אבן משתלבת מחיר

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

אבן משתלבת נחשבת לטכניקת הריצוף השכיחה ביותר כיום לריצוף מרחבי הליכה ציבוריים כמו מדרכות, פארקים, כיכרות, שבילים, מרכזים מסחריים וכדומה. יחד עם זאת, במקרים רבים ועם הדוגמאות הנכונות, יכולה אבן משתלבת להתאים גם לריצוף מרחבי חוץ במרחב הביתי והשימוש בה רק הולך ומתרחב כשמבנים משותפים כבר נעשה בה שימוש נרחב. מה הופך את האבן המשתלבת לכל כך פופולארית והאם זהו המחיר הזול שלה יחסית לפתרונות ריצוף חוץ אחרים? על כך עונים לכם בשורות הבאות, המומחים של היחידה לשיפוצים.

מה זה אבן משתלבת?

אבן משתלבת היא למעשה אריח ריצוף עשוי בטון, המיוצר באופן תעשייתי ומגיע במגוון רחב של תצורות, מרקמים, גדלים וגוונים. האבן המשתלבת מיוצרת בטכניקה מאוד מוגדרת שמעניקה לה גם את החוזק המבני הנדרש לה וגם את העמידות הגבוהה שלה מפני שחיקה בחלקה העליון. אבן משתלבת למעשה עשויה שתי שכבות שהרכב החומר הצמנטי והאגרגטים שלהן שונה, בהתאם למאפיינים המרכזיים שאנו רוצים להעניק לכל שכבה – חוזק מול עמידות. מאחר וייצור אבן משתלבת מבוצע באמצעות תבניות, הרי שניתן לייצר אותה בכל דוגמת עיצוב שהיא על ידי בניית תבנית מתאימה ויציקת האריחים באמצעות תבנית זאת. בבחירת אבן משתלבת מחיר משחק בהחלט תפקיד מרכזי שכן מדובר באבן זולה מאוד, אבל בכדי להבטיח שאתם גם מרוצים מהתוצאה, כדאי להשקיע את הזמן הנדרש בבחירת דוגמת האבן המתאימה לכם ביותר.

כמה עולה אבן משתלבת?

כאמור, בבחירה לרצף משטח מסוים באמצעות אבן משתלבת מחיר הוא פרמטר שמשחק תפקיד מרכזי. העלות של ריצוף באמצעות אבן משתלבת נעה בין 150 ₪ ועד 230 ₪ למטר מרובע בהתאם לדוגמא הספציפית של האבן הנבחרת. ישנם סוגי ריצופים נוספים שמחירם נע בטווח דומה ואפילו ריצוף באריחי קרמיקה שיקר בעשרות שקלים בודדות למטר רבוע. יחד עם זאת, בעניין המחיר צריך לזכור שני דברים: א' כאשר מדובר בריצוף של שטח נרחב, כל תוספת קטנה בעלות למטר רבוע יכולה להפוך לפערי ענק בעלות הריצוף הכוללת. ב' מרבית דוגמאות האבנים המשתלבות מוצעות דווקא באזור התחתון של טווח המחירים שזה עתה ציינו בעוד שמרבית אריחי הקרמיקה מוצעים דווקא בחלק העליון של הטווח. בהתאם לכך, הפער למ"ר יכול להיות גדול לכשעצמו ולהצטבר לסכומים גבוהים מאוד כאשר מדובר בעלות הכוללת לריצוף.

לא רק מחיר

כפי שאמרנו קודם לכן, ישנם לא מעט אנשים שבבחירה שלהם את האופציה של אבן משתלבת מחיר הוא שיקול מרכזי ומכריע, אבל עוד מעבר לכך, יתרון חשוב נוסף שמציעה לנו האבן המשתלבת מעבר לעניין המחיר הוא יתרון החוזק המבני והעמידות. אבן משתלבת היא אבן שעשויה מבטון ובתוכה משולבים חומרים ייעודיים המיועדים להעניק לה הגנה ועמידות בחלקה העליון. אבנים אלה יכולות לשמש באזורים העמוסים ביותר, בהם נעשה שימוש גם בציוד כבד (כמו למשל מפעלים ואזורי מסחר), כשלא ניתן בכלל להבחין בעומס המופעל על האבן, לעומת למשל אריחי קרמיקה שהיו לבטח נסדקים ונשברים בזה אחר זה באותה תנאים.

אבל מעבר לכל זה, גם חשוב מאוד הגורם המקצועי שממנו אתם מזמינים את העבודה, שכן אופן הנחת האבן המשתלבת והאיטום של משטח הריצוף יכולים להשפיע מאוד על האסתטיקה ועל העמידות של הריצוף לאורך זמן. יחידה שיפוצים מציעה לכם את האופציה של אבן משתלבת מחיר נוח ותחרותי וכמובן שירות מעולה בסטנדרטים הגבוהים ביותר עם אפשרות בחירה מכל דוגמאות האבן המשתלבת הקיימות, ואפילו אפשרות של הזמנה בהתאמה אישית על פי העדפותיכם.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:
דויד לוי
דויד לוי

לאחר סיום הלימודים, החל לוי לעבוד כעובד בניין בחברה פרטית. הוא עבד בחברה במשך שש שנים, במהלכן רכש ניסיון רב בתחום.

בשנת 2004, החליט לוי להקים עסק עצמאי לעבודות בניין, שיפוצים ותיקון צבע. העסק הצליח מאוד, והוא צמח במהירות.

לוי הוא בעל מוניטין רב בתחום. הוא ידוע בזכות עבודותיו האיכותיות, שירות הלקוחות המצוין שלו, והמחירים הוגנים שלו. הוא זכה בפרסים על עבודותיו, והוא מומלץ על ידי לקוחות רבים.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!