צביעת דירה מחיר

התחייבות לאיכות הכי גבוהה 

המחיר הכי זול 

השרות הכי טוב 

עד 11% הנחה בזמן קורונה 

ייעוץ של מהנדס או אדריכל בבית שלכם 

הכי זול ואיכותי בארץ בהתחייבות קבלו היום הצעה משתלמת 

התקשרו אלינו עכשיו

073-3753262

תוכן עניינים:

רוצים לצבוע את הדירה שלכם בסיוע איש מקצוע, אבל לפני כן אתם רוצים לוודא שמדובר בתקציב שאתם יכולים לעמוד בו? בשורות הבאות מפרטים לכם המומחים של היחידה לשיפוצים את שיקולי העלות שנלקחים בתמחור של פרויקט צביעת דירה. ככלל, בפרויקט צביעת דירה מחיר הפרויקט אמור לכלול גם את העבודה וגם את החומרים אבל עבור צביעה כללית בלבד, ללא עבודות צבע מיוחדות כמו ווש, שילובי גוונים, עבודה עם טיח גס וכדומה. כמו כן, כדאי לזכור שזה לא משנה אם אתם זקוקים לצביעה לפני שאתם מחזירים דירה שכורה לבעליה או כחלק ממהלך עיצוב פנים כולל של הדירה. בכל מקרה, הצביעה היא מקצועית ויסודית והמחיר הוא זהה. על כל אלה כאמור, מסבירים לכם בשורות הבאות, המומחים של היחידה לשיפוצים, המציעה שירותי צביעת דירה מחיר אטרקטיבי ורמת ביצוע יוצאת דופן.


אז כמה עולה לצבוע דירה?

במקרה של צביעת דירה מחיר הצביעה משתנה בעיקר בהתאם לגודל הדירה. כך למשל, אם אתם רוצים לצבוע קיר אחד, זה יעלה לכם 300-600 שקלים. אם אתם רוצים לצבוע חדר אחד כמו מטבח או חדר שינה למשל, זה יעלה לכם 1,000 עד 1,500 שקלים. לאחר מכן, התמחור מתחיל לטפס על סולם שכל שלב שלו מייצג את מספר החדרים בדירה. כך למשל, צביעת דירה שלושה חדרים צפויה לעלות לכם 4,000 עד 4,500 שקלים, המגלמים בתוכם גם את צביעת שלושת חדרי השינה והסלון וגם את החדרים הלווייניים כמו חדר שירותים, חדר אמבטיה, מטבח וכן הלאה.


כמה עולות משימות צבע מיוחדות?

כאמור, במקרה הכללי של צביעת דירה מחיר הפרויקט מתייחס לצביעה כללית בגוון אחד לכל הבית כולל תקרה. לעומת זאת, אם אתם רוצים לבצע עבודות צביעה מיוחדות, התמחור הוא שונה לחלוטין ומשתנה בין סוגי העבודות השונות. כך למשל, צביעת ווש תעלה לכם משמעותית יותר יקר בחישוב של עלות למטר מרובע ויכולה להשתנות על פי סוג הווש, מספר הגוונים המשולבים ואלמנטים נוספים שתרצו לשלב בצביעה. כך גם לגבי צביעה בצבעי יסוד מודגשים כשכל קיר צבוע בגוון שונה. במקרה הזה, המחיר צפוי להיות גבוה יותר אבל לא בצורה דרמטית ביחס לצביעה כללית. אם תרצו לשלב גם אלמנטים כמו טיח גס ליצירת דוגמת מרקם על הקירות, הרי שמדובר בעבודת צביעה מיוחדת ועלותה בהתאם.

היחידה לשיפוצים מבצעת מגוון רחב של עבודות שיפוץ ובכלל זה מציעה שירותי צביעת דירה מחיר אטרקטיבי ורמת ביצוע גבוהה מאוד על ידי אנשי מקצוע, שיוכלו לבצע עבורכם צביעה מלאה של דירה לרבות שילוב של אלמנטים עיצוביים מיוחדים ומשימות צביעה גרפיות מיוחדות. היחידה לשיפוצים מקפידה מאוד על תמחור אטרקטיבי והוגן לכל משימת צביעת דירה ועל סטנדרטים גבוהים בקצה העליון של השוק.

כמה עולה פינוי אסבסט ?

  תהליך פינוי אסבסט הוא תהליך חשוב מאוד. אם אתם תוהים כמה הדבר יעלה לכם, כדאי מאוד שתדעו שהעלות הכלכלית של פינוי אסבסט היא אמנם

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

עבודות צבע

לצבוע את הבית כל אחד יכול, אבל לצבוע את הבית בצורה מקצועית רק איש מקצוע יכול. השאלה היא מה זה אומר עבודות צבע מקצועיות, מה

קרא עוד »
עבודות צבע

לצבוע את הבית כל אחד יכול, אבל לצבוע את הבית בצורה מקצועית רק איש מקצוע יכול. השאלה היא מה זה אומר עבודות צבע מקצועיות, מה

קרא עוד »

היחידה לשיפוץ דירות מזמינה אתכם לחווית שיפוץ ייחודית בישראל! ליווי מלא ואישי לכל אורך התהליך החל מלב התכנון ועד לסיום ריהוט הבית .

לחברתנו ניסיון  בביצוע כל סוגי השיפוצים עם ניסיון של 10 + שנים בשיפוץ דירות, בניית וילות ושיפוץ בניינים.

פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני וקבלו הצעת מחיר ללא התחייבות לפרויקט קומפלט במחיר הזול בארץ (חיסכון ממוצע של 23%)

צרו קשר

© 2021 All Rights Reserved

פרסום כתבות BEST LINKS ושירות בניית קישורים איכותיים  

התקשרו עכשיו