שיפוץ דירה קומפלט

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

הגיע הזמן לשפץ את הדירה? הצורך בשינוי גובר על החשש מהוצאה כלכלית? שיפוץ דירה מכניס משב רוח מרענן ושמחת חיים מחודשת, השדה האנרגטי של הבית משתנה ודייריו כולם נהנים מכך.

שיפוץ דירה קומפלט

לאחר שהגדרתם לעצמיכם את מטרת השיפוץ ואת סוג השיפוץ שאתם חפצים בו, הגיע הזמן לגבש תקציב. על התקציב להיות ראלי ומומלץ לכלול בו חריגה של 20%, עבור הוצאות לא צפויות. תכנון תקציב לקוי, עלול להוביל לחריגת תקציב בתום השיפוץ. על מנת לתכנן את התקציב בצורה המדויקת ביותר, מומלץ לקחת מידות של כל הדירה ולגשת לאדריכל או למעצב פנים, אשר יעזרו לכם לבנות תכנית ושרטוטים של השיפוץ. חשוב לעשות כתב כמויות מסודר וכלול בו את כל ההוצאות הנחוצות, כולל מוצרי גמר (אלומיניום, ריצוף, תאורה וכו') רהיטים וחומרים אחרים אשר מתווספים לעלויות הקבלן.

תכנית שיפוץ דירה

זהו שלב שניתן לבצע לבד ולחסוך בעלויות, אך מומלץ לשכור את שירותיו של בעל מקצוע, בבניית תכנית השיפוץ או לפחות להתייעץ עם אחד, כאשר אתם בונים תכנית שיפוץ בעצמיכם. בעל המקצוע (אשר עשוי להיות אדריכל או מעצב פנים), יוודא מהם הצרכים שלכם, ייצור רשימה של התכנון בכל חדר ויבנה תרשים מקצועי המתבסס על הרשימה. בעל המקצוע יבנה מספר שרטוטים, המבוססים על מדידות המבנה, עד אשר יגיע לתכנית השיפוץ הסופית. אם אתם מתכננים שבירת קירות או שינוי חלוקת החדרים בבית, בעל המקצוע ששכרתם יתייעץ עם מהנדס מבנים, אשר יצביע על הקירות אותם לא ניתן להרוס וייתן עצות בונות. במידה ובחרתם לתכנן לבד את תכנית השיפוץ, ניתן להיעזר בתוכנת עיצוב על מנת לבנות שרטוטים ותאלצו למצוא מהנדס מבנים ולהתייעץ אתו עצמאית.

ישנן במהלך חיינו כמה הוצאות כלכליות חשובות שעליהן לא כדאי לוותר. אחרי הכל בשביל מה אנחנו עובדים כל השנים? שיפוץ דירה היא אחת מהן. הרבה פעמים, בתוך ההתלבטות אם לשפץ דירה קיימת או למכור ולקנות חדשה, המסקנה החד משמעית אומרת כי לשפץ הרבה יותר משתלם. ההוצאה קטנה יותר והשמחה, כשהבית המוכר והאהוב משתנה ומשתדרג היא עצומה. דרושה נשימה עמוקה בכדי לעבור את תקופת השיפוץ אבל הרווח בסוף הוא אדיר.

מה כולל שיפוץ קומפלט?

שיפוץ הדירה הוא אחד הפרויקטים המרגשים והמשמעותיים שהדירה שלנו תעבור. השיפוץ יכול להתבצע בעקבות אילוץ, בעיה במערכת מרכזית בבית והוא יכול להתבצע לאחר שנים שחלמנו לבצע את השינוי. לעתים, השיפוץ יתבצע לאחר הרכישה של הנכס, מתוך מטרה להתאים אותו לבית שלנו או לצורך השבחת הנכס והשכרה או מכירה.

תהליך השיפוץ לא חייב להיות ארוך, אך הוא חייב להיות מקצועי. מומלץ לבצע תכנון מקדים ולהתייעץ בין היתר עם חברת השיפוץ כדי לוודא כי הדרישות השונות שלנו יבואו לידי ביטוי בדרך. כמובן, המטרה של השינוי היא להפוך את החלום שלנו למציאות ולא רק לתקן את המערכות השונות בבית.

חומר לבן וחומר שחור בפרויקט שיפוץ דירה

בתהליך השיפוץ, מחלקים את החומרים לשניים: "חומר שחור" ו"חומר לבן":

חומר שחור- כולל את כל החומרים אשר משמשים את קבלן השיפוצים במהלך השיפוץ, אך אינם נראים לעין, אלא מהווים חלק מאזוריו הפנימיים של המבנה, כגון: מלט, גבס, חול, טיט, חומרי איטום, חשמל וכדומה.

כל החומרים אשר נחשבים לחומר שחור, כלולים במחיר השיפוץ ונרכשים ע"י הקבלן, כמו שסוכם בכתב הכמויות. על מנת לוודא שימוש נכון ואחראי בחומרים, מומלץ להוסיף סעיף בחוזה השיפוצים, של דרישה מהקבלן להשתמש רק בחומרים הנושאים תו תקן. אם אתם מעוניינים בשימוש של חומרים ספציפיים, ניתן לפרט עליהם בנוסף ולחייב את הקבלן לעשות בהם שימוש רק לפי הוראות היצרן.

חומר לבן- כולל את כל החומרים והמוצרים אשר נראים לעין ומהווים חלק מהמראה החיצוני של המבנה, כגון: רצפות, תאורה, רהיטים, חיפויים וכדומה.

 

החומר הלבן נרכש בדרך כלל ע"י הלקוח (אתם) ואני כלול במחיר השיפוץ, אלא אם כן הוסכם אחרת בחוזה או בכתב הכמויות. לכן, חשוב לקחת בחשבון את רכישת החומר הלבן, כאשר בונים את התקציב ולתזמן את הקנייה לפני תחילת השיפוץ, כך שהחומר הלבן יגיע בזמן ולא יעקב את תהליך השיפוץ.

אילו עבודות כלולות במסגרת שיפוץ דירה קומפלט?

אנחנו יכולים לבצע עבודות שיפוץ קטנות במהלך החיים בדירה, אבל כאשר אנחנו מבצעים שיפוץ דירה קומפלט הכוונה היא לכל הדירה. אנשי מקצוע שונים יכנסו בשלבים שונים של הפרויקט וכל אחד צריך להיות בעל מומחיות בתחום העיסוק. מעל כל אותם אנשים, בשיפוץ מסוג זה חשוב שיהיה קבלן מבצע, איש קשר שייקח אחריות על כל העבודה שתתבצע ועל התקשורת בין כל העובדים.שיפוץ בית פרטי

תיקוני מערכות

הדבר הראשון שנרצה לעשות הוא תיקון בכל מערכת שיש צורך לשפר או לתקן. כיוון שאנשי מקצוע רבים ייכנסו למבנה ובכל מקרה יבוצעו שינויים רבים, זה הזמן לתקן את מה שצריך. בדירות ישנות שהצינורות שלהן עשויים מתכת, יש לשקול החלפה למערכת חדשה וצינורות פלסטיק. זו גם ההזדמנות לבדוק את השקעים הנוכחיים, להחליף את אלו שמסוכנים ולפצל שקעים כך שאלו החדשים יהיו במיקומים ובכמות שמתאימה לסגנון החיים שלנו.

שיפוץ הסלון

הסלון יכול לעבור שינויים רבים. הוא אחד החללים המרכזיים בבית ובין היתר ניתן להגדיל אותו על ידי שבירת קירות, לפצל אותו כך שתהיה לנו גם פינת עבודה, לעצב את התקרה בעזרת הנמכת תקרה והוספת תאורה, החלפת או הוספת ריצוף ונוכל להשתמש בעבודות גבס לשיפור מראה החלל. נוכל להוסיף לסלון ספרייה, שידה לטלוויזיה ולמעשה השמיים הם הגבול.

החלפת המטבח

אחד הפרויקטים הגדולים והמשמעותיים בבית נוגע לחללים הרטובים ובמרכזם המטבח. החלפת ארונות, צנרת, כיורים ותכנון מחדש של המטבח יכול להיות מרגש. פעולות בחדר זה דורשות מקצועיות גבוהה, דיוק וכניסה של אנשי מקצוע רבים. מבחינת העיצובים, ישנן שלל אפשרויות שניתן להגיע אליהן והטעם האישי הוא זה שיקבע כיצד ייראה המקום הכי חם בבית בסיום השיפוץ.

שיפוץ בחדרי הרחצה

חדרי הרחצה הם "חדרים רטובים". במידת הצורך ניתן להחליף את כל הצנרת ובנוסף השיפוץ מתייחס לכלים הסניטריים, הקירות (במידה ונרצה להגדיל או להקטין את החדר). בחדר זה נשים מרצפות חדשות וקרמיקה ובמידה ונרצה נוכל לבצע גם עבודות גבס לעיצוב החלל וליצירת פתרונות פרקטיים. גם בחדר זה ייכנסו אנשי מקצוע רבים כמו אינסטלטור וחשמלאי.

מראה חדש לכל חדר

ברגע שאנחנו מבצעים שיפוץ דירה קומפלט, אנחנו יכולים להחליט לחדש את כל אחד מחדרי הבית. השיפוץ בחדר יכול לכלול שבירה של הקיר לצורך הגדלה או הקטנה של החלל והוא יכול להיות מינורי ולכלול תיקונים בקירות וצביעה מחדש. כדאי לנצל את ההזדמנות בה נכנסים אנשי מקצוע רבים לבית ולהגיע למראה שאנחנו רוצים ליצור בכל אחד מהחדרים.

נקודות שנצטרך להתייחס אליהן לפני השיפוץ

שיפוץ בדירה דורש מאיתנו לחשוב על פרטים רבים. בתחילה, נצטרך לתכנן את התהליך. עלינו להגדיר את התקציב וכיוון שמדובר בדירה שלמה, כדאי לשבת עם גורם מתכנן ולבנות יחדיו תוכניות מסודרות. התוכניות ישמשו את בעלי המקצוע השונים לאורך הדרך והם ייצמדו אליהן. שלב התכנון הוא גם הזמן לבדוק האם יש צורך באישורים מיוחדים. אלו שמעוניינים לפתוח חלון או להגדיל את פתח הכניסה, צריכים לברר מראש כי ניתן לבצע זאת ולשם כך לפנות לוועדה לתכנון ובניה.

לאחר שלב התכנון אפשר לגשת ולאיתור אנשי המקצוע. דרך אחת היא ליצור קשר עם כל גורם בנפרד: אינסטלטורים, חשמלאים, אנשי גבס ואחרים. אפשרות פשוטה ונכונה יותר היא לפנות לחברה קבלנית. היתרון של חברה מקצועית העוסקת בתחום הוא ביכולת לרכז את כל העבודה דרך קבלן אחד ולקבל אחריות מחברה אחת. במקום לתאם במהלך הפרויקט בין אנשי המקצוע ולקוות שכולם יסתדרו זה עם זה, כשכולם עובדים יחדיו, בשיתוף פעולה, תחת קורת גג אחת, התוצאה טובה יותר.

נקודה חשובה שיש לחשוב עליה נוגעת דווקא לתקופת השיפוץ. ברגע שכל הדירה עוברת שינוי, כשהקירות נשברים, נחצבים ומערכות מוחלפות, יש לדאוג למקום מגורים חלופי (זאת בהנחה שלא מדובר בשיפוץ לפני מעבר). כדאי לבדוק עם החברה המבצעת מתי נצטרך להגיע לשטח, לשהות במקום חלופי ולדאוג לאחסון של כל החפצים שלנו. ניתן לתכנן את כל הפרטים לאחר קבלת הערכת לוח הזמנים לשיפוץ.

מהרעיון עד לפיניש

התחלת השיפוץ היא ברעיון. בחלום וברצון לשנות את הנראות של הדירה הנוכחית. לעתים מה שיוביל אותנו להיכנס לתהליך הוא צורך בתיקון ולרוב במערכת האינסטלציה. לרוב, הרצון לשנות את הנראות של המבנה הנוכחי והתאמתו לחיים בבית ולתקופה, הם אלו שיובילו למחשבה הראשונית לעשות פעולות שונות בבית. הרעיון הוא למעשה החלום. כל אחד ואחת צריכים להחליט מהו סגנון החיים המתאים עבורם ובהתאם לבצע את התכנון.

לאחר קבלת ההחלטה לבצע שינוי בבית, אפשר להתחיל לחפש מקורות השראה. הם יכולים להיות בבתים אחרים, בשלל אתרי אינטרנט ומגזינים. בשלב זה כדאי לחשוב על הנראות הכללית של הבית וגם על סגנון החיים הרצוי לנו. מה שמתאים למשפחה אחת, לא יתאים למשפחה אחרת וכאן נכנס הגורם המתכנן. במקרה של שיפוץ דירה קומפלט מומלץ להתייעץ עם גורם נוסף שיאיר על האפשרויות שניתן לבצע ולשנות במבנה.

אחד השלבים החשובים בתהליך הוא בחירה של חברה מבצעת. אנשי המקצוע חייבים להיות מנוסים בשיפוצים מסוג זה והעבודה צריכה להתבצע בכפוף לחוזה. חשוב מאד לבחון את החברה המבצעת, לבקש לראות עבודות קודמות שהיא ביצעה ואף לשוחח עם לקוחות כדי ללמוד על תהליך העבודה.

ברגע שמתחיל השיפוץ, יהיה עלינו לקבל החלטות נוספות אשר נוגעות לעיצוב של הבית. יהיה עלינו לבחור מרצפות, פרקט, ארונות, כלים סניטריים וצבעים. הקבלן האחראי יהיה בקשר איתנו לאורך כל הדרך כדי להדריך אותנו על לוח הזמנים ומתי כדאי להתחיל לחפש אחר כל כלי ופתרון.

לעבוד עם חברה שאפשר לסמוך עליה

החברה המבצעת צריכה ללוות את הפרויקט לאורך כל הדרך. עליה להבין את הבקשות שלנו ומעבר לביצוע העבודה המקצועית, עליה גם להיות בתקשורת ולענות על שאלות שנעלה לאורך הדרך. על כל אנשי המקצוע לעבוד בתיאום ובהתאם לתוכניות שהוגדרו כבסיס העבודה. אנחנו צריכים לקבל הצעת מחיר ולחתום על חוזה מול החברה המבצעת. מעבר למחיר, עלינו לשים לב לתאריכי העבודה ולוודא כי ברור לנו מה אנחנו מקבלים בתוך התשלום.

היחידה לשיפוצים מבצעת פרויקטים נרחבים, לרבות שיפוץ דירות באופן מלא ויכולה להעמיד לרשותנו צוות מקצועי, קשוב ובמחיר הוגן. כל שעלינו לעשות הוא ליצור קשר, לשאול שאלות, לקבל הצעת מחיר ולדעת שהנכס שלנו נמצא בידיים טובות.

קבלני שיפוצים

להישאר בבית או לעבור עד תום השיפוץ?

התשובה תלויה כמובן בגודל השיפוץ. אם השיפוץ עמוק ויסודי ומתפרס על כל הבית יהיה קשה להישאר בבית עם כמויות האבק, הקירות השבורים וכ"ו. אם השיפוץ חלקי אפשר להסתדר לתקופת השיפוץ בחלקים שאין בהם עבודה. כך או כך מומלץ לנשום עמוק ולהעזר בסבלנות כי זה משתלם מאוד. התחושה בכניסה לבית המחודש היא מופלאה. ממש כמו חלום המתגשם לכבודך. כשמשפצים את הדירה קומפלט, זה ממש כמו לעבור לבית חדש.

שיפוץ מקלחת

שיפוץ שירותים

שיפוץ אמבטיה

מטרות שונות

לא לכל שיפוץ דירה אותה המטרה. אם השיפוץ נעשה על מנת למכור את הדירה במחיר גבוה ככל שניתן הוא מתבצע באופן פונקציונלי כדי להגדיל את ערך הדירה. אבל אם השיפוץ מתבצע על מנת להנעים את השהות ולהפוך את החיים בדירה ליותר נוחים זה כבר דבר אחר. כך או כך דרושים לפרויקט השיפוץ אנשי מקצוע מעולים המגלים הבנה בכל התחומים הקשורים לשיפוץ כמו חשמל, אינסטלציה, איטום, בטיחות ועוד. ללא השליטה בתחומים אלה קשה מאוד לבצע את השיפוץ.

שיפוץ מושלם לדירה – רק מחברה מקצועית

אף אחד לא רוצה לזרוק לפח את הכסף שהוא חסך בעמל רב. אין לתאר את עוגמת הנפש כשמתחילות הבעיות בעקבות שיפוץ שאינו מספיק מקצועי. הרדיפה אחרי המשפץ בכדי שיתקן את הדרוש תיקון, העיכובים בלוח הזמנים, הכסף שממשיך להישפך ועוד צרות צרורות. כשמדובר בשיפוץ דירה לא מתפשרים והולכים על הטוב והמקצועי ביותר. חברת שיפוצים ובנייה, בעלת מוניטין וניסיון מוכח, יכולה לספק שירות שיפוצים אמין ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר שאפשר לבקש.

מחירים הוגנים ומשתלמים

חברת אבן חושן שיפוצים מספקת שירותי שיפוץ ובנייה ברמה המקצועית ביותר שיש. חברה בעלת ניסיון של למעלה מעשור ומאות לקוחות מרוצים. בחברתנו אנשי מקצוע מעולים החולשים במומחיותם על כמה תחומים הקשורים לתהליך השיפוץ כמו צבע, איטום, חשמל, אינסטלציה, בטיחות, קירות ועוד. אנחנו נלווה אותך בכל תהליך השיפוץ מתחילתו ועד סופו. אנחנו מבינים את צרכי הלקוח ואנחנו נדע לעבוד על פי טעמך ועל פי רעיונותך שלך.

שיפוץ דירה קומפלט במחיר המשתלם ביותר

אם כבר החלטת על שיפוץ, אנחנו ממליצים שיפוץ קומפלט. אם כבר הדירה נכנסת לתקופת שיפוץ אז למה לא ללכת עד הסוף. לכל שאלה נציגינו כאן. נשמח לענות על כל שאלה ולחזור אליכם.

שיפוץ דירה קומפלט

  מה זה אומר ואיך זה מתבצע שיפוץ דירה קומפלט

בעשר השנים האחרונות מתרחש במדינת ישראל תהליך רצוף של עליית מחירי הנדל"ן. אמנם באזורים שונים העליות גבוהות יותר ובאחרים הן יותר מתונות, אבל ככלל, התהליך מקיף אל כל הארץ ולא פסח על אף ישוב, קטן כגדול. מצד אחד, עליית מחירים מצביעה על ביטחון של ציבור הרוכשים בעתיד. מצד שני, משפחות צעירות וותיקות כאחת  מוצאות את עצמן במצב שבו המשפחה התרחבה ואין לה פתרון דיור איכותי. זאת, מהטעם הפשוט שקניית דירה גדולה יותר מהווה בעיה גם למי שיש לו נכס נדל"ן. הפתרון במקרים הללו הוא ביצוע שיפוץ דירה קומפלט – שיפוץ יסודי של הדירה, כולל שינוי המראה שלה, שבירת קירות, בניית מחיצות ועוד כיוצא כאלה שינויים. החלפת דלתות בפרויקט שיפוץ דירה קומפלט  היא רק אחת הפעולות כאמור לעיל, אבל יש לה השפעה מכרעת על המראה הסופי של הבית ועל האווירה בו.

שיפוץ דירה קומפלט – מה זה בדיוק

שיפוץ דירה קומפלט נוגע לכל היבט שהוא בדירה, על פי הצרכים ועל פי הדרישות של בעלי הבית. שיפוץ כאמור יכלול, קרוב לוודאי, את ההחלפה של כל צנרת המים וכל החיווט החשמלי בו. הדבר נועד למנוע בעיות אינסטלציה, שידרשו מצידן פירוק מרצפות ופגיעה אנושה במראה שהושג כעמל רב של המשפצים. גם החלפת החיווט בבית מתבצעת מאותה הסיבה בדיוק. בהזדמנות הזאת ניתן גם להכניס כבלי חשמל חזקים יותר, שיוכלו לעמוד בעומסים גדולים יותר שעשויים להידרש בעתיד. זאת, בעקבות תוספת למיזוג הבית או לצרכים אחרים. לעיתים מזומנות, בעיקר אם המשפחה התרחבה לאחרונה, משתנה מבנה הבית אם באמצעות שבירת קירות ואם באמצעות בניית קירות גבס וחלוקה של הבית מחדש. החלפת דלתות בפרויקט שיפוץ דירה קומפלט נדרשת במקרים הללו, כמו גם תוספת דלתות לחללים החדשים שנוצרו.

מימון השיפוצים וכיצד משיגים אותו

ישנן לא מעט דרגים לממן את השיפוצים בבית. למעשה, סוג המימון תלוי בהיקף השיפוצים. אם מדובר בכמה אלפי שקלים, ניתן לקחת לשם כך הלוואה בנקאית או הלוואה חוץ בנקאית. אם מדובר בשיפוצים בהיקפים גדולים, כדאי לשקול ביצוע הגדלה או הרחבה של המשכנתא, מה שאומר שהתשלום עבור השיפוצים, כולל החלפת דלתות בפרויקט שיפוץ דירה קומפלט ייפרש על פני תקופה ארוכה יותר. ככל שעלות השיפוצים נפרשת לתשלומים רבים יותר, כך היא תעיק פחות על התקציב המשפחתי החודשי. עם זאת, אם למשפחה יש תוכניות חיסכון או קרנות השתלמות, הרי שהשימוש בהם הוא הגיוני יותר. זאת, כיון ששום תוכנית חיסכון לא תיתן את הריבית הגבוהה המשולמת עבור הלוואות בנקאיות או חוץ בנקאיות.

אם יש לכם עניין בביצוע החלפת דלתות בפרויקט שיפוץ דירה קומפלט – זה המקום הנכון עבורכם. כדאי ליצור קשר כעת ולעשות צעד חשוב לשיפור איכות החיים שלכם בבית. אנשי המקצוע שלנו יחזרו אליכם בהקדם ויבנו עבורכם תוכנית שיפוצים מותאמת ליכולות ולצרכים שלהם.

שיפוץ דירה קומפלט

שיפוץ דירה לפי סוג דירה וגודל דירה - עלויות שיפוץ דירה ממוצעות

גודל הדירהפירוט השיפוץ וסוגי עבודותטווח מחירים ממוצע
מחיר שיפוצים דירה בגודל ממוצע עבור עבודת הקבלןשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים1,100-1,600 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים כולל חומרי עבודה, חומר גמר, ספקים ובעלי מקצועשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים2,200-5,200 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים דירת 2-3 חדריםשיפוץ קומפלט- עבודות אינסטלציה וחשמל, החלפת ריצוף, קרמיקה בחדרי אמבטיה, עבודות צבע, טיח ועבודות גבס. 40,000-70,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה 3-5 חדרים מקבלןהכוונה לשדרוג דירת קבלן קיימת. המחיר לרוב יהיה זול יותר בהשוואה לשיפוץ של דירה ישנה מאפס, המחיר משתנה לפי החומרים שבוחרים ולפי גודל הדירה וכולל בין השאר בחירת חיפויים, שיפוץ המטבח הסלון והחדרים, פרקט ו/או ריצוף, צביעה של הדירה, שדרוג מרפסת, עבודות גבס ועוד. 60,000-100,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו עד לפני 15 שנההכוונה לשיפוץ בית קרקע עד שתי קומות100,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו לפני 20-30 שנההכוונה לשיפוץ קומפלט140,000-220,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת גןשיפוץ קומפלט. המחיר נוטה להשתנה בהתאם לגודל הדירה וסוג השיפוץ. המחיר מתייחס לשיפוץ כללי הכולל התקנה של דק בחצר, פרגולה, החלפת ריצוף או פרקט בבית, חיפויים, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים וחדר שינה. 130,000-160,000 ש“ח
מחיר שיפוץ פנטהאוז או דירת דופלקס שתי קומותהכוונה לדירה בגודל של בין 80-150 מ“ר. שיפוץ קומפלט הכולל צביעה של הדירה, חידוש מערכת איטום, טיפול בבעיות רטיבות, אינסטלציה, חשמל, גבס, ריצוף, פרקט ועוד. 150,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה עד 4 חדריםהכוונה לשיפוץ קומפלט הכולל החלפה של מערכת האינסטלציה והחשמל, חיפויים, עבודות צבע, עבודות גבס, מזגנים, שיפוץ חללים, פרקט ועוד. 70,000-150,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 100 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 50,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 80 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 40,000-100,000 ש“ח
חידוש מראה דירה, שיפוץ בייסיקהכוונה לשיפוץ ללא שבירת קירות או החלפת מערכות, שיפוץ בסיסי בלבד להענקת מראה חדיש ואסתטי לנכס. עבודות צבע, טיפול בליקויים. לעתים כולל גם שיפוץ חלל אחד כמו חידוש חדר האמבטיה או המטבח. 10,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת 5 חדרים עד 180 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט ברמה גבוהה, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים, חדר שינה. עבודות חשמל, אינסטלציה, חיפויים, עבודות גבס, טיח וצבע, פרקט ועוד. 150,000-200,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוצים למשרדים, חנויות, מקלטים, מרפסות וכדומה

סוג הנכס סוג השיפוץטווח מחירים
מחיר שיפוץ יחידת דיור בגודל של עד 60 מ“רחשמל, אינסטלציה, צבע, טיח, עבודות גבס, תיקונים, איטום, אלומיניום ועוד30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ נכס שיכון בעלות נמוכההכוונה לשיפוץ ברמת סטנדרט, דירת עמידר של עד 3 חדרים, טיפול בליקויים כמו רטיבות, עובש וכדומה28,000-40,000 ש“ח
מחיר שיפוץ משרד הכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד 180 מ“ר. הוספה של מחיצות בסגנון OPEN SPACE, חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 60,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ עסק או חנותהכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד80 מ“ר. עבודות חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מרפסת עד 20 מ“רהכוונה לעלות עבור חומרים ומחיר עבודה, לא כולל עבודות גינון. החלפת ריצוף, עבודות צבע, טיח, טיפול ברטיבות. 7,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מקלטהכוונה לעלות כוללת של חומרים ועבודה. עבודות צבע וטיח, החלפה של תאורה, הוספת מידוף או פתרונות אחסון מתאימים, חשמל, עבודות ניקיון והדברה. חידוש לפי הוראות של פיקוד העורף 5,000-10,000 ש“ח
מחיר שיפוץ בניין מגוריםהכוונה לבניין עד 6 קומות. השיפוץ הוא חיצוני ופנימי גם יחד, שיפוץ לובי, עבודות צבע, חיפויים, חשמל, אינסטלציה, לא כולל החלפה או התקנה של מעלית. 150,000-200,000 ש“ח
מחיר שיפוץ חיצוני עבור בניין עד 6 קומות. שיפוץ מעטפת המבנה לא כולל הוספה של מרפסות. עבודות צבע, טיח, חידוש מעטפת, חידוש מרזב, חידוש מערכת איטום ועוד90,000-150,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ חדר האמבטיה

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיהשיפוץ סטנדרטי- החלפת קרמיקה וחיפויים, לרוב לא כולל החלפת צנרת. כולל החלפה של אסלה וכלים סניטריים. טיח, צבע, טיפול ברטיבות ובעובש. 7,000-12,000 ש“ח
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיה שיפוץ יוקרתי - עלות כוללת החלפה של הצנרת, פירוק ריצופים וחיפויים כולל התקנה מחודשת, נקודות חשמל חדשות, התקנה חדשה של כלים סניטריים, צביעה, טיח, עבודות גבס, טיפול בעובש ורטיבות, החלפה של המקלחון ועוד. 12,000-30,000 ש“ח
מחיר התקנה של אסלה חדשההעלות כוללת את ההתקנה עצמה, אסלה מסוג תלויה או רגילה. התקנה חיבור לצנרת, איטום וחציבה בקירות. 400-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של ניאגרה מסוג סמויההמחיר כולל איטום וחציבה בקירות700-3,000 ש“ח
מחיר התקנה של כיור העלות כוללת התקנה של הכיור או שני כיורים, ברזים, חיבורים מתאימים לצנרת, חציבה בקירות ואיטום. 250-700 ש“ח
מחיר התקנה של אמבטיה העלות כוללת חיבור של האמבטיה אל הצנרת, הדבקה של האמבטיה ותהליכי איטום. לא כולל החלפה של אמבטיה ישנה בחדשה. 1,300-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של מקלחוןהעלות היא עבור התקנה של מקלחון חדש אבל לא כולל פירוק של אמבטיה קיימת או מקלחון קיים400-2,000 ש“ח
מחיר פירוק חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת פירוק של כל החלל כולל כלים סניטריים, כיור, קרמיקה ותהליכי פינוי. העלות איננה כוללת בדרך כלל התקנה של כל האמבטיה מחדש ומחיר זה נקבע מחדש. 800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מקלחון קייםפירוק מקלחון בלבד ופינוי הפסולת. 300-600 ש“ח
מחיר פירוק קרמיקה בלבדהעלות נקבעת לרוב לפי מ“ר וכוללת פירוק של כל החלל, פינוי הפסולת. העלות איננה כוללת השמה של קרמיקה וחיפויים חדשים. מחיר זה נקבע בנפרד. 1,500-4,000 ש“ח
מחיר פירוק אסלההעלות עבור אסלה רגילה, לא אסלה תלויה וללא ניאגרה סמויה150-300 ש“ח
מחיר התקנה של חיפויים וקרמיקות חדשים בחלל האמבטיההעלות לרוב לפי מ“ר וכוללת התקנה מחדש של כל החיפויים והריצוף בחלל. 150-400 ש“ח
מחיר שיפוץ חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת את עבודות החיפויים והריצוף, החלפת כלים סניטריים ואיטום. 3,000-20,000 ש“ח
מחיר החלפת חיפוי רק בשירותיםהעלות כוללת את עבודות החיפוי בחלל השירותים 1,000-1,500 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ המטבח

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר חידוש של המטבח הקייםהעבודה כוללת בין השאר החלפה של הדלתות לארונות קיימים או צביעה שלהם, החלפה של פורמייקה לדלתות קיימות וכדומה. לא מדובר בעבודת שיפוץ או החלפה של מטבח חדש במטבח קיים. 1,800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מטבח העלות כוללת פירוק של המטבח כולו, כולל פינוי הפסולת. העלות משתנה בהתאם לגודלו של המטבח ולפי מורכבות העבודה, יש או אין מעלית, גישה וכדומה. 1,000-6,000 ש“ח
מחיר פירוק ארונות המטבח והתקנה של ארונות חדשיםהעלות משתנה בהתאם לסוג וכמות הארונות שיש לפרק ויש להתקין. 500-3,000 ש“ח
מחיר הכנה עבור מדיח כליםהעלות לרוב כוללת החלפה של נקודת ברז ישנה בחדשה מתחת לכיור, חיבור ברז יציאה למדיחה ויצירה של נקודות חשמל וביוב. במידת הצורך נקבעת עלות גם לפירוק והחלפה של הארון. 280-1,000 ש“ח
מחיר החלפה של הברז במטבחעלות משתנה280-600 ש“ח
מחיר התקנה של כיור במטבח העלות לרוב כוללת גם התקנה של הסיפון. לא כולל המחיר של החלקים. 280-1,000 ש“ח
מחיר התקנה של אי במטבחהעלות היא לפי מטר רץ ותלויה בסוג האי ובחומרים. 1,200-1,700 ש“ח
מחיר החלפה והתקנה של שיש למטבחהעלות לפי מטר רץ וכוללת גם את ההתקנה. 600-2,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית, מותקן על קלאפההעלות היא לפי מטר רץ270-1,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית על הקיר עצמוהעלות היא לפי מטר רץ והיא משתנה בהתאם לסוג הזכוכית שבוחרים. ניתן לשלב חיפוי זכוכית חלק או עם דוגמאות, ניתן לשלב חיפוי זכוכית בהתאמה אישית. 700-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של קנט למטבחהעלות היא למטר רץ. העלות משתנה בהתאם לעובי וסוג השיש, רמת גימור וגודל החלל. 150-400 ש“ח
מחיר לפירוק מטבח ישן והובלה של מטבח חדש העלות לרוב כוללת התקנה של שיש חדש וצנרת, אך איננה כוללת את תהליך הרכבת המטבח1,600-3,200 ש“ח
מחיר להחלפה של דלתות המטבח העלות משתנה בהתאם לסוג הדלתות וגודל המטבח160-400 ש“ח
מחיר החלפה של דלתות מטבח מדלתות רגילות לדלתות זכוכיתהעלות נקבעת לפי סוגי הדלתות וגודל המטבח.280-600 ש“ח
מחיר התקנה של מטבחון ליחידת דיור או התקנה של מטבח קטן שמגיע מוכן/מטבח מודולריהעלות היא עבור מטבחים קטנים2,200-2,900 ש“ח
מחיר צביעה של דלתות המטבחהעלות משתנה בהתאם לכמות הדלתות וסוגן400-700 ש“ח

מחירון ועלויות עבור תוספות, עבודות בניה ושיפוצים כלליות ועבודות בניה מיוחדות

סוג העבודהסוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר הוספה חדר על הגג העלות תלויה בגודל של החדר ובבחירת החומרים ונקבעת לפי מ“ר10,000-15000 ש“ח
מחיר לסגירה של חנייה העלות היא עבור סגירה של חניה מקורה באמצעות קירות מסוג בלוקים, בגובה של עד 3.5 מטרים לקיר7,500-12,000 ש“ח
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בייסיקהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בינוניהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 4,000 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט יוקרתי גבוההעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 5,000 ש“ח למ“ר
מחיר בניה ירוקההעלות משתנה לפי סוג הבניה, סטנדרט הבניה, סוג החומרים שבוחרים, רמת גימור, בעלי מקצוע ועוד… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר בניית שלד לבית פרטיהעלות עבור השלד בלבד ונקבעת לפי מ“רממוצע 1,500 ש“ח למ“ר
עלות הוספה של מרפסת שמש לבניין עומד העלות עבור דירה אחתממוצע 58,000 ש“ח
מחיר בנייה של ממ“דהעלות עבור דירה בבניין קייםממוצע 90,000 ש“ח
מחיר שבירת קירהעלות מתייחסת לקיר בלוקים. העלות נקבעת לפי מ“ר לקיר בעובי שנע בין 6-11 ס“מ. העלות לא כולל פינוי. 150-300 ש“ח
מחיר תיקון או חידוש פרגולההעלות מתייחסת לפרגולת עץ עבור שיפוץ, חידוש צבע, טיפול נגד מזיקים ושימון. העלות נקבעת למטר. 900-2,000 ש“ח
מחיר בנייה של קיר בלוקים או קיר בטוןהעלות לפי מטר380-500 ש“ח
מחיר השכרה למכולה עבור פינוי פסולת לעבודות שיפוצים. השירות מתאים הן עבור שיפוצים בבניינים והן עבור שיפוץ בבתים פרטיים. העלות נקבעת לפי יום.500-800 ש“ח
מחיר שיפוץ גג רעפיםהעלות הינה משוערת עבור תהליכי שיפוץ. מדובר בגג רעפים לבית פרטי. 1,800-2,200 ש“ח
מחיר לניקיון דירה או בית שעברו שיפוץהעלות משתנה ותלויה בסוג השירות וברמת מורכבות של הניקיון. 1,800-4,000 ש“ח
מחיר עבור יציקה של קורות בטוןהעלות היא לפי מ“ק וכוללת יציקה של בטון. העלות איננה כוללת תהליכי קידוח או הוספה של ברזלים. 1,400-3,000
מחיר סגירה מרפסת שמשהעלות נקבעת לפי מ“ר וכוללת סגירה של מרפסת עם וויטרינות מסוג אלומיניום וזכוכית גם כן, נהוג לשלב גג עשוי אלומיניום300-1,000 ש“ח
מחיר סגירת מרפסת באמצעות אלומיניוםהעלות תלויה בגודל המרפסת ונקבעת לפי מ“ר. הסגירה מתבצעת או באמצות אלומיניום או באמצעות תריסים6,500-9,000 ש“ח

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

שיפוץ מטבח

יש שני דרכים לסיים שיפוץ מטבח. הדרך הראשונה היא הדרך בה נעסוק היום, והיא על בסיס שלבי עבודה מדויקים. בדרך זאת אנחנו יכולים להבטיח שהתוצאה

קרא עוד »
שיפוץ דירה מלבנית

שיפוץ דירה מלבנית, האם יש לכך השפעה על המחיר? המחיר נקבע בהתאם לסדר גודל הדירה. בין אם הדירה מלבנית או מרובעת, בעל מקצוע איכותי ידע

קרא עוד »
שיפוץ דירה ישנה בקיבוץ

שיפוץ דירה ישנה בקיבוץ הוא אחד הדברים הסנטימנטליים שיכולים להיות. תמיד כאשר אנחנו מגיעים אל דירה שינה התהליך הוא מרגש, אבל גם קצת כואב במקום

קרא עוד »
שיפוץ מטבח

יש שני דרכים לסיים שיפוץ מטבח. הדרך הראשונה היא הדרך בה נעסוק היום, והיא על בסיס שלבי עבודה מדויקים. בדרך זאת אנחנו יכולים להבטיח שהתוצאה

קרא עוד »
שיפוץ דירה מלבנית

שיפוץ דירה מלבנית, האם יש לכך השפעה על המחיר? המחיר נקבע בהתאם לסדר גודל הדירה. בין אם הדירה מלבנית או מרובעת, בעל מקצוע איכותי ידע

קרא עוד »
שיפוץ דירה ישנה בקיבוץ

שיפוץ דירה ישנה בקיבוץ הוא אחד הדברים הסנטימנטליים שיכולים להיות. תמיד כאשר אנחנו מגיעים אל דירה שינה התהליך הוא מרגש, אבל גם קצת כואב במקום

קרא עוד »

בחרו את אזור השירות לשיחה

אזור דרום

אזור מרכז/צפון