קבלן ריצוף באור יהודה

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

חושבים על החלפת הריצוף בבית אחרי שנים שאתם מתלבטים האם אתם עוד יכולים לסבול את אריחי הריצוף המיושנים בגודל 20 על 20 ס"מ? יש לכם רעיונות שונים לאופן בו אתם רוצים לרצף את הבית, אבל אתם לא מרגישים שיש לכם מספיק מידע בכדי לקבל החלטה ממקום של ידע ובטחון? זקוקים למידע על מחירי הריצוף לצורך קבלת ההחלטה? בשורות הבאות אנו מביאים בפניכם מדריך מלא שיפרט בפניכם את סוגי הריצוף השונים, את מחירי הריצוף ואת רכיבי העלות של פרויקט ריצוף וכן בסופו של המדריך, נסייע לכם עם מספר טיפים שיסייעו לכם לבחור קבלן ריצוף באור יהודה.

קבלן ריצוף מומלץ באור יהודה
ריצוף באור יהודה

פרויקט ריצוף – רכיבי מפתח ורכיבי עלות

בכל מקרה של הזמנת קבלן ריצוף באור יהודה, חשוב להפריד בין שני סוגים של ריצוף – ריצוף ראשוני לבית חדש או החלפת ריצוף בבית קיים. על אף שפעולת הריצוף עצמה מבוצעת בצורה זהה בשני המקרים, הרי שכל העבודות מסביב יכולות להיות שונות מאוד בין מקרה למקרה ובהתאם לכך להשפיע גם על המחיר הסופי. ככלל, תמחור עבודות ריצוף מתחלק למספר רכיבי מפתח הכוללים את עלות האריחים עצמם, עלות פירוק ופינוי ריצוף קיים, עלות עבודה לריצוף וכמובן מע"מ. כלל אצבע הוא שככל ששטח הריצוף גדול יותר, כך המחיר למטר רבוע יהיה מעט נמוך יותר, מעין הנחה על כמות. המחיר כאמור, יהיה נקוב בדרך כלל במחיר למטר רבוע והוא יעמוד במרבית המקרים על 350 עד 450 ש"ח למטר רבוע פלוס מע"מ. מחיר זה כולל את עבודת פירוק ופינוי הריצוף הקודם אך הוא אינו כולל את עלות האריחים עצמם. במידה ומדובר ברצפה ראשונית בדירה חדשה ואין צורך לבצע פירוק ופינוי של ריצוף קודם, המחיר צפוי להיות נמוך בכ-100 ש"ח למ"ר.

תהליך הריצוף – איך זה קורה?

על פי הספר, לפני שאתם מזמינים קבלן ריצוף באור יהודה, אתם רוצים לבנות תכנית מסודרת לריצוף הבית. התכנית הזאת נועדה לא רק לייצר פלטפורמה מסודרת שעל פיה יבוצע הריצוף, אלא לאפשר לכם לחשוב על הדברים יותר לעומק ולקבל החלטות נכונות יותר. כך למשל, במסגרת שלב התכנון אתם עשויים לגלות שגודל המרצפות המתאים ביותר לבית שלכם הוא 40 על 40 ס"מ ולא 60 על 60 ס"מ כפי שאולי רציתם בהתחלה. מדוע? מכיוון שבמידה הקטנה יותר, פרישת האריחים היא רחבה יותר ולא מותירה קצוות שמחייבות רצועות ריצוף דקות שמכערות מאוד את הריצוף כולו. במסגרת התכנון תוכלו להבטיח גם את השיפועים האידיאליים הן מבחינת זווית השיפוע והן מבחינת המרחב המשופע, בכדי להבטיח ניקוז מיטבי בחדר האמבטיה ובחדרים רטובים אחרים בבית.

אחרי שאמרנו את זה

, לא בכל פרויקט ריצוף נדרש תכנון יסודי ולפעמים מספיק פשוט לחשוב על הדברים ולהגדיר קווים מנחים. זאת לא הדרך האופטימלית, אבל זאת הדרך הסבירה ביחס לגודל הפרויקט. בשלב הבא מבוצע פירוק ופינוי של הריצוף הקודם. לשם כך יש צורך להזמין אמצעי פינוי כמו מכולת פינוי ושרוול פינוי, במקרה שמדובר בדירה בבניין משותף. בתהליך הפינוי מבוצעת שבירה והרמה של כל אריחי הריצוף הקיימים עד לחישוף מלא של המרחב התת רצפתי. לאחר מכן מבוצע ניקוי יסודי של חיבורי שטח הרצפה עם הקירות משיירים של חומר ושברי אריחים.

זהו השלב שבו אתם רוצים לקבל החלטה לגבי טיפול בצנרת הבית. במידה והצנרת היא מיושנת, כדאי לנצל את ההזדמנות ולהחליף אותה לחלוטין, או לכל הפחות לבצע תיקונים וחיזוקים של הצנרת על מנת שלא תצטרכו להרים מרצפות חודשים או שנים ספורות אחרי שעשיתם ריצוף חדש, רק בגלל שהתגלתה נזילה בבית. על פי הצורך יוסיף הקבלן חול וחומרי תשתית נוספים ולבסוף יחל תהליך הריצוף של הנחת המרצפות. לבסוף מבוצעת מריחה של רובה בחריצים שבין האריחים, לקבלת מראה אחיד ואיטום של מרחב הריצוף.

כאשר אתם מזמינים קבלן ריצוף באור יהודה, אתם מזמינים שירות שכולל למעשה את כל הרכיבים הללו ולכן חשוב להוסיף את העלויות בהתאם, עלויות שיכולות להיות גבוהות הרבה יותר מאשר העלות הבסיסית של אריחי הריצוף עצמם.

קבלן ריצוף באור יהודה

האם ניתן להדביק ריצוף?

אחד הפתרונות שהולכים ותופסים לאחרונה תאוצה במטרה להוזיל את עלויות הריצוף הוא הפתרון של הדבקת ריצוף. המדובר בטכניקה שמאפשרת להדביק את האריחים החדשים על גבי האריחים הקיימים ובכך לחסוך את עלויות הפירוק והפינוי. בבחירת אפשרות זו יש לקחת בחשבון צמצום של גובה החלל הפנימי בכ-4 ס"מ בגלל תוספת גובה האריחים החדשים. כמו כן, אפשרות זו מתאימה אך ורק למקרים בהם הריצוף הקיים הוא במצב תקין לחלוטין ללא אריחים שבורים וללא אריחים רופפים. במקרים רבים, ניתן לבצע תיקונים נקודתיים, לבדוק את החוזק הכללי של הריצוף הקיים ולאחר מכן לבצע הדבקה. המחיר של הדבקת ריצוף עומד על כ-200 שקלים למ"ר ומשקף חיסכון של כ-200 שקלים לכל מטר רבוע בבית, מה שיכול להצטבר לחיסכון עצום שבהחלט מניח את האופציה של הדבקת ריצוף חזק על השולחן.

סוגים של ריצוף

כעת הגענו לשלב שבו אתם אמורים לבחור את הריצוף המתאים לכם לפני שאתם מזמינים קבלן ריצוף באור יהודה. בהיבט זה נפרט שלושה סוגים מרכזיים של ריצוף הבית:

ריצוף גרניט פורצלן

זהו סוג הריצוף השכיחה ביותר לחללי פנים והוא מגיע במגוון רחב מאוד של דוגמאות עיצוב. המדובר באריחים המיוצרים בתהליך מלאכותי המעניק להם חוזק מבני רב מאוד ומאפשר שילוב של אינסוף דוגמאות עיצוב, גוונים ומרקמים באמצעות טכניקות שונות של הטבעה, הדבקה ושימוש בגוונים שונים בתהליך הייצור עצמו. מחירי אריחי גרניט פורצלן נבדלים זה מזה בהתאם לסוג הדגם (בסיסי או יוקרתי) ובהתאם לגודל האריח:

  • אריח 30 על 30 ס"מ – 50-90 ש"ח למ"ר
  • אריח 45 על 45 ס"מ – 50-110 ש"ח למ"ר
  • אריח 60 על 60 ס"מ – החל מ-60 ש"ח למ"ר עבור דגמי הבסיס וכלה ב-300 ש"ח למ"ר עבור דגמים יוקרתיים יותר
  • אריחי 80 על 80 ס"מ – החל מ-70 ש"ח למ"ר עבור דגמי הבסיס וכלה ב-400 ש"ח למ"ר עבור דגמים יוקרתיים יותר
  • גרניט פורצלן 60 על 60 דמוי בטון או פרקט – 150-350 ש"ח למ"ר
  • גרניט פורצלן 80 על 80 דמוי שיש – 120-250 ש"ח למ"ר

המחירים אינם כוללים מע"מ ואינם כוללים את העבודה, אלא אך ורק את האריחים עצמם.

ריצוף בטון מוחלק

בטון מוחלק הוא פתרון ריצוף אסתטי מאוד ואפילו יוקרתי שמאפשר לכם ליצור מרחב רצפתי חלק ואחיד בכל שטח הבית ולשלב בו כל דוגמת עיצוב שאתם יכולים להעלות על הדעת. יחד עם זאת, לא כל קבלן ריצוף באור יהודה יודע לבצע ריצוף בטון מוחלק ולכן במקרה שאתם בוחרים באופציה הזאת, כדאי לוודא את רמת המומחיות של הקבלן בתחום ספציפי זה. ריצוף בטון מוחלק מבוצע באמצעות יציקת בטון אחידה בכל שטח הבית, יישור ראשוני של הבטון והחלקתו באמצעות מכונת החלקת בטון ייעודית. לבסוף מבוצעת יציקה של חומר אפוקסי שהופך את הרצפה למבריקה ובוהקת וזהו גם השלב שבו משלבים את דוגמת העיצוב הנדרשת בכל גוון ובכל דוגמת עיצוב שתבחרו. העלות של בטון מוחלק מתחילה ב-220 ש"ח למ"ר ועל כך יש להוסיף עוד כ-80 שקלים ליציקת חומר אפוקסי. לא מדובר בפתרון ריצוף זול במיוחד, אבל גם לא יקר משמעותית ביחס לאלטרנטיבות.

ריצוף פרקט

ריצוף פרקט הוא ריצוף מיוחד מאוד מבחינה עיצובית אך לא מתאים לכל בית ולא מתאים לכל חדר בבית. ככלל, ריצוף פרקט מומלץ לחדרים יבשים בלבד וליתר דיוק לחדר הסלון, פינת האוכל וחדרי השינה. המטבח ויתר החדרים הרטובים בבית, עדיף שיהיו מרוצפים באריחי גרניט פורצלן או בטון מוחלק שהם עמידים הרבה יותר בפני לחות ושפשופים. ריצוף פרקט מתבצע בדרך כלל בשיטה הצפה על פני הריצוף הקיים והעלות שלו יכולה לנוע בין כ-120 ש"ח למ"ר לפרקט למינציה אירופאי ועד כ-250 ש"ח למ"ר לפרקט תלת שכבתי מעץ אלון. מחירים אלה כוללים מע"מ, כוללים את הפרקט עצמו וכוללים את עלויות ההתקנה.

ריצוף חוץ

ריצוף נוסף שאולי עשוי לעניין אתכם ויכול להתבצע על ידי כל קבלן ריצוף באור יהודה הוא ריצוף חוץ, קרי ריצוף המיועד למרחבי חוץ ובכלל זה גינה, חצר, שבילים, מרפסת וכדומה. ככלל, המחיר של ריצוף חוץ נע בין 350 ועד 450 ש"ח למטר רבוע בהתאם לסוג הריצוף שאתם בוחרים. למעשה, המחירים עבור ריצוף חוץ וריצוף פנים הם דומים למדי, למעט העובדה שבריצוף חוץ אתם צריכים סוג ספציפי של אריחים בעלי רמת חספוס גבוהה למניעת החלקה. כמו כן, בריצוף חוץ תוכלו להשתמש בסוגי ריצוף נוספים כמו ריצוף אבן טבעית, ריצוף אבנים משתלבות שנחשבות לזולות ביותר, ריצוף הטבעת בטון וכדומה. אם אתם אכן זקוקים להחלפת או ליצירת ריצוף חוץ, כדאי להתייעץ בנושא זה עם קבלן ריצוף באור יהודה לפני שאתם מקבלים החלטה.

איך תבחרו קבלן ריצוף באור יהודה?

את המדריך הזה נרצה לנעול במספר המלצות על בחירת קבלן ריצוף, שכן אחד החלקים החשובים ביותר בכל פרויקט ריצוף הוא איכות העבודה. ככלל, כמו בכל מקרה בו אתם זקוקים לגיוס של נותן שירות כלשהו, גם במקרה של בחירת קבלן ריצוף באור יהודה אין לכם את הידע, הניסיון או ההיכרות עם השוק בכדי שתוכלו לעשות את הבחירה ממקום של ידע ובטחון. לשם כך כדאי תמיד להתחיל בהמלצות מחברים, בני משפחה, מכרים ושכנים, אבל עוד יותר מכך, מומלץ לפנות לאנשי מקצוע בתחומים משיקים בכדי לקבל חוות דעת מקצועיות. כך למשל, תוכלו לפנות למעצבי פנים, לאדריכלים, לקבלני בניין ולקבלנים בכלל ולבקש חוות דעת מקצועית על קבלן ריצוף באור יהודה. אלו הם אנשי מקצוע שחיים את התחום יום יום ומכירים לא מעט אנשי מקצוע העובדים איתם על בסיס יומיומי. חוות דעת מקצועית אחת כזאת יכולה להיות שוות ערך ללא מעט המלצות שתקבלו מאנשים פרטיים שפשוט משתפים אתכם בחוויה האישית שלהם ולא יותר מכך.

לאחר שיש בידיכם מספר שמות, מומלץ לגבש מפרט טכני לפרויקט הריצוף שאתם רוצים לבצע ולכלול בתוך המפרט מקסימום פרטים כמו שטח מדויק של הרצפה, גודל האריחים, הקומה שבה ממוקמת הדירה שלכם, מספר חדרים רטובים ושטחם וכן הלאה. ככל שהמפרט יהיה מדויק יותר, כך ההצעה תהיה מחייבת יותר וכך יתקשה הקבלן לסטות ממנה בזמן אמת. את המפרט שלחו לכל קבלן ריצוף באור יהודה שעליו קיבלתם המלצה ובקשו הצעת מחיר. ערכו השוואת מחירים ושקללו את כל המידע שיש בידיכם בכדי לבצע את הבחירה. אין כמובן שום דבר שיכול להבטיח לכם הצלחה של מאה אחוז, אבל לפחות אתם עושים את המקסימום בבחירת קבלן ריצוף באור יהודה, לביצוע ריצוף הבית שלכם.

שיפוץ דירה לפי סוג דירה וגודל דירה - עלויות שיפוץ דירה ממוצעות

גודל הדירהפירוט השיפוץ וסוגי עבודותטווח מחירים ממוצע
מחיר שיפוצים דירה בגודל ממוצע עבור עבודת הקבלןשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים1,100-1,600 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים כולל חומרי עבודה, חומר גמר, ספקים ובעלי מקצועשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים2,200-5,200 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים דירת 2-3 חדריםשיפוץ קומפלט- עבודות אינסטלציה וחשמל, החלפת ריצוף, קרמיקה בחדרי אמבטיה, עבודות צבע, טיח ועבודות גבס. 40,000-70,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה 3-5 חדרים מקבלןהכוונה לשדרוג דירת קבלן קיימת. המחיר לרוב יהיה זול יותר בהשוואה לשיפוץ של דירה ישנה מאפס, המחיר משתנה לפי החומרים שבוחרים ולפי גודל הדירה וכולל בין השאר בחירת חיפויים, שיפוץ המטבח הסלון והחדרים, פרקט ו/או ריצוף, צביעה של הדירה, שדרוג מרפסת, עבודות גבס ועוד. 60,000-100,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו עד לפני 15 שנההכוונה לשיפוץ בית קרקע עד שתי קומות100,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו לפני 20-30 שנההכוונה לשיפוץ קומפלט140,000-220,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת גןשיפוץ קומפלט. המחיר נוטה להשתנה בהתאם לגודל הדירה וסוג השיפוץ. המחיר מתייחס לשיפוץ כללי הכולל התקנה של דק בחצר, פרגולה, החלפת ריצוף או פרקט בבית, חיפויים, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים וחדר שינה. 130,000-160,000 ש“ח
מחיר שיפוץ פנטהאוז או דירת דופלקס שתי קומותהכוונה לדירה בגודל של בין 80-150 מ“ר. שיפוץ קומפלט הכולל צביעה של הדירה, חידוש מערכת איטום, טיפול בבעיות רטיבות, אינסטלציה, חשמל, גבס, ריצוף, פרקט ועוד. 150,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה עד 4 חדריםהכוונה לשיפוץ קומפלט הכולל החלפה של מערכת האינסטלציה והחשמל, חיפויים, עבודות צבע, עבודות גבס, מזגנים, שיפוץ חללים, פרקט ועוד. 70,000-150,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 100 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 50,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 80 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 40,000-100,000 ש“ח
חידוש מראה דירה, שיפוץ בייסיקהכוונה לשיפוץ ללא שבירת קירות או החלפת מערכות, שיפוץ בסיסי בלבד להענקת מראה חדיש ואסתטי לנכס. עבודות צבע, טיפול בליקויים. לעתים כולל גם שיפוץ חלל אחד כמו חידוש חדר האמבטיה או המטבח. 10,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת 5 חדרים עד 180 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט ברמה גבוהה, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים, חדר שינה. עבודות חשמל, אינסטלציה, חיפויים, עבודות גבס, טיח וצבע, פרקט ועוד. 150,000-200,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוצים למשרדים, חנויות, מקלטים, מרפסות וכדומה

סוג הנכס סוג השיפוץטווח מחירים
מחיר שיפוץ יחידת דיור בגודל של עד 60 מ“רחשמל, אינסטלציה, צבע, טיח, עבודות גבס, תיקונים, איטום, אלומיניום ועוד30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ נכס שיכון בעלות נמוכההכוונה לשיפוץ ברמת סטנדרט, דירת עמידר של עד 3 חדרים, טיפול בליקויים כמו רטיבות, עובש וכדומה28,000-40,000 ש“ח
מחיר שיפוץ משרד הכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד 180 מ“ר. הוספה של מחיצות בסגנון OPEN SPACE, חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 60,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ עסק או חנותהכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד80 מ“ר. עבודות חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מרפסת עד 20 מ“רהכוונה לעלות עבור חומרים ומחיר עבודה, לא כולל עבודות גינון. החלפת ריצוף, עבודות צבע, טיח, טיפול ברטיבות. 7,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מקלטהכוונה לעלות כוללת של חומרים ועבודה. עבודות צבע וטיח, החלפה של תאורה, הוספת מידוף או פתרונות אחסון מתאימים, חשמל, עבודות ניקיון והדברה. חידוש לפי הוראות של פיקוד העורף 5,000-10,000 ש“ח
מחיר שיפוץ בניין מגוריםהכוונה לבניין עד 6 קומות. השיפוץ הוא חיצוני ופנימי גם יחד, שיפוץ לובי, עבודות צבע, חיפויים, חשמל, אינסטלציה, לא כולל החלפה או התקנה של מעלית. 150,000-200,000 ש“ח
מחיר שיפוץ חיצוני עבור בניין עד 6 קומות. שיפוץ מעטפת המבנה לא כולל הוספה של מרפסות. עבודות צבע, טיח, חידוש מעטפת, חידוש מרזב, חידוש מערכת איטום ועוד90,000-150,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ חדר האמבטיה

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיהשיפוץ סטנדרטי- החלפת קרמיקה וחיפויים, לרוב לא כולל החלפת צנרת. כולל החלפה של אסלה וכלים סניטריים. טיח, צבע, טיפול ברטיבות ובעובש. 7,000-12,000 ש“ח
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיה שיפוץ יוקרתי - עלות כוללת החלפה של הצנרת, פירוק ריצופים וחיפויים כולל התקנה מחודשת, נקודות חשמל חדשות, התקנה חדשה של כלים סניטריים, צביעה, טיח, עבודות גבס, טיפול בעובש ורטיבות, החלפה של המקלחון ועוד. 12,000-30,000 ש“ח
מחיר התקנה של אסלה חדשההעלות כוללת את ההתקנה עצמה, אסלה מסוג תלויה או רגילה. התקנה חיבור לצנרת, איטום וחציבה בקירות. 400-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של ניאגרה מסוג סמויההמחיר כולל איטום וחציבה בקירות700-3,000 ש“ח
מחיר התקנה של כיור העלות כוללת התקנה של הכיור או שני כיורים, ברזים, חיבורים מתאימים לצנרת, חציבה בקירות ואיטום. 250-700 ש“ח
מחיר התקנה של אמבטיה העלות כוללת חיבור של האמבטיה אל הצנרת, הדבקה של האמבטיה ותהליכי איטום. לא כולל החלפה של אמבטיה ישנה בחדשה. 1,300-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של מקלחוןהעלות היא עבור התקנה של מקלחון חדש אבל לא כולל פירוק של אמבטיה קיימת או מקלחון קיים400-2,000 ש“ח
מחיר פירוק חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת פירוק של כל החלל כולל כלים סניטריים, כיור, קרמיקה ותהליכי פינוי. העלות איננה כוללת בדרך כלל התקנה של כל האמבטיה מחדש ומחיר זה נקבע מחדש. 800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מקלחון קייםפירוק מקלחון בלבד ופינוי הפסולת. 300-600 ש“ח
מחיר פירוק קרמיקה בלבדהעלות נקבעת לרוב לפי מ“ר וכוללת פירוק של כל החלל, פינוי הפסולת. העלות איננה כוללת השמה של קרמיקה וחיפויים חדשים. מחיר זה נקבע בנפרד. 1,500-4,000 ש“ח
מחיר פירוק אסלההעלות עבור אסלה רגילה, לא אסלה תלויה וללא ניאגרה סמויה150-300 ש“ח
מחיר התקנה של חיפויים וקרמיקות חדשים בחלל האמבטיההעלות לרוב לפי מ“ר וכוללת התקנה מחדש של כל החיפויים והריצוף בחלל. 150-400 ש“ח
מחיר שיפוץ חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת את עבודות החיפויים והריצוף, החלפת כלים סניטריים ואיטום. 3,000-20,000 ש“ח
מחיר החלפת חיפוי רק בשירותיםהעלות כוללת את עבודות החיפוי בחלל השירותים 1,000-1,500 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ המטבח

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר חידוש של המטבח הקייםהעבודה כוללת בין השאר החלפה של הדלתות לארונות קיימים או צביעה שלהם, החלפה של פורמייקה לדלתות קיימות וכדומה. לא מדובר בעבודת שיפוץ או החלפה של מטבח חדש במטבח קיים. 1,800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מטבח העלות כוללת פירוק של המטבח כולו, כולל פינוי הפסולת. העלות משתנה בהתאם לגודלו של המטבח ולפי מורכבות העבודה, יש או אין מעלית, גישה וכדומה. 1,000-6,000 ש“ח
מחיר פירוק ארונות המטבח והתקנה של ארונות חדשיםהעלות משתנה בהתאם לסוג וכמות הארונות שיש לפרק ויש להתקין. 500-3,000 ש“ח
מחיר הכנה עבור מדיח כליםהעלות לרוב כוללת החלפה של נקודת ברז ישנה בחדשה מתחת לכיור, חיבור ברז יציאה למדיחה ויצירה של נקודות חשמל וביוב. במידת הצורך נקבעת עלות גם לפירוק והחלפה של הארון. 280-1,000 ש“ח
מחיר החלפה של הברז במטבחעלות משתנה280-600 ש“ח
מחיר התקנה של כיור במטבח העלות לרוב כוללת גם התקנה של הסיפון. לא כולל המחיר של החלקים. 280-1,000 ש“ח
מחיר התקנה של אי במטבחהעלות היא לפי מטר רץ ותלויה בסוג האי ובחומרים. 1,200-1,700 ש“ח
מחיר החלפה והתקנה של שיש למטבחהעלות לפי מטר רץ וכוללת גם את ההתקנה. 600-2,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית, מותקן על קלאפההעלות היא לפי מטר רץ270-1,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית על הקיר עצמוהעלות היא לפי מטר רץ והיא משתנה בהתאם לסוג הזכוכית שבוחרים. ניתן לשלב חיפוי זכוכית חלק או עם דוגמאות, ניתן לשלב חיפוי זכוכית בהתאמה אישית. 700-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של קנט למטבחהעלות היא למטר רץ. העלות משתנה בהתאם לעובי וסוג השיש, רמת גימור וגודל החלל. 150-400 ש“ח
מחיר לפירוק מטבח ישן והובלה של מטבח חדש העלות לרוב כוללת התקנה של שיש חדש וצנרת, אך איננה כוללת את תהליך הרכבת המטבח1,600-3,200 ש“ח
מחיר להחלפה של דלתות המטבח העלות משתנה בהתאם לסוג הדלתות וגודל המטבח160-400 ש“ח
מחיר החלפה של דלתות מטבח מדלתות רגילות לדלתות זכוכיתהעלות נקבעת לפי סוגי הדלתות וגודל המטבח.280-600 ש“ח
מחיר התקנה של מטבחון ליחידת דיור או התקנה של מטבח קטן שמגיע מוכן/מטבח מודולריהעלות היא עבור מטבחים קטנים2,200-2,900 ש“ח
מחיר צביעה של דלתות המטבחהעלות משתנה בהתאם לכמות הדלתות וסוגן400-700 ש“ח

מחירון ועלויות עבור תוספות, עבודות בניה ושיפוצים כלליות ועבודות בניה מיוחדות

סוג העבודהסוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר הוספה חדר על הגג העלות תלויה בגודל של החדר ובבחירת החומרים ונקבעת לפי מ“ר10,000-15000 ש“ח
מחיר לסגירה של חנייה העלות היא עבור סגירה של חניה מקורה באמצעות קירות מסוג בלוקים, בגובה של עד 3.5 מטרים לקיר7,500-12,000 ש“ח
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בייסיקהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בינוניהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 4,000 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט יוקרתי גבוההעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 5,000 ש“ח למ“ר
מחיר בניה ירוקההעלות משתנה לפי סוג הבניה, סטנדרט הבניה, סוג החומרים שבוחרים, רמת גימור, בעלי מקצוע ועוד… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר בניית שלד לבית פרטיהעלות עבור השלד בלבד ונקבעת לפי מ“רממוצע 1,500 ש“ח למ“ר
עלות הוספה של מרפסת שמש לבניין עומד העלות עבור דירה אחתממוצע 58,000 ש“ח
מחיר בנייה של ממ“דהעלות עבור דירה בבניין קייםממוצע 90,000 ש“ח
מחיר שבירת קירהעלות מתייחסת לקיר בלוקים. העלות נקבעת לפי מ“ר לקיר בעובי שנע בין 6-11 ס“מ. העלות לא כולל פינוי. 150-300 ש“ח
מחיר תיקון או חידוש פרגולההעלות מתייחסת לפרגולת עץ עבור שיפוץ, חידוש צבע, טיפול נגד מזיקים ושימון. העלות נקבעת למטר. 900-2,000 ש“ח
מחיר בנייה של קיר בלוקים או קיר בטוןהעלות לפי מטר380-500 ש“ח
מחיר השכרה למכולה עבור פינוי פסולת לעבודות שיפוצים. השירות מתאים הן עבור שיפוצים בבניינים והן עבור שיפוץ בבתים פרטיים. העלות נקבעת לפי יום.500-800 ש“ח
מחיר שיפוץ גג רעפיםהעלות הינה משוערת עבור תהליכי שיפוץ. מדובר בגג רעפים לבית פרטי. 1,800-2,200 ש“ח
מחיר לניקיון דירה או בית שעברו שיפוץהעלות משתנה ותלויה בסוג השירות וברמת מורכבות של הניקיון. 1,800-4,000 ש“ח
מחיר עבור יציקה של קורות בטוןהעלות היא לפי מ“ק וכוללת יציקה של בטון. העלות איננה כוללת תהליכי קידוח או הוספה של ברזלים. 1,400-3,000
מחיר סגירה מרפסת שמשהעלות נקבעת לפי מ“ר וכוללת סגירה של מרפסת עם וויטרינות מסוג אלומיניום וזכוכית גם כן, נהוג לשלב גג עשוי אלומיניום300-1,000 ש“ח
מחיר סגירת מרפסת באמצעות אלומיניוםהעלות תלויה בגודל המרפסת ונקבעת לפי מ“ר. הסגירה מתבצעת או באמצות אלומיניום או באמצעות תריסים6,500-9,000 ש“ח

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:

בלוג

לימודי פיזיותרפיה או לימודי סיעוד

בכל רחבי הארץ, כל שנה ניגשים סטודנטים למוסדות ההשכלה הגבוהה במטרה לבחור מקצוע לחיים. כחלק מהחלטה זו מתלבטים רבים בין לימודי פיזיותרפיה ולימודי סיעוד, שכן

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

קבלן ריצוף בחריש

חושבים על החלפת הריצוף בבית אחרי שנים שאתם מתלבטים האם אתם עוד יכולים לסבול את אריחי הריצוף המיושנים בגודל 20 על 20 ס"מ? יש לכם

קרא עוד »
קבלן ריצוף בעומר

חושבים על החלפת הריצוף בבית אחרי שנים שאתם מתלבטים האם אתם עוד יכולים לסבול את אריחי הריצוף המיושנים בגודל 20 על 20 ס"מ? יש לכם

קרא עוד »
קבלן ריצוף בקריות

חושבים על החלפת הריצוף בבית אחרי שנים שאתם מתלבטים האם אתם עוד יכולים לסבול את אריחי הריצוף המיושנים בגודל 20 על 20 ס"מ? יש לכם

קרא עוד »
קבלן ריצוף ביפו

חושבים על החלפת הריצוף בבית אחרי שנים שאתם מתלבטים האם אתם עוד יכולים לסבול את אריחי הריצוף המיושנים בגודל 20 על 20 ס"מ? יש לכם

קרא עוד »
קבלן ריצוף בשוהם

חושבים על החלפת הריצוף בבית אחרי שנים שאתם מתלבטים האם אתם עוד יכולים לסבול את אריחי הריצוף המיושנים בגודל 20 על 20 ס"מ? יש לכם

קרא עוד »
קבלן ריצוף בתל מונד

חושבים על החלפת הריצוף בבית אחרי שנים שאתם מתלבטים האם אתם עוד יכולים לסבול את אריחי הריצוף המיושנים בגודל 20 על 20 ס"מ? יש לכם

קרא עוד »
קבלן ריצוף בחריש

חושבים על החלפת הריצוף בבית אחרי שנים שאתם מתלבטים האם אתם עוד יכולים לסבול את אריחי הריצוף המיושנים בגודל 20 על 20 ס"מ? יש לכם

קרא עוד »
קבלן ריצוף בעומר

חושבים על החלפת הריצוף בבית אחרי שנים שאתם מתלבטים האם אתם עוד יכולים לסבול את אריחי הריצוף המיושנים בגודל 20 על 20 ס"מ? יש לכם

קרא עוד »
קבלן ריצוף בקריות

חושבים על החלפת הריצוף בבית אחרי שנים שאתם מתלבטים האם אתם עוד יכולים לסבול את אריחי הריצוף המיושנים בגודל 20 על 20 ס"מ? יש לכם

קרא עוד »
קבלן ריצוף ביפו

חושבים על החלפת הריצוף בבית אחרי שנים שאתם מתלבטים האם אתם עוד יכולים לסבול את אריחי הריצוף המיושנים בגודל 20 על 20 ס"מ? יש לכם

קרא עוד »
קבלן ריצוף בשוהם

חושבים על החלפת הריצוף בבית אחרי שנים שאתם מתלבטים האם אתם עוד יכולים לסבול את אריחי הריצוף המיושנים בגודל 20 על 20 ס"מ? יש לכם

קרא עוד »
קבלן ריצוף בתל מונד

חושבים על החלפת הריצוף בבית אחרי שנים שאתם מתלבטים האם אתם עוד יכולים לסבול את אריחי הריצוף המיושנים בגודל 20 על 20 ס"מ? יש לכם

קרא עוד »
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!