שיפוץ דירה קומפלט במבצע

התחייבות לאיכות הכי גבוהה 

המחיר הכי זול 

השרות הכי טוב 

עד 11% הנחה בזמן קורונה 

ייעוץ של מהנדס או אדריכל בבית שלכם 

הכי זול ואיכותי בארץ בהתחייבות קבלו היום הצעה משתלמת 

התקשרו אלינו עכשיו

073-3753262

תוכן עניינים:

מבצע על שיפוץ דירה קומפלט יכול להפוך את הפרויקט למשתלם. עם זאת, כדאי לדעת מה כולל השיפוץ ולהתייעץ עם מהנדס אזרחי.

שיפוץ דירה קומפלט במבצע – מה זה כולל?

יש הרבה דרכים לבצע שיפוץ וגם רמות גימור שונות שמתוכן אפשר לבחור. כתוצאה מכך, אחד המסלולים הנוחים ללקוחות פרטיים הוא שיפוץ קומפלט. במסגרת שיפוץ קומפלט קל יותר לעקוב אחר התקציב וניתן גם לחסוך זמן. כמו כן, שיפוץ קומפלט מתבצע מול מספר מצומצם של אנשי מקצוע. בכך יכולים אנשים פרטיים להקל על הליך השיפוץ ולהפיק ממנו ערך מוסף.

מאפיינים של שיפוץ דירה קומפלט במבצע

מבצע על שיפוץ דירה קומפלט מונע הפתעות. במבצע כזה הלקוח יודע מראש על מה הוא משלם, מה כלול בשיפוץ ועל מה צריך לשלם בנפרד. בתוך כך, אנשים פרטיים יכולים להתייעץ עם מהנדס אזרחי. שירותי ייעוץ ללא עלות והתחייבות מאפשרים להגדיר את היקף הפרויקט ואת רמת הגימור. בהמשך, המהנדס האזרחי מפקח על הפרויקט ומוודא שהוא מבוצע כהלכה.

שיפוץ מהמסד ועד הטפחות

בשיפוץ קומפלט מקפידים לפרק מרצפות ישנות ולהחליף אותן בצנרות חדשות. בניגוד לשיפוץ קוסמטי, בשיפוץ קומפלט גם מחליפים צנרות מים ואינסטלציה ודואגים לבצע קילוף, טיוח וצביעת קירות. אלו בדיוק הדברים שהופכים את השיפוץ מפרויקט חזותי בלבד לבעל משמעות וערך עבור אנשים פרטיים. בטווח הארוך, השיפוץ מוכיח את עצמו באופן שבו הוא משביח את הנכס. כאשר השיפוץ מתבצע תחת מבצע, ניתן למנוע חריגה מהתקציב ולהשאיר משאבים למענה על דרישות מיוחדות.

קירות, תקרות ושיפוץ לפי תכנית

עוד דוגמה טובה למאפיינים של שיפוץ דירה קומפלט מתייחסת לפרויקטים שבהם בוחרים להוסיף קירות ונישות גבס. אם רוצים, ניתן באותה הזדמנות לתאם הנמכת תקרות ושילוב מערכות תאורה ומיזוג. במילים אחרות, אנשים פרטיים שמחליטים להיכנס לשיפוץ מבינים שמדובר בנסיבות מעולות לשפר את איכות החיים. לכן הם גם מתאמים שבירת ובניית קירות בטון או גבס בהתאם לתכניות והמלצות של המהנדס האזרחי.

חידוש מטבחים ושיפוץ חללים רטובים

שיפוץ קומפלט מתאפיין בכך שהוא מתבצע בכל החדרים והאזורים בבית. מלבד הסלון וחדרי השינה, את השיפוץ הזה מבצעים גם במטבחים ובחללים רטובים. המשמעות בפועל היא שניתן להיעזר בקבלני שיפוצים על מנת לחדש מטבחים ולהחליף ארונות. במקביל, הפרויקטים כוללים שיפוץ חדרי שירות, מקלחות ושירותים. השאלה היחידה מבחינת הלקוחות הפרטיים היא מה תהיה רמת הגימור המבוקשת וכיצד ניתן להגיע אליה.

קומפלט בכל סוגי הדירות

מחיר מבצע שכולל ריצוף, גבס, אינסטלציה ועבודות בניה הוא בדיוק מה שאנשים פרטיים צריכים כדי לבצע שיפוץ קומפלט. לשיפוץ כזה יש משמעות גדולה בדירות פרטיות והוא מבוצע גם בבתים משפחתיים וצמודי קרקע.

באבן חושן מזמינים אותך להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים. אנו מתמחים בשיפוצים לאנשים פרטיים ובהשארת פרטים באתר נתאם מולך ייעוץ בחינם.

שיפוץ דירה קומפלט במבצע

כמה עולה פינוי אסבסט ?

  תהליך פינוי אסבסט הוא תהליך חשוב מאוד. אם אתם תוהים כמה הדבר יעלה לכם, כדאי מאוד שתדעו שהעלות הכלכלית של פינוי אסבסט היא אמנם

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

היחידה לשיפוץ דירות מזמינה אתכם לחווית שיפוץ ייחודית בישראל! ליווי מלא ואישי לכל אורך התהליך החל מלב התכנון ועד לסיום ריהוט הבית .

לחברתנו ניסיון  בביצוע כל סוגי השיפוצים עם ניסיון של 10 + שנים בשיפוץ דירות, בניית וילות ושיפוץ בניינים.

פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני וקבלו הצעת מחיר ללא התחייבות לפרויקט קומפלט במחיר הזול בארץ (חיסכון ממוצע של 23%)

צרו קשר

© 2021 All Rights Reserved

פרסום כתבות BEST LINKS ושירות בניית קישורים איכותיים  

התקשרו עכשיו