התקנת בריקים

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

בעידן המודרני של עיצוב הבתים היום ישנה הרבה מאוד מחשבה סביב עיצוב הבית מצד כל אדריכל ומעצב פנים על מנת לתת לכל בית טוויסט עיצובי שונה שיתאים לו ויהיה ייחודי רק לו. מעצבים רבים עושים שימוש בהתקנת בריקים על מנת לתת עיצוב שונה ומעניין לבית וכל אחד עושה זאת בצורה שונה. חלק מן המעצבים יעשו שימוש בבריקים במרחב החיצוני של הבית אך במקרים רבים אנו גם רואים התקנת בריקים על קיר אחד בתוך הבית על מנת לתת גוון עיצובי מעט אחר לבית אותו הם מעצבים.

היתרונות של התקנת בריקים

אז קודם כל הבריקים הם חומר שנוח לעבוד איתו בהיבט התפעולי שכן קל מאוד להתקין אותם על כל קיר, בין אם הוא פנימי או חיצוני. הבריקים עמידים מאוד בכל תנאי מזג האוויר ולכן יכולים לשמש בלי שום בעיה לחיפוי קירות חיצוניים של הבית שלנו. מעבר לכך הם נותנים לנו גמישות עיצובית רבה לאור העובדה שניתן להשיג בריקים בכל הצבעים ובגדלים שונים וכך להתאים אותם לכל סגנון עיצובי שבחרנו ולכל בית. אותה גמישות עיצובית תעזור לנו רבות לתת טוויסט עיצובי לבית שלנו בעזרת חיפוי אחד הקירות הפנימיים של הבית בעזרת בריקים וכך גם אם בחרנו קצפת פרקט למשל או רצפה שיש, או בחרנו בסגנון עיצוב כפרי או סגנון עיצוב מודרני נוכל למצוא בריקים בגודל וצבע שיתאים לאותו סגנון עיצוב שברוחו מעוצב הבית שלנו.

המחיר של התקנת בריקים

כאשר אנחנו מדברים על מאיר של התקנת בריקים יש לקחת בחשבון שתי עלויות כאשר האחת היא העלות של הבריקים עצמם, כלומר עלות החומר, והמרכיב השני של העלות הוא עלות העבודה.

אז בהיבט הבריקים כמובן ניתן למצוא בריקים בקשת רחבה מאוד של מחירים שנעים בין 100 ל-400 שקל למ״ר. ייתכן שבכמות גדולה של בריקים תוכלו לקבל הנחה משמעותית על המחיר הנקוב. כמובן שככל שהאיכות של הבריקים גבוהה יותר כך גם המחיר יהיה גבוה יותר. בנוגע לעלות העובדה התקנת בריקים יכולה להגיע למחיר של בין 180 ל- 230 ש״ח למ״ר כאשר שוב סוג העבודה מאוד תלוי בעלות שלה. במידה ואתם רוצים קיר או עמוד שנצטרך לבצע בו חיתוכים רבים כנראה שעלות העבודה תהיה מעט גבוהה יותר כאשר לקיר סטנדרטי ללא מספר רב של חיתוכים היא תהיה נמוכה יותר.

היכן מתקינים קיר עם בריקים?

אנו רואים מגוון רב של קירות עם בריקים כאשר בין היתר מעצבים רבים משתמשים בו בחדר השינה, בסלון, חלק ממעצבי הפנים יעדיפו אותו דווקא במטבח או במבואה של הבית וכפי שציינו קודם לכן גם בתור חיפוי לקיר חיצוני. מעצבים ואדריכלים רבים גם ישתמשו בקיר בריקים על עמודים שנמצאים בתוך הבית ואף ישלבו בהם תאורה או אלמנטים עיצוביים אחרים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:
דויד לוי
דויד לוי

לאחר סיום הלימודים, החל לוי לעבוד כעובד בניין בחברה פרטית. הוא עבד בחברה במשך שש שנים, במהלכן רכש ניסיון רב בתחום.

בשנת 2004, החליט לוי להקים עסק עצמאי לעבודות בניין, שיפוצים ותיקון צבע. העסק הצליח מאוד, והוא צמח במהירות.

לוי הוא בעל מוניטין רב בתחום. הוא ידוע בזכות עבודותיו האיכותיות, שירות הלקוחות המצוין שלו, והמחירים הוגנים שלו. הוא זכה בפרסים על עבודותיו, והוא מומלץ על ידי לקוחות רבים.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!