מתקין בריקים

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

בריקים הן לבנים אשר משמשות בבתים ובשלל מבנים. בהתאם לסוג הלבנים, הן יוכלו להתאים לשימוש בתוך הבית או מחוצה לו. מעבר למראה המרשים שנוצר תודות ליישום שלהן, המבנה הופך להיות מבודד יותר מבחינה אקוסטית ומבחינה תרמית. הדבר מהווה יתרון משמעותי לאורך שנים ויכול להתבטא בהפחתת עלויות החימום או הקירור של המבנה (וזאת בתנאי שמדובר על חיפוי הקירות החיצוניים או קירות המעטפת).

כיצד מתבצעת התקנת הבריקים?

מתקין בריקים יבצע את עבודתו במספר שלבים. הליכה אחר כל השלבים, לפי הסדר, מבטיחה גימור מרשים שישמש אותך לאורך שנים רבות. יש לציין כי אין צורך לבצע עבודות תחזוקה לקיר למעט ניקיון סביר כשיש צורך.

שלב ראשון – בחירות עיצוביות

עוד לפני שאפשר יהיה להתחיל לבצע דבר מה על הקיר יש לקבל החלטות עיצוביות. רצוי לבחון את הבריקים השונים, את הדוגמאות ולהחליט איזו טקסטורה ואיזה מראה הכי יתאים לחלל. יש לשים לב כי במקרה של שימוש בלבנים גדולים יש לבדוק כי הם ישתלבו טוב על הקיר מבחינה אסתטית. במידה ונעשה שימוש בבריקים על חלק מהקיר יש לסמן זאת מראה וליידע את המתקין היכן העבודה תתבצע.

שלב שני – ניקוי המשטח הקיים

מתקין בריקים ינקה את המשטח לפני שהוא יוכל להתחיל לעבוד עליו. אי אפשר להניח את הבריקים החדשים על משטח מלוכלך כיוון שהם "יתפסו" על אבק ומפגעים שונים ואז התוצאה תהיה נפילה שלהם. זוהי חלק מהעבודה של המתקין ועליו לבצע אותה באופן יסודי.

שלב שלישי – יישור הקיר

במידה ויש צורך ונראה כי המשטח הנקי לא ישר, יש צורך ליישר אותו. מתקינים מנוסים יוכלו לבדוק מראש את המצב של הקיר ויכללו את מרכיב היישור בהצעת העבודה. יש לזכור כי התקנה של הלבנים על קיר שאינו ישר עלולה לגרום גם למראה לא מחמיא וגם לתפיסה חלשה של כל בריק. במידה והתבצע יישור יש לנקות את הקיר שוב לפני היישום.

שלב רביעי – בנייה מלמטה עד למעלה

ברגע שהקיר מוכן לעבודה מתקין בריקים יתחיל לבצע את העבודה מלמטה כלפי מעלה. הרעיון הוא שכל לבנה "נחה" על גבי זו שתחתה. אין זה משנה האם נבנה את כל הקיר או רק את חלקו, המתקין יתחיל להניח את הלבנים בחלק התחתון של הקיר ובכך יבטיח עבודה איכותית שמחזיקה מעמד לאורך עשרות שנים.

שלב חמישי – ייבוש

לאחר שהמתקין סיים את עבודתו יש לתת לקיר מעט זמן עד לייבוש מלא. אין צורך לבצע דבר בזמן זה ועם זאת יש להימנע ממגע מיותר וזאת כדי לתת לכל חומר להיטמע כמו שצריך בקיר. במידה ויש לך שאלות למתקין, יש להעלות אותן בכל שלב.

בחירת מתקין בריקים

בחירת המתקין היא אחת החשובות כאשר נרצה לקבל את הקיר המרשים ביותר. לכן, יש לבדוק את הניסיון הקודם של בעל המקצוע, לבדוק אילו עבודות הוא כבר ביצע ולהתרשם מהיכולות שלו. לאחר שמצאנו כי הוא יכול לעמוד בדרישות שלנו נוכל לבקש גם הצעת מחיר כשזו צריכה להיות מפורטת. יש לבדוק האם ההצעה כוללת את החומרים או לא וכדאי להתייחס גם ללוח הזמנים הצפוי לעבודה. יש לזכור כי חיפוי של קיר שלם חיצוני יכול לקחת יותר זמן לעומת חיפוי קיר יחיד פנימי או חלק מהקיר.

היחידה לשיפוצים עומדת לרשותך בעבודות מגוונות. כאן מחכה לך צוות מקצועי, מנוסה וכן חברה שלוקחת אחריות כדי שהבית שלך ייראה מושלם. לפרטים נוספים והתרשמות, כל שעליך לעשות הוא ליצור קשר.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:
דויד לוי
דויד לוי

לאחר סיום הלימודים, החל לוי לעבוד כעובד בניין בחברה פרטית. הוא עבד בחברה במשך שש שנים, במהלכן רכש ניסיון רב בתחום.

בשנת 2004, החליט לוי להקים עסק עצמאי לעבודות בניין, שיפוצים ותיקון צבע. העסק הצליח מאוד, והוא צמח במהירות.

לוי הוא בעל מוניטין רב בתחום. הוא ידוע בזכות עבודותיו האיכותיות, שירות הלקוחות המצוין שלו, והמחירים הוגנים שלו. הוא זכה בפרסים על עבודותיו, והוא מומלץ על ידי לקוחות רבים.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!