות את חדר

קרא עוד »
שיפוץ חדר אמבטיה ביפו

שיפוץ חדר אמבטיה הוא פרויקט השיפוץ השכיח והנפוץ ביותר כשרבים, גם אם אין להם את התקציב הנדרש לשיפוץ הדירה כולה, בוחרים לשפץ לפחות את חדר

קרא עוד »
שיפוץ חדר אמבטיה בשוהם

שיפוץ חדר אמבטיה הוא פרויקט השיפוץ השכיח והנפוץ ביותר כשרבים, גם אם אין להם את התקציב הנדרש לשיפוץ הדירה כולה, בוחרים לשפץ לפחות את חדר

קרא עוד »
שיפוץ חדר אמבטיה בעומר

שיפוץ חדר אמבטיה הוא פרויקט השיפוץ השכיח והנפוץ ביותר כשרבים, גם אם אין להם את התקציב הנדרש לשיפוץ הדירה כולה, בוחרים לשפץ לפחות את חדר

קרא עוד »
שיפוץ חדר אמבטיה בחריש

שיפוץ חדר אמבטיה הוא פרויקט השיפוץ השכיח והנפוץ ביותר כשרבים, גם אם אין להם את התקציב הנדרש לשיפוץ הדירה כולה, בוחרים לשפץ לפחות את חדר

קרא עוד »
שיפוץ חדר אמבטיה ביפו

שיפוץ חדר אמבטיה הוא פרויקט השיפוץ השכיח והנפוץ ביותר כשרבים, גם אם אין להם את התקציב הנדרש לשיפוץ הדירה כולה, בוחרים לשפץ לפחות את חדר

קרא עוד »
שיפוץ חדר אמבטיה בשוהם

שיפוץ חדר אמבטיה הוא פרויקט השיפוץ השכיח והנפוץ ביותר כשרבים, גם אם אין להם את התקציב הנדרש לשיפוץ הדירה כולה, בוחרים לשפץ לפחות את חדר

קרא עוד »
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!