צבעי בעפולה

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

 

צבעי בעפולה

רוצים לצבוע את הבית ומחפשים איש מקצוע לביצוע המשימה? זאת כבר התחלה טובה, אבל מה עושים עכשיו? כמה עולה צביעת דירה? איך בוחרים צבעי בעפולה שיספק לכם גם רמה מקצועית גבוהה וגם לא ירוקן לכם את הארנק? איך בוחרים צבעי שיודע לבצע עבודות צבע טיפה יותר מורכבות מצביעה חד גונית של הקירות, למשל ביצוע שפכטל, החלקה, צביעה אמנותית, שילובי צבעים וכדומה? האם צבעי מקצועי שיצבע לכם את הדירה יכול לצבוע עבורכם פריטים אחרים כמו סורגים, מעקות, שער, גדר וכן הלאה או שלכל משימה אתם צריכים להזמין צבעי אחר? האם אתם צריכים להכין את הדירה לפני הצביעה או שהצבעי מבצע את כל הזזת הרהיטים, סידורם בחזרה ואולי אפילו ניקיון של הדירה בתום הצביעה? על שאלות אלו ועוד עונים לכם בשורות הבאות המומחים של היחידה לשיפוצים, שבין היתר מציעה לכם גם שירותי צביעה מקצועיים.

 

צבעי בעפולה – קודם כל, כמה עולה לצבוע דירה?

מן הסתם, העלות של צביעת דירה יכולה להשתנות מאוד ממקרה למקרה, בעיקר בהתאם לשטח הדירה ולמספר החדרים בה. בנוסף לכך, אפשר להוסיף וריאציות בתמחור בין צבעים שונים ולא כל צבעי בעפולה יגבה מכם את אותו הסכום. לרוב, ישנן הצדקות מקצועיות לגיטימיות לחלוטין לפערי המחירים בין צבעי לצבעי, אבל לא תמיד ההצדקות האלה אכן עומדות ולכן, כפי שנפרט לאחר מכן, אף פעם לא כדאי להניח שצבעי זול הוא צבעי רע וצבעי יקר הוא צבעי טוב. בכל מקרה, אם אנחנו רוצים להיכנס למספרים, אז צביעת דירה בת שני חדרים אמורה לעלות לכם בין 2,000 ל-2,500 שקלים. צביעת דירה 3 חדרים יכולה לעלות כ-1,000 שקלים יותר וצביעת דירה 4 חדרים תעלה לכם 1,000 עד 1,500 שקלים יותר. הסיבה לקפיצות ההולכות וגדלות בהתאם למספר החדרים היא שהבדלי השטח בין דירות בעלות מספר חדרים שונה, לא נובעים רק מתוספת במספר החדרים, אלא גם מתוספת שטח כללית. בדרך כלל, פער השטח בין דירת 3 חדרים ובין דירת 4 חדרים יהיה גדול יותר מהתוספת נטו של חדר אחד.

אחרי שאמרנו את זה, חשוב מאוד שלא תבססו אף החלטה שאתם מקבלים אך ורק על הנתונים שפרשנו פה בפניכם. נתונים אלה אמורים לתת לכם תמונה כללית כדי שתדעו פחות או יותר מול מה אתם עומדים. יחד עם זאת, את המחיר הסופי שיהיה עליכם לשלם תוכלו לדעת רק לאחר פנייה לאיש מקצוע, צבעי בעפולה, וקבלת הצעת מחיר מסודרת שכוללת את כל מרכיבי המשימה שאותם אתם רוצים לכלול בפרויקט.

 

איך בוחרים צבעי בעפולה?

את התהליך של בחירת צבעי בעפולה אפשר להפוך למשימה כמעט בלתי אפשרית, עם שלל בדיקות מחירים, בדיקות מקצועיות, המלצות, חוות דעת מקצועיות, השוואות מחירים, מקח וממכר וכן הלאה. מצד שני, בזמן שהייתם משקיעים בחיפוש צבעי מקצועי שמתאים לכם, יכולתם כבר לצבוע את הדירה בעצמכם. בחירת צבעי לא אמורה להיות מורכבת כל כך, אבל היא כן אמורה להתבצע בשום שכל ובזהירות. ככלל, המטרה שלכם היא למצוא צבעי שיכול להבטיח לכם את הרמה המקצועית לה אתם מצפים במחיר הוגן וסביר שאותו אתם יכולים לשלם. אז אם מתייחסים לרגע להיבט המקצועי, הרי שהדרך הטובה ביותר למצוא צבעי בעפולה היא לפנות לאנשי מקצוע שאתם מכירים באופן אישי, ושעובדים עם צבעים במסגרת עבודתם היומיומית (למשל מוכרים בחנויות לאספקה טכנית, אנשי שיפוצים, קבלנים וכן הלאה) ולבקש מהם חוות דעת מקצועיות על צבעים מומלצים. חוות דעת מקצועית שאתם מקבלים מאיש מקצוע שווה יותר מכל המלצה שתוכלו לקבל מאדם פרטי ולכן זוהי האופציה העדיפה מבחינתכם.

בנוסף לכך, תמיד טוב וכדאי לפנות לאנשים שאתם מכירים ולבקש המלצות על צבעי בעפולה. יחד עם זאת, חשוב מאוד לקבל את ההמלצות האלה מאנשים שאתם מכירים וסומכים על דעתם ושההמלצות האלה הן חמות במיוחד. חבר שמכיר חבר שמכיר חבר של צבעי בעפולה היא לא המלצה מבחינתכם לצורך העניין. מרגע שיש לכם מספר שמות ותמיד כדאי שיהיו לכם מספר שמות אפשריים ולא רק שם אחד, אתם יכולים לפנות לכל אחד מהצבעים הללו ולבקש מהם הצעת מחיר. יחד עם זאת, לפני שאתם פונים אליהם, נסו לגבש בינכם ובין עצמכם את משימת הצביעה שאתם רוצים לבצע: האם אתם רוצים רק צבע בסיסי וסטנדרטי? האם אתם רוצים גם עבודות טיח? האם אתם רוצים שליכט והחלקה? האם אתם רוצים לשלב צביעה אמנותית? האם אתם רוצים לצבוע קירות שונים בצבעים שונים? האם אתם רוצים לשלב גם צביעה של אלמנטים נוספים כמו סורגים, גדר, שער וכדומה? שאלות אלה הן שאלות קריטיות שעליכם להגדיר מראש והסיבה לכך היא כזאת: אנשי מקצוע בכל התחומים ובכל הענפים ירצו תמיד להרחיב כל פרויקט שהם לוקחים על עצמם. במקרים רבים קורה שאתם שוכרים איש מקצוע למשימה מסוימת ותוך כדי תנועה, ממליץ לכם הצבעי על ביצוע פעולות נוספות שלא הגדרתם מראש, או שאתם מבקשים דברים נוספים שלא דרשתם מראש. במצב זה בו איש המקצוע כבר נשכר על ידכם, קל לו יותר לתמחר את התוספות האלה במחירים גבוהים, לעיתים מופרזים ובדיוק מזה אתם רוצים להימנע.

במילים אחרות, כאשר אתם מקבלים הצעות מחיר, אתם רוצים להבטיח שהצעות המחיר הללו כוללות בתוכן את כל האפשרויות שאתם רוצים לשלב בפרויקט הצביעה, כך שלא ניתן יהיה באמצע הפרויקט לבוא ולדרוש מכם תוספות מן היקב ומן הגורן. רק לאחר שיש לכם תמונה לגבי היקף ומרכיבי השירות שאתם רוצים להזמין, או אז תוכלו לפנות לכל צבעי בעפולה שקיבלתם עליו המלצה חיובית או חוות דעת חיובית ולבקש הצעת מחיר שבו אתם מבקשים לפרט את כל מרכיבי העלות על פי כל סעיפי המשימה שאתם רוצים לבצע.

 

 

צבעי בעפולה – האם כדאי לבחור את הזול ביותר?

צבעי מומלץ בעפולהמן הסתם, כאשר אתם שוכרים צבעי בעפולה, אתם רוצים למצוא את הצבעי הזול ביותר בסביבה ואין שאיפה יותר לגיטימית מזו. יחד עם זאת, תמיד חשוב להיזהר לפני שמבססים החלטה על מחיר בלבד, וזה נכון לכל תחום ולכל סוג של שירות. ככלל, כפי שאמרנו קודם לכן, צבעי בעפולה שדורש מכם מחיר יקר, זה לא אומר שהוא גם צבעי מקצועי וצבעי שדורש מכם מחיר זול, זה לא אומר שהוא עושה עבודה גרועה. מה שאתם רוצים זה לבחור איש מקצוע שדורש מכם מחיר הוגן, מחיר שנמצא בתוך הטווח הנורמלי של המחירים. מדוע? מכיוון שאתם לא רוצים שהצבעי יצבע לכם את הבית עם הרגשה שהוא יצא נפסד. ייתכן שעבורו מדובר בעבודה חשובה ואין לו הרבה עבודה (מה שכבר אמור להעלות ספקות לגבי הרמה המקצועית שלו), אבל בסופו של דבר, כשמבצעים את העבודה, ההרגשה שהמחיר פשוט לא מכסה את המאמץ היא הרגשה שיכולה להיות לה תוצאות – עבודה יותר חפיפניקית, פחות שכבות, פחות הקפדה על הפרטים הקטנים, שימוש בצבע פחות איכותי ובמקרים קיצוניים גם נטישת הפרויקט באמצע כשאין לכם מה לעשות בנידון.

מצד שני, אתם גם לא רוצים לבחור את הצבעי היקר ביותר מתוך מחשבה שהוא גם המקצועי ביותר. מה שאתם כן רוצים לעשות זה להחליף כמה מילים עם כל צבעי שאתם בוחנים, להציב בפניו שאלות שבאמת מטרידות אתכם ולבחון את התשובות שהוא נותן לכם בלי להתחייב לדבר. אתם רוצים להרגיש את הגישה השירותית שלו, את הרמה המקצועית בה הוא עונה לכם על השאלות אפילו אם אתם לא מבינים את כל המושגים ופחות או יותר את היכולת שלו לבצע את משימות הצביעה שאתם מייעדים לו, במיוחד אם אתם רוצים לבצע משימות צביעה מיוחדות כמו שליכט, צביעה אמנותית, שילובי צבעים וכדומה.

בסופו של דבר, בחירת צבעי בעפולה היא בחירה שמשלבת כמה פרמטרים מכמה כיוונים ואין אף שיקול שאפשר לקבל החלטה רק עליו באופן בלעדי, לא המחיר ולא הרמה המקצועית. אתם רוצים לבחון מול מי אתם עומדים, מה הכוונות שלו, מהן חוות הדעת שקיבלתם עליו, עד כמה הוא מקפיד להגיש לכם הצעה מפורטת ומסודרת וכמובן עד כמה הוא יודע להציע לכם את השירות במחיר סביר אבל אטרקטיבי. אם תתנהלו נכון ומסודר, תוכלו להרגיש את זה כשתעמדו מול הצבעי הנכון. מה שאתם בכל מקרה רוצים להימנע ממנו, זה לקבל את ההחלטה על סמך אלמנטים שלא מן העניין. כך למשל, אם מדובר בצבעי מצחיק או צבעי בעפולה שמכיר את הבוס שלכם בעבודה או את השכן שלכם בבניין, זה לא סיבה טובה לשכור דווקא אותו. כל החלטה שאתם מקבלים צריכה להסתמך על הפרמטרים המעניינים אתכם וזה רמה מקצועית ומחיר.

לבסוף, שימו לב לתוספות שירות שמציעים לכם צבעים שונים. כך למשל, תוכלו למצוא צבעי בעפולה שמציע לכם חבילת שירות מקיפה כולל פינוי או כיסוי של הריהוט, סידור הריהוט לאחר הצביעה, ניקיון הבית לאחר הצביעה, אפשרות צביעת סורגים, גדר וכדומה. כל אלה הם סממנים שיכולים בהחלט להעיד על הרמה המקצועית של האדם העומד מולכם ואתם בהחלט רוצים להשתמש בכך. כמו כן, שימו לב לפרמטרים האלה כשאתם בוחנים את הצעות המחיר המוגשות לכם. ייתכן שאחד הצבעים דורש מכם מחיר גבוה יותר מהאחרים, אך המחיר נובע מתוספות של שירותים נוספים כדוגמת אלה שמנינו כעת. במקרה כזה, אתם יכולים לבקש להסיר את השירותים האלה מאותו צבעי או לבקש מהאחרים לקבל הצעה גם עליהם, הכל על מנת שתוכלו להשוות את ההצעות בצורה ריאלית.

 

שירותי צבעי בעפולה של היחידה לשיפוצים

צבעי בעפולה מחירואחרי שאמרנו את כל זה, אם אתם רוצים לחסוך לעצמכם את כל התהליך של חיפוש צבעי בעפולה, יש לכם את האפשרות לשכור כבר עכשיו את חברת היחידה לשיפוצים, שנחשבת לאחת החברות המובילות והמקצועיות בישראל בתחום השיפוצים. היחידה לשיפוצים מבצעת למעשה את כל סוגי השיפוצים לבית, למשרד ולמבנים משותפים וככזאת, מציעה סל רחב מאוד של יכולות וכן סטנדרטים שאפשר למצוא אך ורק בפרויקטים גדולים ורחבים. היחידה לשיפוצים היא למעשה קבלן רשום בתחום השיפוצים, מה שמוסיף לכם ערך נוסף בבחירת הצבעי שיבצע עבורכם את הצביעה. בתחום הספציפי של צביעת דירות, מציעה היחידה לשיפוצים את כל סוגי שירותי הצביעה, לרבות צביעה בסיסית סטנדרטית, צביעה בגוונים מיוחדים, שילובי גוונים, צביעה אמנותית, עבודות טיח ושליכט, צביעת סורגים, גדרות, שערים וכדומה וכל עבודת צביעה שתרצו לשלב בפרויקט. אם תרצו, תוכלו לשלב גם נישת גבס, הנמכת תקרה, תיקון כלשהו בבית וכל פעולת שיפוץ אחרת שאולי הציקה לכם וזאת ההזדמנות להביא אותה לכדי תיקון בסיוע אנשי המקצוע של היחידה לשיפוצים.

שיפוץ דירה לפי סוג דירה וגודל דירה - עלויות שיפוץ דירה ממוצעות

גודל הדירהפירוט השיפוץ וסוגי עבודותטווח מחירים ממוצע
מחיר שיפוצים דירה בגודל ממוצע עבור עבודת הקבלןשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים1,100-1,600 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים כולל חומרי עבודה, חומר גמר, ספקים ובעלי מקצועשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים2,200-5,200 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים דירת 2-3 חדריםשיפוץ קומפלט- עבודות אינסטלציה וחשמל, החלפת ריצוף, קרמיקה בחדרי אמבטיה, עבודות צבע, טיח ועבודות גבס. 40,000-70,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה 3-5 חדרים מקבלןהכוונה לשדרוג דירת קבלן קיימת. המחיר לרוב יהיה זול יותר בהשוואה לשיפוץ של דירה ישנה מאפס, המחיר משתנה לפי החומרים שבוחרים ולפי גודל הדירה וכולל בין השאר בחירת חיפויים, שיפוץ המטבח הסלון והחדרים, פרקט ו/או ריצוף, צביעה של הדירה, שדרוג מרפסת, עבודות גבס ועוד. 60,000-100,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו עד לפני 15 שנההכוונה לשיפוץ בית קרקע עד שתי קומות100,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו לפני 20-30 שנההכוונה לשיפוץ קומפלט140,000-220,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת גןשיפוץ קומפלט. המחיר נוטה להשתנה בהתאם לגודל הדירה וסוג השיפוץ. המחיר מתייחס לשיפוץ כללי הכולל התקנה של דק בחצר, פרגולה, החלפת ריצוף או פרקט בבית, חיפויים, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים וחדר שינה. 130,000-160,000 ש“ח
מחיר שיפוץ פנטהאוז או דירת דופלקס שתי קומותהכוונה לדירה בגודל של בין 80-150 מ“ר. שיפוץ קומפלט הכולל צביעה של הדירה, חידוש מערכת איטום, טיפול בבעיות רטיבות, אינסטלציה, חשמל, גבס, ריצוף, פרקט ועוד. 150,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה עד 4 חדריםהכוונה לשיפוץ קומפלט הכולל החלפה של מערכת האינסטלציה והחשמל, חיפויים, עבודות צבע, עבודות גבס, מזגנים, שיפוץ חללים, פרקט ועוד. 70,000-150,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 100 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 50,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 80 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 40,000-100,000 ש“ח
חידוש מראה דירה, שיפוץ בייסיקהכוונה לשיפוץ ללא שבירת קירות או החלפת מערכות, שיפוץ בסיסי בלבד להענקת מראה חדיש ואסתטי לנכס. עבודות צבע, טיפול בליקויים. לעתים כולל גם שיפוץ חלל אחד כמו חידוש חדר האמבטיה או המטבח. 10,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת 5 חדרים עד 180 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט ברמה גבוהה, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים, חדר שינה. עבודות חשמל, אינסטלציה, חיפויים, עבודות גבס, טיח וצבע, פרקט ועוד. 150,000-200,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוצים למשרדים, חנויות, מקלטים, מרפסות וכדומה

סוג הנכס סוג השיפוץטווח מחירים
מחיר שיפוץ יחידת דיור בגודל של עד 60 מ“רחשמל, אינסטלציה, צבע, טיח, עבודות גבס, תיקונים, איטום, אלומיניום ועוד30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ נכס שיכון בעלות נמוכההכוונה לשיפוץ ברמת סטנדרט, דירת עמידר של עד 3 חדרים, טיפול בליקויים כמו רטיבות, עובש וכדומה28,000-40,000 ש“ח
מחיר שיפוץ משרד הכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד 180 מ“ר. הוספה של מחיצות בסגנון OPEN SPACE, חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 60,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ עסק או חנותהכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד80 מ“ר. עבודות חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מרפסת עד 20 מ“רהכוונה לעלות עבור חומרים ומחיר עבודה, לא כולל עבודות גינון. החלפת ריצוף, עבודות צבע, טיח, טיפול ברטיבות. 7,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מקלטהכוונה לעלות כוללת של חומרים ועבודה. עבודות צבע וטיח, החלפה של תאורה, הוספת מידוף או פתרונות אחסון מתאימים, חשמל, עבודות ניקיון והדברה. חידוש לפי הוראות של פיקוד העורף 5,000-10,000 ש“ח
מחיר שיפוץ בניין מגוריםהכוונה לבניין עד 6 קומות. השיפוץ הוא חיצוני ופנימי גם יחד, שיפוץ לובי, עבודות צבע, חיפויים, חשמל, אינסטלציה, לא כולל החלפה או התקנה של מעלית. 150,000-200,000 ש“ח
מחיר שיפוץ חיצוני עבור בניין עד 6 קומות. שיפוץ מעטפת המבנה לא כולל הוספה של מרפסות. עבודות צבע, טיח, חידוש מעטפת, חידוש מרזב, חידוש מערכת איטום ועוד90,000-150,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ חדר האמבטיה

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיהשיפוץ סטנדרטי- החלפת קרמיקה וחיפויים, לרוב לא כולל החלפת צנרת. כולל החלפה של אסלה וכלים סניטריים. טיח, צבע, טיפול ברטיבות ובעובש. 7,000-12,000 ש“ח
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיה שיפוץ יוקרתי - עלות כוללת החלפה של הצנרת, פירוק ריצופים וחיפויים כולל התקנה מחודשת, נקודות חשמל חדשות, התקנה חדשה של כלים סניטריים, צביעה, טיח, עבודות גבס, טיפול בעובש ורטיבות, החלפה של המקלחון ועוד. 12,000-30,000 ש“ח
מחיר התקנה של אסלה חדשההעלות כוללת את ההתקנה עצמה, אסלה מסוג תלויה או רגילה. התקנה חיבור לצנרת, איטום וחציבה בקירות. 400-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של ניאגרה מסוג סמויההמחיר כולל איטום וחציבה בקירות700-3,000 ש“ח
מחיר התקנה של כיור העלות כוללת התקנה של הכיור או שני כיורים, ברזים, חיבורים מתאימים לצנרת, חציבה בקירות ואיטום. 250-700 ש“ח
מחיר התקנה של אמבטיה העלות כוללת חיבור של האמבטיה אל הצנרת, הדבקה של האמבטיה ותהליכי איטום. לא כולל החלפה של אמבטיה ישנה בחדשה. 1,300-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של מקלחוןהעלות היא עבור התקנה של מקלחון חדש אבל לא כולל פירוק של אמבטיה קיימת או מקלחון קיים400-2,000 ש“ח
מחיר פירוק חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת פירוק של כל החלל כולל כלים סניטריים, כיור, קרמיקה ותהליכי פינוי. העלות איננה כוללת בדרך כלל התקנה של כל האמבטיה מחדש ומחיר זה נקבע מחדש. 800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מקלחון קייםפירוק מקלחון בלבד ופינוי הפסולת. 300-600 ש“ח
מחיר פירוק קרמיקה בלבדהעלות נקבעת לרוב לפי מ“ר וכוללת פירוק של כל החלל, פינוי הפסולת. העלות איננה כוללת השמה של קרמיקה וחיפויים חדשים. מחיר זה נקבע בנפרד. 1,500-4,000 ש“ח
מחיר פירוק אסלההעלות עבור אסלה רגילה, לא אסלה תלויה וללא ניאגרה סמויה150-300 ש“ח
מחיר התקנה של חיפויים וקרמיקות חדשים בחלל האמבטיההעלות לרוב לפי מ“ר וכוללת התקנה מחדש של כל החיפויים והריצוף בחלל. 150-400 ש“ח
מחיר שיפוץ חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת את עבודות החיפויים והריצוף, החלפת כלים סניטריים ואיטום. 3,000-20,000 ש“ח
מחיר החלפת חיפוי רק בשירותיםהעלות כוללת את עבודות החיפוי בחלל השירותים 1,000-1,500 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ המטבח

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר חידוש של המטבח הקייםהעבודה כוללת בין השאר החלפה של הדלתות לארונות קיימים או צביעה שלהם, החלפה של פורמייקה לדלתות קיימות וכדומה. לא מדובר בעבודת שיפוץ או החלפה של מטבח חדש במטבח קיים. 1,800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מטבח העלות כוללת פירוק של המטבח כולו, כולל פינוי הפסולת. העלות משתנה בהתאם לגודלו של המטבח ולפי מורכבות העבודה, יש או אין מעלית, גישה וכדומה. 1,000-6,000 ש“ח
מחיר פירוק ארונות המטבח והתקנה של ארונות חדשיםהעלות משתנה בהתאם לסוג וכמות הארונות שיש לפרק ויש להתקין. 500-3,000 ש“ח
מחיר הכנה עבור מדיח כליםהעלות לרוב כוללת החלפה של נקודת ברז ישנה בחדשה מתחת לכיור, חיבור ברז יציאה למדיחה ויצירה של נקודות חשמל וביוב. במידת הצורך נקבעת עלות גם לפירוק והחלפה של הארון. 280-1,000 ש“ח
מחיר החלפה של הברז במטבחעלות משתנה280-600 ש“ח
מחיר התקנה של כיור במטבח העלות לרוב כוללת גם התקנה של הסיפון. לא כולל המחיר של החלקים. 280-1,000 ש“ח
מחיר התקנה של אי במטבחהעלות היא לפי מטר רץ ותלויה בסוג האי ובחומרים. 1,200-1,700 ש“ח
מחיר החלפה והתקנה של שיש למטבחהעלות לפי מטר רץ וכוללת גם את ההתקנה. 600-2,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית, מותקן על קלאפההעלות היא לפי מטר רץ270-1,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית על הקיר עצמוהעלות היא לפי מטר רץ והיא משתנה בהתאם לסוג הזכוכית שבוחרים. ניתן לשלב חיפוי זכוכית חלק או עם דוגמאות, ניתן לשלב חיפוי זכוכית בהתאמה אישית. 700-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של קנט למטבחהעלות היא למטר רץ. העלות משתנה בהתאם לעובי וסוג השיש, רמת גימור וגודל החלל. 150-400 ש“ח
מחיר לפירוק מטבח ישן והובלה של מטבח חדש העלות לרוב כוללת התקנה של שיש חדש וצנרת, אך איננה כוללת את תהליך הרכבת המטבח1,600-3,200 ש“ח
מחיר להחלפה של דלתות המטבח העלות משתנה בהתאם לסוג הדלתות וגודל המטבח160-400 ש“ח
מחיר החלפה של דלתות מטבח מדלתות רגילות לדלתות זכוכיתהעלות נקבעת לפי סוגי הדלתות וגודל המטבח.280-600 ש“ח
מחיר התקנה של מטבחון ליחידת דיור או התקנה של מטבח קטן שמגיע מוכן/מטבח מודולריהעלות היא עבור מטבחים קטנים2,200-2,900 ש“ח
מחיר צביעה של דלתות המטבחהעלות משתנה בהתאם לכמות הדלתות וסוגן400-700 ש“ח

מחירון ועלויות עבור תוספות, עבודות בניה ושיפוצים כלליות ועבודות בניה מיוחדות

סוג העבודהסוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר הוספה חדר על הגג העלות תלויה בגודל של החדר ובבחירת החומרים ונקבעת לפי מ“ר10,000-15000 ש“ח
מחיר לסגירה של חנייה העלות היא עבור סגירה של חניה מקורה באמצעות קירות מסוג בלוקים, בגובה של עד 3.5 מטרים לקיר7,500-12,000 ש“ח
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בייסיקהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בינוניהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 4,000 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט יוקרתי גבוההעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 5,000 ש“ח למ“ר
מחיר בניה ירוקההעלות משתנה לפי סוג הבניה, סטנדרט הבניה, סוג החומרים שבוחרים, רמת גימור, בעלי מקצוע ועוד… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר בניית שלד לבית פרטיהעלות עבור השלד בלבד ונקבעת לפי מ“רממוצע 1,500 ש“ח למ“ר
עלות הוספה של מרפסת שמש לבניין עומד העלות עבור דירה אחתממוצע 58,000 ש“ח
מחיר בנייה של ממ“דהעלות עבור דירה בבניין קייםממוצע 90,000 ש“ח
מחיר שבירת קירהעלות מתייחסת לקיר בלוקים. העלות נקבעת לפי מ“ר לקיר בעובי שנע בין 6-11 ס“מ. העלות לא כולל פינוי. 150-300 ש“ח
מחיר תיקון או חידוש פרגולההעלות מתייחסת לפרגולת עץ עבור שיפוץ, חידוש צבע, טיפול נגד מזיקים ושימון. העלות נקבעת למטר. 900-2,000 ש“ח
מחיר בנייה של קיר בלוקים או קיר בטוןהעלות לפי מטר380-500 ש“ח
מחיר השכרה למכולה עבור פינוי פסולת לעבודות שיפוצים. השירות מתאים הן עבור שיפוצים בבניינים והן עבור שיפוץ בבתים פרטיים. העלות נקבעת לפי יום.500-800 ש“ח
מחיר שיפוץ גג רעפיםהעלות הינה משוערת עבור תהליכי שיפוץ. מדובר בגג רעפים לבית פרטי. 1,800-2,200 ש“ח
מחיר לניקיון דירה או בית שעברו שיפוץהעלות משתנה ותלויה בסוג השירות וברמת מורכבות של הניקיון. 1,800-4,000 ש“ח
מחיר עבור יציקה של קורות בטוןהעלות היא לפי מ“ק וכוללת יציקה של בטון. העלות איננה כוללת תהליכי קידוח או הוספה של ברזלים. 1,400-3,000
מחיר סגירה מרפסת שמשהעלות נקבעת לפי מ“ר וכוללת סגירה של מרפסת עם וויטרינות מסוג אלומיניום וזכוכית גם כן, נהוג לשלב גג עשוי אלומיניום300-1,000 ש“ח
מחיר סגירת מרפסת באמצעות אלומיניוםהעלות תלויה בגודל המרפסת ונקבעת לפי מ“ר. הסגירה מתבצעת או באמצות אלומיניום או באמצעות תריסים6,500-9,000 ש“ח

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

צבעי בחריש

  רוצים לצבוע את הבית ומחפשים איש מקצוע לביצוע המשימה? זאת כבר התחלה טובה, אבל מה עושים עכשיו? כמה עולה צביעת דירה? איך בוחרים צבעי

קרא עוד »
צבעי בעומר

  רוצים לצבוע את הבית ומחפשים איש מקצוע לביצוע המשימה? זאת כבר התחלה טובה, אבל מה עושים עכשיו? כמה עולה צביעת דירה? איך בוחרים צבעי

קרא עוד »
צבעי בתל-אביב

  רוצים לצבוע את הבית ומחפשים איש מקצוע לביצוע המשימה? זאת כבר התחלה טובה, אבל מה עושים עכשיו? כמה עולה צביעת דירה? איך בוחרים צבעי

קרא עוד »
צבעי בקריות

  רוצים לצבוע את הבית ומחפשים איש מקצוע לביצוע המשימה? זאת כבר התחלה טובה, אבל מה עושים עכשיו? כמה עולה צביעת דירה? איך בוחרים צבעי

קרא עוד »
צבעי ביפו

  רוצים לצבוע את הבית ומחפשים איש מקצוע לביצוע המשימה? זאת כבר התחלה טובה, אבל מה עושים עכשיו? כמה עולה צביעת דירה? איך בוחרים צבעי

קרא עוד »
צבעי בשוהם

  רוצים לצבוע את הבית ומחפשים איש מקצוע לביצוע המשימה? זאת כבר התחלה טובה, אבל מה עושים עכשיו? כמה עולה צביעת דירה? איך בוחרים צבעי

קרא עוד »
צבעי בגני תקווה

  רוצים לצבוע את הבית ומחפשים איש מקצוע לביצוע המשימה? זאת כבר התחלה טובה, אבל מה עושים עכשיו? כמה עולה צביעת דירה? איך בוחרים צבעי

קרא עוד »
צבעי בגבעת שמואל

  רוצים לצבוע את הבית ומחפשים איש מקצוע לביצוע המשימה? זאת כבר התחלה טובה, אבל מה עושים עכשיו? כמה עולה צביעת דירה? איך בוחרים צבעי

קרא עוד »
צבעי בחריש

  רוצים לצבוע את הבית ומחפשים איש מקצוע לביצוע המשימה? זאת כבר התחלה טובה, אבל מה עושים עכשיו? כמה עולה צביעת דירה? איך בוחרים צבעי

קרא עוד »
צבעי בעומר

  רוצים לצבוע את הבית ומחפשים איש מקצוע לביצוע המשימה? זאת כבר התחלה טובה, אבל מה עושים עכשיו? כמה עולה צביעת דירה? איך בוחרים צבעי

קרא עוד »
צבעי בתל-אביב

  רוצים לצבוע את הבית ומחפשים איש מקצוע לביצוע המשימה? זאת כבר התחלה טובה, אבל מה עושים עכשיו? כמה עולה צביעת דירה? איך בוחרים צבעי

קרא עוד »
צבעי בקריות

  רוצים לצבוע את הבית ומחפשים איש מקצוע לביצוע המשימה? זאת כבר התחלה טובה, אבל מה עושים עכשיו? כמה עולה צביעת דירה? איך בוחרים צבעי

קרא עוד »
צבעי ביפו

  רוצים לצבוע את הבית ומחפשים איש מקצוע לביצוע המשימה? זאת כבר התחלה טובה, אבל מה עושים עכשיו? כמה עולה צביעת דירה? איך בוחרים צבעי

קרא עוד »
צבעי בשוהם

  רוצים לצבוע את הבית ומחפשים איש מקצוע לביצוע המשימה? זאת כבר התחלה טובה, אבל מה עושים עכשיו? כמה עולה צביעת דירה? איך בוחרים צבעי

קרא עוד »
צבעי בגני תקווה

  רוצים לצבוע את הבית ומחפשים איש מקצוע לביצוע המשימה? זאת כבר התחלה טובה, אבל מה עושים עכשיו? כמה עולה צביעת דירה? איך בוחרים צבעי

קרא עוד »
צבעי בגבעת שמואל

  רוצים לצבוע את הבית ומחפשים איש מקצוע לביצוע המשימה? זאת כבר התחלה טובה, אבל מה עושים עכשיו? כמה עולה צביעת דירה? איך בוחרים צבעי

קרא עוד »

בחרו את אזור השירות לשיחה

אזור דרום

אזור מרכז/צפון