שיפוצים בבית דגן

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

 

שיפוצים בבית דגן

אין ספק שאחת הערים המבוקשות ביותר בארץ בהיבט של הנדל״ן היא בית דגן. היא כל מה שאנחנו רוצים שאנחנו מחפשים מקום לגור בו בין אם אנחנו רוצים לרכוש דירה או להשכיר דירה. היא קרובה לכל מרכזי העסקים ולרוב רובם של מקומות העבודה, היא עיר שבנויה כמו שבנו פעם ערים עם קמעונאות רחוב, התחבורה הציבורית בה מרושתת היטב, יש בה מגוון רב של פעילויות מחוץ לשעות העבודה כמו בילויים, ברים ומסעדות, יש בה מגוון רב של פינות וכמובן היא יושבתממש  על הים התיכון וזה כמובן יתרון אדיר.

 

אך מעבר לכל היתרונות שלה כאשר אנו רוכשים בית בבית דגן או שוכרים דירה לטווח ארוך מאוד של כמה שנים אנחנו לא תמיד נקבל את מה שאנחנו רוצים בהיבט של הניראות של הדירה ובהיבט של מענה מלא לצרכים שלנו בין אם מדובר במשפחה, זוג רווקים או פנסיונרים שהחליטו שאת השליש הבא של חייהם הם רוצים לבלות באחת הערים השוות בעולם.

 

שיפוצים בבית דגן מה זה אומר?

רוב הדירות בבית דגן הן מאוד ישנות ונבנו בסטנדרטים של פעם ולכן ברוב המוחלט של המקרים בהם אנו נכנסים לדירה ישנה עלינו לקחת בחשבון שיפוץ דירה מקיף ביותר. השיפוצים במקרים רבים גם כוללים הריסה של חלק נכבד מהקירות ותכנון מחדש של הדירה על מנת לנצל את המקום בצורה מיטבית, דבר שלא ניכר בתכנון הדירות של פעם. בעזרת תכנון מחדש נוכל להשיג דירה נוחה יותר למחייה, מרווחת יותר אך בעיקר כזו שתתאים לסטנדרטים העיצוביים של היום. לכן, החלטנו לרשום לכם את המדריך לשיפוצים בבית דגן, מה עליכם לעשות כדי שזה יצליח ואיך תעשו את זה בצורה זולה.

 

איך מתחילים תהליך של שיפוץ בבית דגן?

אז כפי שהבנתם מהפתיח המלאכה של שיפוץ בבית דגן יכולה להיות לא פשוטה כלל והיא כוללת תכנונים רבים. על מנת לעשות את אותם תכנונים בצורה מקצועית ומעמיקה מומלץ לשכור את שירותיו של אדריכל לצורך תכנון שיפוץ הדירה. כפי שאמרנו במקרים רבים, בטח לאחר רכישה של דירה, נרצה לעשות שיפוץ מקיף שכולל הריסה של הקירות ותכנון מחדש של כל המרחבים בדירה. כאשר אנו מתחילים להרוס קירות ולתכנן את המרחבים בדירה מחדש מומלץ שנשכור את שירותיו של אדריכל שמתמחה בשיפוצים כאלה ושיפוצים בבית דגן בפרט.

 

המלאכה של תכנון מחדש, בעיקר של דירות קטנות היא אינה פשוטה כלל ונדרשת יצירתיות רבה וגם נסיון רב בתכנון דירות דומות. לא תמיד ניתן להרוס את כל הקירות בדירה היות והם מהווים חלק מהגרעין של הבית ולכן התכנון חייב להיעשות אל מול תוכניות מקוריות של הבניין כמו כן לשלב תכנון בשטח ולהתאים את התוכניות של הבית החדש לכך.

 

שיפוץ דירה בבית דגן מן היסוד

אז כפי שציינו במקרים רבים, בעיקר כאשר אנו רוכשים דירה אנו נרצה לשפץ אותה מן היסוד כאשר כמובן שישנם מקרים יוצאי דופן כמו רכישת דירה בבניין המיועד לתמ״א, כלומר הריסה ובנייה מחדש של הבניין, שכן במקרה כזה אין טעם להשקיע בדירה מפני שכל הבניין מתוכנן להיבנות מחדש.

 

אז במקרים בהם אין תכנית לתמ״א ואנו רוצים לשפץ מן היסוד כמובן שמדובר בתהליך מורכב וארוך כפי שכבר הסברנו קודם לכן ועלינו לשקול מספר היבטים שקשורים לזה. אין ספק ששיפוץ הוא תהליך ארוך שיש להתמסר אליו ואנו עלולים למצוא את עצמנו נשאבים אליו ועלינו לקחת בחשבון לפנות אליו זמן הן בהיבט של העבודה שלנו והן בהיבט של חיי משפחה שכן לשניהם יהיה לנו פחות זמן.

 

שיפוצים בבית דגן – מה זה כולל?

במסגרת השיפוץ עלינו להסתובב לא מעט ולבחור כל מיני דברים החל מהמטבח אותו אנו נרצה להתקין בדירה שלנו, דרך הנגרות ברחבי הבית וחדרי השינה, חדר המקלחת על כל רבדיו כמו הכלים הסניטריים, הקרמיקה, המקלחון ועוד וכמובן אלמנטים רבים ברחבי הבית כמו ריצוף, פרקט, אלומיניום ועוד דברים רבים. מעבר לעובדה שנצטרך להסתובב לא מעט בין ספקים ויצרנים שונים על מנת לבחור את המרכיבים השונים של הדירה לאחר שיפוץ יש לקחת בחשבון את העבודה עם הקבלנים השונים את הסנכרון ביניהם במהלך העבודה.

 

כלומר, לכל קבלן יש את הזמן שלו בשיפוץ בו הוא צריך לעבוד שכן קודם כל למשל נצטרך להרוס את הקירות לאחר מכן קבלן הגבס יכנס לעבודה ולאחר מכן יצטרפו החשמלאי וקבלן המיזוג אוויר וכן הלאה כאשר אנחנו אלה שנצטרך לנצח על המקהלה הזו.

 

במידה ואנחנו רוצים פחות כאב ראש היות ועבודה מול הקבלנים יכולה להיות מורטת עצבים אנו יכולים לשכור את שירותיו של קבלן מפתח. קבלן מפתח הוא קבלן שיפוצים בבית דגן לכל דבר ועניין והוא למעשה יהיה זה שאחראי על שיפוץ הדירה מתחילתו ועד סופו, הוא יהיה הכתובת לכל הבעיות של הקבלנים האחרים, יהיה אחראי על הקשר עם האדריכל במקרה של אי בהירויות במהלך העבודה, על הסנכרון בין הקבלנים השונים עד לרגע בו הדירה תהיה מוכנה ואנו למעשה נקבל את המפתח בשביל להיכנס לדירה. ההחלטה לקחת לפרויקט כמו שיפוץ בבית דגן ולהיעזר בקבלן שהוא סוג של מנהל עבודה שאמור לסגור לנו את רוב הפינות ובעיקר לנהל את כל הקבלנים בלוח זמנים שהוגדר מראש יכולה לחסוך לנו הרבה מאוד כאבי ראש, זמן וכן גם כסף.

 

שיפוץ דירה שכורה בבית דגן

במקרים רבים בהם אנו אלה ששוכרים את הדירה לא תמיד נרצה להשקיע בשיפוץ מן היסוד של הדירה גם אם אנו שוכרים אותה לטווח ארוך. במידה ואנו שוכרים לטווח ארוך את הדירה ואנו בכל זאת רוצים לבצע שינויים כלשהם לאור העובדה שאנו מתכננים לגור בדירה הזו מספר שנים ניתן לבצע כל מיני שיפוצים בבית דגן שנחשבים לקוסמטיים בחדרים מסויימים או מרחבים כאלה ואחרים בבית בכדי להפוך אותו לנוח יותר למגורים.

 

אותם שיפוצים נחשבים לשיפוצים קטנים בלשון המקצועית והם אינם לוקחים זמן רב כאשר שיפוץ שכזה יקח בממוצע בין שלושה ימים לשבועיים. במקרה של שיפוץ כזה לפני כניסה לדירה שכורה רצוי לשוחח עם בעל הדירה קודם לכן על פרטי השיפוץ ואף לדרוש ממנו אי תשלום של דמי שכר הדירה למספר חודשים בהתאם להיקף השיפוץ היות ואנו למעשה מבצעים לו השבחה של הנכס.

 

לכן, הדבר חייב להיות חלק מן הנושאים שתדונו עליהם במסגרת המשא ומתן ואף תנאי לפני הכניסה שלכם לאותה דירה. ברוב המקרים בעל הדירה יסכים לכך היות וזה מעלה לו את ערך הנכס אך מעבר לכך הוא יודע שהוא מקבל דייר רציני לטווח ארוך, שעבור בעלי דירות זהו דבר מאוד חשוב, בעיקר בבית דגן בה תחלופת השוכרים היא מאוד מהירה.

 

 

שיפוץ מקלחת ושירותים בבית דגן

אז כמו שהזכרנו בפתיח, רוב הדירות בבית דגן מאוד ישנות והדבר מתבטא בעיקר בחדר המקלחת והשירותים, שבמקרים רבים כלל לא יהיו באותו חדר. במקרים רבים ישנה אמבטיה ישנה שתופסת מקום רב שמקומו היינו יכולים לנצל את המקום לדברים אחרים או למקלחון רחב ידיים. שיפוץ מקלחון הוא עניין של בין יומיים לשלושה כאשר מה שמבוצע במסגרת השיפוץ הוא הריסה של האמבטיה, איטום מחדש של הרצפה תחת המקלחון והתקנה של המקלחון עצמו. לאחר מכן מבצעים ריצוף מחדש של הרצפה והקירות שבאיזור המקלחון כאשר במקרים מסויימים ננצל את ההזדמנות על מנת להחליף צנרת גם, במידה ומדובר בבניין ישן מאוד שמעולם לא התבצעה בו החלפה של רכיבי הצנרת.

 

דבר שכזה ייתן לו גם נוחות וגם שקט נפשי שכן אנו נדע שהסיכוי לפיצוץ בצנרת קטן משמעותית. כמו שהזכרנו קודם לכן, החלפת האמבטיה במקלחון תורמת רבות לניראות של חדר המקלחת כמו גם פותחת מקום רב יותר בו נוכל לאכסן מכונת כביסה למשל או מייבש כביסה או לנצל את המרחב למקלחון רחב ונוח לחוויית מקלחת מפנקת.

 

שיפוץ המטבח בבית דגן

שיפוץ מטבח בבית דגןשיפוץ קטן נוסף שמאוד נפוץ במסגרת שיפוצים בבית דגן הוא שיפוץ של המטבח. במקרים רבים נראה החלפה כוללת של המבטח, אך לעיתים גם רק שיפוץ קוסמטי יכול לעזור לניראות של המטבח.

 

במקרים רבים הריסה של המטבח יכולה גם לבוא עם הריסה של קירות המטבח ובעצם כך לפתוח את המרחב של המטבח ולחבר אותו עם הסלון וליצור פינת אוכל, דבר שכמעט ולא קיים בדירות הישנות ויכול להפוך את הדירה שלכם למודרנית יותר אך בעיקר פתוחה יותר ולגרום לה להיראות גם גדולה ומרווחת יותר.

 

בכדי לעשות שיפוץ מטבח מומלץ לקחת חברה שמתכננת מטבחים בדגש על מטבחים קטנים שכן בדירות רבות לא יהיה יותר מידי מקום למטבח רחב ידיים עם אי למשל ונצטרך להסתפק במשטחי עבודה קטנים יותר ושולחן אוכל במתכונת צרה יותר כאשר שולחן בר בדרך כלל ניתן פתרון אולטימטיבי לבעיית המרחב. במקרים בהם אתם לא רוצים להשקיע הרבה במטבח אך חשוב לכם לשפר את הניראות שלו מומלץ לשקול חידוש מטבח במסגרתו תחליפו את דלתות הארונות, את הצירים ואת המסילות של מגירות וכך תרעננו את הניראות והעיצוב שלו בעלות נמוכה.

 

חמישה טיפים מנצחים לשיפוץ דירה בבית דגן

  1. הכינו לוח זמנים מראש והיו מתואמים עם הקבלן
  2. עבדו אך ורק עם תקציב מסודר ועם כתב כמויות
  3. חשבו על אווירה, על סגנון עיצובי, קחו השראה מהרשת ומאנשים שאתם מכירים
  4. השקיעו בבחירת בעלי המקצוע

 

מה המחיר של שיפוצים בבית דגן?

המחיר של שיפוץ דירה בבית דגן משתנה בהתאם להרבה מאוד פרמטרים שאת רובם צייני כאן קודם לכן. תלוי מאוד כמה עמוק וכמה יסודי יהיה השיפוץ כאשר לדוגמא שיפוץ מן היסוד של דירה שלושה חדרים עם אדריכל וקבלן מפתח ינוע בדרך כלל בין סכום של 300 אלף ש״ח ועד מליון ש״ח בהתאם כמובן לרמת הגימור ורמת הרהיטים והכלים הסניטריים אותם נבחר.

 

שיפוצים קטנים יותר במידה ואתם שוכרים דירה שאותה אתם רוצים מעט לשדרג יהיו זולים יותר כאשר שיפוץ מטבח ינוע בין מחיר של עד 10,000 ש״ח במקרה של שדרוג קוסמטי של המטבח ומחיר של בין 60 אלף ש״ח ל- 150 אלף ש״ח במקרה של החלפת המטבח כולו.

 

שיפוץ חדר המקלחת ינוע בין 5,000 ש״ח לבין 20 אלף ש״ח כאשר גם כאן ללוי כמה יסודי יהיה השיפוץ כאשר אנו יכולים להחליף רק את האמבטיה במקלחון בעלות נמוכה יחסית ואנו יכולים לעשות שיפוץ מעמיק יותר שכולל החלפת כלים סניטריים ונגרות במחירים של בין 15 אלף ש״ח ל-20 אלף ש״ח.

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:
דויד לוי
דויד לוי

לאחר סיום הלימודים, החל לוי לעבוד כעובד בניין בחברה פרטית. הוא עבד בחברה במשך שש שנים, במהלכן רכש ניסיון רב בתחום.

בשנת 2004, החליט לוי להקים עסק עצמאי לעבודות בניין, שיפוצים ותיקון צבע. העסק הצליח מאוד, והוא צמח במהירות.

לוי הוא בעל מוניטין רב בתחום. הוא ידוע בזכות עבודותיו האיכותיות, שירות הלקוחות המצוין שלו, והמחירים הוגנים שלו. הוא זכה בפרסים על עבודותיו, והוא מומלץ על ידי לקוחות רבים.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!