צבעי זול בקצירין

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

 

צבעי זול בקציריןרוצים לצבוע את הבית ומחפשים צבעי זול בקצירין? אולי אתם רוצים לחשוב שנית על הפרמטרים שעל פיהם אתם רוצים לבחון את הצבעי שייבחר למשימה. ככלל, בבחירת איש שירות, הן בתחום הצבע והן בכל תחום אחר, מחיר לא אמור להוות פרמטר מכריע שעומד בפני עצמו. מצד שני, אי אפשר להתעלם שהמחיר משחק תפקיד מפתח בתהליך הבחירה ולכן חשוב לבנות את הגבולות עבורו ולקבוע מתי המחיר הופך כבר לשיקול לא רלוונטי. אז מתי באמת מגיע השלב הזה? מתי אתם אמורים להגיד לעצמכם אוקי, זה באמת זול אבל ייתכן שזה זול מדי וייתכן שזה יוציא אותנו ביוקר? האם נכון בכלל להיכנס לפרויקט של צביעת דירה אם אין בידיכם את התקציב הנדרש לצורך ביצועו ברמה המקצועית הנדרשת? האם נכון מבחינתכם לפגוע ברמה המקצועית של הפרויקט באמצעות שכירת צבעי זול בקצירין שלא עומד בקריטריונים הנדרשים, או שאולי כדאי להמתין מעט, לאסוף את התקציב הנדרש ואז לעשות את הדברים כפי שצריך? על שאלות אלו ועוד, עונים לכם בשורות הבאות המומחים של חברת היחידה לשיפוצים.

 

צבעי זול בקצירין – לפני שנתחיל, כמה עולה לצבוע דירה?

מן הסתם, אם אתם מחפשים צבעי זול בקצירין, הדבר שהכי מעניין אתכם כרגע זה כמה צפוי לעלות לכם פרויקט לצביעת הדירה שלכם. עלות צביעת דירה יכולה להשתנות ממקרה למקרה, כמובן גם לאור הבדלים בשטח הדירה ובמספר החדרים אבל גם לאור פרמטרים נוספים כמו סוג הצביעה, תוספת בגין עבודות טיח מיוחדות, צביעה מיוחדת/ אמנותית, שילובי צבעים, צביעה של אלמנטים נוספים כמו סורגים, גדר וכדומה, שילוב שירותים בעלי ערך מוסף כמו למשל פינוי רהיטים, סידור רהיטים מחדש וניקיון הבית לאחר הצביעה וכן אתגרים שונים שיכולים להתעורר בפרויקט צביעה ספציפי. אם נניח לרגע לכל הפרמטרים האלה ונתמקד בממוצע, הרי שעלות ממוצעת לצביעת דירה יכולה לנוע בין 2,000 שקלים ועד 5,000 שקלים לצביעת דירת 2 חדרים עד דירת 4 חדרים בהתאמה. במילים אחרות, אם אתם מקבלים הצעה בטווח המחירים הזה, הרי שמדובר במחיר סביר והוגן שעומד בסטנדרט של השוק. אם אתם מקבלים הצעה עם מחיר גבוה משמעותית יותר מטווח זה, הרי שמדובר בשירות יקר שכדאי לבחון מה הסיבות לו. צבעי זול בקצירין עשוי לתת לכם הצעה נמוכה מטווח זה וגם במקרה זה חשוב מאוד לבחון מה עומד מאחורי המחיר הנמוך.

 

 

צבעי זול בקצירין – מדוע זול זה לא תמיד כדאי?

איך למצוא צבעי זול בקציריןאתם בוודאי מכירים את הפתגם שאומר לקנות בזול ולצאת ביוקר. הפתגם הזה אומר דבר פשוט מאוד: המחיר שאנחנו משלמים עבור המוצא או השירות שאנחנו קונים הוא מחיר נמוך, אבל אם תמורת המחיר הזה אנחנו מקבלים מוצר או שירות שלא עומד בציפיות שלנו, הרי שיצאנו ביוקר שכן גם סכום הכסף הקטן יחסית ששילמנו, נזרק לכאורה לפח או שאנחנו לא מקבלים תמורתו את התמורה לה אנחנו מצפים. במקרה כזה, יכול להיות ששילמנו מעט, אבל נצטרך לקנות שוב את אותו מוצר או להזמין שוב את אותו שירות בכדי ליהנות משביעות הרצון לה אנחנו מצפים ואז אנחנו בהחלט יוצאים ביוקר. במקרה של צביעת דירה, הדברים בולטים עוד יותר מכיוון שצביעת דירה היא משימה שרבים מאיתנו יודעים לבצע לבד ואם אנחנו כבר משקיעים כסף בשכירת צבעי מקצועי, אז מן הראוי שתוצאות עבודתו של אותו צבעי, אפילו אם הוא עומד בקריטריון של צבעי זול בקצירין, תצדקנה את סכום הכסף שאנחנו משלמים במקום לצבוע את הדירה בעצמנו.

במקרה של צביעת דירה, כשאתם בוחרים צבעי זול בקצירין מבלי לבחון את כל יתר הפרמטרים המקצועיים, אתם עלולים לגלות בתום הפרויקט, שאתם עצמכם הייתם יכולים לצבוע את הדירה טוב יותר בעצמכם. לפעמים לא תוכלו לזהות את זה בצורה ויזואלית, אבל מהר מאוד תגלו שהצבע מתחיל להתקלף או לנשור, מה שאומר שנעשה שימוש בצבע לא מתאים או צבע באיכות נמוכה מאוד. מכל הסיבות האלה, לחלוטין לא כדאי לבחור צבעי אך ורק בגלל שהוא זול. מצד שני, צבעי זול בקצירין זה לא מילה גסה ואפשר למצוא צבעי שהוא גם זול וגם מקצועי.

 

איך תבחרו את הצבעי המתאים לכם, גם מבחינה מקצועית וגם מבחינת מחיר?

צבעי זול מומלץ בקציריןובכן, קודם כל אתם רוצים למצוא צבעים שאתם יכולים לקבל עליהם המלצות ובהמלצות אנחנו רוצים למקד אתכם תחילה בחוות דעת מקצועיות. חוות דעת מקצועית היא המלצה הניתנת לכם על ידי אנשי מקצוע וזוהי ההמלצה הטובה ביותר שתוכלו לקבל. כך למשל, אם אתם מקבלים קבלן בניין, קבלן שיפוצים, מנהל תחזוקה במקום העבודה שלכם או אפילו מוכר בחנות לאספקה טכנית, שיכול להמליץ לכם על צבעי זול בקצירין, זה אולי המקור הטוב ביותר שיכול לכוון אתכם לצבעי המתאים לכם. בנוסף לכך, תוכלו לפנות גם לחברים, מכרים, בני משפחה, שכנים או קולגות בעבודה ולקבל המלצות אישיות, אם כי המלצות אלה צריכות להיות חמות במיוחד וכדאי גם להבין מה גורם לאדם הממליץ להמליץ על הצבעי הספציפי. מרגע שיש בידיכם מספר שמות של צבעים פוטנציאליים, אתם יכולים להתחיל להתמקד בסוגיית המחיר וכאן אתם בהחלט יכולים לשאוף למחיר זול וכדאי, אם כי שוב נחזור על הדברים, לא מומלץ לבחור את הזול ביותר רק בגלל שהוא הזול ביותר.

כדי להבטיח שאתם עושים את הדברים נכון, חשוב להקפיד על הדברים הבאים: א' אתם רוצים לוודא שיש בידיכם את התקציב הנדרש לביצוע צביעה מקצועית של הדירה שלכם, בהתאם לשטחה ולמספר החדרים בה. אם אין לכם את התקציב הנדרש, עדיף להמתין עוד חודש חודשיים, לחסוך שקל לשקל ולהגיע אל המשימה עם הסכום הנדרש כדי להבטיח מינימום של איכות ורמה מקצועית. ב' אתם רוצים להבין בדיוק מה אתם רוצים להשיג ומה אתם רוצים לבצע במסגרת הפרויקט. כך למשל, אתם יכולים להזמין שירות צביעת דירה בסיסית וסטנדרטית, בדרך כלל בגוון לבן או גוון בהיר אחר. אתם יכולים להזמין שירות צביעה מורכבת יותר שכוללת למשל צביעה אמנותית, שילוב של מספר צבעים, צביעה של קירות שונים בגוונים שונים, צביעה עם גווני יסוד בוהקים, עבודות טיח, צביעה של אלמנטים נוספים מעבר לקירות הבית וכדומה. עוד לפני שאתם פונים לצבעים השונים בכדי לקבל הצעות מחיר, חשוב מאוד שתדעו בדיוק עבור מה אתם מבקשים את ההצעה ושכל הצבעים העומדים על הפרק, יגישו לכם הצעות מסודרות הכוללות את כל מרכיבי הפרויקט שלכם. גישה זו תמנע מצב בו באמצע הפרויקט שעבורו מצאתם צבעי זול בקצירין, יבקש מכם פתאום הצבעי תוספת בגין רכיב כלשהו שלא סוכם עליו מראש או מכיוון שהוא "לא תיאר שהדירה כל כך גדולה" וכדומה. גישה זו גם תבטיח שהצעות המחיר שאתם מקבלים הן ברות השוואה, זאת אומרת שאתם משווים תפוח לתפוח ושכל הצעת מחיר שאתם מקבלים מתייחסת בדיוק לאותם מרכיבי שירות. זאת גם הסיבה שבגינה אתם רוצים לפרט בבקשה שלכם להצעת מחיר, גם את מספר החדרים של הדירה, גם את השטח המדויק של הדירה וגם כל פרט אחר שלהערכתכם יכול להשפיע על מחיר השירות.

לאחר שאתם מקבלים את הצעות המחיר, כדאי להשוות לא רק את המחיר הסופי שמצוין מטה, אלא את כל מבנה ההצעה, את המידע שמוסר לכם המציע במסגרת ההצעה, את המוכנות שלו לפרט את הדברים ואת הפירוט של כל רכיבי ההצעה והמחיר של כל רכיב. ככל שההצעה היא יותר "מסתורית" ונסתרת כך ראוי שיעלה בכם יותר חשד לגבי האותנטיות שלה. כך למשל, אם אתם פשוט מקבלים הצעה שכוללת מחיר ללא פירוט של כל מרכיבי ההצעה, זה בהחלט יכול להעלות את החשד שבהמשך הדרך, יבוא אליכם הצבעי וידרוש מכם תוספות שונות ומשונות בגין דברים שהוא לא העריך נכונה בהצעה. בדיוק מהסיבה הזאת חשוב לקבל הצעת מחיר – בכדי להבטיח שאתם מקבלים הצעה רשמית של המחיר עצמו ולא פחות מכך בכדי לעגן את כל רכיבי השירות הנכללים באותו מחיר. פעמים רבות, אתם יכולים לקבל הצעה נמוכה ולחשוב לעצמכם שהנה מצאתם צבעי זול בקצירין, אלא שבפועל מדובר בהצעה שכוללת בתוכה את הצבע באיכות הנמוכה ביותר, שטח דירה שחושב בחישוב מינימליסטי, ללא כל שירות ערך מוסף שהוא וכדומה, בעוד שיתר ההצעות כוללות את כל השירותים הנלווים ויותר רכיבים של איכות. במקרה כזה, אותו צבעי זול בקצירין הוא לא באמת זול, הוא פשוט מצייר את עצמו ככזה ואת האמת עליו אתם עלולים לגלות אחרי שכבר תשכרו אותו ותהיו "שבויים" שלו לכאורה.

 

צבעי זול בקצירין – בשורה התחתונה, לא על המחיר לבדו

צבעי זול בקצירין המלצות

אם אנחנו רוצים לסכם את הדברים, הרי שזה לגיטימי לחלוטין לחפש איש מקצוע זול, שיכול לבצע עבורכם עבודה מקצועית כמו צביעת דירה במחיר זול עד כמה שניתן. יחד עם זאת, המחיר הזול לא יכול בשום פנים ואופן לבוא על חשבון הביצוע המקצועי. אז אמנם אתם לא חייבים לשכור אומן ברמה גבוהה ואתם לא חייבים לשכור את החברה או את הצבעי בעל המוניטין הרב ביותר באזור המגורים שלכם, אבל מצד שני אתם גם לא רוצים לשכור צבעי זול בקצירין רק בגלל שהמחיר שהציע לכם הוא מחיר זול, מבלי שבחנתם את כל יתר הרכיבים שאמורים להשפיע על ההחלטה שאתם מקבלים לגביו.

אנשי מקצוע אוהבים לנקוט במגוון רחב של "תרגילים" שחלקם יותר לגיטימיים וחלקם פחות, הכל בכדי למקסם לעצמם את הרווח הכספי על כל פרויקט. כאמור, חלק מהתרגילים האלה הם לגיטימיים, אבל זה לא ממש צריך לעניין אתכם. אתם רוצים לגשת אל הפרויקט כשאתם יודעים בדיוק מהן הפעולות שיבוצעו במסגרת השירות, בדיוק מה כולל השירות, בדיוק מה הסטנדרטים שבהם יסופק לכם השירות ובדיוק כמה זה עולה לכם ללא אפשרות לתוספות מתוספות שונות ומשונות לאחר שכבר בחרתם את איש המקצוע.

ובכל מקרה, אם אתם מחפשים צבעי זול בקצירין כי חשוב לכם להשלים את הפרויקט בתקציב כמה שיותר נמוך, אבל חשוב לכם גם להשלים אותו ברמה כזאת שתהיו גאים בתוצאות, פתרון מצוין שיכול לשרת אתכם הוא הפתרון של היחידה לשיפוצים. היחידה לשיפוצים היא חברת שיפוצים הרשומה כקבלן רשום ומספקת למעשה שורה ארוכה של שירותי שיפוצים לבתים פרטיים, דירות ובתים משותפים ובין היתר מציעה גם שירותי צביעת דירה. לצד זאת, מביאה אליכם היחידה לשיפוצים עוד סל שלם של שירותים שתוכלו להיעזר בהם להשלמת תהליך הצביעה ובכל מקרה, תוכלו להיות בטוחים במאה אחוז שאתם מקבלים מחיר אטרקטיבי והוגן ושהמחיר הזה לא בא כהוא זה על חשבון רמת צביעה יוצאת דופן בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק.

 

שיפוץ דירה לפי סוג דירה וגודל דירה - עלויות שיפוץ דירה ממוצעות

גודל הדירהפירוט השיפוץ וסוגי עבודותטווח מחירים ממוצע
מחיר שיפוצים דירה בגודל ממוצע עבור עבודת הקבלןשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים1,100-1,600 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים כולל חומרי עבודה, חומר גמר, ספקים ובעלי מקצועשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים2,200-5,200 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים דירת 2-3 חדריםשיפוץ קומפלט- עבודות אינסטלציה וחשמל, החלפת ריצוף, קרמיקה בחדרי אמבטיה, עבודות צבע, טיח ועבודות גבס. 40,000-70,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה 3-5 חדרים מקבלןהכוונה לשדרוג דירת קבלן קיימת. המחיר לרוב יהיה זול יותר בהשוואה לשיפוץ של דירה ישנה מאפס, המחיר משתנה לפי החומרים שבוחרים ולפי גודל הדירה וכולל בין השאר בחירת חיפויים, שיפוץ המטבח הסלון והחדרים, פרקט ו/או ריצוף, צביעה של הדירה, שדרוג מרפסת, עבודות גבס ועוד. 60,000-100,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו עד לפני 15 שנההכוונה לשיפוץ בית קרקע עד שתי קומות100,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו לפני 20-30 שנההכוונה לשיפוץ קומפלט140,000-220,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת גןשיפוץ קומפלט. המחיר נוטה להשתנה בהתאם לגודל הדירה וסוג השיפוץ. המחיר מתייחס לשיפוץ כללי הכולל התקנה של דק בחצר, פרגולה, החלפת ריצוף או פרקט בבית, חיפויים, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים וחדר שינה. 130,000-160,000 ש“ח
מחיר שיפוץ פנטהאוז או דירת דופלקס שתי קומותהכוונה לדירה בגודל של בין 80-150 מ“ר. שיפוץ קומפלט הכולל צביעה של הדירה, חידוש מערכת איטום, טיפול בבעיות רטיבות, אינסטלציה, חשמל, גבס, ריצוף, פרקט ועוד. 150,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה עד 4 חדריםהכוונה לשיפוץ קומפלט הכולל החלפה של מערכת האינסטלציה והחשמל, חיפויים, עבודות צבע, עבודות גבס, מזגנים, שיפוץ חללים, פרקט ועוד. 70,000-150,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 100 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 50,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 80 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 40,000-100,000 ש“ח
חידוש מראה דירה, שיפוץ בייסיקהכוונה לשיפוץ ללא שבירת קירות או החלפת מערכות, שיפוץ בסיסי בלבד להענקת מראה חדיש ואסתטי לנכס. עבודות צבע, טיפול בליקויים. לעתים כולל גם שיפוץ חלל אחד כמו חידוש חדר האמבטיה או המטבח. 10,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת 5 חדרים עד 180 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט ברמה גבוהה, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים, חדר שינה. עבודות חשמל, אינסטלציה, חיפויים, עבודות גבס, טיח וצבע, פרקט ועוד. 150,000-200,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוצים למשרדים, חנויות, מקלטים, מרפסות וכדומה

סוג הנכס סוג השיפוץטווח מחירים
מחיר שיפוץ יחידת דיור בגודל של עד 60 מ“רחשמל, אינסטלציה, צבע, טיח, עבודות גבס, תיקונים, איטום, אלומיניום ועוד30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ נכס שיכון בעלות נמוכההכוונה לשיפוץ ברמת סטנדרט, דירת עמידר של עד 3 חדרים, טיפול בליקויים כמו רטיבות, עובש וכדומה28,000-40,000 ש“ח
מחיר שיפוץ משרד הכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד 180 מ“ר. הוספה של מחיצות בסגנון OPEN SPACE, חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 60,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ עסק או חנותהכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד80 מ“ר. עבודות חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מרפסת עד 20 מ“רהכוונה לעלות עבור חומרים ומחיר עבודה, לא כולל עבודות גינון. החלפת ריצוף, עבודות צבע, טיח, טיפול ברטיבות. 7,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מקלטהכוונה לעלות כוללת של חומרים ועבודה. עבודות צבע וטיח, החלפה של תאורה, הוספת מידוף או פתרונות אחסון מתאימים, חשמל, עבודות ניקיון והדברה. חידוש לפי הוראות של פיקוד העורף 5,000-10,000 ש“ח
מחיר שיפוץ בניין מגוריםהכוונה לבניין עד 6 קומות. השיפוץ הוא חיצוני ופנימי גם יחד, שיפוץ לובי, עבודות צבע, חיפויים, חשמל, אינסטלציה, לא כולל החלפה או התקנה של מעלית. 150,000-200,000 ש“ח
מחיר שיפוץ חיצוני עבור בניין עד 6 קומות. שיפוץ מעטפת המבנה לא כולל הוספה של מרפסות. עבודות צבע, טיח, חידוש מעטפת, חידוש מרזב, חידוש מערכת איטום ועוד90,000-150,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ חדר האמבטיה

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיהשיפוץ סטנדרטי- החלפת קרמיקה וחיפויים, לרוב לא כולל החלפת צנרת. כולל החלפה של אסלה וכלים סניטריים. טיח, צבע, טיפול ברטיבות ובעובש. 7,000-12,000 ש“ח
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיה שיפוץ יוקרתי - עלות כוללת החלפה של הצנרת, פירוק ריצופים וחיפויים כולל התקנה מחודשת, נקודות חשמל חדשות, התקנה חדשה של כלים סניטריים, צביעה, טיח, עבודות גבס, טיפול בעובש ורטיבות, החלפה של המקלחון ועוד. 12,000-30,000 ש“ח
מחיר התקנה של אסלה חדשההעלות כוללת את ההתקנה עצמה, אסלה מסוג תלויה או רגילה. התקנה חיבור לצנרת, איטום וחציבה בקירות. 400-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של ניאגרה מסוג סמויההמחיר כולל איטום וחציבה בקירות700-3,000 ש“ח
מחיר התקנה של כיור העלות כוללת התקנה של הכיור או שני כיורים, ברזים, חיבורים מתאימים לצנרת, חציבה בקירות ואיטום. 250-700 ש“ח
מחיר התקנה של אמבטיה העלות כוללת חיבור של האמבטיה אל הצנרת, הדבקה של האמבטיה ותהליכי איטום. לא כולל החלפה של אמבטיה ישנה בחדשה. 1,300-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של מקלחוןהעלות היא עבור התקנה של מקלחון חדש אבל לא כולל פירוק של אמבטיה קיימת או מקלחון קיים400-2,000 ש“ח
מחיר פירוק חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת פירוק של כל החלל כולל כלים סניטריים, כיור, קרמיקה ותהליכי פינוי. העלות איננה כוללת בדרך כלל התקנה של כל האמבטיה מחדש ומחיר זה נקבע מחדש. 800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מקלחון קייםפירוק מקלחון בלבד ופינוי הפסולת. 300-600 ש“ח
מחיר פירוק קרמיקה בלבדהעלות נקבעת לרוב לפי מ“ר וכוללת פירוק של כל החלל, פינוי הפסולת. העלות איננה כוללת השמה של קרמיקה וחיפויים חדשים. מחיר זה נקבע בנפרד. 1,500-4,000 ש“ח
מחיר פירוק אסלההעלות עבור אסלה רגילה, לא אסלה תלויה וללא ניאגרה סמויה150-300 ש“ח
מחיר התקנה של חיפויים וקרמיקות חדשים בחלל האמבטיההעלות לרוב לפי מ“ר וכוללת התקנה מחדש של כל החיפויים והריצוף בחלל. 150-400 ש“ח
מחיר שיפוץ חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת את עבודות החיפויים והריצוף, החלפת כלים סניטריים ואיטום. 3,000-20,000 ש“ח
מחיר החלפת חיפוי רק בשירותיםהעלות כוללת את עבודות החיפוי בחלל השירותים 1,000-1,500 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ המטבח

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר חידוש של המטבח הקייםהעבודה כוללת בין השאר החלפה של הדלתות לארונות קיימים או צביעה שלהם, החלפה של פורמייקה לדלתות קיימות וכדומה. לא מדובר בעבודת שיפוץ או החלפה של מטבח חדש במטבח קיים. 1,800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מטבח העלות כוללת פירוק של המטבח כולו, כולל פינוי הפסולת. העלות משתנה בהתאם לגודלו של המטבח ולפי מורכבות העבודה, יש או אין מעלית, גישה וכדומה. 1,000-6,000 ש“ח
מחיר פירוק ארונות המטבח והתקנה של ארונות חדשיםהעלות משתנה בהתאם לסוג וכמות הארונות שיש לפרק ויש להתקין. 500-3,000 ש“ח
מחיר הכנה עבור מדיח כליםהעלות לרוב כוללת החלפה של נקודת ברז ישנה בחדשה מתחת לכיור, חיבור ברז יציאה למדיחה ויצירה של נקודות חשמל וביוב. במידת הצורך נקבעת עלות גם לפירוק והחלפה של הארון. 280-1,000 ש“ח
מחיר החלפה של הברז במטבחעלות משתנה280-600 ש“ח
מחיר התקנה של כיור במטבח העלות לרוב כוללת גם התקנה של הסיפון. לא כולל המחיר של החלקים. 280-1,000 ש“ח
מחיר התקנה של אי במטבחהעלות היא לפי מטר רץ ותלויה בסוג האי ובחומרים. 1,200-1,700 ש“ח
מחיר החלפה והתקנה של שיש למטבחהעלות לפי מטר רץ וכוללת גם את ההתקנה. 600-2,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית, מותקן על קלאפההעלות היא לפי מטר רץ270-1,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית על הקיר עצמוהעלות היא לפי מטר רץ והיא משתנה בהתאם לסוג הזכוכית שבוחרים. ניתן לשלב חיפוי זכוכית חלק או עם דוגמאות, ניתן לשלב חיפוי זכוכית בהתאמה אישית. 700-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של קנט למטבחהעלות היא למטר רץ. העלות משתנה בהתאם לעובי וסוג השיש, רמת גימור וגודל החלל. 150-400 ש“ח
מחיר לפירוק מטבח ישן והובלה של מטבח חדש העלות לרוב כוללת התקנה של שיש חדש וצנרת, אך איננה כוללת את תהליך הרכבת המטבח1,600-3,200 ש“ח
מחיר להחלפה של דלתות המטבח העלות משתנה בהתאם לסוג הדלתות וגודל המטבח160-400 ש“ח
מחיר החלפה של דלתות מטבח מדלתות רגילות לדלתות זכוכיתהעלות נקבעת לפי סוגי הדלתות וגודל המטבח.280-600 ש“ח
מחיר התקנה של מטבחון ליחידת דיור או התקנה של מטבח קטן שמגיע מוכן/מטבח מודולריהעלות היא עבור מטבחים קטנים2,200-2,900 ש“ח
מחיר צביעה של דלתות המטבחהעלות משתנה בהתאם לכמות הדלתות וסוגן400-700 ש“ח

מחירון ועלויות עבור תוספות, עבודות בניה ושיפוצים כלליות ועבודות בניה מיוחדות

סוג העבודהסוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר הוספה חדר על הגג העלות תלויה בגודל של החדר ובבחירת החומרים ונקבעת לפי מ“ר10,000-15000 ש“ח
מחיר לסגירה של חנייה העלות היא עבור סגירה של חניה מקורה באמצעות קירות מסוג בלוקים, בגובה של עד 3.5 מטרים לקיר7,500-12,000 ש“ח
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בייסיקהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בינוניהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 4,000 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט יוקרתי גבוההעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 5,000 ש“ח למ“ר
מחיר בניה ירוקההעלות משתנה לפי סוג הבניה, סטנדרט הבניה, סוג החומרים שבוחרים, רמת גימור, בעלי מקצוע ועוד… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר בניית שלד לבית פרטיהעלות עבור השלד בלבד ונקבעת לפי מ“רממוצע 1,500 ש“ח למ“ר
עלות הוספה של מרפסת שמש לבניין עומד העלות עבור דירה אחתממוצע 58,000 ש“ח
מחיר בנייה של ממ“דהעלות עבור דירה בבניין קייםממוצע 90,000 ש“ח
מחיר שבירת קירהעלות מתייחסת לקיר בלוקים. העלות נקבעת לפי מ“ר לקיר בעובי שנע בין 6-11 ס“מ. העלות לא כולל פינוי. 150-300 ש“ח
מחיר תיקון או חידוש פרגולההעלות מתייחסת לפרגולת עץ עבור שיפוץ, חידוש צבע, טיפול נגד מזיקים ושימון. העלות נקבעת למטר. 900-2,000 ש“ח
מחיר בנייה של קיר בלוקים או קיר בטוןהעלות לפי מטר380-500 ש“ח
מחיר השכרה למכולה עבור פינוי פסולת לעבודות שיפוצים. השירות מתאים הן עבור שיפוצים בבניינים והן עבור שיפוץ בבתים פרטיים. העלות נקבעת לפי יום.500-800 ש“ח
מחיר שיפוץ גג רעפיםהעלות הינה משוערת עבור תהליכי שיפוץ. מדובר בגג רעפים לבית פרטי. 1,800-2,200 ש“ח
מחיר לניקיון דירה או בית שעברו שיפוץהעלות משתנה ותלויה בסוג השירות וברמת מורכבות של הניקיון. 1,800-4,000 ש“ח
מחיר עבור יציקה של קורות בטוןהעלות היא לפי מ“ק וכוללת יציקה של בטון. העלות איננה כוללת תהליכי קידוח או הוספה של ברזלים. 1,400-3,000
מחיר סגירה מרפסת שמשהעלות נקבעת לפי מ“ר וכוללת סגירה של מרפסת עם וויטרינות מסוג אלומיניום וזכוכית גם כן, נהוג לשלב גג עשוי אלומיניום300-1,000 ש“ח
מחיר סגירת מרפסת באמצעות אלומיניוםהעלות תלויה בגודל המרפסת ונקבעת לפי מ“ר. הסגירה מתבצעת או באמצות אלומיניום או באמצעות תריסים6,500-9,000 ש“ח

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:

בלוג

לימודי פיזיותרפיה או לימודי סיעוד

בכל רחבי הארץ, כל שנה ניגשים סטודנטים למוסדות ההשכלה הגבוהה במטרה לבחור מקצוע לחיים. כחלק מהחלטה זו מתלבטים רבים בין לימודי פיזיותרפיה ולימודי סיעוד, שכן

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

צבעי זול בחריש

  רוצים לצבוע את הבית ומחפשים צבעי זול בחריש? אולי אתם רוצים לחשוב שנית על הפרמטרים שעל פיהם אתם רוצים לבחון את הצבעי שייבחר למשימה.

קרא עוד »
צבעי זול בעומר

  רוצים לצבוע את הבית ומחפשים צבעי זול בעומר? אולי אתם רוצים לחשוב שנית על הפרמטרים שעל פיהם אתם רוצים לבחון את הצבעי שייבחר למשימה.

קרא עוד »
צבעי זול בתל-אביב

  רוצים לצבוע את הבית ומחפשים צבעי זול בתל-אביב? אולי אתם רוצים לחשוב שנית על הפרמטרים שעל פיהם אתם רוצים לבחון את הצבעי שייבחר למשימה.

קרא עוד »
צבעי זול ביפו

  רוצים לצבוע את הבית ומחפשים צבעי זול ביפו? אולי אתם רוצים לחשוב שנית על הפרמטרים שעל פיהם אתם רוצים לבחון את הצבעי שייבחר למשימה.

קרא עוד »
צבעי זול בשוהם

  רוצים לצבוע את הבית ומחפשים צבעי זול בשוהם? אולי אתם רוצים לחשוב שנית על הפרמטרים שעל פיהם אתם רוצים לבחון את הצבעי שייבחר למשימה.

קרא עוד »
צבעי זול בקריות

  רוצים לצבוע את הבית ומחפשים צבעי זול בקריות? אולי אתם רוצים לחשוב שנית על הפרמטרים שעל פיהם אתם רוצים לבחון את הצבעי שייבחר למשימה.

קרא עוד »
צבעי זול בגני תקווה

  רוצים לצבוע את הבית ומחפשים צבעי זול בגני תקווה? אולי אתם רוצים לחשוב שנית על הפרמטרים שעל פיהם אתם רוצים לבחון את הצבעי שייבחר

קרא עוד »
צבעי זול בגבעת שמואל

  רוצים לצבוע את הבית ומחפשים צבעי זול בגבעת שמואל? אולי אתם רוצים לחשוב שנית על הפרמטרים שעל פיהם אתם רוצים לבחון את הצבעי שייבחר

קרא עוד »
צבעי זול בחריש

  רוצים לצבוע את הבית ומחפשים צבעי זול בחריש? אולי אתם רוצים לחשוב שנית על הפרמטרים שעל פיהם אתם רוצים לבחון את הצבעי שייבחר למשימה.

קרא עוד »
צבעי זול בעומר

  רוצים לצבוע את הבית ומחפשים צבעי זול בעומר? אולי אתם רוצים לחשוב שנית על הפרמטרים שעל פיהם אתם רוצים לבחון את הצבעי שייבחר למשימה.

קרא עוד »
צבעי זול בתל-אביב

  רוצים לצבוע את הבית ומחפשים צבעי זול בתל-אביב? אולי אתם רוצים לחשוב שנית על הפרמטרים שעל פיהם אתם רוצים לבחון את הצבעי שייבחר למשימה.

קרא עוד »
צבעי זול ביפו

  רוצים לצבוע את הבית ומחפשים צבעי זול ביפו? אולי אתם רוצים לחשוב שנית על הפרמטרים שעל פיהם אתם רוצים לבחון את הצבעי שייבחר למשימה.

קרא עוד »
צבעי זול בשוהם

  רוצים לצבוע את הבית ומחפשים צבעי זול בשוהם? אולי אתם רוצים לחשוב שנית על הפרמטרים שעל פיהם אתם רוצים לבחון את הצבעי שייבחר למשימה.

קרא עוד »
צבעי זול בקריות

  רוצים לצבוע את הבית ומחפשים צבעי זול בקריות? אולי אתם רוצים לחשוב שנית על הפרמטרים שעל פיהם אתם רוצים לבחון את הצבעי שייבחר למשימה.

קרא עוד »
צבעי זול בגני תקווה

  רוצים לצבוע את הבית ומחפשים צבעי זול בגני תקווה? אולי אתם רוצים לחשוב שנית על הפרמטרים שעל פיהם אתם רוצים לבחון את הצבעי שייבחר

קרא עוד »
צבעי זול בגבעת שמואל

  רוצים לצבוע את הבית ומחפשים צבעי זול בגבעת שמואל? אולי אתם רוצים לחשוב שנית על הפרמטרים שעל פיהם אתם רוצים לבחון את הצבעי שייבחר

קרא עוד »
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!