קבלן שיפוצים בנתניה

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אם אתם חושבים על שיפוצים בנתניה של בניין, דירה או בית, יש כמה דברים שאתם חייבים לדעת לפני שאתם נכנסים לשיפוצים עצמם ושלושה מהם מפורטים במאמר הבא.

שיפוצים בנתניהמה צריך לדעת לפני תחילת שיפוצים

שיפוצים של בניין, דירה או בית הם עניין מורכב ומלא בהחלטות שיש לקבל לפני תחילת השיפוצים, במהלך השיפוצים ובסיומם.

זהו תהליך שכולל בתוכו אנשי מקצוע שונים כמו עורך דין, שמאי, מפקח בנייה, מנהל עבודה וכמובן, קבלן שיפוצים.

המאמר הבא מפרת את 3 הדברים שחייבים לדעת לפני שמתחילים שיפוצים באזור נתניה ובכלל.

שיפוצים בנתניה – קבלן מקצועי   

עבודת שיפוצים שכוללת הוספת חדר או מרפסת מחייבת אתכם לשכור קבלן רשום, או במקרים שבהם המדינה מממנת את השיפוץ.

קבלן רשום מבטיח שהאדם שאתם שוכרים הוא בעל ניסיון של חמש שנים לפחות והכשרה של הנדסאי.

יחד עם זאת, ישנם קבלנים מצוינים שאינם רשומים ואין סיבה שלא תשכרו אותם לעבודה, אחרי שביררתם עליהם, כמובן, וקיבלתם המלצות מלקוחות קודמים.

שיפוצים בנתניה – עלויות ומימון

עדיף לבחור קבלן שיפוצים באזור שלכם כיוון שהצעת המחיר של הקבלן כוללת הוצאות על נסיעות, ולכן, אם אתם משפצים בנתניה, כדאי לחפש קבלן שיפוצים שעובד בנתניה.

כדאי לבדוק אם ניתן לקבל מימון מהעירייה לשיפוצים, כמו לדוגמא בנתניה, שם העירייה נותנת סיוע כמעט מלא במימון השיפוצים ובליווי הפרויקט.

ייתכן והעירייה גם תכסה הפרשים במידה ויש דיירים סרבנים שלא משלמים את חלקם בשיפוץ.

טיפים לבחירת קבלן שיפוצים בנתניה

המבנה שלנו יכול לקבל מראה חדש לחלוטין, בלי שנצטרך לעבור. עולם השיפוצים הולך ומתפתח כל הזמן. היום ישנם יותר פתרונות מאלו שעמדו לרשותנו בעבר, תהליכי השיפוץ יכולים להיות פשוטים יותר וקבלן מתאים יהפוך את השינוי מחלום למציאות ואנחנו נוכל ליהנות מהדרך.

כדי שנוכל ליהנות מהתוצאה הסופית של השיפוץ וגם מתהליך העבודה עצמו, נצטרך לתכנן נכון את השיפוץ ולבחור את הקבלן שיעמוד לרשותנו בקפידה. אנשי מקצוע רבים יוכלו ללוות את התהליך וכשהתקשורת מולם טובה והציפיות ברורות, הפרויקט שלנו בדרך להצלחה. המאמר הקרוב יעזור לנו לעשות סדר לפני שנצא לדרך. יחד נעבור על השלבים השונים של הפרויקט ונבין כיצד נוכל למצוא את הקבלן המתאים ביותר עבורנו.

שיפוץ דירה בנתניה – מאיפה מתחילים?

שיפוץ בבית או בדירה יכול להיות מרגש מאד. לאחר שקיבלנו את ההחלטה לשנות פרט קטן או גדול בבית שלנו, מגיע הזמן לתכנן את הפרויקט. השלב הראשון צריך להיות הגדרת התקציב. ככל שנדע מהו התקציב העומד לרשותנו כך נוכל להתקדם עם התכנון, בין אם אנחנו מבצעים אותו בעצמנו ובין אם אנחנו פונים לגורם מתכנן (אדריכל או מעצב), חשוב לעשות זאת.

בשלב הבא עלינו לחשוב מה אנחנו רוצים לשנות. אילו חדרים יכנסו תהליך השיפוץ ומה נרצה לשנות בהם. אנחנו לא חייבים לדעת כל פרט בשלב זה אלא להגדיר את המשימות הכלליות. במידה ואנחנו רוצים להיכנס לתהליך גדול, מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום התכנון כדי שהם יוכלו ללוות אותנו וליצור תוכניות אותן נוכל למסור לקבלן כדי לקבל הצעת מחיר ושעל פיהן תתבצע העבודה.

לאחר שאנחנו יושבים עם איש מקצוע בתחום התכנון וכשאנחנו יודעים מה אנחנו רוצים לבצע במבנה, אנחנו יכולים לגשת לשלב הבא ולבחור קבלן שיפוצים. לבחירת הקבלן יש משקל רב בכל השלבים. עלינו לייחס חשיבות רבה לתהליך הבחירה (גם אם אנחנו רוצים להתחיל מיד) ולבחון כי אנחנו מכניסים אלינו את אנשי המקצוע הטובים ביותר.

טיפים שיעזרו לנו לבחור קבלן שיפוצים בנתניה

חיפוש אחר קבלן השיפוצים שיגיע לבצע את השינוי בבית שלנו יכול לעורר בנו חשש. בין אם הפרויקט מתמקד בחדר אחד ובין אם בכל הבית, חשוב שנקבל את התוצאה הצפויה ושהדרך תהיה טובה לא פחות. לאורך השיפוץ יכנסו למבנה אנשי מקצוע שונים וכדי שאנחנו נרגיש בטוחים שהוא בידיים טובות, עלינו לבחון בקפידה את הקבלן. הטיפים הבאים יעזרו לנו לבחון את אנשי המקצוע ולמצוא את האחד המתאים לנו:

טיפ ראשון – בחינת עבודות קודמות

היום קל מאד להכיר את הקבלן עוד לפני הפגישה הראשונה. אנחנו יכולים לחפש בסביבה אנשים שעברו תהליך שיפוץ והיו מרוצים מהתהליך והתוצאה ויכולים להסתכל באתר האינטרנט של אותם קבלנים שקיבלנו עליהם מידע. באתר נוכל לגלות מה הקבלן יכול לבצע וגם לראות דוגמאות של עבודות קודמות.

בחיפוש מידע על הקבלן מומלץ כבר בתחילת הדרך לבדוק ברשת שאין עליו תלונות (או חמור מכך, תביעות) ולבדוק כי מדובר בבעל מקצוע שהלקוחות שלו מצאו כי הוא הגון וישר. היום החיפוש יכול להיות מהיר מאד ולמעשה נדרשות לנו רק דקות ספורות כדי להמשיך לשלב הבא ולשוחח עם הקבלן. אם חיפשנו מידע ברשת ומצאנו רק את האתר של הקבלן עם תמונות מרשימות של פרויקטים שהוא כבר ביצע, ככל הנראה אין שום בעיה ואנחנו יכולים להמשיך לשלב הבא.

טיפ שני – שיחה טלפונית מקדימה

כדאי מאד להקדיש מספר דקות רגועות לשיחת הטלפון. אם הקבלן עסוק הוא יוכל לחזור אלינו מאוחר יותר (זהו סימן טוב שהוא גם עובד וגם מקדיש תשומת לב לכל פעולה שהוא מבצע). אם הוא מוכן לשיחה אנחנו יכולים להתרשם מהיחס שלו וההתעניינות בפרויקט שלנו. הקבלן לא אמור להלחיץ אותנו והשיחה אינה מחייבת אותנו, לא לעבודה משותפת ובוודאי שלא לעבוד יחדיו רק על בסיס השיחה הטלפונית.

בשיחת הטלפון אפשר לשאול את השאלות הראשוניות. אנחנו עוד לא יכולים לקבל הצעת מחיר אך יכולים לדעת עם אלו אנשי מקצוע הוא עובד, לקבל מידע על פרויקטים שהוא ביצע בעבר ואפילו לקבל פרטים של לקוחות ממליצים. בסיום השיחה נוכל לקבוע פגישה פיזית לתיאום ציפיות.

מנהל הנדסה עיריית נתניה

טיפ שלישי – פגישה אישית ותיאום ציפיות

גם לפגישה האישית יש להקדיש זמן ותשומת לב. כדאי שהגורמים המעורבים בפרויקט יהיו נוכחיים בפגישה וישאלו שאלות. זה הזמן להתרשם ממה שיש לקבלן לספר, לשמוע על פרויקטים קודמים שהוא כבר ביצע ולשתף אותו בפרויקט המתוכנן.

בדרך כלל בשלב חיפוש הקבלן כבר יש לנו תוכניות ומומלץ להציג אותן. קבלן שיפוצים בנתניה יוכל להביע את דעתו על הפרויקט, לעתים להמליץ המלצות, לשאול שאלות אם יש לו (למשל במקרה של גבס יכול להיות שהוא ירצה לדעת באיזה סוג נרצה להשתמש) ועוד. רק בסיום הפגישה ולאחר שהוא יראה את התוכניות הוא יוכל להכין עבורנו הצעת מחיר.

טיפ רביעי – קבלת הצעת מחיר

לאחר שהקבלן קיבל את פרטי הפרויקט והוא מבין את המשמעויות השונות, לרבות התאריכים בהם הוא אמור לעבוד, החומרים שישולבו ועוד, הוא יוכל להכין הצעת מחיר. על ההצעה להיות מפורטת ואנחנו חייבים לשאול כל שאלה שאינה ברורה לנו.

בהצעת המחיר צריכים להיות כתובים כל העלויות ועלינו להבין על מה הקבלן לא אחראי. למשל, אם אנחנו מתכננים להחליף את המטבח, עלינו לדעת מי יהיה אחראי על עיצוב, תכנון, בניית והתקנת הארונות ולדעת כי לרוב התפקיד של הקבלן הוא רק לבצע את עבודות ההכנה והגמר של המטבח. במקרה ויש לנו שאלות והקבלן "מתקן" את ההצעה, הדבר צריך להיות כתוב בסופו של דבר בחוזה.

טיפ חמישי – מעבר על החוזה

רגע לפני שנתחיל לעבוד ולאחר שאנחנו מרוצים מקבלן השיפוצים שמצאנו, שני הצדדים צריכים לחתום על חוזה עבודה. החוזה צריך להכיל כמה שיותר פרטים ובמידה וישנן תוכניות לשיפוץ יש לצרף אותן לחוזה. עלינו לזכור כי החוזה מחייב את שני הצדדים ולכן הוא צריך להיות הוגן, כלפינו וכלפי הקבלן.

אם יש לנו ספקות, אנחנו צריכים לשאול את הקבלן על כך ואם אנחנו מכניסים שינויים, חשוב לתקן אותם גם בחוזה. על החוזה להתייחס למחיר הכולל של העבודה, לזמני התשלום, אחריות הקבלן והוא מציין מה נמצא תחת האחריות שלנו (למשל בחירת מרצפות).

לעבוד עם חברה מנוסה

אחת הדרכים הבטוחות ביותר לשפץ את הבית או כל מבנה אחר היא לפנות לחברה אשר מכירה היטב את העבודה ושכבר ביצעה פרויקטים דומים בסדר הגודל לזה שלנו. שלא כמו שיפוצניק, שיכול לבצע עבודות קטנות בבית, החברה מביאה את כל אנשי המקצוע הנדרשים לנו והיא האחראית על כל העובדים והעבודה. אם אנחנו צריכים שיכנס למבנה חשמלאי או אינסטלטור, יגיעו אלינו בעלי המקצוע הטובים ביותר ובתיאום מושלם בין כל הגורמים.

היחידה לשיפוצים עומדת לרשותנו. היא מביאה ניסיון רב בתחום ואנשי מקצוע בעלי הכשרה מתאימה. אנחנו לא צריכים לעבוד מול כל גורם לחוד אלא לפנות אליה ולקבל תחת קורת גג אחת את הפתרונות הנדרשים לנו ועבודה ברמה הגבוהה ביותר.

שיפוצים בנתניה – השוואת מחירים

על מנת שתוכלו לבצע השוואה נכונה בין הצעות מחיר, מומלץ לקבל לפחות שלוש הצעות מחיר ורצוי שיהיו כולם מנתניה או מאזור המגורים שלכם.

את הצעות המחיר בקשו משלושת הקבלנים המועדפים עליכם, אחרי שקיבלתם עליהם המלצות ובדקתם פרויקטים קודמים שלהם.

אל תתפתו להצעת המחיר הנמוכה ביותר כי היא לא בהכרח תחסוך לכם כסף ועלולה אפילו לעלות ביוקר.

 

שיפוצים בנתניה – עריכת חוזה

ההסכם שאתם עורכים מול קבלן המפתח, קבלני המשנה ואנשי המקצוע שאתם שוכרים לביצוע השיפוצים יכול להשפיע על איכות העבודה ועל התקציב שלכם.

חובה לוודא שהסכם העבודה, או החוזה, שחתמתם כולל, בין היתר, את הצעת המחיר שסוכמה, את כתב הכמויות שכולל פירוט העבודות והחומרים הדרושים לשיפוצים, את לוח הזמנים ולוח התשלומים.

אל תשאירו שום פתח לפרשנויות, כדי למנוע אי הבנות בעתיד, ולכך רצוי להיעזר בעורך דין מהתחום.

שיפוצים בנתניה – עצות לסיום

  • כדאי לשקול היטב את זמן השיפוצים כאשר מצד אחד המחירים בתקופת הקיץ עולים משמעותית בגלל הביקוש הגבוה לשיפוצים, אבל מצד שני, ייתכן ובאזורים צפוניים כמו נתניה החורף לא משאיר ימים רבים לביצוע שיפוצים במידה ומדובר בשיפוצים חיצוניים.
  • וודאו  כי קבלן שיפוצים שלכם יש ביטוח במקרה של נזק שייגרם לבית או למי מדיירי הבית או הבניין

שיפוצים בנתניה

שיפוץ דירה לפי סוג דירה וגודל דירה - עלויות שיפוץ דירה ממוצעות

גודל הדירהפירוט השיפוץ וסוגי עבודותטווח מחירים ממוצע
מחיר שיפוצים דירה בגודל ממוצע עבור עבודת הקבלןשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים1,100-1,600 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים כולל חומרי עבודה, חומר גמר, ספקים ובעלי מקצועשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים2,200-5,200 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים דירת 2-3 חדריםשיפוץ קומפלט- עבודות אינסטלציה וחשמל, החלפת ריצוף, קרמיקה בחדרי אמבטיה, עבודות צבע, טיח ועבודות גבס. 40,000-70,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה 3-5 חדרים מקבלןהכוונה לשדרוג דירת קבלן קיימת. המחיר לרוב יהיה זול יותר בהשוואה לשיפוץ של דירה ישנה מאפס, המחיר משתנה לפי החומרים שבוחרים ולפי גודל הדירה וכולל בין השאר בחירת חיפויים, שיפוץ המטבח הסלון והחדרים, פרקט ו/או ריצוף, צביעה של הדירה, שדרוג מרפסת, עבודות גבס ועוד. 60,000-100,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו עד לפני 15 שנההכוונה לשיפוץ בית קרקע עד שתי קומות100,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו לפני 20-30 שנההכוונה לשיפוץ קומפלט140,000-220,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת גןשיפוץ קומפלט. המחיר נוטה להשתנה בהתאם לגודל הדירה וסוג השיפוץ. המחיר מתייחס לשיפוץ כללי הכולל התקנה של דק בחצר, פרגולה, החלפת ריצוף או פרקט בבית, חיפויים, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים וחדר שינה. 130,000-160,000 ש“ח
מחיר שיפוץ פנטהאוז או דירת דופלקס שתי קומותהכוונה לדירה בגודל של בין 80-150 מ“ר. שיפוץ קומפלט הכולל צביעה של הדירה, חידוש מערכת איטום, טיפול בבעיות רטיבות, אינסטלציה, חשמל, גבס, ריצוף, פרקט ועוד. 150,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה עד 4 חדריםהכוונה לשיפוץ קומפלט הכולל החלפה של מערכת האינסטלציה והחשמל, חיפויים, עבודות צבע, עבודות גבס, מזגנים, שיפוץ חללים, פרקט ועוד. 70,000-150,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 100 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 50,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 80 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 40,000-100,000 ש“ח
חידוש מראה דירה, שיפוץ בייסיקהכוונה לשיפוץ ללא שבירת קירות או החלפת מערכות, שיפוץ בסיסי בלבד להענקת מראה חדיש ואסתטי לנכס. עבודות צבע, טיפול בליקויים. לעתים כולל גם שיפוץ חלל אחד כמו חידוש חדר האמבטיה או המטבח. 10,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת 5 חדרים עד 180 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט ברמה גבוהה, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים, חדר שינה. עבודות חשמל, אינסטלציה, חיפויים, עבודות גבס, טיח וצבע, פרקט ועוד. 150,000-200,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוצים למשרדים, חנויות, מקלטים, מרפסות וכדומה

סוג הנכס סוג השיפוץטווח מחירים
מחיר שיפוץ יחידת דיור בגודל של עד 60 מ“רחשמל, אינסטלציה, צבע, טיח, עבודות גבס, תיקונים, איטום, אלומיניום ועוד30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ נכס שיכון בעלות נמוכההכוונה לשיפוץ ברמת סטנדרט, דירת עמידר של עד 3 חדרים, טיפול בליקויים כמו רטיבות, עובש וכדומה28,000-40,000 ש“ח
מחיר שיפוץ משרד הכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד 180 מ“ר. הוספה של מחיצות בסגנון OPEN SPACE, חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 60,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ עסק או חנותהכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד80 מ“ר. עבודות חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מרפסת עד 20 מ“רהכוונה לעלות עבור חומרים ומחיר עבודה, לא כולל עבודות גינון. החלפת ריצוף, עבודות צבע, טיח, טיפול ברטיבות. 7,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מקלטהכוונה לעלות כוללת של חומרים ועבודה. עבודות צבע וטיח, החלפה של תאורה, הוספת מידוף או פתרונות אחסון מתאימים, חשמל, עבודות ניקיון והדברה. חידוש לפי הוראות של פיקוד העורף 5,000-10,000 ש“ח
מחיר שיפוץ בניין מגוריםהכוונה לבניין עד 6 קומות. השיפוץ הוא חיצוני ופנימי גם יחד, שיפוץ לובי, עבודות צבע, חיפויים, חשמל, אינסטלציה, לא כולל החלפה או התקנה של מעלית. 150,000-200,000 ש“ח
מחיר שיפוץ חיצוני עבור בניין עד 6 קומות. שיפוץ מעטפת המבנה לא כולל הוספה של מרפסות. עבודות צבע, טיח, חידוש מעטפת, חידוש מרזב, חידוש מערכת איטום ועוד90,000-150,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ חדר האמבטיה

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיהשיפוץ סטנדרטי- החלפת קרמיקה וחיפויים, לרוב לא כולל החלפת צנרת. כולל החלפה של אסלה וכלים סניטריים. טיח, צבע, טיפול ברטיבות ובעובש. 7,000-12,000 ש“ח
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיה שיפוץ יוקרתי - עלות כוללת החלפה של הצנרת, פירוק ריצופים וחיפויים כולל התקנה מחודשת, נקודות חשמל חדשות, התקנה חדשה של כלים סניטריים, צביעה, טיח, עבודות גבס, טיפול בעובש ורטיבות, החלפה של המקלחון ועוד. 12,000-30,000 ש“ח
מחיר התקנה של אסלה חדשההעלות כוללת את ההתקנה עצמה, אסלה מסוג תלויה או רגילה. התקנה חיבור לצנרת, איטום וחציבה בקירות. 400-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של ניאגרה מסוג סמויההמחיר כולל איטום וחציבה בקירות700-3,000 ש“ח
מחיר התקנה של כיור העלות כוללת התקנה של הכיור או שני כיורים, ברזים, חיבורים מתאימים לצנרת, חציבה בקירות ואיטום. 250-700 ש“ח
מחיר התקנה של אמבטיה העלות כוללת חיבור של האמבטיה אל הצנרת, הדבקה של האמבטיה ותהליכי איטום. לא כולל החלפה של אמבטיה ישנה בחדשה. 1,300-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של מקלחוןהעלות היא עבור התקנה של מקלחון חדש אבל לא כולל פירוק של אמבטיה קיימת או מקלחון קיים400-2,000 ש“ח
מחיר פירוק חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת פירוק של כל החלל כולל כלים סניטריים, כיור, קרמיקה ותהליכי פינוי. העלות איננה כוללת בדרך כלל התקנה של כל האמבטיה מחדש ומחיר זה נקבע מחדש. 800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מקלחון קייםפירוק מקלחון בלבד ופינוי הפסולת. 300-600 ש“ח
מחיר פירוק קרמיקה בלבדהעלות נקבעת לרוב לפי מ“ר וכוללת פירוק של כל החלל, פינוי הפסולת. העלות איננה כוללת השמה של קרמיקה וחיפויים חדשים. מחיר זה נקבע בנפרד. 1,500-4,000 ש“ח
מחיר פירוק אסלההעלות עבור אסלה רגילה, לא אסלה תלויה וללא ניאגרה סמויה150-300 ש“ח
מחיר התקנה של חיפויים וקרמיקות חדשים בחלל האמבטיההעלות לרוב לפי מ“ר וכוללת התקנה מחדש של כל החיפויים והריצוף בחלל. 150-400 ש“ח
מחיר שיפוץ חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת את עבודות החיפויים והריצוף, החלפת כלים סניטריים ואיטום. 3,000-20,000 ש“ח
מחיר החלפת חיפוי רק בשירותיםהעלות כוללת את עבודות החיפוי בחלל השירותים 1,000-1,500 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ המטבח

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר חידוש של המטבח הקייםהעבודה כוללת בין השאר החלפה של הדלתות לארונות קיימים או צביעה שלהם, החלפה של פורמייקה לדלתות קיימות וכדומה. לא מדובר בעבודת שיפוץ או החלפה של מטבח חדש במטבח קיים. 1,800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מטבח העלות כוללת פירוק של המטבח כולו, כולל פינוי הפסולת. העלות משתנה בהתאם לגודלו של המטבח ולפי מורכבות העבודה, יש או אין מעלית, גישה וכדומה. 1,000-6,000 ש“ח
מחיר פירוק ארונות המטבח והתקנה של ארונות חדשיםהעלות משתנה בהתאם לסוג וכמות הארונות שיש לפרק ויש להתקין. 500-3,000 ש“ח
מחיר הכנה עבור מדיח כליםהעלות לרוב כוללת החלפה של נקודת ברז ישנה בחדשה מתחת לכיור, חיבור ברז יציאה למדיחה ויצירה של נקודות חשמל וביוב. במידת הצורך נקבעת עלות גם לפירוק והחלפה של הארון. 280-1,000 ש“ח
מחיר החלפה של הברז במטבחעלות משתנה280-600 ש“ח
מחיר התקנה של כיור במטבח העלות לרוב כוללת גם התקנה של הסיפון. לא כולל המחיר של החלקים. 280-1,000 ש“ח
מחיר התקנה של אי במטבחהעלות היא לפי מטר רץ ותלויה בסוג האי ובחומרים. 1,200-1,700 ש“ח
מחיר החלפה והתקנה של שיש למטבחהעלות לפי מטר רץ וכוללת גם את ההתקנה. 600-2,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית, מותקן על קלאפההעלות היא לפי מטר רץ270-1,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית על הקיר עצמוהעלות היא לפי מטר רץ והיא משתנה בהתאם לסוג הזכוכית שבוחרים. ניתן לשלב חיפוי זכוכית חלק או עם דוגמאות, ניתן לשלב חיפוי זכוכית בהתאמה אישית. 700-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של קנט למטבחהעלות היא למטר רץ. העלות משתנה בהתאם לעובי וסוג השיש, רמת גימור וגודל החלל. 150-400 ש“ח
מחיר לפירוק מטבח ישן והובלה של מטבח חדש העלות לרוב כוללת התקנה של שיש חדש וצנרת, אך איננה כוללת את תהליך הרכבת המטבח1,600-3,200 ש“ח
מחיר להחלפה של דלתות המטבח העלות משתנה בהתאם לסוג הדלתות וגודל המטבח160-400 ש“ח
מחיר החלפה של דלתות מטבח מדלתות רגילות לדלתות זכוכיתהעלות נקבעת לפי סוגי הדלתות וגודל המטבח.280-600 ש“ח
מחיר התקנה של מטבחון ליחידת דיור או התקנה של מטבח קטן שמגיע מוכן/מטבח מודולריהעלות היא עבור מטבחים קטנים2,200-2,900 ש“ח
מחיר צביעה של דלתות המטבחהעלות משתנה בהתאם לכמות הדלתות וסוגן400-700 ש“ח

מחירון ועלויות עבור תוספות, עבודות בניה ושיפוצים כלליות ועבודות בניה מיוחדות

סוג העבודהסוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר הוספה חדר על הגג העלות תלויה בגודל של החדר ובבחירת החומרים ונקבעת לפי מ“ר10,000-15000 ש“ח
מחיר לסגירה של חנייה העלות היא עבור סגירה של חניה מקורה באמצעות קירות מסוג בלוקים, בגובה של עד 3.5 מטרים לקיר7,500-12,000 ש“ח
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בייסיקהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בינוניהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 4,000 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט יוקרתי גבוההעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 5,000 ש“ח למ“ר
מחיר בניה ירוקההעלות משתנה לפי סוג הבניה, סטנדרט הבניה, סוג החומרים שבוחרים, רמת גימור, בעלי מקצוע ועוד… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר בניית שלד לבית פרטיהעלות עבור השלד בלבד ונקבעת לפי מ“רממוצע 1,500 ש“ח למ“ר
עלות הוספה של מרפסת שמש לבניין עומד העלות עבור דירה אחתממוצע 58,000 ש“ח
מחיר בנייה של ממ“דהעלות עבור דירה בבניין קייםממוצע 90,000 ש“ח
מחיר שבירת קירהעלות מתייחסת לקיר בלוקים. העלות נקבעת לפי מ“ר לקיר בעובי שנע בין 6-11 ס“מ. העלות לא כולל פינוי. 150-300 ש“ח
מחיר תיקון או חידוש פרגולההעלות מתייחסת לפרגולת עץ עבור שיפוץ, חידוש צבע, טיפול נגד מזיקים ושימון. העלות נקבעת למטר. 900-2,000 ש“ח
מחיר בנייה של קיר בלוקים או קיר בטוןהעלות לפי מטר380-500 ש“ח
מחיר השכרה למכולה עבור פינוי פסולת לעבודות שיפוצים. השירות מתאים הן עבור שיפוצים בבניינים והן עבור שיפוץ בבתים פרטיים. העלות נקבעת לפי יום.500-800 ש“ח
מחיר שיפוץ גג רעפיםהעלות הינה משוערת עבור תהליכי שיפוץ. מדובר בגג רעפים לבית פרטי. 1,800-2,200 ש“ח
מחיר לניקיון דירה או בית שעברו שיפוץהעלות משתנה ותלויה בסוג השירות וברמת מורכבות של הניקיון. 1,800-4,000 ש“ח
מחיר עבור יציקה של קורות בטוןהעלות היא לפי מ“ק וכוללת יציקה של בטון. העלות איננה כוללת תהליכי קידוח או הוספה של ברזלים. 1,400-3,000
מחיר סגירה מרפסת שמשהעלות נקבעת לפי מ“ר וכוללת סגירה של מרפסת עם וויטרינות מסוג אלומיניום וזכוכית גם כן, נהוג לשלב גג עשוי אלומיניום300-1,000 ש“ח
מחיר סגירת מרפסת באמצעות אלומיניוםהעלות תלויה בגודל המרפסת ונקבעת לפי מ“ר. הסגירה מתבצעת או באמצות אלומיניום או באמצעות תריסים6,500-9,000 ש“ח

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

שיפוץ חיצוני יוקרתי
שיפוץ חיצוני יוקרתי

שיפוץ חיצוני יוקרתי אם אתם גרים בבניין משותף או בבית פרטי כבר תקופה ארוכה, יש סיכוי גדול שהנושא של שיפוץ חיצוני יוקרתי יעניין אתכם. בחלוף

קרא עוד »
שיפוץ דירה ישנה בקיבוץ

שיפוץ דירה ישנה בקיבוץ הוא אחד הדברים הסנטימנטליים שיכולים להיות. תמיד כאשר אנחנו מגיעים אל דירה שינה התהליך הוא מרגש, אבל גם קצת כואב במקום

קרא עוד »
דירה עם נוף
שיפוץ מטבחים

חולמים על מטבח חדש, מעוצב, פרקטי ואסתטי? מטבח החלומות שלכם? המומחים מטעם ”היחידה לשיפוצים“ ישמחו לסייע לכם ולוות אתכם בכל שלבי השיפוץ החל משלב בחירת

קרא עוד »
שיפוץ חיצוני יוקרתי
שיפוץ חיצוני יוקרתי

שיפוץ חיצוני יוקרתי אם אתם גרים בבניין משותף או בבית פרטי כבר תקופה ארוכה, יש סיכוי גדול שהנושא של שיפוץ חיצוני יוקרתי יעניין אתכם. בחלוף

קרא עוד »
שיפוץ דירה ישנה בקיבוץ

שיפוץ דירה ישנה בקיבוץ הוא אחד הדברים הסנטימנטליים שיכולים להיות. תמיד כאשר אנחנו מגיעים אל דירה שינה התהליך הוא מרגש, אבל גם קצת כואב במקום

קרא עוד »
דירה עם נוף
שיפוץ מטבחים

חולמים על מטבח חדש, מעוצב, פרקטי ואסתטי? מטבח החלומות שלכם? המומחים מטעם ”היחידה לשיפוצים“ ישמחו לסייע לכם ולוות אתכם בכל שלבי השיפוץ החל משלב בחירת

קרא עוד »

בחרו את אזור השירות לשיחה

אזור דרום

אזור מרכז/צפון