שיפוצים בגליל

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

 

שיפוצים בגליל

אין ספק שאחת הערים המבוקשות ביותר בארץ בהיבט של הנדל״ן היא גליל. היא כל מה שאנחנו רוצים שאנחנו מחפשים מקום לגור בו בין אם אנחנו רוצים לרכוש דירה או להשכיר דירה. היא קרובה לכל מרכזי העסקים ולרוב רובם של מקומות העבודה, היא עיר שבנויה כמו שבנו פעם ערים עם קמעונאות רחוב, התחבורה הציבורית בה מרושתת היטב, יש בה מגוון רב של פעילויות מחוץ לשעות העבודה כמו בילויים, ברים ומסעדות, יש בה מגוון רב של פינות וכמובן היא יושבתממש  על הים התיכון וזה כמובן יתרון אדיר.

 

אך מעבר לכל היתרונות שלה כאשר אנו רוכשים בית בגליל או שוכרים דירה לטווח ארוך מאוד של כמה שנים אנחנו לא תמיד נקבל את מה שאנחנו רוצים בהיבט של הניראות של הדירה ובהיבט של מענה מלא לצרכים שלנו בין אם מדובר במשפחה, זוג רווקים או פנסיונרים שהחליטו שאת השליש הבא של חייהם הם רוצים לבלות באחת הערים השוות בעולם.

 

שיפוצים בגליל מה זה אומר?

רוב הדירות בגליל הן מאוד ישנות ונבנו בסטנדרטים של פעם ולכן ברוב המוחלט של המקרים בהם אנו נכנסים לדירה ישנה עלינו לקחת בחשבון שיפוץ דירה מקיף ביותר. השיפוצים במקרים רבים גם כוללים הריסה של חלק נכבד מהקירות ותכנון מחדש של הדירה על מנת לנצל את המקום בצורה מיטבית, דבר שלא ניכר בתכנון הדירות של פעם. בעזרת תכנון מחדש נוכל להשיג דירה נוחה יותר למחייה, מרווחת יותר אך בעיקר כזו שתתאים לסטנדרטים העיצוביים של היום. לכן, החלטנו לרשום לכם את המדריך לשיפוצים בגליל, מה עליכם לעשות כדי שזה יצליח ואיך תעשו את זה בצורה זולה.

 

איך מתחילים תהליך של שיפוץ בגליל?

אז כפי שהבנתם מהפתיח המלאכה של שיפוץ בגליל יכולה להיות לא פשוטה כלל והיא כוללת תכנונים רבים. על מנת לעשות את אותם תכנונים בצורה מקצועית ומעמיקה מומלץ לשכור את שירותיו של אדריכל לצורך תכנון שיפוץ הדירה. כפי שאמרנו במקרים רבים, בטח לאחר רכישה של דירה, נרצה לעשות שיפוץ מקיף שכולל הריסה של הקירות ותכנון מחדש של כל המרחבים בדירה. כאשר אנו מתחילים להרוס קירות ולתכנן את המרחבים בדירה מחדש מומלץ שנשכור את שירותיו של אדריכל שמתמחה בשיפוצים כאלה ושיפוצים בגליל בפרט.

 

המלאכה של תכנון מחדש, בעיקר של דירות קטנות היא אינה פשוטה כלל ונדרשת יצירתיות רבה וגם נסיון רב בתכנון דירות דומות. לא תמיד ניתן להרוס את כל הקירות בדירה היות והם מהווים חלק מהגרעין של הבית ולכן התכנון חייב להיעשות אל מול תוכניות מקוריות של הבניין כמו כן לשלב תכנון בשטח ולהתאים את התוכניות של הבית החדש לכך.

 

שיפוץ דירה בגליל מן היסוד

אז כפי שציינו במקרים רבים, בעיקר כאשר אנו רוכשים דירה אנו נרצה לשפץ אותה מן היסוד כאשר כמובן שישנם מקרים יוצאי דופן כמו רכישת דירה בבניין המיועד לתמ״א, כלומר הריסה ובנייה מחדש של הבניין, שכן במקרה כזה אין טעם להשקיע בדירה מפני שכל הבניין מתוכנן להיבנות מחדש.

 

אז במקרים בהם אין תכנית לתמ״א ואנו רוצים לשפץ מן היסוד כמובן שמדובר בתהליך מורכב וארוך כפי שכבר הסברנו קודם לכן ועלינו לשקול מספר היבטים שקשורים לזה. אין ספק ששיפוץ הוא תהליך ארוך שיש להתמסר אליו ואנו עלולים למצוא את עצמנו נשאבים אליו ועלינו לקחת בחשבון לפנות אליו זמן הן בהיבט של העבודה שלנו והן בהיבט של חיי משפחה שכן לשניהם יהיה לנו פחות זמן.

 

שיפוצים בגליל – מה זה כולל?

במסגרת השיפוץ עלינו להסתובב לא מעט ולבחור כל מיני דברים החל מהמטבח אותו אנו נרצה להתקין בדירה שלנו, דרך הנגרות ברחבי הבית וחדרי השינה, חדר המקלחת על כל רבדיו כמו הכלים הסניטריים, הקרמיקה, המקלחון ועוד וכמובן אלמנטים רבים ברחבי הבית כמו ריצוף, פרקט, אלומיניום ועוד דברים רבים. מעבר לעובדה שנצטרך להסתובב לא מעט בין ספקים ויצרנים שונים על מנת לבחור את המרכיבים השונים של הדירה לאחר שיפוץ יש לקחת בחשבון את העבודה עם הקבלנים השונים את הסנכרון ביניהם במהלך העבודה.

 

כלומר, לכל קבלן יש את הזמן שלו בשיפוץ בו הוא צריך לעבוד שכן קודם כל למשל נצטרך להרוס את הקירות לאחר מכן קבלן הגבס יכנס לעבודה ולאחר מכן יצטרפו החשמלאי וקבלן המיזוג אוויר וכן הלאה כאשר אנחנו אלה שנצטרך לנצח על המקהלה הזו.

 

במידה ואנחנו רוצים פחות כאב ראש היות ועבודה מול הקבלנים יכולה להיות מורטת עצבים אנו יכולים לשכור את שירותיו של קבלן מפתח. קבלן מפתח הוא קבלן שיפוצים בגליל לכל דבר ועניין והוא למעשה יהיה זה שאחראי על שיפוץ הדירה מתחילתו ועד סופו, הוא יהיה הכתובת לכל הבעיות של הקבלנים האחרים, יהיה אחראי על הקשר עם האדריכל במקרה של אי בהירויות במהלך העבודה, על הסנכרון בין הקבלנים השונים עד לרגע בו הדירה תהיה מוכנה ואנו למעשה נקבל את המפתח בשביל להיכנס לדירה. ההחלטה לקחת לפרויקט כמו שיפוץ בגליל ולהיעזר בקבלן שהוא סוג של מנהל עבודה שאמור לסגור לנו את רוב הפינות ובעיקר לנהל את כל הקבלנים בלוח זמנים שהוגדר מראש יכולה לחסוך לנו הרבה מאוד כאבי ראש, זמן וכן גם כסף.

 

שיפוץ דירה שכורה בגליל

במקרים רבים בהם אנו אלה ששוכרים את הדירה לא תמיד נרצה להשקיע בשיפוץ מן היסוד של הדירה גם אם אנו שוכרים אותה לטווח ארוך. במידה ואנו שוכרים לטווח ארוך את הדירה ואנו בכל זאת רוצים לבצע שינויים כלשהם לאור העובדה שאנו מתכננים לגור בדירה הזו מספר שנים ניתן לבצע כל מיני שיפוצים בגליל שנחשבים לקוסמטיים בחדרים מסויימים או מרחבים כאלה ואחרים בבית בכדי להפוך אותו לנוח יותר למגורים.

 

אותם שיפוצים נחשבים לשיפוצים קטנים בלשון המקצועית והם אינם לוקחים זמן רב כאשר שיפוץ שכזה יקח בממוצע בין שלושה ימים לשבועיים. במקרה של שיפוץ כזה לפני כניסה לדירה שכורה רצוי לשוחח עם בעל הדירה קודם לכן על פרטי השיפוץ ואף לדרוש ממנו אי תשלום של דמי שכר הדירה למספר חודשים בהתאם להיקף השיפוץ היות ואנו למעשה מבצעים לו השבחה של הנכס.

 

לכן, הדבר חייב להיות חלק מן הנושאים שתדונו עליהם במסגרת המשא ומתן ואף תנאי לפני הכניסה שלכם לאותה דירה. ברוב המקרים בעל הדירה יסכים לכך היות וזה מעלה לו את ערך הנכס אך מעבר לכך הוא יודע שהוא מקבל דייר רציני לטווח ארוך, שעבור בעלי דירות זהו דבר מאוד חשוב, בעיקר בגליל בה תחלופת השוכרים היא מאוד מהירה.

 

 

שיפוץ מקלחת ושירותים בגליל

אז כמו שהזכרנו בפתיח, רוב הדירות בגליל מאוד ישנות והדבר מתבטא בעיקר בחדר המקלחת והשירותים, שבמקרים רבים כלל לא יהיו באותו חדר. במקרים רבים ישנה אמבטיה ישנה שתופסת מקום רב שמקומו היינו יכולים לנצל את המקום לדברים אחרים או למקלחון רחב ידיים. שיפוץ מקלחון הוא עניין של בין יומיים לשלושה כאשר מה שמבוצע במסגרת השיפוץ הוא הריסה של האמבטיה, איטום מחדש של הרצפה תחת המקלחון והתקנה של המקלחון עצמו. לאחר מכן מבצעים ריצוף מחדש של הרצפה והקירות שבאיזור המקלחון כאשר במקרים מסויימים ננצל את ההזדמנות על מנת להחליף צנרת גם, במידה ומדובר בבניין ישן מאוד שמעולם לא התבצעה בו החלפה של רכיבי הצנרת.

 

דבר שכזה ייתן לו גם נוחות וגם שקט נפשי שכן אנו נדע שהסיכוי לפיצוץ בצנרת קטן משמעותית. כמו שהזכרנו קודם לכן, החלפת האמבטיה במקלחון תורמת רבות לניראות של חדר המקלחת כמו גם פותחת מקום רב יותר בו נוכל לאכסן מכונת כביסה למשל או מייבש כביסה או לנצל את המרחב למקלחון רחב ונוח לחוויית מקלחת מפנקת.

 

שיפוץ המטבח בגליל

שיפוץ מטבח בגלילשיפוץ קטן נוסף שמאוד נפוץ במסגרת שיפוצים בגליל הוא שיפוץ של המטבח. במקרים רבים נראה החלפה כוללת של המבטח, אך לעיתים גם רק שיפוץ קוסמטי יכול לעזור לניראות של המטבח.

 

במקרים רבים הריסה של המטבח יכולה גם לבוא עם הריסה של קירות המטבח ובעצם כך לפתוח את המרחב של המטבח ולחבר אותו עם הסלון וליצור פינת אוכל, דבר שכמעט ולא קיים בדירות הישנות ויכול להפוך את הדירה שלכם למודרנית יותר אך בעיקר פתוחה יותר ולגרום לה להיראות גם גדולה ומרווחת יותר.

 

בכדי לעשות שיפוץ מטבח מומלץ לקחת חברה שמתכננת מטבחים בדגש על מטבחים קטנים שכן בדירות רבות לא יהיה יותר מידי מקום למטבח רחב ידיים עם אי למשל ונצטרך להסתפק במשטחי עבודה קטנים יותר ושולחן אוכל במתכונת צרה יותר כאשר שולחן בר בדרך כלל ניתן פתרון אולטימטיבי לבעיית המרחב. במקרים בהם אתם לא רוצים להשקיע הרבה במטבח אך חשוב לכם לשפר את הניראות שלו מומלץ לשקול חידוש מטבח במסגרתו תחליפו את דלתות הארונות, את הצירים ואת המסילות של מגירות וכך תרעננו את הניראות והעיצוב שלו בעלות נמוכה.

 

חמישה טיפים מנצחים לשיפוץ דירה בגליל

  1. הכינו לוח זמנים מראש והיו מתואמים עם הקבלן
  2. עבדו אך ורק עם תקציב מסודר ועם כתב כמויות
  3. חשבו על אווירה, על סגנון עיצובי, קחו השראה מהרשת ומאנשים שאתם מכירים
  4. השקיעו בבחירת בעלי המקצוע

 

מה המחיר של שיפוצים בגליל?

המחיר של שיפוץ דירה בגליל משתנה בהתאם להרבה מאוד פרמטרים שאת רובם צייני כאן קודם לכן. תלוי מאוד כמה עמוק וכמה יסודי יהיה השיפוץ כאשר לדוגמא שיפוץ מן היסוד של דירה שלושה חדרים עם אדריכל וקבלן מפתח ינוע בדרך כלל בין סכום של 300 אלף ש״ח ועד מליון ש״ח בהתאם כמובן לרמת הגימור ורמת הרהיטים והכלים הסניטריים אותם נבחר.

 

שיפוצים קטנים יותר במידה ואתם שוכרים דירה שאותה אתם רוצים מעט לשדרג יהיו זולים יותר כאשר שיפוץ מטבח ינוע בין מחיר של עד 10,000 ש״ח במקרה של שדרוג קוסמטי של המטבח ומחיר של בין 60 אלף ש״ח ל- 150 אלף ש״ח במקרה של החלפת המטבח כולו.

 

שיפוץ חדר המקלחת ינוע בין 5,000 ש״ח לבין 20 אלף ש״ח כאשר גם כאן ללוי כמה יסודי יהיה השיפוץ כאשר אנו יכולים להחליף רק את האמבטיה במקלחון בעלות נמוכה יחסית ואנו יכולים לעשות שיפוץ מעמיק יותר שכולל החלפת כלים סניטריים ונגרות במחירים של בין 15 אלף ש״ח ל-20 אלף ש״ח.

 

שיפוץ דירה לפי סוג דירה וגודל דירה - עלויות שיפוץ דירה ממוצעות

גודל הדירהפירוט השיפוץ וסוגי עבודותטווח מחירים ממוצע
מחיר שיפוצים דירה בגודל ממוצע עבור עבודת הקבלןשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים1,100-1,600 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים כולל חומרי עבודה, חומר גמר, ספקים ובעלי מקצועשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים2,200-5,200 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים דירת 2-3 חדריםשיפוץ קומפלט- עבודות אינסטלציה וחשמל, החלפת ריצוף, קרמיקה בחדרי אמבטיה, עבודות צבע, טיח ועבודות גבס. 40,000-70,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה 3-5 חדרים מקבלןהכוונה לשדרוג דירת קבלן קיימת. המחיר לרוב יהיה זול יותר בהשוואה לשיפוץ של דירה ישנה מאפס, המחיר משתנה לפי החומרים שבוחרים ולפי גודל הדירה וכולל בין השאר בחירת חיפויים, שיפוץ המטבח הסלון והחדרים, פרקט ו/או ריצוף, צביעה של הדירה, שדרוג מרפסת, עבודות גבס ועוד. 60,000-100,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו עד לפני 15 שנההכוונה לשיפוץ בית קרקע עד שתי קומות100,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו לפני 20-30 שנההכוונה לשיפוץ קומפלט140,000-220,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת גןשיפוץ קומפלט. המחיר נוטה להשתנה בהתאם לגודל הדירה וסוג השיפוץ. המחיר מתייחס לשיפוץ כללי הכולל התקנה של דק בחצר, פרגולה, החלפת ריצוף או פרקט בבית, חיפויים, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים וחדר שינה. 130,000-160,000 ש“ח
מחיר שיפוץ פנטהאוז או דירת דופלקס שתי קומותהכוונה לדירה בגודל של בין 80-150 מ“ר. שיפוץ קומפלט הכולל צביעה של הדירה, חידוש מערכת איטום, טיפול בבעיות רטיבות, אינסטלציה, חשמל, גבס, ריצוף, פרקט ועוד. 150,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה עד 4 חדריםהכוונה לשיפוץ קומפלט הכולל החלפה של מערכת האינסטלציה והחשמל, חיפויים, עבודות צבע, עבודות גבס, מזגנים, שיפוץ חללים, פרקט ועוד. 70,000-150,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 100 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 50,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 80 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 40,000-100,000 ש“ח
חידוש מראה דירה, שיפוץ בייסיקהכוונה לשיפוץ ללא שבירת קירות או החלפת מערכות, שיפוץ בסיסי בלבד להענקת מראה חדיש ואסתטי לנכס. עבודות צבע, טיפול בליקויים. לעתים כולל גם שיפוץ חלל אחד כמו חידוש חדר האמבטיה או המטבח. 10,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת 5 חדרים עד 180 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט ברמה גבוהה, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים, חדר שינה. עבודות חשמל, אינסטלציה, חיפויים, עבודות גבס, טיח וצבע, פרקט ועוד. 150,000-200,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוצים למשרדים, חנויות, מקלטים, מרפסות וכדומה

סוג הנכס סוג השיפוץטווח מחירים
מחיר שיפוץ יחידת דיור בגודל של עד 60 מ“רחשמל, אינסטלציה, צבע, טיח, עבודות גבס, תיקונים, איטום, אלומיניום ועוד30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ נכס שיכון בעלות נמוכההכוונה לשיפוץ ברמת סטנדרט, דירת עמידר של עד 3 חדרים, טיפול בליקויים כמו רטיבות, עובש וכדומה28,000-40,000 ש“ח
מחיר שיפוץ משרד הכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד 180 מ“ר. הוספה של מחיצות בסגנון OPEN SPACE, חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 60,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ עסק או חנותהכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד80 מ“ר. עבודות חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מרפסת עד 20 מ“רהכוונה לעלות עבור חומרים ומחיר עבודה, לא כולל עבודות גינון. החלפת ריצוף, עבודות צבע, טיח, טיפול ברטיבות. 7,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מקלטהכוונה לעלות כוללת של חומרים ועבודה. עבודות צבע וטיח, החלפה של תאורה, הוספת מידוף או פתרונות אחסון מתאימים, חשמל, עבודות ניקיון והדברה. חידוש לפי הוראות של פיקוד העורף 5,000-10,000 ש“ח
מחיר שיפוץ בניין מגוריםהכוונה לבניין עד 6 קומות. השיפוץ הוא חיצוני ופנימי גם יחד, שיפוץ לובי, עבודות צבע, חיפויים, חשמל, אינסטלציה, לא כולל החלפה או התקנה של מעלית. 150,000-200,000 ש“ח
מחיר שיפוץ חיצוני עבור בניין עד 6 קומות. שיפוץ מעטפת המבנה לא כולל הוספה של מרפסות. עבודות צבע, טיח, חידוש מעטפת, חידוש מרזב, חידוש מערכת איטום ועוד90,000-150,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ חדר האמבטיה

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיהשיפוץ סטנדרטי- החלפת קרמיקה וחיפויים, לרוב לא כולל החלפת צנרת. כולל החלפה של אסלה וכלים סניטריים. טיח, צבע, טיפול ברטיבות ובעובש. 7,000-12,000 ש“ח
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיה שיפוץ יוקרתי - עלות כוללת החלפה של הצנרת, פירוק ריצופים וחיפויים כולל התקנה מחודשת, נקודות חשמל חדשות, התקנה חדשה של כלים סניטריים, צביעה, טיח, עבודות גבס, טיפול בעובש ורטיבות, החלפה של המקלחון ועוד. 12,000-30,000 ש“ח
מחיר התקנה של אסלה חדשההעלות כוללת את ההתקנה עצמה, אסלה מסוג תלויה או רגילה. התקנה חיבור לצנרת, איטום וחציבה בקירות. 400-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של ניאגרה מסוג סמויההמחיר כולל איטום וחציבה בקירות700-3,000 ש“ח
מחיר התקנה של כיור העלות כוללת התקנה של הכיור או שני כיורים, ברזים, חיבורים מתאימים לצנרת, חציבה בקירות ואיטום. 250-700 ש“ח
מחיר התקנה של אמבטיה העלות כוללת חיבור של האמבטיה אל הצנרת, הדבקה של האמבטיה ותהליכי איטום. לא כולל החלפה של אמבטיה ישנה בחדשה. 1,300-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של מקלחוןהעלות היא עבור התקנה של מקלחון חדש אבל לא כולל פירוק של אמבטיה קיימת או מקלחון קיים400-2,000 ש“ח
מחיר פירוק חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת פירוק של כל החלל כולל כלים סניטריים, כיור, קרמיקה ותהליכי פינוי. העלות איננה כוללת בדרך כלל התקנה של כל האמבטיה מחדש ומחיר זה נקבע מחדש. 800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מקלחון קייםפירוק מקלחון בלבד ופינוי הפסולת. 300-600 ש“ח
מחיר פירוק קרמיקה בלבדהעלות נקבעת לרוב לפי מ“ר וכוללת פירוק של כל החלל, פינוי הפסולת. העלות איננה כוללת השמה של קרמיקה וחיפויים חדשים. מחיר זה נקבע בנפרד. 1,500-4,000 ש“ח
מחיר פירוק אסלההעלות עבור אסלה רגילה, לא אסלה תלויה וללא ניאגרה סמויה150-300 ש“ח
מחיר התקנה של חיפויים וקרמיקות חדשים בחלל האמבטיההעלות לרוב לפי מ“ר וכוללת התקנה מחדש של כל החיפויים והריצוף בחלל. 150-400 ש“ח
מחיר שיפוץ חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת את עבודות החיפויים והריצוף, החלפת כלים סניטריים ואיטום. 3,000-20,000 ש“ח
מחיר החלפת חיפוי רק בשירותיםהעלות כוללת את עבודות החיפוי בחלל השירותים 1,000-1,500 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ המטבח

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר חידוש של המטבח הקייםהעבודה כוללת בין השאר החלפה של הדלתות לארונות קיימים או צביעה שלהם, החלפה של פורמייקה לדלתות קיימות וכדומה. לא מדובר בעבודת שיפוץ או החלפה של מטבח חדש במטבח קיים. 1,800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מטבח העלות כוללת פירוק של המטבח כולו, כולל פינוי הפסולת. העלות משתנה בהתאם לגודלו של המטבח ולפי מורכבות העבודה, יש או אין מעלית, גישה וכדומה. 1,000-6,000 ש“ח
מחיר פירוק ארונות המטבח והתקנה של ארונות חדשיםהעלות משתנה בהתאם לסוג וכמות הארונות שיש לפרק ויש להתקין. 500-3,000 ש“ח
מחיר הכנה עבור מדיח כליםהעלות לרוב כוללת החלפה של נקודת ברז ישנה בחדשה מתחת לכיור, חיבור ברז יציאה למדיחה ויצירה של נקודות חשמל וביוב. במידת הצורך נקבעת עלות גם לפירוק והחלפה של הארון. 280-1,000 ש“ח
מחיר החלפה של הברז במטבחעלות משתנה280-600 ש“ח
מחיר התקנה של כיור במטבח העלות לרוב כוללת גם התקנה של הסיפון. לא כולל המחיר של החלקים. 280-1,000 ש“ח
מחיר התקנה של אי במטבחהעלות היא לפי מטר רץ ותלויה בסוג האי ובחומרים. 1,200-1,700 ש“ח
מחיר החלפה והתקנה של שיש למטבחהעלות לפי מטר רץ וכוללת גם את ההתקנה. 600-2,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית, מותקן על קלאפההעלות היא לפי מטר רץ270-1,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית על הקיר עצמוהעלות היא לפי מטר רץ והיא משתנה בהתאם לסוג הזכוכית שבוחרים. ניתן לשלב חיפוי זכוכית חלק או עם דוגמאות, ניתן לשלב חיפוי זכוכית בהתאמה אישית. 700-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של קנט למטבחהעלות היא למטר רץ. העלות משתנה בהתאם לעובי וסוג השיש, רמת גימור וגודל החלל. 150-400 ש“ח
מחיר לפירוק מטבח ישן והובלה של מטבח חדש העלות לרוב כוללת התקנה של שיש חדש וצנרת, אך איננה כוללת את תהליך הרכבת המטבח1,600-3,200 ש“ח
מחיר להחלפה של דלתות המטבח העלות משתנה בהתאם לסוג הדלתות וגודל המטבח160-400 ש“ח
מחיר החלפה של דלתות מטבח מדלתות רגילות לדלתות זכוכיתהעלות נקבעת לפי סוגי הדלתות וגודל המטבח.280-600 ש“ח
מחיר התקנה של מטבחון ליחידת דיור או התקנה של מטבח קטן שמגיע מוכן/מטבח מודולריהעלות היא עבור מטבחים קטנים2,200-2,900 ש“ח
מחיר צביעה של דלתות המטבחהעלות משתנה בהתאם לכמות הדלתות וסוגן400-700 ש“ח

מחירון ועלויות עבור תוספות, עבודות בניה ושיפוצים כלליות ועבודות בניה מיוחדות

סוג העבודהסוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר הוספה חדר על הגג העלות תלויה בגודל של החדר ובבחירת החומרים ונקבעת לפי מ“ר10,000-15000 ש“ח
מחיר לסגירה של חנייה העלות היא עבור סגירה של חניה מקורה באמצעות קירות מסוג בלוקים, בגובה של עד 3.5 מטרים לקיר7,500-12,000 ש“ח
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בייסיקהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בינוניהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 4,000 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט יוקרתי גבוההעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 5,000 ש“ח למ“ר
מחיר בניה ירוקההעלות משתנה לפי סוג הבניה, סטנדרט הבניה, סוג החומרים שבוחרים, רמת גימור, בעלי מקצוע ועוד… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר בניית שלד לבית פרטיהעלות עבור השלד בלבד ונקבעת לפי מ“רממוצע 1,500 ש“ח למ“ר
עלות הוספה של מרפסת שמש לבניין עומד העלות עבור דירה אחתממוצע 58,000 ש“ח
מחיר בנייה של ממ“דהעלות עבור דירה בבניין קייםממוצע 90,000 ש“ח
מחיר שבירת קירהעלות מתייחסת לקיר בלוקים. העלות נקבעת לפי מ“ר לקיר בעובי שנע בין 6-11 ס“מ. העלות לא כולל פינוי. 150-300 ש“ח
מחיר תיקון או חידוש פרגולההעלות מתייחסת לפרגולת עץ עבור שיפוץ, חידוש צבע, טיפול נגד מזיקים ושימון. העלות נקבעת למטר. 900-2,000 ש“ח
מחיר בנייה של קיר בלוקים או קיר בטוןהעלות לפי מטר380-500 ש“ח
מחיר השכרה למכולה עבור פינוי פסולת לעבודות שיפוצים. השירות מתאים הן עבור שיפוצים בבניינים והן עבור שיפוץ בבתים פרטיים. העלות נקבעת לפי יום.500-800 ש“ח
מחיר שיפוץ גג רעפיםהעלות הינה משוערת עבור תהליכי שיפוץ. מדובר בגג רעפים לבית פרטי. 1,800-2,200 ש“ח
מחיר לניקיון דירה או בית שעברו שיפוץהעלות משתנה ותלויה בסוג השירות וברמת מורכבות של הניקיון. 1,800-4,000 ש“ח
מחיר עבור יציקה של קורות בטוןהעלות היא לפי מ“ק וכוללת יציקה של בטון. העלות איננה כוללת תהליכי קידוח או הוספה של ברזלים. 1,400-3,000
מחיר סגירה מרפסת שמשהעלות נקבעת לפי מ“ר וכוללת סגירה של מרפסת עם וויטרינות מסוג אלומיניום וזכוכית גם כן, נהוג לשלב גג עשוי אלומיניום300-1,000 ש“ח
מחיר סגירת מרפסת באמצעות אלומיניוםהעלות תלויה בגודל המרפסת ונקבעת לפי מ“ר. הסגירה מתבצעת או באמצות אלומיניום או באמצעות תריסים6,500-9,000 ש“ח

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

שיפוצים בחריש

  אין ספק שאחת הערים המבוקשות ביותר בארץ בהיבט של הנדל״ן היא חריש. היא כל מה שאנחנו רוצים שאנחנו מחפשים מקום לגור בו בין אם

קרא עוד »
שיפוצים בעומר

  אין ספק שאחת הערים המבוקשות ביותר בארץ בהיבט של הנדל״ן היא עומר. היא כל מה שאנחנו רוצים שאנחנו מחפשים מקום לגור בו בין אם

קרא עוד »
שיפוצים בתל-אביב

  אין ספק שאחת הערים המבוקשות ביותר בארץ בהיבט של הנדל״ן היא תל-אביב. היא כל מה שאנחנו רוצים שאנחנו מחפשים מקום לגור בו בין אם

קרא עוד »
שיפוצים ביפו

  אין ספק שאחת הערים המבוקשות ביותר בארץ בהיבט של הנדל״ן היא יפו. היא כל מה שאנחנו רוצים שאנחנו מחפשים מקום לגור בו בין אם

קרא עוד »
שיפוצים בקריות

  אין ספק שאחת הערים המבוקשות ביותר בארץ בהיבט של הנדל״ן היא קריות. היא כל מה שאנחנו רוצים שאנחנו מחפשים מקום לגור בו בין אם

קרא עוד »
שיפוצים בשוהם

  אין ספק שאחת הערים המבוקשות ביותר בארץ בהיבט של הנדל״ן היא שוהם. היא כל מה שאנחנו רוצים שאנחנו מחפשים מקום לגור בו בין אם

קרא עוד »
שיפוצים בגני תקווה

  אין ספק שאחת הערים המבוקשות ביותר בארץ בהיבט של הנדל״ן היא גני תקווה. היא כל מה שאנחנו רוצים שאנחנו מחפשים מקום לגור בו בין

קרא עוד »
שיפוצים בגבעת שמואל

  אין ספק שאחת הערים המבוקשות ביותר בארץ בהיבט של הנדל״ן היא גבעת שמואל. היא כל מה שאנחנו רוצים שאנחנו מחפשים מקום לגור בו בין

קרא עוד »
שיפוצים בחריש

  אין ספק שאחת הערים המבוקשות ביותר בארץ בהיבט של הנדל״ן היא חריש. היא כל מה שאנחנו רוצים שאנחנו מחפשים מקום לגור בו בין אם

קרא עוד »
שיפוצים בעומר

  אין ספק שאחת הערים המבוקשות ביותר בארץ בהיבט של הנדל״ן היא עומר. היא כל מה שאנחנו רוצים שאנחנו מחפשים מקום לגור בו בין אם

קרא עוד »
שיפוצים בתל-אביב

  אין ספק שאחת הערים המבוקשות ביותר בארץ בהיבט של הנדל״ן היא תל-אביב. היא כל מה שאנחנו רוצים שאנחנו מחפשים מקום לגור בו בין אם

קרא עוד »
שיפוצים ביפו

  אין ספק שאחת הערים המבוקשות ביותר בארץ בהיבט של הנדל״ן היא יפו. היא כל מה שאנחנו רוצים שאנחנו מחפשים מקום לגור בו בין אם

קרא עוד »
שיפוצים בקריות

  אין ספק שאחת הערים המבוקשות ביותר בארץ בהיבט של הנדל״ן היא קריות. היא כל מה שאנחנו רוצים שאנחנו מחפשים מקום לגור בו בין אם

קרא עוד »
שיפוצים בשוהם

  אין ספק שאחת הערים המבוקשות ביותר בארץ בהיבט של הנדל״ן היא שוהם. היא כל מה שאנחנו רוצים שאנחנו מחפשים מקום לגור בו בין אם

קרא עוד »
שיפוצים בגני תקווה

  אין ספק שאחת הערים המבוקשות ביותר בארץ בהיבט של הנדל״ן היא גני תקווה. היא כל מה שאנחנו רוצים שאנחנו מחפשים מקום לגור בו בין

קרא עוד »
שיפוצים בגבעת שמואל

  אין ספק שאחת הערים המבוקשות ביותר בארץ בהיבט של הנדל״ן היא גבעת שמואל. היא כל מה שאנחנו רוצים שאנחנו מחפשים מקום לגור בו בין

קרא עוד »

בחרו את אזור השירות לשיחה

אזור דרום

אזור מרכז/צפון