אבנים משתלבות

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

מתוך כלל פתרונות הריצוף הקיימים, אבנים משתלבות הוא אולי פתרון הריצוף הזול ביותר והקל ביותר ליישום, אבל הוא לאו דווקא מתאים לכל אחד. את האבנים המשתלבות אפשר למצוא בעיקר במרחבים ציבוריים כמו מדרכות, פארקים, מרכזים מסחריים וכדומה וזה לכשעצמו יכול לפגוע בתחושה כשמיישמים אבנים משתלבות במרחב הפרטי, אלא שעם עבודת תכנון נכונה, אפשר בהחלט לרצף באמצעותן כל מרחב חוץ פרטי בצורה מרהיבה ואסתטית, ובזול ועל כך מדברים איתכם בשורות הבאות, המומחים של היחידה לשיפוצים.

ממה עשויות אבנים משתלבות?

אבנים משתלבות הן למעשה אבנים מלאכותיות המיוצרות באמצעות יציקת בטון בשילוב אגרגטים בגדלים שונים. את האבנים יוצקים למעשה לתוך תבנית ולאחר תהליך ייצור שמשלב בתוכו גם חיסום של האבנים בחום גבוה, מתקבלת אבן חזקה ועמידה מאוד. המידות הסטנדרטית של אבן משתלבת הן 30 ס"מ על 30 ס"מ, אך כיום ניתן להשיג אבנים משתלבות במגוון רחב של עיצובים, בהתאם למגוון התבניות שמחזיק היצרן. ככלל, אבנים משתלבות ניתנות לייצור גם בהתאמה אישית באמצעות יצירת תבנית ייעודית ללקוח, אם כי אפשרות זו מייקרת מאוד את האבנים ולמעשה "מחסלת" את יתרון המחיר שהוא אחד היתרונות המשמעותיים של יישום אבנים משתלבות כפתרון ריצוף. מבחינת גוונים, ניתן לבחור בין מספר גוונים של אפור ואדום בורדו, כשהגוון מוטמע למעשה בתוך תערובת היציקה של האבן, ולכן קיים קושי בבחירת גוונים אחרים באופן חופשי.

שימו לב, שזוהי התצורה האחת והיחידה של אבנים משתלבות ועל אף שאבנים אלה יכולות להיות דומות לפתרונות כמו בטון מוטבע, בפועל מדובר בסוג שונה של אבן. כך למשל, באבנים משתלבות המרקם תמיד יהיה גרעיני וגס בעוד שבבטון מוטבע ניתן להגיע למרקם חלק לחלוטין ולשלב בו דוגמאות שונות של הטבעות.

היכן אפשר להשתמש בריצוף אבנים משתלבות?

ובכן, התשובה היא שבכל מקום בו אתם רוצים ליישם ריצוף, תוכלו ליישם גם את הריצוף של אבנים משתלבות, כשמן הסתם, מדובר בריצוף למרחבי חוץ ולא למרחב פנים. מבחינה תודעתית, זה נראה מאוד טבעי למצוא אבנים משתלבות בשבילי גישה, חצרות מרוצפות וחניות פרטיות. לא מדובר בפתרון ריצוף שמביא איתו את הבשורה העיצובית העדכנית ביותר, אבל בהחלט מדובר בפתרון ריצוף חזק מאוד ועמיד מאוד שמוצע במחיר זול שיכול לנוע בין 150 שקלים ועד 230 שקלים למטר רבוע. בהשוואה לכל פתרונות הריצוף, מדובר בריצוף זול מאוד שמאפשר לכם לכסות שטחים נרחבים במחיר נמוך יחסית. מן הצד השני, אם אתם נדרשים לרצף שטח קטן יחסית, אולי כדאי לבחון אפשרויות נוספות שיכולות להתאים לכם יותר מבחינה עיצובית ועדיין לא לחרוג ממסגרת התקציב שעומד לרשותכם.

מי מבצע ריצוף באמצעות אבנים משתלבות?

ככלל, ישנן אינספור חברות קבלניות המבצעות עבודות במרחבי חוץ, ובכלל זה גם עבודות ריצוף באמצעות אבן טבעית, בטון מוחלק, גרניט פורצלן, דק עץ וגם אבנים משתלבות. יחד עם זאת, כדאי בהחלט לבחור את הקבלן המתאים, ולוודא שיש לו את ההתמחות הנדרשת בעבודה עם אבנים משתלבות שכן אחת הבעיות עם אבנים משתלבות הוא צמיחה של עשבים בין האריחים ועם עבודה מקצועית ונכונה בשלבי ההכנה והגמר, ניתן למנוע את הבעיה או לפחות להפחית אותה למינימום ההכרחי. היחידה לשיפוצים היא חברה קבלנית רשומה, המבצעת מגוון רחב של עבודות שיפוץ ובנייה במרחבי חוץ ובחללי פנים, ובכלל זה מבצעת גם ריצוף באמצעות אבנים משתלבות. באמצעות היחידה לשיפוצים תוכלו להזמין כל דוגמת ריצוף קיימת של אבנים משתלבות ולהיות בטוחים ברמת ביצוע גבוהה עם אחריות מלאה על הריצוף ועל העבודה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:
דויד לוי
דויד לוי

לאחר סיום הלימודים, החל לוי לעבוד כעובד בניין בחברה פרטית. הוא עבד בחברה במשך שש שנים, במהלכן רכש ניסיון רב בתחום.

בשנת 2004, החליט לוי להקים עסק עצמאי לעבודות בניין, שיפוצים ותיקון צבע. העסק הצליח מאוד, והוא צמח במהירות.

לוי הוא בעל מוניטין רב בתחום. הוא ידוע בזכות עבודותיו האיכותיות, שירות הלקוחות המצוין שלו, והמחירים הוגנים שלו. הוא זכה בפרסים על עבודותיו, והוא מומלץ על ידי לקוחות רבים.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!