בניה קלה בגבעת שמואל

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

 

היום לרכוש בית או לשפץ אותו דורש מאיתנו להוציא סכומי עתק מהכיס, ולא כל אחד יכול להרשות לעצמו דבר כזה. היום הצפי להגיע רק למשכנתא בקרב צעירים הוא נמוך בעשרות אחוזים מאשר מה שהיה בעבר. אם אתם מחפשים קורת גג, לשפץ חדר ועדיין לא לזרוק את כל החסכונות שלכם, כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא.

בניה קלה בגבעת שמואל

בנייה קלה בגבעת שמואל – מה זה?

בניה קלה היא שיטת בנייה פשוטה וזולה, מדובר על בנייה ללא בטון. בנייה קלה היא בנייה באמצעות משטחים מיוחדים המורכבים על גבי קונסטרוקציה מפלדה או מעץ. קיימות שיטות שונות לבנייה קלה בגבעת שמואל, ובכל אחת מהן תהליך הבנייה הוא הרבה יותר מהיר מאשר בנייה באמצעות בטון. לבנייה קלה יש יתרונות ויש חסרונות, לא כל מקום מתאים לבנייה קלה אך מצד שני הבנייה הקלה היום נמצאת במגמת עלייה, היא בעלת חומרי בידוד, וכבר קיים מכנה משותף רחב בין הבנייה הקלה ובין בנייה קונבנציונלית.

 

ניתן למצוא שירותי בנייה קלה בגבעת שמואל בהרבה מקומות, הבנייה הקלה הפכה מאוד פופולרית בשנית האחרונות וסביר להניח שכבר שהיתם בבית או באזור הבנוי מבנייה קלה. בנייה קלה מעניקה לנו את כל היתרונות שיש בבנייה רגילה, אך התהליך הוא הרבה יותר מהיר, הרבה יותר זול ולעיתים גם יותר אסתטי. אבל, ויש אבל גדול, כדאי מאוד להכיר את כל השיטות המוצעות לנו בבנייה קלה.

 

בנייה קלה בגבעת שמואל – מהן השיטות השונות?

בנייה קלה בגבעת שמואל זהה לבנייה קלה במושב חקלאי בצפון הארץ, כמו כן לשאר האזורים בארץ. אך לעיתים עדיף לבנות בשיטה מסוימת. כיום ישנן 2 שיטות עיקריות לבנייה קלה, האחת מפלדה ואילו השנייה מעץ.

 

קונסטרוקציה מפלדה – הבנייה הקלה הסטנדרטית היא מפלדה, ניתן ליצור את מוטות הפלדה במפעל לאחר שילוח המידות, ומהמפעל החומרים יגיעו לאתר הבנייה לצורך הרכבה. ההבדל בין הייצור במפעל לבין הייצור בשטח הוא לרוב המחיר אותו תשלמו בסוף, אך מה יותר מדויק ממחשב שעושה את העבודה עבורכם?

 

לעיתים חלק מהלקוחות מעדיפים להזמין את המוטות הייעודיים ממפעלים בסין בכדי לחסוך עלויות, אנו פחות תומכים בבחירות כאלה כיוון שלאחר המשלוח מסין והייצור המחיר יוצא כמעט זהה, לרוב ההזמנה לא מדויקת אחד על אחד וזה עלול לעקב את שלבי הבנייה, וכמובן אנו תומכים בעסקים ישראלים.

 

קונסטרוקציה מעץ – כאשר המבנה כולו עשוי עץ, גם הקונסטרוקציה תהיה עץ. שלדי עץ עשויים מעצים חזקים, לרוב עצי אורן, ושיטת הבנייה מצריכה הרבה יותר דיוק ומקצוענות מצד מהנדס הבנייה. השיטה של בנייה מעץ היא יותר גמישה ומאפשרת ללקוח לעוף עם הדמיון שלו, אך השיטה לעיתים יקרה יותר.

 

כמובן שיש הרבה שיקולים שיש לקחת מראש כאשר אנו בוחרים קונסטרוקציה מעץ, כמו המיקום בו אנו גרים, מהו האקלים הקבוע שם ומה קורה בשיא עונת החורף וכן הלאה. קונסטרוקציה מפלדה נחשבת לעמידה יותר מפני בלאי של ריקבון או חרקים, אך עם ניגע בבטיחות וביציבות קונסטרוקציה עץ היא הרבה יותר אמינה.

 

 

בנייה קלה בגבעת שמואל – יתרונות

גמישות – אם אתם אנשים שאוהבים שינויים אתם בוודאי צריכים לבחור בבנייה קלה מאשר בנייה רגילה. היתרון בבנייה קלה בגבעת שמואל הוא האפשרות לשנות באופן תדיר את צורת המבנה על ידי חילוק או הוספת קירות או חדרים באופן מהיר וזול. כאשר משפחה קונה בית ולאט לאט מתרבה בנייה קלה היא הפיתרון עבורכם, במקום ששלושת הילדים ישנו באותו חדר ניתן יהיה לפצל את החדר ואף להוסיף חדר נוסף בזמן קצר ובמחיר הגון. כמובן שבנייה קלה מיועדת גם לחצר הבית או למרפסת ולא רק לפנים הבית. הצורך בחידוש אף פעם לא נגמר, ועכשיו לא צריך להימנע ממנו בסיבות חסכוניות.

 

בנייה קלה – בנייה קלה כשמה כן היא, מרוב שהבנייה קלה אפשר להעביר את הבית בעזרת כלי מיועד ממקום למקום – כן להעביר את הבית. לעיתים הבית אף לא מיוצר בשטח בו הוא אמור לשהות לשארית חיי בני המשפחה, אלא במפעל. בנייה קלה מאפשרת לאנשי המקצוע לבנות בזמן קצר את הבית ולהעביר אותו למקום הייעודי – שיטה זו חוסכת לא מעט כסף שנחסך מאי שינוע הכלים והעובדים.

 

מהירות – בניגוד לבנייה הסטנדרטית שיכולה להימשך כמה שנים לפעמים, בנייה קלה היא עניין של חודשים ספורים ולעיתים אף פחות, תלוי ברמת המורכבות. ברגע שאנו רוצים בית חדש, אנחנו לא צריכים לדמיין אותו שנים אלא לפנות לאדריכל וליידע אותו שאכן מדובר בבנייה קלה, משם האינפורמציה מגיע למהנדס ואנשי המקצוע ותוך זמן קצר נוכל לישון תחת קורת גג חדשה.

 

עלויות – כמה עולה לבנות בית בבנייה רגילה? כן, המון. כפי שכבר ציינו לא כל אחד יכול להרשות לעצמו לרכוש דירה בשני מיליון שקלים. היתרון בבנייה קלה הוא שהעלויות שלה נמוכים עקב חומרי הגלם והכלים בהם אנו משתמשים. בין אם מדובר על שיפוץ או על בניית בית מ-0 ל-100, בנייה קלה היא הפיתרון הזול ביותר. כיום, גם כאשר אתם לוקחים הלוואת משכנתא תוכלו לציין שמדובר בבנייה קלה ותראו את הבדלי דמי ההלוואה שמשתנים מקצה לקצה.

 

יעילות – אם חשבתם שכאשר תגורו בבית שנוצר מבנייה קלה יהיה לכם קר יותר, או שהבית יהיה פחות יציב בפני רוחות אתם טועים. בעבר בנייה קלה הייתה נחשבת ליותר מפוקפקת, אך כיום יש בבנייה קלה את כל מה שיש בבנייה רגילה. כיום בבנייה קלה ניתן להשתמש בלוחות גבס ייעודיים אשר מותאמים לצורך הלקוח ולמיקום הבית, לוחות עמידים בפני רטיבות, עמידים בפני אש, לוחות מבודדים מפני קור וכן הלאה.

 

בנייה קלה בגבעת שמואל – חסרונות

כן, כמו בכל תחום בחיים, לא תמצאו גורם שיש בו רק יתרונות ללא חיסרון בודד, אפילו אם יהיה מינורי. גם לבנייה קלה יש את החסרונות שלה. החיסרון המרכזי הוא שעדיין מדובר בשיטה חדשה בישראל ופחות נפוצה, החשש הגדול שיש לאנשים מפני בנייה קלה הוא היסטרי אך מובן.

 

בנייה קלה מצריכה לבנות את שלבי התכנון באופן עצמאי יותר או להיעזר באיש מקצוע חיצוני. עוד חיסרון הוא שבנייה קלה בבניינים היא רק אם הקבלן מייעד את הבנייה לכך, קשה מאוד למצוא דירה אחת בבניין שהיא מבנייה קלה. עם זאת, אם אתם מחפשים בית פרטי תוכלו למצוא אחד מבנייה קלה במחיר מוזל מהרגיל.

 

בנייה קלה בגבעת שמואל – תהליך 

כל טכניקת הבנייה הקלה הינה חדשנית ושונה לחלוטין מאשר בנייה רגילה. לא תצטרכו גם את אותם אנשי מקצוע מרובים שיש בבנייה סטנדרטית, אלא כמות מזערית יותר של אנשי מקצוע שיכוונו אתכם לבחירה הסופית. אך פיקוח בנייה הוא שלב שחשוב וחובה גם בבנייה קלה בגבעת שמואל, יש לוודא שאכן הבנייה נמצאת בתקנים הבטוחים על פי חוק. חובה לקבל היתר בנייה, תכנית בנייה, פיקוח, ליווי של מהנדס ועוד.

 

בנייה קלה בגבעת שמואל – איש מקצוע

בחירת איש המקצוע צריכה להיות חכמה, עליכם לוודא שאיש המקצוע מתמחה בשיטה בה אתם רוצים את הבנייה הקלה. האם אתם מחפשים בנייה קלה מעץ או פלדה? לרוב קבלן מקצועי יידע לעבוד בשני הדרכים במקביל, אך יש לראות את העבודות הקודמות, לשמוע חוות דעת ולערוך פגישת היכרות מקיפה בכדי להחליט האם כדאי לכם לפנות לאותו איש מקצוע.

 

בנייה קלה בגבעת שמואל – קבלן

אם יש מאה קבלנים בישראל לדוגמא, לא כל המאה הם קבלנים רשומים, יש לזכור זאת היטב. גם כאשר מדובר על פרויקט "פשוט" כמו בנייה קלה, יש לוודא שאתם עובדים מול קבלן רשום בלבד. בדקו שהקבלן רשום בפנקס הקבלנים של רשם הקבלנים במשרד השיכון, ושהוא אכן מתמחה בבנייה קלה (מצוין בפנקס).

 

בנייה קלה בגבעת שמואל – סיום

בניה קלה בגבעת שמואל

שלד הבית אינו החלק הסופי של הבנייה, השלב הסופי הוא השלב העיצוב של הטיח, חיפוי פנים וחוץ, תשתיות וכן הלאה. על כל אלה אתם משלמים בהתחלה, ויש לוודא זאת. שמענו על מקרים גם בבנייה רגילה וגם בבנייה קלה שבגמר בניית השלד מגיע הקבלן ודורש עוד סכום כסף עבור התשתיות, טיח וכו'. לכן, יש לוודא כבר בחתימה על החוזה על מה מדובר, שלא יהיו הפתעות בשלבים מאוחרים יותר של הבנייה.

 

מסקנות

האם גרמנו לכם להתבלט לגבי השיפוץ הקרב? בנייה קלה אינה דבר פסול, בנייה קלה היא סוג בנייה מאוד נפוץ ברחבי העולם, אך יחסית חדש בישראל. בנייה קלה אמנם חסכונית יותר, אך לגבי תכנון יש להשקיע את מירב המאמצים בכדי לקבל את התוצאות הרצויות. כדי להבטיח שההשקעה שלכם תשתלם עליכם למצוא איש מקצוע אמין שיעבור אתכם את הדרך שלב אחר שלב לפי רצון ההתקדמות שלכם. איש מקצוע אמין יציג לכם את התמונה המלאה עוד לפני חתימת החוזה, יגדיר תאריך סיום ומחיר. בחירת איש מקצוע אמין הינו השלב החשוב ביותר לאורך כל התהליך – זה מה שחשוב שתזכרו.

 

שיפוץ דירה לפי סוג דירה וגודל דירה - עלויות שיפוץ דירה ממוצעות

גודל הדירהפירוט השיפוץ וסוגי עבודותטווח מחירים ממוצע
מחיר שיפוצים דירה בגודל ממוצע עבור עבודת הקבלןשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים1,100-1,600 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים כולל חומרי עבודה, חומר גמר, ספקים ובעלי מקצועשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים2,200-5,200 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים דירת 2-3 חדריםשיפוץ קומפלט- עבודות אינסטלציה וחשמל, החלפת ריצוף, קרמיקה בחדרי אמבטיה, עבודות צבע, טיח ועבודות גבס. 40,000-70,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה 3-5 חדרים מקבלןהכוונה לשדרוג דירת קבלן קיימת. המחיר לרוב יהיה זול יותר בהשוואה לשיפוץ של דירה ישנה מאפס, המחיר משתנה לפי החומרים שבוחרים ולפי גודל הדירה וכולל בין השאר בחירת חיפויים, שיפוץ המטבח הסלון והחדרים, פרקט ו/או ריצוף, צביעה של הדירה, שדרוג מרפסת, עבודות גבס ועוד. 60,000-100,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו עד לפני 15 שנההכוונה לשיפוץ בית קרקע עד שתי קומות100,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו לפני 20-30 שנההכוונה לשיפוץ קומפלט140,000-220,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת גןשיפוץ קומפלט. המחיר נוטה להשתנה בהתאם לגודל הדירה וסוג השיפוץ. המחיר מתייחס לשיפוץ כללי הכולל התקנה של דק בחצר, פרגולה, החלפת ריצוף או פרקט בבית, חיפויים, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים וחדר שינה. 130,000-160,000 ש“ח
מחיר שיפוץ פנטהאוז או דירת דופלקס שתי קומותהכוונה לדירה בגודל של בין 80-150 מ“ר. שיפוץ קומפלט הכולל צביעה של הדירה, חידוש מערכת איטום, טיפול בבעיות רטיבות, אינסטלציה, חשמל, גבס, ריצוף, פרקט ועוד. 150,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה עד 4 חדריםהכוונה לשיפוץ קומפלט הכולל החלפה של מערכת האינסטלציה והחשמל, חיפויים, עבודות צבע, עבודות גבס, מזגנים, שיפוץ חללים, פרקט ועוד. 70,000-150,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 100 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 50,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 80 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 40,000-100,000 ש“ח
חידוש מראה דירה, שיפוץ בייסיקהכוונה לשיפוץ ללא שבירת קירות או החלפת מערכות, שיפוץ בסיסי בלבד להענקת מראה חדיש ואסתטי לנכס. עבודות צבע, טיפול בליקויים. לעתים כולל גם שיפוץ חלל אחד כמו חידוש חדר האמבטיה או המטבח. 10,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת 5 חדרים עד 180 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט ברמה גבוהה, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים, חדר שינה. עבודות חשמל, אינסטלציה, חיפויים, עבודות גבס, טיח וצבע, פרקט ועוד. 150,000-200,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוצים למשרדים, חנויות, מקלטים, מרפסות וכדומה

סוג הנכס סוג השיפוץטווח מחירים
מחיר שיפוץ יחידת דיור בגודל של עד 60 מ“רחשמל, אינסטלציה, צבע, טיח, עבודות גבס, תיקונים, איטום, אלומיניום ועוד30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ נכס שיכון בעלות נמוכההכוונה לשיפוץ ברמת סטנדרט, דירת עמידר של עד 3 חדרים, טיפול בליקויים כמו רטיבות, עובש וכדומה28,000-40,000 ש“ח
מחיר שיפוץ משרד הכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד 180 מ“ר. הוספה של מחיצות בסגנון OPEN SPACE, חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 60,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ עסק או חנותהכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד80 מ“ר. עבודות חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מרפסת עד 20 מ“רהכוונה לעלות עבור חומרים ומחיר עבודה, לא כולל עבודות גינון. החלפת ריצוף, עבודות צבע, טיח, טיפול ברטיבות. 7,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מקלטהכוונה לעלות כוללת של חומרים ועבודה. עבודות צבע וטיח, החלפה של תאורה, הוספת מידוף או פתרונות אחסון מתאימים, חשמל, עבודות ניקיון והדברה. חידוש לפי הוראות של פיקוד העורף 5,000-10,000 ש“ח
מחיר שיפוץ בניין מגוריםהכוונה לבניין עד 6 קומות. השיפוץ הוא חיצוני ופנימי גם יחד, שיפוץ לובי, עבודות צבע, חיפויים, חשמל, אינסטלציה, לא כולל החלפה או התקנה של מעלית. 150,000-200,000 ש“ח
מחיר שיפוץ חיצוני עבור בניין עד 6 קומות. שיפוץ מעטפת המבנה לא כולל הוספה של מרפסות. עבודות צבע, טיח, חידוש מעטפת, חידוש מרזב, חידוש מערכת איטום ועוד90,000-150,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ חדר האמבטיה

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיהשיפוץ סטנדרטי- החלפת קרמיקה וחיפויים, לרוב לא כולל החלפת צנרת. כולל החלפה של אסלה וכלים סניטריים. טיח, צבע, טיפול ברטיבות ובעובש. 7,000-12,000 ש“ח
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיה שיפוץ יוקרתי - עלות כוללת החלפה של הצנרת, פירוק ריצופים וחיפויים כולל התקנה מחודשת, נקודות חשמל חדשות, התקנה חדשה של כלים סניטריים, צביעה, טיח, עבודות גבס, טיפול בעובש ורטיבות, החלפה של המקלחון ועוד. 12,000-30,000 ש“ח
מחיר התקנה של אסלה חדשההעלות כוללת את ההתקנה עצמה, אסלה מסוג תלויה או רגילה. התקנה חיבור לצנרת, איטום וחציבה בקירות. 400-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של ניאגרה מסוג סמויההמחיר כולל איטום וחציבה בקירות700-3,000 ש“ח
מחיר התקנה של כיור העלות כוללת התקנה של הכיור או שני כיורים, ברזים, חיבורים מתאימים לצנרת, חציבה בקירות ואיטום. 250-700 ש“ח
מחיר התקנה של אמבטיה העלות כוללת חיבור של האמבטיה אל הצנרת, הדבקה של האמבטיה ותהליכי איטום. לא כולל החלפה של אמבטיה ישנה בחדשה. 1,300-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של מקלחוןהעלות היא עבור התקנה של מקלחון חדש אבל לא כולל פירוק של אמבטיה קיימת או מקלחון קיים400-2,000 ש“ח
מחיר פירוק חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת פירוק של כל החלל כולל כלים סניטריים, כיור, קרמיקה ותהליכי פינוי. העלות איננה כוללת בדרך כלל התקנה של כל האמבטיה מחדש ומחיר זה נקבע מחדש. 800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מקלחון קייםפירוק מקלחון בלבד ופינוי הפסולת. 300-600 ש“ח
מחיר פירוק קרמיקה בלבדהעלות נקבעת לרוב לפי מ“ר וכוללת פירוק של כל החלל, פינוי הפסולת. העלות איננה כוללת השמה של קרמיקה וחיפויים חדשים. מחיר זה נקבע בנפרד. 1,500-4,000 ש“ח
מחיר פירוק אסלההעלות עבור אסלה רגילה, לא אסלה תלויה וללא ניאגרה סמויה150-300 ש“ח
מחיר התקנה של חיפויים וקרמיקות חדשים בחלל האמבטיההעלות לרוב לפי מ“ר וכוללת התקנה מחדש של כל החיפויים והריצוף בחלל. 150-400 ש“ח
מחיר שיפוץ חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת את עבודות החיפויים והריצוף, החלפת כלים סניטריים ואיטום. 3,000-20,000 ש“ח
מחיר החלפת חיפוי רק בשירותיםהעלות כוללת את עבודות החיפוי בחלל השירותים 1,000-1,500 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ המטבח

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר חידוש של המטבח הקייםהעבודה כוללת בין השאר החלפה של הדלתות לארונות קיימים או צביעה שלהם, החלפה של פורמייקה לדלתות קיימות וכדומה. לא מדובר בעבודת שיפוץ או החלפה של מטבח חדש במטבח קיים. 1,800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מטבח העלות כוללת פירוק של המטבח כולו, כולל פינוי הפסולת. העלות משתנה בהתאם לגודלו של המטבח ולפי מורכבות העבודה, יש או אין מעלית, גישה וכדומה. 1,000-6,000 ש“ח
מחיר פירוק ארונות המטבח והתקנה של ארונות חדשיםהעלות משתנה בהתאם לסוג וכמות הארונות שיש לפרק ויש להתקין. 500-3,000 ש“ח
מחיר הכנה עבור מדיח כליםהעלות לרוב כוללת החלפה של נקודת ברז ישנה בחדשה מתחת לכיור, חיבור ברז יציאה למדיחה ויצירה של נקודות חשמל וביוב. במידת הצורך נקבעת עלות גם לפירוק והחלפה של הארון. 280-1,000 ש“ח
מחיר החלפה של הברז במטבחעלות משתנה280-600 ש“ח
מחיר התקנה של כיור במטבח העלות לרוב כוללת גם התקנה של הסיפון. לא כולל המחיר של החלקים. 280-1,000 ש“ח
מחיר התקנה של אי במטבחהעלות היא לפי מטר רץ ותלויה בסוג האי ובחומרים. 1,200-1,700 ש“ח
מחיר החלפה והתקנה של שיש למטבחהעלות לפי מטר רץ וכוללת גם את ההתקנה. 600-2,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית, מותקן על קלאפההעלות היא לפי מטר רץ270-1,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית על הקיר עצמוהעלות היא לפי מטר רץ והיא משתנה בהתאם לסוג הזכוכית שבוחרים. ניתן לשלב חיפוי זכוכית חלק או עם דוגמאות, ניתן לשלב חיפוי זכוכית בהתאמה אישית. 700-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של קנט למטבחהעלות היא למטר רץ. העלות משתנה בהתאם לעובי וסוג השיש, רמת גימור וגודל החלל. 150-400 ש“ח
מחיר לפירוק מטבח ישן והובלה של מטבח חדש העלות לרוב כוללת התקנה של שיש חדש וצנרת, אך איננה כוללת את תהליך הרכבת המטבח1,600-3,200 ש“ח
מחיר להחלפה של דלתות המטבח העלות משתנה בהתאם לסוג הדלתות וגודל המטבח160-400 ש“ח
מחיר החלפה של דלתות מטבח מדלתות רגילות לדלתות זכוכיתהעלות נקבעת לפי סוגי הדלתות וגודל המטבח.280-600 ש“ח
מחיר התקנה של מטבחון ליחידת דיור או התקנה של מטבח קטן שמגיע מוכן/מטבח מודולריהעלות היא עבור מטבחים קטנים2,200-2,900 ש“ח
מחיר צביעה של דלתות המטבחהעלות משתנה בהתאם לכמות הדלתות וסוגן400-700 ש“ח

מחירון ועלויות עבור תוספות, עבודות בניה ושיפוצים כלליות ועבודות בניה מיוחדות

סוג העבודהסוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר הוספה חדר על הגג העלות תלויה בגודל של החדר ובבחירת החומרים ונקבעת לפי מ“ר10,000-15000 ש“ח
מחיר לסגירה של חנייה העלות היא עבור סגירה של חניה מקורה באמצעות קירות מסוג בלוקים, בגובה של עד 3.5 מטרים לקיר7,500-12,000 ש“ח
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בייסיקהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בינוניהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 4,000 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט יוקרתי גבוההעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 5,000 ש“ח למ“ר
מחיר בניה ירוקההעלות משתנה לפי סוג הבניה, סטנדרט הבניה, סוג החומרים שבוחרים, רמת גימור, בעלי מקצוע ועוד… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר בניית שלד לבית פרטיהעלות עבור השלד בלבד ונקבעת לפי מ“רממוצע 1,500 ש“ח למ“ר
עלות הוספה של מרפסת שמש לבניין עומד העלות עבור דירה אחתממוצע 58,000 ש“ח
מחיר בנייה של ממ“דהעלות עבור דירה בבניין קייםממוצע 90,000 ש“ח
מחיר שבירת קירהעלות מתייחסת לקיר בלוקים. העלות נקבעת לפי מ“ר לקיר בעובי שנע בין 6-11 ס“מ. העלות לא כולל פינוי. 150-300 ש“ח
מחיר תיקון או חידוש פרגולההעלות מתייחסת לפרגולת עץ עבור שיפוץ, חידוש צבע, טיפול נגד מזיקים ושימון. העלות נקבעת למטר. 900-2,000 ש“ח
מחיר בנייה של קיר בלוקים או קיר בטוןהעלות לפי מטר380-500 ש“ח
מחיר השכרה למכולה עבור פינוי פסולת לעבודות שיפוצים. השירות מתאים הן עבור שיפוצים בבניינים והן עבור שיפוץ בבתים פרטיים. העלות נקבעת לפי יום.500-800 ש“ח
מחיר שיפוץ גג רעפיםהעלות הינה משוערת עבור תהליכי שיפוץ. מדובר בגג רעפים לבית פרטי. 1,800-2,200 ש“ח
מחיר לניקיון דירה או בית שעברו שיפוץהעלות משתנה ותלויה בסוג השירות וברמת מורכבות של הניקיון. 1,800-4,000 ש“ח
מחיר עבור יציקה של קורות בטוןהעלות היא לפי מ“ק וכוללת יציקה של בטון. העלות איננה כוללת תהליכי קידוח או הוספה של ברזלים. 1,400-3,000
מחיר סגירה מרפסת שמשהעלות נקבעת לפי מ“ר וכוללת סגירה של מרפסת עם וויטרינות מסוג אלומיניום וזכוכית גם כן, נהוג לשלב גג עשוי אלומיניום300-1,000 ש“ח
מחיר סגירת מרפסת באמצעות אלומיניוםהעלות תלויה בגודל המרפסת ונקבעת לפי מ“ר. הסגירה מתבצעת או באמצות אלומיניום או באמצעות תריסים6,500-9,000 ש“ח

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:

בלוג

לימודי פיזיותרפיה או לימודי סיעוד

בכל רחבי הארץ, כל שנה ניגשים סטודנטים למוסדות ההשכלה הגבוהה במטרה לבחור מקצוע לחיים. כחלק מהחלטה זו מתלבטים רבים בין לימודי פיזיותרפיה ולימודי סיעוד, שכן

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

בניה קלה בעומר

  היום לרכוש בית או לשפץ אותו דורש מאיתנו להוציא סכומי עתק מהכיס, ולא כל אחד יכול להרשות לעצמו דבר כזה. היום הצפי להגיע רק

קרא עוד »
בניה קלה בחריש

  היום לרכוש בית או לשפץ אותו דורש מאיתנו להוציא סכומי עתק מהכיס, ולא כל אחד יכול להרשות לעצמו דבר כזה. היום הצפי להגיע רק

קרא עוד »
בניה קלה בתל-אביב

  היום לרכוש בית או לשפץ אותו דורש מאיתנו להוציא סכומי עתק מהכיס, ולא כל אחד יכול להרשות לעצמו דבר כזה. היום הצפי להגיע רק

קרא עוד »
בניה קלה ביפו

  היום לרכוש בית או לשפץ אותו דורש מאיתנו להוציא סכומי עתק מהכיס, ולא כל אחד יכול להרשות לעצמו דבר כזה. היום הצפי להגיע רק

קרא עוד »
בניה קלה בקריות

  היום לרכוש בית או לשפץ אותו דורש מאיתנו להוציא סכומי עתק מהכיס, ולא כל אחד יכול להרשות לעצמו דבר כזה. היום הצפי להגיע רק

קרא עוד »
בניה קלה בשוהם

  היום לרכוש בית או לשפץ אותו דורש מאיתנו להוציא סכומי עתק מהכיס, ולא כל אחד יכול להרשות לעצמו דבר כזה. היום הצפי להגיע רק

קרא עוד »
בניה קלה בבית דגן

  היום לרכוש בית או לשפץ אותו דורש מאיתנו להוציא סכומי עתק מהכיס, ולא כל אחד יכול להרשות לעצמו דבר כזה. היום הצפי להגיע רק

קרא עוד »
בניה קלה בעומר

  היום לרכוש בית או לשפץ אותו דורש מאיתנו להוציא סכומי עתק מהכיס, ולא כל אחד יכול להרשות לעצמו דבר כזה. היום הצפי להגיע רק

קרא עוד »
בניה קלה בחריש

  היום לרכוש בית או לשפץ אותו דורש מאיתנו להוציא סכומי עתק מהכיס, ולא כל אחד יכול להרשות לעצמו דבר כזה. היום הצפי להגיע רק

קרא עוד »
בניה קלה בתל-אביב

  היום לרכוש בית או לשפץ אותו דורש מאיתנו להוציא סכומי עתק מהכיס, ולא כל אחד יכול להרשות לעצמו דבר כזה. היום הצפי להגיע רק

קרא עוד »
בניה קלה ביפו

  היום לרכוש בית או לשפץ אותו דורש מאיתנו להוציא סכומי עתק מהכיס, ולא כל אחד יכול להרשות לעצמו דבר כזה. היום הצפי להגיע רק

קרא עוד »
בניה קלה בקריות

  היום לרכוש בית או לשפץ אותו דורש מאיתנו להוציא סכומי עתק מהכיס, ולא כל אחד יכול להרשות לעצמו דבר כזה. היום הצפי להגיע רק

קרא עוד »
בניה קלה בשוהם

  היום לרכוש בית או לשפץ אותו דורש מאיתנו להוציא סכומי עתק מהכיס, ולא כל אחד יכול להרשות לעצמו דבר כזה. היום הצפי להגיע רק

קרא עוד »
בניה קלה בבית דגן

  היום לרכוש בית או לשפץ אותו דורש מאיתנו להוציא סכומי עתק מהכיס, ולא כל אחד יכול להרשות לעצמו דבר כזה. היום הצפי להגיע רק

קרא עוד »
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!