המדריך לבחירת קבלן אינסטלציה בבאר יעקוב

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

המדריך לבחירת קבלן אינסטלציה בבאר יעקוב

מחליפים את כל הצנרת הישנה בבית לצנרת חדשה? נמאס לכם מסתימות, נזילות ורטיבויות חוזרות? מחפשים קבלן אינסטלציה בבאר יעקוב שיבצע בביתכם עבודת שיפוץ מקיפה במערכת האינסטלציה וישפר באופן ניכר את איכות החיים שלכם? המדריך לבחירת קבלן אינסטלציה בבאר יעקוב. כל התשובות לכל השאלות במדריך אחד.

 

המורכבות שבמערכת האינסטלציה בבית

מערכת האינסטלציה בבית מאפשרת לנו להנות מאיכות חיים. היא אחראית בין השאר על פינוי הפסולת שיוצאת כתוצאה מהצרכים שאנו עושים, מספקת לנו את המים בברז בחלל המטבח ומאפשרת לנו להתקלח בהנאה בכל יום מחדש. למעשה, מדובר בבסיס של הבסיס ולכן כאשר אנחנו בוחרים קבלן אינסטלציה בבאר יעקוב, אין מדובר בבחירה זניחה. כידוע, כל תקלה הכי קטנה במערכת האינסטלציה במרחב הביתי, עלולה להוביל לשיבוש היום יום שלנו. מספיק שיש הצפה בשירותים וכבר אי אפשר לעשות בהם שימוש. חשוב לעשות הבחנה בין קבלן אינסטלציה בבאר יעקוב לבין אינסטלטור בבאר יעקוב, שכן היקף העבודה שונה לגמרי וגם המחירים.

 

מתי אני בכלל צריך קבלן אינסטלציה בבאר יעקוב?

לרוב, כשמדובר בנזילה, רטיבות או סתימה פשוטה יחסית, אין צורך בקבלן אינסטלציה. במקרים כאלה, אינסטלטור מקצועי בהחלט יספיק ויעשה עבורנו שירות נהדר. גם בבחירת של אינסטלטור חשוב להפעיל כמובן שיקול דעת ואין להקל דעת, אבל זה כבר סיפור למאמר אחר. בכל אופן, במקרים חוזרים של נזילות וסתימות בהם האינסטלטור לא הצליח לפתור את הבעיה מהשורש, במקרים של שיפוץ נקודתי או כללי, במקרים בהם יש צורך בהחלפה של הצנרת אז מומלץ ללכת על קבלן אינסטלציה בבאר יעקוב.

 

בחירת קבלן אינסטלציהב באר יעקוב לפי ידע וניסיון

קבלן אינסטלציה הוא בעל מקצוע שמבצע עבודות גדולות ורחבות כמו החלפה של צנרת ישנה בחדשה, החלפה או שינוי של תוואי קו הביוב הקיים וכדומה. קבלן אינסטלציה חייב להחזיק באישורים והסמכות רלוונטיות ביניהם אישור קבלן מורשה, רישום בפנקס הקבלנים, ביטוח לעבודות אינסטלציה, ביטוחים עובדים, אישור העסקת עובדים. לא כל אחד אחד יכול לטעון שהוא קבלן אינסטלציה וכאן הבדיקה שלכם כצרכנים חכמים נכנסת לתמונה. אותן עבודות שיבצע עבורכם קבלן האינסטלציה ישפיעו על איכות מערכת האינטסלציה שלכם ולכן שווה גם לבדוק עבודות קודמות ולדבר עם לקוחות של אותו קבלן.

 

בחירת קבלן אינסטלציה בבאר יעקוב – לא מוותרים על ייעוץ

שלב הייעוץ הוא שלב קריטי שישפיע על תהליך הבחירה שלכם. קבלן מקצועי יספק לכם שירותי ייעוץ עוד לפני שבכלל הוא מתחיל לעבוד, לרוב ללא תשלום נוסף. מדובר בתהליך שמסייע לכם להבין אילו אופציות יש לכם, מה אתם יכולים לעשות, מה יעלה יותר ומה פחות, על מה אי אפשר ועל מה אפשר לוותר.

 

הצעת מחיר

דבר נוסף שאסור לוותר עליו עוד לפני שבכלל ניגשים לעבודה הוא הצעת מחיר. הקבלן חייב להציג בפניכם הצעת מחיר מפורטת בה הוא יכלול את כל מרכיבי השיפוץ או העבודה כולל כתב כמויות.

 

אחריות

קבלן אינסטלציה בבאר יעקוב שלא נותן לקהל הלקוחות שלו אחריות מלאה הן על התקנת המערכות השונות והן על העבודה, מהווה בחירה בעייתית. לכן, חשוב לבדוק מה האחריות כוללת, לכמה זמן היא ניתנת, מי הכתובת שלכם במקרה של תקלה ועוד.

 

אילו עבודות מבצע קבלן אינסטלציה בבאר יעקוב?

קבלן אינסטלציה בבאר יעקוב מספק מגוון רחב של פתרונות למערכות המים והביוב לרבות תיקון, שדרוג ובניה של תשתיות חדשות. העבודות מתחלקות לכמה קבוצות עיקריות:

 1. עבודות צנרת מים – החלפת צנרת המים הביתית, החלפת צנרת המים לבתים משותפים (בנייני מגורים), הוספת נקודות מים והתקנה של משאבות המסייעות להגברת לחץ המים.
 2. עבודות ביוב – החלפת צנרות ביוב לבית פרטי או בניין, התקנה והחלפה של שוחות הביוב, התקנת מפרידי שומנים למניעת סתימות, התקנה משבאות טבולה וסילוקית, התקנת אל חוזר לביוב.
 3. שירותי תיקונים – לרוב עבודות אלה הן עבודות של אינסטלטורים מקצועיים, אבל יש גם קבלני אינסטלציה המספקים את השירותים הללו כמו פתיחת סתימות ביוב, תיקון של פיצוצי צנרת, איתור נזילות מים באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, החלפה של קטעים תקולים בצנרת, מתן פתרונות לתקלות חוזרות.
 4. תכניות אינסטלציה – הנחה של הצנרת לבניה חדשה, הנחת קווי מים, הנחת קווי ביוב, תכנון תכניות אינסטלציה למבני תעשיה ומסחר.
 5. שיפוץ חדרי אמבטיה והתקנת כלים סניטריים – שיפוץ חדרי אמבטיה ושירותים מהיסוד, עיצוב על פי תכניות אדריכליות או על פי תכניות של הלקוח, החלפת צנרת מים ודלוחין, התקנת כלים לבנים וסניטרים, ביצוע החלפת ריצוף, עבודות רובה ואיטום, התקנת כלים לבנים – אמבטיות, כיורים, אסלות, ברזים, התקנת אינטרפוץ, ניאגרות סמויות, ניקוזים, אגניות ועוד.

 

קבלן אינסטלציה בבאר יעקוב – שיפוץ נקודתי או שיפוץ כללי?

המדריך לבחירת קבלן אינסטלציה בבאר יעקובישראלים רבים מתלבטים לגבי השאלה האם עצם העובדה שהם כבר מבצעים שיפוץ או החלפה של מערכת האינסטלציה בבית, כבר כדאי להם לעשות שיפוץ נקודתי או כללי. לעתים ניתן לשלב את החלפת הצנרת עם שיפוץ מטבח כללי, שיפוץ אמבטיה או מקלחת או אפילו שיפוץ לכל הבית. כמובן שזה מאוד תלוי בתקציב העומד ברשותנו, בצרכים שלנו ובמורכבות השיפוץ.

 

אין ספק, כי כאשר בוחרים לשפץ את כל הבית, העלות הכללית של השיפוץ יורדת, שכן שיפוץ הבית בשלבים מייקרת את העלות הכללית של השיפוץ. במידה והולכים על שיפוץ מקיף, מומלץ לבחור קבלן שהוא לא רק קבלן אינסטלציה, אלא קבלן גמר שמאגד תחתיו גם קבלנים אחרים כמו קבלן אינסטלציה, קבלן חשמל, קבלן גבס, קבלן אלומיניום וכך בעצם אנו מבטיחים תהליך מסודר, מאורגן ולא צריכים לרדוף אחרי כל בעלי המקצוע.

 

סנכרון בין בעלי מקצוע וקבלנים הוא המפתח לשיפוץ מוצלח בין אם מדובר בשיפוץ נקודתי ובין אם בשיפוץ מסיבי. אחת הבעיות היא עם קבלנים שטוענים כי הם יודעים לעשות את הכל ואז נופלים בכל מיני בעיות ותקלות, חלקן צצות כבר בשיפוץ עצמו וחלקן לאחר כמה שבועות או חודשים.  לכן, שווה לבחור קבלן שעובד עם קבלנים נוספים וכך אנו חוסכים לעצמנו הרבה בלאגן.

 

 

קבלן אינסטלציה בבאר יעקוב – עלויות

העלות לקבלן אינסטלציה בבאר יעקוב תלויה כמובן בסוג העבודה, במורכבות שלה ובאיכות החומרים והמוצרים שאנחנו בוחרים. גם הניסיון ורמת המקצועיות של הקבלן משפיעים על המחיר. הנה טבלת עלויות לקבלן אינסטלציה בבאר יעקוב.

 

סוג הצנרת סוג העבודה מחיר טווח תחתון מחיר טווח עליון
צינורות פלסטיק התקנת צנרת פלסטיק חדשה 300 ש“ח 1,500 ש“ח
צינורות פלסטיים החלפת קטע צנרת 280 ש“ח 1,100 ש“ח
צינורות פלסטיים החלפת צנרת קיימת 280 ש“ח 5,500 ש“ח
צינורות נחושת התקנת צנרת נחושת חדשה 60 ש“ח 900 ש“ח
צינורות נחושת החלפת קטע צנרת 60 ש“ח 900 ש“ח
צינורות נחושת החלפת צנרת קיימת 60 ש“ח 900 ש“ח
צינורות SP התקנת צנרת SP חדשה 120 ש“ח 1,700 ש“ח
צינורות SP החלפת קטע צנרת 90 ש“ח 1,500 ש“ח
צינורות SP החלפת צנרת קיימת 70 ש“ח 1,700 ש“ח
צינורות פלדה מגולוונים התקנת צנרת חדשה 100 ש“ח 1,300 ש“ח
צינורות פלדה מגולוונים החלפת קטע צנרת 300 ש“ח 1,200 ש“ח
צינורות פלדה מגולוונים החלפת צנרת קיימת 150 ש“ח 1,400 ש“ח

 

 

העלויות בבחירת קבלן אינסטלציה בבאר יעקוב לעבודות נוספות משתנות ותלויות בסוג העבודה וברמת המורכבות שלה.

 

 • עלות שיפוץ נקודתי של חדר המקלחת והאמבטיה –
 • עלות שיפוץ כללי של המטבח וחדר האמבטיה – 20,000-30,000 שקלים
 • התקנת מקלחון – 2,000-5,000 שקלים
 • התקנת אינטרפוץ- 1,000-1,500 שקלים
 • התקנת כלים סניטריים -500-1,500 שקלים לנקודת החלפה
 • החלפת ברזים – 200-500 שקלים לנקודת החלפה

 

קבלן אינסטלציה בבאר יעקוב זה ”היחידה לשיפוצים“. חברת ”היחידה לשיפוצים“ היא החברה המובילה בתחום הבניה והשיפוצים בישראל. אנו מאגדים את כל הקבלנים ובעלי המקצוע תחת קורת גג אחת. אנו מבינים עד כמה עבודת שיפוץ  יכולה להיות מורכבת, מאתגרת ומסובכת ולכן אנו עושים כל מה שאנחנו יכולים כדי להקל עליכם, לחסוך לכם זמן יקר, הרבה כאבי ראש ולהוזיל עבורכם את עלות השיפוץ. אנו מקפידים על עבודת אינסטלציה ברמה הכי גבוהה שיכולה להיות, עם דגש על חומרים איכותיים ורמת גימור מושלמת כדי שבעשור ואפילו בעשרים השנה הקרובות יהיה לכם שקט מנזילות, סתימות ורטיבויות. איכות, מקצועיות, שירות, עמידה בלוחות זמנים, שקיפות בתהליך הם חלק מהדרך שסללנו מול קהל הלקוחות שלנו.

 

לקבלת הצעת מחיר ופרטים נוספים על קבלן אינסטלציה בבאר יעקוב, צרו איתנו קשר ונשמח לענות לכם על כל השאלות.

 

 

שיפוץ דירה לפי סוג דירה וגודל דירה - עלויות שיפוץ דירה ממוצעות

גודל הדירהפירוט השיפוץ וסוגי עבודותטווח מחירים ממוצע
מחיר שיפוצים דירה בגודל ממוצע עבור עבודת הקבלןשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים1,100-1,600 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים כולל חומרי עבודה, חומר גמר, ספקים ובעלי מקצועשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים2,200-5,200 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים דירת 2-3 חדריםשיפוץ קומפלט- עבודות אינסטלציה וחשמל, החלפת ריצוף, קרמיקה בחדרי אמבטיה, עבודות צבע, טיח ועבודות גבס. 40,000-70,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה 3-5 חדרים מקבלןהכוונה לשדרוג דירת קבלן קיימת. המחיר לרוב יהיה זול יותר בהשוואה לשיפוץ של דירה ישנה מאפס, המחיר משתנה לפי החומרים שבוחרים ולפי גודל הדירה וכולל בין השאר בחירת חיפויים, שיפוץ המטבח הסלון והחדרים, פרקט ו/או ריצוף, צביעה של הדירה, שדרוג מרפסת, עבודות גבס ועוד. 60,000-100,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו עד לפני 15 שנההכוונה לשיפוץ בית קרקע עד שתי קומות100,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו לפני 20-30 שנההכוונה לשיפוץ קומפלט140,000-220,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת גןשיפוץ קומפלט. המחיר נוטה להשתנה בהתאם לגודל הדירה וסוג השיפוץ. המחיר מתייחס לשיפוץ כללי הכולל התקנה של דק בחצר, פרגולה, החלפת ריצוף או פרקט בבית, חיפויים, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים וחדר שינה. 130,000-160,000 ש“ח
מחיר שיפוץ פנטהאוז או דירת דופלקס שתי קומותהכוונה לדירה בגודל של בין 80-150 מ“ר. שיפוץ קומפלט הכולל צביעה של הדירה, חידוש מערכת איטום, טיפול בבעיות רטיבות, אינסטלציה, חשמל, גבס, ריצוף, פרקט ועוד. 150,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה עד 4 חדריםהכוונה לשיפוץ קומפלט הכולל החלפה של מערכת האינסטלציה והחשמל, חיפויים, עבודות צבע, עבודות גבס, מזגנים, שיפוץ חללים, פרקט ועוד. 70,000-150,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 100 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 50,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 80 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 40,000-100,000 ש“ח
חידוש מראה דירה, שיפוץ בייסיקהכוונה לשיפוץ ללא שבירת קירות או החלפת מערכות, שיפוץ בסיסי בלבד להענקת מראה חדיש ואסתטי לנכס. עבודות צבע, טיפול בליקויים. לעתים כולל גם שיפוץ חלל אחד כמו חידוש חדר האמבטיה או המטבח. 10,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת 5 חדרים עד 180 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט ברמה גבוהה, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים, חדר שינה. עבודות חשמל, אינסטלציה, חיפויים, עבודות גבס, טיח וצבע, פרקט ועוד. 150,000-200,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוצים למשרדים, חנויות, מקלטים, מרפסות וכדומה

סוג הנכס סוג השיפוץטווח מחירים
מחיר שיפוץ יחידת דיור בגודל של עד 60 מ“רחשמל, אינסטלציה, צבע, טיח, עבודות גבס, תיקונים, איטום, אלומיניום ועוד30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ נכס שיכון בעלות נמוכההכוונה לשיפוץ ברמת סטנדרט, דירת עמידר של עד 3 חדרים, טיפול בליקויים כמו רטיבות, עובש וכדומה28,000-40,000 ש“ח
מחיר שיפוץ משרד הכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד 180 מ“ר. הוספה של מחיצות בסגנון OPEN SPACE, חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 60,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ עסק או חנותהכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד80 מ“ר. עבודות חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מרפסת עד 20 מ“רהכוונה לעלות עבור חומרים ומחיר עבודה, לא כולל עבודות גינון. החלפת ריצוף, עבודות צבע, טיח, טיפול ברטיבות. 7,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מקלטהכוונה לעלות כוללת של חומרים ועבודה. עבודות צבע וטיח, החלפה של תאורה, הוספת מידוף או פתרונות אחסון מתאימים, חשמל, עבודות ניקיון והדברה. חידוש לפי הוראות של פיקוד העורף 5,000-10,000 ש“ח
מחיר שיפוץ בניין מגוריםהכוונה לבניין עד 6 קומות. השיפוץ הוא חיצוני ופנימי גם יחד, שיפוץ לובי, עבודות צבע, חיפויים, חשמל, אינסטלציה, לא כולל החלפה או התקנה של מעלית. 150,000-200,000 ש“ח
מחיר שיפוץ חיצוני עבור בניין עד 6 קומות. שיפוץ מעטפת המבנה לא כולל הוספה של מרפסות. עבודות צבע, טיח, חידוש מעטפת, חידוש מרזב, חידוש מערכת איטום ועוד90,000-150,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ חדר האמבטיה

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיהשיפוץ סטנדרטי- החלפת קרמיקה וחיפויים, לרוב לא כולל החלפת צנרת. כולל החלפה של אסלה וכלים סניטריים. טיח, צבע, טיפול ברטיבות ובעובש. 7,000-12,000 ש“ח
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיה שיפוץ יוקרתי - עלות כוללת החלפה של הצנרת, פירוק ריצופים וחיפויים כולל התקנה מחודשת, נקודות חשמל חדשות, התקנה חדשה של כלים סניטריים, צביעה, טיח, עבודות גבס, טיפול בעובש ורטיבות, החלפה של המקלחון ועוד. 12,000-30,000 ש“ח
מחיר התקנה של אסלה חדשההעלות כוללת את ההתקנה עצמה, אסלה מסוג תלויה או רגילה. התקנה חיבור לצנרת, איטום וחציבה בקירות. 400-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של ניאגרה מסוג סמויההמחיר כולל איטום וחציבה בקירות700-3,000 ש“ח
מחיר התקנה של כיור העלות כוללת התקנה של הכיור או שני כיורים, ברזים, חיבורים מתאימים לצנרת, חציבה בקירות ואיטום. 250-700 ש“ח
מחיר התקנה של אמבטיה העלות כוללת חיבור של האמבטיה אל הצנרת, הדבקה של האמבטיה ותהליכי איטום. לא כולל החלפה של אמבטיה ישנה בחדשה. 1,300-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של מקלחוןהעלות היא עבור התקנה של מקלחון חדש אבל לא כולל פירוק של אמבטיה קיימת או מקלחון קיים400-2,000 ש“ח
מחיר פירוק חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת פירוק של כל החלל כולל כלים סניטריים, כיור, קרמיקה ותהליכי פינוי. העלות איננה כוללת בדרך כלל התקנה של כל האמבטיה מחדש ומחיר זה נקבע מחדש. 800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מקלחון קייםפירוק מקלחון בלבד ופינוי הפסולת. 300-600 ש“ח
מחיר פירוק קרמיקה בלבדהעלות נקבעת לרוב לפי מ“ר וכוללת פירוק של כל החלל, פינוי הפסולת. העלות איננה כוללת השמה של קרמיקה וחיפויים חדשים. מחיר זה נקבע בנפרד. 1,500-4,000 ש“ח
מחיר פירוק אסלההעלות עבור אסלה רגילה, לא אסלה תלויה וללא ניאגרה סמויה150-300 ש“ח
מחיר התקנה של חיפויים וקרמיקות חדשים בחלל האמבטיההעלות לרוב לפי מ“ר וכוללת התקנה מחדש של כל החיפויים והריצוף בחלל. 150-400 ש“ח
מחיר שיפוץ חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת את עבודות החיפויים והריצוף, החלפת כלים סניטריים ואיטום. 3,000-20,000 ש“ח
מחיר החלפת חיפוי רק בשירותיםהעלות כוללת את עבודות החיפוי בחלל השירותים 1,000-1,500 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ המטבח

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר חידוש של המטבח הקייםהעבודה כוללת בין השאר החלפה של הדלתות לארונות קיימים או צביעה שלהם, החלפה של פורמייקה לדלתות קיימות וכדומה. לא מדובר בעבודת שיפוץ או החלפה של מטבח חדש במטבח קיים. 1,800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מטבח העלות כוללת פירוק של המטבח כולו, כולל פינוי הפסולת. העלות משתנה בהתאם לגודלו של המטבח ולפי מורכבות העבודה, יש או אין מעלית, גישה וכדומה. 1,000-6,000 ש“ח
מחיר פירוק ארונות המטבח והתקנה של ארונות חדשיםהעלות משתנה בהתאם לסוג וכמות הארונות שיש לפרק ויש להתקין. 500-3,000 ש“ח
מחיר הכנה עבור מדיח כליםהעלות לרוב כוללת החלפה של נקודת ברז ישנה בחדשה מתחת לכיור, חיבור ברז יציאה למדיחה ויצירה של נקודות חשמל וביוב. במידת הצורך נקבעת עלות גם לפירוק והחלפה של הארון. 280-1,000 ש“ח
מחיר החלפה של הברז במטבחעלות משתנה280-600 ש“ח
מחיר התקנה של כיור במטבח העלות לרוב כוללת גם התקנה של הסיפון. לא כולל המחיר של החלקים. 280-1,000 ש“ח
מחיר התקנה של אי במטבחהעלות היא לפי מטר רץ ותלויה בסוג האי ובחומרים. 1,200-1,700 ש“ח
מחיר החלפה והתקנה של שיש למטבחהעלות לפי מטר רץ וכוללת גם את ההתקנה. 600-2,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית, מותקן על קלאפההעלות היא לפי מטר רץ270-1,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית על הקיר עצמוהעלות היא לפי מטר רץ והיא משתנה בהתאם לסוג הזכוכית שבוחרים. ניתן לשלב חיפוי זכוכית חלק או עם דוגמאות, ניתן לשלב חיפוי זכוכית בהתאמה אישית. 700-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של קנט למטבחהעלות היא למטר רץ. העלות משתנה בהתאם לעובי וסוג השיש, רמת גימור וגודל החלל. 150-400 ש“ח
מחיר לפירוק מטבח ישן והובלה של מטבח חדש העלות לרוב כוללת התקנה של שיש חדש וצנרת, אך איננה כוללת את תהליך הרכבת המטבח1,600-3,200 ש“ח
מחיר להחלפה של דלתות המטבח העלות משתנה בהתאם לסוג הדלתות וגודל המטבח160-400 ש“ח
מחיר החלפה של דלתות מטבח מדלתות רגילות לדלתות זכוכיתהעלות נקבעת לפי סוגי הדלתות וגודל המטבח.280-600 ש“ח
מחיר התקנה של מטבחון ליחידת דיור או התקנה של מטבח קטן שמגיע מוכן/מטבח מודולריהעלות היא עבור מטבחים קטנים2,200-2,900 ש“ח
מחיר צביעה של דלתות המטבחהעלות משתנה בהתאם לכמות הדלתות וסוגן400-700 ש“ח

מחירון ועלויות עבור תוספות, עבודות בניה ושיפוצים כלליות ועבודות בניה מיוחדות

סוג העבודהסוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר הוספה חדר על הגג העלות תלויה בגודל של החדר ובבחירת החומרים ונקבעת לפי מ“ר10,000-15000 ש“ח
מחיר לסגירה של חנייה העלות היא עבור סגירה של חניה מקורה באמצעות קירות מסוג בלוקים, בגובה של עד 3.5 מטרים לקיר7,500-12,000 ש“ח
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בייסיקהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בינוניהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 4,000 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט יוקרתי גבוההעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 5,000 ש“ח למ“ר
מחיר בניה ירוקההעלות משתנה לפי סוג הבניה, סטנדרט הבניה, סוג החומרים שבוחרים, רמת גימור, בעלי מקצוע ועוד… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר בניית שלד לבית פרטיהעלות עבור השלד בלבד ונקבעת לפי מ“רממוצע 1,500 ש“ח למ“ר
עלות הוספה של מרפסת שמש לבניין עומד העלות עבור דירה אחתממוצע 58,000 ש“ח
מחיר בנייה של ממ“דהעלות עבור דירה בבניין קייםממוצע 90,000 ש“ח
מחיר שבירת קירהעלות מתייחסת לקיר בלוקים. העלות נקבעת לפי מ“ר לקיר בעובי שנע בין 6-11 ס“מ. העלות לא כולל פינוי. 150-300 ש“ח
מחיר תיקון או חידוש פרגולההעלות מתייחסת לפרגולת עץ עבור שיפוץ, חידוש צבע, טיפול נגד מזיקים ושימון. העלות נקבעת למטר. 900-2,000 ש“ח
מחיר בנייה של קיר בלוקים או קיר בטוןהעלות לפי מטר380-500 ש“ח
מחיר השכרה למכולה עבור פינוי פסולת לעבודות שיפוצים. השירות מתאים הן עבור שיפוצים בבניינים והן עבור שיפוץ בבתים פרטיים. העלות נקבעת לפי יום.500-800 ש“ח
מחיר שיפוץ גג רעפיםהעלות הינה משוערת עבור תהליכי שיפוץ. מדובר בגג רעפים לבית פרטי. 1,800-2,200 ש“ח
מחיר לניקיון דירה או בית שעברו שיפוץהעלות משתנה ותלויה בסוג השירות וברמת מורכבות של הניקיון. 1,800-4,000 ש“ח
מחיר עבור יציקה של קורות בטוןהעלות היא לפי מ“ק וכוללת יציקה של בטון. העלות איננה כוללת תהליכי קידוח או הוספה של ברזלים. 1,400-3,000
מחיר סגירה מרפסת שמשהעלות נקבעת לפי מ“ר וכוללת סגירה של מרפסת עם וויטרינות מסוג אלומיניום וזכוכית גם כן, נהוג לשלב גג עשוי אלומיניום300-1,000 ש“ח
מחיר סגירת מרפסת באמצעות אלומיניוםהעלות תלויה בגודל המרפסת ונקבעת לפי מ“ר. הסגירה מתבצעת או באמצות אלומיניום או באמצעות תריסים6,500-9,000 ש“ח

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:

בלוג

לימודי פיזיותרפיה או לימודי סיעוד

בכל רחבי הארץ, כל שנה ניגשים סטודנטים למוסדות ההשכלה הגבוהה במטרה לבחור מקצוע לחיים. כחלק מהחלטה זו מתלבטים רבים בין לימודי פיזיותרפיה ולימודי סיעוד, שכן

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!