עבודות גבס בעכו

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

לאורך העשורים האחרונים, הפכו עבודות גבס למרכיב מרכזי וחשוב בכל פרויקט לשיפוץ ועיצוב הבית ולא לחינם. הגבס מעניק לנו פתרון אסתטי מצוין תוך עמידה בקריטריונים מבניים מעולים כרכיב גמר. אז שלד של בית אי אפשר לנות בגבס, אבל כדי "להלביש" את השלד בשלב הגמר, הגבס הוא כנראה הפתרון הטוב, הזול והאסתטי ביותר שאפשר לחשוב עליו, במיוחד בעיצובי מיינסטרים אבל גם הרבה מעבר לכך. אז כמה עולה תקרת גבס? כמה עולה לבנות תעלת גבס להסתרת שרוולי המיזוג? האם נכון וכדאי לבנות ספריית גבס וכמה יכול לעלות דבר כזה?  אם אתם מחפשים מומחה עבודות גבס בעכו, במדריך הבא תוכלו למצוא את כל התשובות לכל השאלות החשובות בתחום עבודות הגבס וגם מספר טיפים שיסייעו לכם במציאת מומחה עבודות גבס .

עבודות גבס בעכו

עיצוב הבית באמצעות גבס

גבס הוא חומר גלם בעל תפקיד חשוב מאוד בשלבי הגמר של שיפוץ דירה קומפלט ועיצוב הבית. עבודות גבס מבוצעות באמצעות חיתוך והרכבה של לוחות גבס סטנדרטיים במטרה ליצור תצורות רבועות, מיושרות או מעוגלות וכן במטרה ליצור משטחי חיפוי פנים, ואפילו חוץ, לקירות השלד. שני היתרונות המשמעותיים ביותר של עיצוב הבית באמצעות גבס הם שא' מדובר בחומר גלם זול מאוד שנותן ערך גבוה מאוד ביחס לעלות שלו וב' מדובר בחומר גלם קל מאוד לעיבוד, באמצעותו ניתן ליצור מגוון רחב מאוד של פתרונות עיצוב וגמר. יחד עם זאת, אלו הם גם שני החסרונות הגדולים של הגבס. חסרונות מכיוון שכשיש משהו כל כך זול ויעיל שבאמצעותו אנחנו יכולים לעצב כל דבר שעולה במוחנו, ישנה סכנה ממשית שאכן נעצב כל דבר שעולה במוחנו ובמקרים רבים ניתן לזהות חוסר טעם משווע והגזמה בכל הנושא של עבודות גבס. את הדברים האלה אתם רוצים לזכור כאשר אתם מחפשים מומחה עבודות גבס בעכו ובעיקר אתם רוצים להימנע מהצד השלילי של הגבס באמצעות עבודה מסודרת עם מעצב פנים.

לוחות גבס – יחידות הבסיס של עבודות גבס

בכל פרויקט של עבודות גבס בעכו או בכל מקום אחר, יחידות הבסיס של עבודה עם גבס הם לוחות הגבס. המדובר למעשה באבקת גבס שעוברת תהליך של גיבוש, הדבקה וחיזוק לכדי לוח שנעטף בנייר עבה ששומר על מבנה הלוח ומשמש כשכבת הגמר החיצונית של הלוח. לוח גבס ניתן לחיתוך בקלות רבה מאוד, לקידוח ולביצוע שלל פעולות עיבוד, אם כי כל פעולה כזאת צריכה להתבצע בצורה מקצועית ומוקפדת על מנת להבטיח את שמירת השלמות של חלקי הגבס, הן לטובת היציבות המבנית והן לטובת האסתטיקה. ככלל, ישנם ארבעה סוגים שונים של לוחות גבס:

כלי עבודות קבלן גבס בעכו
  • לוח לבן בו משתמש כל קבלן שיפוצים– לוח הגבס הבסיסי ביותר, אינו עמיד במים ומשמש למרבית עבודות העיצוב בגבס בחדרים ומרחבים יבשים לחלוטין, כשלא קיים חשש כלשהו למגע עם מים.
  • לוח ירוק – הלוח הירוק הוא לוח גבס עמיד במים, המשמש בעיקר בחדרים רטובים כמו חדר שירותים, אמבטיה ומטבח או בחלקי הקיר התחתונים, בהם קיים חשש למגע של הקיר עם מים בזמן שטיפת הרצפה. מחירו של הלוח הירוק יקר בדרך כלל בכ-15% ביחס ללוח הלבן.
  • לוח כחול – הלוח הכחול הוא לוח גבס מגן מפני מים, כלומר לוח שהוא לא רק עמיד במים אלא בעל שכבת הגנה אקטיבית מפני מים, מה שהופך אותו לאפקטיבי לחיפוי קירות חוץ ולשימוש במרחבים רטובים במיוחד. מחירו גבוה יותר בכ-30% ביחס ללוח הלבן.
  • לוח אדום – לוח גבס עמיד באש, המיועד לשימוש בעיקר בארונות חשמל, במבנים שבהם נעשה שימוש בחומרים דליקים, במשטחי הגנה מאש וכן הלאה. מחירו גבוה בכ-40% ביחס ללוח הלבן.

כאמור, לוחות אלה משמשים כחומר הגלם היסודי לכל סוגי עבודות הגבס, וזאת בשילוב עם פרופילי פח שמהווה את הרכיב לבניית קונסטרוקציות גבס. בחיפוי קירות נהוג ליישם לוחות שלמים על גבי הקיר. בעבודות עיצוב בגבס נהוג לחתוך את הלוחות לחלקים שונים על פי מידה ולחבר אותם יחד על גבי קונסטרוקציית פח על פי התצורה הנדרשת.

מהם העיצובים שתוכלו לבצע באמצעות מומחה עבודות גבס בעכו?

ובכן, מגוון העיצובים שתוכלו לבצע באמצעות גבס הוא כמעט אינסופי אך תלוי מאוד ברמת המיומנות והמקצועיות של איש המקצוע בו אתם בוחרים. לא כל מומחה עבודות גבס בעכו יודע לבצע את העיצובים הנדרשים לכם באותה רמה של איכות וגמר ובמקרים רבים דווקא מיומנותו הלקויה של איש המקצוע מובילה למצב בו הגבס הופך מנכס עיצובי לנטל עיצובי ומכך אתם בהחלט רוצים להימנע. אחרי שאמרנו את זה, להלן רשימה של מספר עיצובי גבס מרכזיים שאותם תוכלו ליישם בביתכם בסיוע מומחה עבודות גבס :

בניית קיר גבס

קיר גבס משמש לצורך יצירת מחיצות הפרדה בתוך חלל הפנים וכן לצורך יצירת קירות נמוכים למטרות דקורטיביות. מחירו של קיר גבס הוא כ-100 ש"ח למטר רבוע של קיר בעובי של 8-10 ס"מ.

חיפוי קיר בגבס

חיפוי קיר בגבס הוא שימוש שכיח מאוד בלוחות גבס. החיפוי מבוצע באמצעות הדבקה של לוחות גבס על גבי הקיר ומעניק לקיר מראה חלק ונקי הדומה לשליכט ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. עלות חיפוי בלוחות גבס עומדת על כ-30 ש"ח למ"ר. תוספת בידוד לקיר באמצעות צמר סלעים תעלה לכם כ-30 ש"ח נוספים למ"ר עם אפשרות לחומרי בידוד יעילים ואיכותיים יותר שגם יעלו לכם יותר.

בניית תקרת גבס

תקרת גבס היא עוד יישום שכיח מאוד בגבס ועלותה עומדת על כ-180 ש"ח למ"ר. תקרה זו מיועדת במרבית המקרים לצורך הנמכת התקרה הכוללת ויצירת מעטפת דקורטיבית למערכות תקרה כמו ספרינקלרים, תעלות מיזוג אוויר, כבלי חשמל, צנרת אינסטלציה וכדומה.

הנמכת תקרה בגבס

הנמכת תקרה היא אחד היישומים השכיחים ביותר בתחום של עבודות הגבס והכוונה בהנמכת תקרה היא ליצירת הנמכה דקורטיבית, לא של כל שטח התקרה אלא של חלקים ממנה, לצורך יצירת מרחב מעוצב בשילוב גופי תאורה על גבי התקרה. הנמכת תקרה ניתנת לביצוע כיום במגוון רחב מאוד של תצורות לרבות תצורות עגולות וגליות, הכל כמובן בהתאם למידת המקצועיות של איש המקצוע אותו אתם בוחרים לצורך ביצוע עבודות גבס בעכו. עלות הנמכת תקרה עומדת על החל מ-150 שקלים למטר מרובע וזהו גם המחיר לבניית קרניז גבס או סינר גבס (מעט יותר יקר מקרניז), שהוא למעשה תעלת גבס שמיועדת להסתיר שרוולי מיזוג אוויר, צנרת או תשתיות חשמל בתקרה. מחיר דומה יסייע לכם גם להשלים בנייה של תקרה אקוסטית באמצעות לוחות גבס אקוסטיים וכן הנמכת תקרה למזגן.

אלו הם למעשה עיצובי הבסיס השכיחים ביותר בעולם עבודות הגבס. ישנם גם עיצובים שאותם ניתן להכניס לקטגוריית העיצובים המיוחדים על אף שגם שכיחותם היא גבוהה יחסית. הסיבה להתייחסות הנפרדת לעיצובים אלה היא, שאלה הם בדיוק העיצובים שבהם אתם לא רוצים להגזים ושאותם אתם רוצים לשקול היטב האם הם באמת משרתים את הצרכים האסתטיים שלכם, או שאתם מבצעים אותם רק בגלל שזה זול, שזה אפשרי ושזה גם מתאים למצב הרוח שלכם באותו רגע, ומכך אתם בהחלט רוצים להיזהר בכל פרויקט עבודות גבס בעכו ובכלל.

ספריית גבס בעכו

כשמה כן היא, ספריית גבס היא ספריית מדפים עשויה כל כולה מגבס. המחיר של ספרייה יכול להשתנות מאוד ממקרה למקרה בהתאם למידות הספרייה ומספר המדפים הרצויים, אך בסך הכל מדובר בעלות של כ-2000 שקלים לספרייה ברוחב 1.5 מטר, גובה 2.5 מטר עם כ-5 מדפים. לצורך הצבת ספרייה בבית אתם בהחלט יכולים לקנות ספרייה ניידת שגם תוכלו לנייד או להחליף בבוא העת ועל אף שאפשר בהחלט לבנות ספרייה מגבס, לא בטוח שזהו היישום הקלאסי והנכון לכל אחד. אם תרצו, דרך אגב, לבנות מדפי גבס שלא במסגרת ספרייה, תוכלו לעשות זאת בעלות של 70 עד 150 ש"ח לכל מטר אורך של מדף, תלוי בעובי המדף ובעומק שלו.

נישה לטלוויזיה

נישה לטלוויזיה הוא אולי היישום השכיח ביותר בעולם עבודות הגבס ומיועד ליצור נישה ייעודית לטלוויזיה. היישום האולטימטיבי של נישה לטלוויזיה הוא זה שמתאים בדיוק למידות הטלוויזיה כאילו הטלוויזיה מוטמעת בתוך הקיר ממש. המחיר של נישה לטלוויזיה יכול לנוע בין 2000 שקלים לנישה סטנדרטית ועד 5000 שקלים לנישה מעוצבת עבור טלוויזיות בכל מידה עד 55 אינצ'. ככלל, כל נישה לטלוויזיה היא אסתטית ובתנאי שהיא בוצעה בצורה איכותית ומוקפדת, אבל במרחב כל כך חשוב, כדאי בהחלט לשקול השקעה גבוהה יותר בכדי להבטיח את העיצוב הטוב והאטרקטיבי ביותר.

מזנון גבס

מזנון גבס הוא יישום לא שכיח במיוחד, אבל יכול להיות מאוד אטרקטיבי ויעיל. יחד עם זאת, מדובר בעיצוב יקר במיוחד וזאת לאור הצורך בבנייתו בחוזק המבני המתאים לצורך השימוש בו כמזנון שעשוי לשאת משקלים כבדים. עלות בניית מזנון גבס יכולה להגיע עד כדי 1500 שקלים למ"ר מזנון.

בחירת איש המקצוע המתאים

אחרי שפירטנו את כל סוגי עבודות הגבס המרכזיים שאותם תוכלו לבצע במסגרת פרויקט שיפוץ ועיצוב הבית, כדאי לדעת שהתוצאה הסופית של כל אלה תלויה בראש ובראשונה באיכות העבודה של איש המקצוע אותו תבחרו לצורך ביצוע העבודות. בחיפוש פשוט תוכלו למצוא אינספור מומחים לביצוע עבודות גבס בעכו, אבל אפשר בהחלט לומר ברמה גבוהה של ודאות שלא כולם יכולים לעמוד בסטנדרטים שאתם, או למעשה כל אחד אחר, מצפים לו. לא זו אף זו, במקרים רבים אתם עלולים לשלם מחיר לא זול ואפילו יקר יותר ממחיר השוק תמורת עבודה גרועה.

עבודות גבס או בכל מקום אחר הן בראש ובראשונה עבודות עיצוב ואסתטיקה ועל כן ישנה חשיבות רבה למידת ההקפדה המקצועית עד לפרט הקטן ביותר. הדרך הטובה ביותר לבחור מומחה עבודות גבס בעכו היא לקבל המלצות מחברים, בני משפחה ומכרים ועוד יותר מכך לקבל חוות דעת מקצועיות מאנשי מקצוע בתחומים משיקים. כך למשל, תוכלו להתייעץ עם מעצב פנים או אדריכל שעובדים עם קבלני גבס על בסיס קבוע ויכולים לתת לכם חוות דעת מקצועית מהימנה מאוד, שערכה רב הרבה יותר מכל המלצה שתקבלו מאדם פרטי.

כמו כן, כדאי לבדוק תיק עבודות של קבלן הגבס ואולי אפילו לבקר בפרויקט מרכזי שלו. לבסוף, כדאי מאוד לעגן את התחייבות הקבלן לסטנדרטים המקצועיים במסגרת הסכם עבודה. את זה תוכלו לעשות באמצעות עיגון ההתחייבות של הקבלן לביצוע כל תיקון של ליקויי גמר ואסתטיקה בסיום העבודה, בדומה לבדיקת בדק בית. זאת כמובן מעבר לעיגון התחייבויות נוספות בנושא החוזק המבני, עמידה במפרט הטכני וכן הלאה. מומחה עבודות גבס בעכו, אם תבחרו אותו נכון, יוכל להפוך את הבית שלכם לפנינת עיצוב יוצאת דופן.

שיפוץ דירה לפי סוג דירה וגודל דירה - עלויות שיפוץ דירה ממוצעות

גודל הדירהפירוט השיפוץ וסוגי עבודותטווח מחירים ממוצע
מחיר שיפוצים דירה בגודל ממוצע עבור עבודת הקבלןשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים1,100-1,600 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים כולל חומרי עבודה, חומר גמר, ספקים ובעלי מקצועשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים2,200-5,200 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים דירת 2-3 חדריםשיפוץ קומפלט- עבודות אינסטלציה וחשמל, החלפת ריצוף, קרמיקה בחדרי אמבטיה, עבודות צבע, טיח ועבודות גבס. 40,000-70,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה 3-5 חדרים מקבלןהכוונה לשדרוג דירת קבלן קיימת. המחיר לרוב יהיה זול יותר בהשוואה לשיפוץ של דירה ישנה מאפס, המחיר משתנה לפי החומרים שבוחרים ולפי גודל הדירה וכולל בין השאר בחירת חיפויים, שיפוץ המטבח הסלון והחדרים, פרקט ו/או ריצוף, צביעה של הדירה, שדרוג מרפסת, עבודות גבס ועוד. 60,000-100,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו עד לפני 15 שנההכוונה לשיפוץ בית קרקע עד שתי קומות100,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו לפני 20-30 שנההכוונה לשיפוץ קומפלט140,000-220,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת גןשיפוץ קומפלט. המחיר נוטה להשתנה בהתאם לגודל הדירה וסוג השיפוץ. המחיר מתייחס לשיפוץ כללי הכולל התקנה של דק בחצר, פרגולה, החלפת ריצוף או פרקט בבית, חיפויים, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים וחדר שינה. 130,000-160,000 ש“ח
מחיר שיפוץ פנטהאוז או דירת דופלקס שתי קומותהכוונה לדירה בגודל של בין 80-150 מ“ר. שיפוץ קומפלט הכולל צביעה של הדירה, חידוש מערכת איטום, טיפול בבעיות רטיבות, אינסטלציה, חשמל, גבס, ריצוף, פרקט ועוד. 150,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה עד 4 חדריםהכוונה לשיפוץ קומפלט הכולל החלפה של מערכת האינסטלציה והחשמל, חיפויים, עבודות צבע, עבודות גבס, מזגנים, שיפוץ חללים, פרקט ועוד. 70,000-150,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 100 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 50,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 80 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 40,000-100,000 ש“ח
חידוש מראה דירה, שיפוץ בייסיקהכוונה לשיפוץ ללא שבירת קירות או החלפת מערכות, שיפוץ בסיסי בלבד להענקת מראה חדיש ואסתטי לנכס. עבודות צבע, טיפול בליקויים. לעתים כולל גם שיפוץ חלל אחד כמו חידוש חדר האמבטיה או המטבח. 10,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת 5 חדרים עד 180 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט ברמה גבוהה, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים, חדר שינה. עבודות חשמל, אינסטלציה, חיפויים, עבודות גבס, טיח וצבע, פרקט ועוד. 150,000-200,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוצים למשרדים, חנויות, מקלטים, מרפסות וכדומה

סוג הנכס סוג השיפוץטווח מחירים
מחיר שיפוץ יחידת דיור בגודל של עד 60 מ“רחשמל, אינסטלציה, צבע, טיח, עבודות גבס, תיקונים, איטום, אלומיניום ועוד30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ נכס שיכון בעלות נמוכההכוונה לשיפוץ ברמת סטנדרט, דירת עמידר של עד 3 חדרים, טיפול בליקויים כמו רטיבות, עובש וכדומה28,000-40,000 ש“ח
מחיר שיפוץ משרד הכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד 180 מ“ר. הוספה של מחיצות בסגנון OPEN SPACE, חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 60,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ עסק או חנותהכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד80 מ“ר. עבודות חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מרפסת עד 20 מ“רהכוונה לעלות עבור חומרים ומחיר עבודה, לא כולל עבודות גינון. החלפת ריצוף, עבודות צבע, טיח, טיפול ברטיבות. 7,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מקלטהכוונה לעלות כוללת של חומרים ועבודה. עבודות צבע וטיח, החלפה של תאורה, הוספת מידוף או פתרונות אחסון מתאימים, חשמל, עבודות ניקיון והדברה. חידוש לפי הוראות של פיקוד העורף 5,000-10,000 ש“ח
מחיר שיפוץ בניין מגוריםהכוונה לבניין עד 6 קומות. השיפוץ הוא חיצוני ופנימי גם יחד, שיפוץ לובי, עבודות צבע, חיפויים, חשמל, אינסטלציה, לא כולל החלפה או התקנה של מעלית. 150,000-200,000 ש“ח
מחיר שיפוץ חיצוני עבור בניין עד 6 קומות. שיפוץ מעטפת המבנה לא כולל הוספה של מרפסות. עבודות צבע, טיח, חידוש מעטפת, חידוש מרזב, חידוש מערכת איטום ועוד90,000-150,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ חדר האמבטיה

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיהשיפוץ סטנדרטי- החלפת קרמיקה וחיפויים, לרוב לא כולל החלפת צנרת. כולל החלפה של אסלה וכלים סניטריים. טיח, צבע, טיפול ברטיבות ובעובש. 7,000-12,000 ש“ח
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיה שיפוץ יוקרתי - עלות כוללת החלפה של הצנרת, פירוק ריצופים וחיפויים כולל התקנה מחודשת, נקודות חשמל חדשות, התקנה חדשה של כלים סניטריים, צביעה, טיח, עבודות גבס, טיפול בעובש ורטיבות, החלפה של המקלחון ועוד. 12,000-30,000 ש“ח
מחיר התקנה של אסלה חדשההעלות כוללת את ההתקנה עצמה, אסלה מסוג תלויה או רגילה. התקנה חיבור לצנרת, איטום וחציבה בקירות. 400-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של ניאגרה מסוג סמויההמחיר כולל איטום וחציבה בקירות700-3,000 ש“ח
מחיר התקנה של כיור העלות כוללת התקנה של הכיור או שני כיורים, ברזים, חיבורים מתאימים לצנרת, חציבה בקירות ואיטום. 250-700 ש“ח
מחיר התקנה של אמבטיה העלות כוללת חיבור של האמבטיה אל הצנרת, הדבקה של האמבטיה ותהליכי איטום. לא כולל החלפה של אמבטיה ישנה בחדשה. 1,300-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של מקלחוןהעלות היא עבור התקנה של מקלחון חדש אבל לא כולל פירוק של אמבטיה קיימת או מקלחון קיים400-2,000 ש“ח
מחיר פירוק חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת פירוק של כל החלל כולל כלים סניטריים, כיור, קרמיקה ותהליכי פינוי. העלות איננה כוללת בדרך כלל התקנה של כל האמבטיה מחדש ומחיר זה נקבע מחדש. 800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מקלחון קייםפירוק מקלחון בלבד ופינוי הפסולת. 300-600 ש“ח
מחיר פירוק קרמיקה בלבדהעלות נקבעת לרוב לפי מ“ר וכוללת פירוק של כל החלל, פינוי הפסולת. העלות איננה כוללת השמה של קרמיקה וחיפויים חדשים. מחיר זה נקבע בנפרד. 1,500-4,000 ש“ח
מחיר פירוק אסלההעלות עבור אסלה רגילה, לא אסלה תלויה וללא ניאגרה סמויה150-300 ש“ח
מחיר התקנה של חיפויים וקרמיקות חדשים בחלל האמבטיההעלות לרוב לפי מ“ר וכוללת התקנה מחדש של כל החיפויים והריצוף בחלל. 150-400 ש“ח
מחיר שיפוץ חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת את עבודות החיפויים והריצוף, החלפת כלים סניטריים ואיטום. 3,000-20,000 ש“ח
מחיר החלפת חיפוי רק בשירותיםהעלות כוללת את עבודות החיפוי בחלל השירותים 1,000-1,500 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ המטבח

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר חידוש של המטבח הקייםהעבודה כוללת בין השאר החלפה של הדלתות לארונות קיימים או צביעה שלהם, החלפה של פורמייקה לדלתות קיימות וכדומה. לא מדובר בעבודת שיפוץ או החלפה של מטבח חדש במטבח קיים. 1,800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מטבח העלות כוללת פירוק של המטבח כולו, כולל פינוי הפסולת. העלות משתנה בהתאם לגודלו של המטבח ולפי מורכבות העבודה, יש או אין מעלית, גישה וכדומה. 1,000-6,000 ש“ח
מחיר פירוק ארונות המטבח והתקנה של ארונות חדשיםהעלות משתנה בהתאם לסוג וכמות הארונות שיש לפרק ויש להתקין. 500-3,000 ש“ח
מחיר הכנה עבור מדיח כליםהעלות לרוב כוללת החלפה של נקודת ברז ישנה בחדשה מתחת לכיור, חיבור ברז יציאה למדיחה ויצירה של נקודות חשמל וביוב. במידת הצורך נקבעת עלות גם לפירוק והחלפה של הארון. 280-1,000 ש“ח
מחיר החלפה של הברז במטבחעלות משתנה280-600 ש“ח
מחיר התקנה של כיור במטבח העלות לרוב כוללת גם התקנה של הסיפון. לא כולל המחיר של החלקים. 280-1,000 ש“ח
מחיר התקנה של אי במטבחהעלות היא לפי מטר רץ ותלויה בסוג האי ובחומרים. 1,200-1,700 ש“ח
מחיר החלפה והתקנה של שיש למטבחהעלות לפי מטר רץ וכוללת גם את ההתקנה. 600-2,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית, מותקן על קלאפההעלות היא לפי מטר רץ270-1,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית על הקיר עצמוהעלות היא לפי מטר רץ והיא משתנה בהתאם לסוג הזכוכית שבוחרים. ניתן לשלב חיפוי זכוכית חלק או עם דוגמאות, ניתן לשלב חיפוי זכוכית בהתאמה אישית. 700-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של קנט למטבחהעלות היא למטר רץ. העלות משתנה בהתאם לעובי וסוג השיש, רמת גימור וגודל החלל. 150-400 ש“ח
מחיר לפירוק מטבח ישן והובלה של מטבח חדש העלות לרוב כוללת התקנה של שיש חדש וצנרת, אך איננה כוללת את תהליך הרכבת המטבח1,600-3,200 ש“ח
מחיר להחלפה של דלתות המטבח העלות משתנה בהתאם לסוג הדלתות וגודל המטבח160-400 ש“ח
מחיר החלפה של דלתות מטבח מדלתות רגילות לדלתות זכוכיתהעלות נקבעת לפי סוגי הדלתות וגודל המטבח.280-600 ש“ח
מחיר התקנה של מטבחון ליחידת דיור או התקנה של מטבח קטן שמגיע מוכן/מטבח מודולריהעלות היא עבור מטבחים קטנים2,200-2,900 ש“ח
מחיר צביעה של דלתות המטבחהעלות משתנה בהתאם לכמות הדלתות וסוגן400-700 ש“ח

מחירון ועלויות עבור תוספות, עבודות בניה ושיפוצים כלליות ועבודות בניה מיוחדות

סוג העבודהסוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר הוספה חדר על הגג העלות תלויה בגודל של החדר ובבחירת החומרים ונקבעת לפי מ“ר10,000-15000 ש“ח
מחיר לסגירה של חנייה העלות היא עבור סגירה של חניה מקורה באמצעות קירות מסוג בלוקים, בגובה של עד 3.5 מטרים לקיר7,500-12,000 ש“ח
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בייסיקהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בינוניהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 4,000 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט יוקרתי גבוההעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 5,000 ש“ח למ“ר
מחיר בניה ירוקההעלות משתנה לפי סוג הבניה, סטנדרט הבניה, סוג החומרים שבוחרים, רמת גימור, בעלי מקצוע ועוד… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר בניית שלד לבית פרטיהעלות עבור השלד בלבד ונקבעת לפי מ“רממוצע 1,500 ש“ח למ“ר
עלות הוספה של מרפסת שמש לבניין עומד העלות עבור דירה אחתממוצע 58,000 ש“ח
מחיר בנייה של ממ“דהעלות עבור דירה בבניין קייםממוצע 90,000 ש“ח
מחיר שבירת קירהעלות מתייחסת לקיר בלוקים. העלות נקבעת לפי מ“ר לקיר בעובי שנע בין 6-11 ס“מ. העלות לא כולל פינוי. 150-300 ש“ח
מחיר תיקון או חידוש פרגולההעלות מתייחסת לפרגולת עץ עבור שיפוץ, חידוש צבע, טיפול נגד מזיקים ושימון. העלות נקבעת למטר. 900-2,000 ש“ח
מחיר בנייה של קיר בלוקים או קיר בטוןהעלות לפי מטר380-500 ש“ח
מחיר השכרה למכולה עבור פינוי פסולת לעבודות שיפוצים. השירות מתאים הן עבור שיפוצים בבניינים והן עבור שיפוץ בבתים פרטיים. העלות נקבעת לפי יום.500-800 ש“ח
מחיר שיפוץ גג רעפיםהעלות הינה משוערת עבור תהליכי שיפוץ. מדובר בגג רעפים לבית פרטי. 1,800-2,200 ש“ח
מחיר לניקיון דירה או בית שעברו שיפוץהעלות משתנה ותלויה בסוג השירות וברמת מורכבות של הניקיון. 1,800-4,000 ש“ח
מחיר עבור יציקה של קורות בטוןהעלות היא לפי מ“ק וכוללת יציקה של בטון. העלות איננה כוללת תהליכי קידוח או הוספה של ברזלים. 1,400-3,000
מחיר סגירה מרפסת שמשהעלות נקבעת לפי מ“ר וכוללת סגירה של מרפסת עם וויטרינות מסוג אלומיניום וזכוכית גם כן, נהוג לשלב גג עשוי אלומיניום300-1,000 ש“ח
מחיר סגירת מרפסת באמצעות אלומיניוםהעלות תלויה בגודל המרפסת ונקבעת לפי מ“ר. הסגירה מתבצעת או באמצות אלומיניום או באמצעות תריסים6,500-9,000 ש“ח

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:

בלוג

לימודי פיזיותרפיה או לימודי סיעוד

בכל רחבי הארץ, כל שנה ניגשים סטודנטים למוסדות ההשכלה הגבוהה במטרה לבחור מקצוע לחיים. כחלק מהחלטה זו מתלבטים רבים בין לימודי פיזיותרפיה ולימודי סיעוד, שכן

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

עבודות גבס בחריש

לאורך העשורים האחרונים, הפכו עבודות גבס למרכיב מרכזי וחשוב בכל פרויקט לשיפוץ ועיצוב הבית ולא לחינם. הגבס מעניק לנו פתרון אסתטי מצוין תוך עמידה בקריטריונים

קרא עוד »
עבודות גבס בעומר

לאורך העשורים האחרונים, הפכו עבודות גבס למרכיב מרכזי וחשוב בכל פרויקט לשיפוץ ועיצוב הבית ולא לחינם. הגבס מעניק לנו פתרון אסתטי מצוין תוך עמידה בקריטריונים

קרא עוד »
עבודות גבס בקריות

לאורך העשורים האחרונים, הפכו עבודות גבס למרכיב מרכזי וחשוב בכל פרויקט לשיפוץ ועיצוב הבית ולא לחינם. הגבס מעניק לנו פתרון אסתטי מצוין תוך עמידה בקריטריונים

קרא עוד »
עבודות גבס ביפו

לאורך העשורים האחרונים, הפכו עבודות גבס למרכיב מרכזי וחשוב בכל פרויקט לשיפוץ ועיצוב הבית ולא לחינם. הגבס מעניק לנו פתרון אסתטי מצוין תוך עמידה בקריטריונים

קרא עוד »
עבודות גבס בשוהם

לאורך העשורים האחרונים, הפכו עבודות גבס למרכיב מרכזי וחשוב בכל פרויקט לשיפוץ ועיצוב הבית ולא לחינם. הגבס מעניק לנו פתרון אסתטי מצוין תוך עמידה בקריטריונים

קרא עוד »
עבודות גבס בגני תקווה

לאורך העשורים האחרונים, הפכו עבודות גבס למרכיב מרכזי וחשוב בכל פרויקט לשיפוץ ועיצוב הבית ולא לחינם. הגבס מעניק לנו פתרון אסתטי מצוין תוך עמידה בקריטריונים

קרא עוד »
עבודות גבס בגבעת שמואל

לאורך העשורים האחרונים, הפכו עבודות גבס למרכיב מרכזי וחשוב בכל פרויקט לשיפוץ ועיצוב הבית ולא לחינם. הגבס מעניק לנו פתרון אסתטי מצוין תוך עמידה בקריטריונים

קרא עוד »
עבודות גבס בתל מונד

לאורך העשורים האחרונים, הפכו עבודות גבס למרכיב מרכזי וחשוב בכל פרויקט לשיפוץ ועיצוב הבית ולא לחינם. הגבס מעניק לנו פתרון אסתטי מצוין תוך עמידה בקריטריונים

קרא עוד »
עבודות גבס בחריש

לאורך העשורים האחרונים, הפכו עבודות גבס למרכיב מרכזי וחשוב בכל פרויקט לשיפוץ ועיצוב הבית ולא לחינם. הגבס מעניק לנו פתרון אסתטי מצוין תוך עמידה בקריטריונים

קרא עוד »
עבודות גבס בעומר

לאורך העשורים האחרונים, הפכו עבודות גבס למרכיב מרכזי וחשוב בכל פרויקט לשיפוץ ועיצוב הבית ולא לחינם. הגבס מעניק לנו פתרון אסתטי מצוין תוך עמידה בקריטריונים

קרא עוד »
עבודות גבס בקריות

לאורך העשורים האחרונים, הפכו עבודות גבס למרכיב מרכזי וחשוב בכל פרויקט לשיפוץ ועיצוב הבית ולא לחינם. הגבס מעניק לנו פתרון אסתטי מצוין תוך עמידה בקריטריונים

קרא עוד »
עבודות גבס ביפו

לאורך העשורים האחרונים, הפכו עבודות גבס למרכיב מרכזי וחשוב בכל פרויקט לשיפוץ ועיצוב הבית ולא לחינם. הגבס מעניק לנו פתרון אסתטי מצוין תוך עמידה בקריטריונים

קרא עוד »
עבודות גבס בשוהם

לאורך העשורים האחרונים, הפכו עבודות גבס למרכיב מרכזי וחשוב בכל פרויקט לשיפוץ ועיצוב הבית ולא לחינם. הגבס מעניק לנו פתרון אסתטי מצוין תוך עמידה בקריטריונים

קרא עוד »
עבודות גבס בגני תקווה

לאורך העשורים האחרונים, הפכו עבודות גבס למרכיב מרכזי וחשוב בכל פרויקט לשיפוץ ועיצוב הבית ולא לחינם. הגבס מעניק לנו פתרון אסתטי מצוין תוך עמידה בקריטריונים

קרא עוד »
עבודות גבס בגבעת שמואל

לאורך העשורים האחרונים, הפכו עבודות גבס למרכיב מרכזי וחשוב בכל פרויקט לשיפוץ ועיצוב הבית ולא לחינם. הגבס מעניק לנו פתרון אסתטי מצוין תוך עמידה בקריטריונים

קרא עוד »
עבודות גבס בתל מונד

לאורך העשורים האחרונים, הפכו עבודות גבס למרכיב מרכזי וחשוב בכל פרויקט לשיפוץ ועיצוב הבית ולא לחינם. הגבס מעניק לנו פתרון אסתטי מצוין תוך עמידה בקריטריונים

קרא עוד »
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!