קבלן שיפוצים בשרון

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753262

 מקצועיות ובטיחות בכפיפה אחת קבלן שיפוצים בשרון

ביצוע שיפוצים בבית פרטי, בעסק או בכל מבנה אחר דורש רמה גבוהה של מקצועיות, אמינות ויכולת להתגבר על בעיות שונות שעלולות לצוץ תוך כדי התהליך. היכולות הללו הן תולדה של מקצועיות מצד אחד וניסיון מצטבר מצד שני. קבלן שיפוצים בשרון או בכל אזור אחר בישראל למעשה, חייב לדעת גם להתמודד עם כל העניינים הפרוצדוראליים השונים הכרוכים בביצוע שיפוצים בכלל, ועם ביצוע עבודה בתחומים ספציפיים בפרט. מהו קבלן שיפוצים רשום? מדוע כדאי ואפילו חשוב להעסיק אך ורק קבלן עם הרישומים החוקיים והניסיון הנדרש לביצוע עבודת השיפוצים? בשורות להלן נעסוק בהרחבה בנושא קבלני השיפוצים בכלל וההבדלים בינם לבין קבלנים הרשומים כחוק בישראל.

7 טיפים לבחירת קבלן שיפוצים בשרון

מחפשים קבלן שיפוצים בשרון? קבלן הוא למעשה איש המקצוע שהרמה המקצועית שלו תכריע את התוצאה הסופית של פרויקט השיפשיפוץ דירה קטנה במרכזוץ אליו אתם נכנסים ושבו אתם מתכוונים להשקיע לא מעט כסף. בכלל, לפני שאתם נכנסים לפרויקט שיפוץ, חשוב שתדעו שאת התוצאה שלו אתם קבועים בהתחלה. את שביעות הרצון שלכם, את ההנאה שלכם מהתוצאה וכמובן את התוצאה עצמה, את כל אלה אתם קובעים בשלבים הראשונים של היציאה לדרך, השלבים שבהם מתקבלות ההחלטות החשובות ולכן חשוב מאוד שתעשו את הבחירות הנכונות בכל היבט אפשרי. ב-7 הטיפים הבאים שלנו אליכם, נתמקד בנושא של בחירת קבלן שיפוצים בשרון, אם כי הדברים נכונים כמובן לכל אזור אחר בארץ.

בחרו קבלן רשום בלבד

בהיעדר ידע מקצועי ובהיעדר היכרות מוקדמת עם השוק, יהיה לכם קשה למדי לבחור את איש המקצוע המתאים לכם בצורה סבירה. את העבודה הזאת עשו עבורכם כבר במשרד השיכון, שם בחנו את הקבלנים השונים ואלו שעמדו בקריטריונים הנדרשים זכו למעמד של קבלנים רשומים. כאשר אתם מחפשים קבלן שיפוצים בשרון כדאי לבדוק בפנקס הקבלנים, לאתר קבלן מתאים ולהבטיח שמדובר בקבלן שעומד בקריטריונים הנדרשים וליהנות גם מהצורך של אותו קבלן להמשיך לעמוד בסטנדרטים הנדרשים על מנת לשמור על מעמד הקבלן הרשום שהשיג.

תשלום מדורג – קבלן שיפוצים מקצועי מכיר את החששות של הלקוחות שלו ומוכן לבוא לקראתם על מנת למתן את החששות האלה, לבטח כאשר זה לא עולה לו שקל. קבלן כזה אמור לקבל הסדר תשלומים המבוסס על תשלום מדורג לפי אבני דרך בהתקדמות בתהליך השיפוץ. אם הקבלן לא מקבל בדיוק את המודל שלכם הוא אמור להסביר מדוע בצורה הגיונית וגם אתם אמורים להקשיב לדבריו, אבל בסך הכל, אתם צריכים להגיע לעמק השווה במסגרת מודל מדורג.

אזור השרון 

המלצות

את ההמלצות על קבלן שיפוצים בשרון אתם רוצים לחפש אצל חברים, בני משפחה, מכרים, קולגות ואפילו ברשתות החברתיות. המדובר בחוות דעת של אנשים פרטיים שאולי עבדו בעבר עם אנשי מקצוע רלוונטיים ויכולים להמליץ לכם על אחד כזה או לחילופין, להזהיר אתכם מפניו. כל המלצה כזאת היא חשובה, אבל לא רצוי לבסס את ההחלטה הסופית על המלצה אחת בודדת.

חוות דעת מקצועיות

חוות דעת מקצועיות הן כבר המלצות מקצועיות יותר אותן אתם מקבלים מאנשי מקצוע העוסקים בתחום. כך למשל, אם אתם מכירים קבלן אינסטלציה, קבלן חשמל או קבלן בניין באזור השרון, תוכלו לבקש המלצה על קבלן שיפוצים בשרון. גם במקרה הזה אתם רוצים לבדוק שלא מדובר סתם על המלצה חברית ולשאול את הממליץ מדוע הוא ממליץ עליו והאם יש המה להיזהר. אבל בסף הכל, חוות דעת מקצועיות הן אמינות ומהימנות יותר מהמלצות אותן אתם מקבלים מהציבור הרחב.

חבילת שירות – כאשר אתם בוחרים קבלן שיפוצים אתם רוצים לבחון מהי חבילת השירות שהוא מציע. כך למשל, יהיו קבלני שיפוצים שפשוט יציעו את ידי הזהב שלהם, וגם זה יכול להיות נהדר, לעומת אחרים שמציעים תמיכה אדריכלית, מעצב פנים מטעמם, מהנדס מטעמם וכן הלאה. אתם כמובן, לא חייבים לקחת חבילת שירות שלמה וייתכן שאתם מעדיפים להיעזר באדריכל שאתם מכירים או במעצב פנים שעליו אתם סומכים יותר. יחד עם זאת, חבילת שירות רחבה כזאת בהחלט יכולה להעיד על הרמה המקצועית של הקבלן, אם כי לעיתים היא יכולה גם להטעות. מה שחשוב הוא שאתם מבינים את זה ומודעים לכך.

מומחה אבל איש אשכולות

קבלן השיפוצים שאותו אתם בוחרים אמור להתמחות בעבודה שלו. הוא אמור להתמחות בדירות בגודל דומה, בתהליכי שיפוץ דומים ובסטנדרטים דומים לאלו שאתם דורשים, אבל במקביל הוא גם אמור להיות איש אשכולות שיודע להציע פתרון מקיף לכל רכיבי השיפוץ. קבלן השיפוצים יכול בהחלט, ובדרך כלל גם כך זה קורה, להיעזר בקבלני משנה האחראים על תחומים שונים בפרויקט השיפוץ, אבל בסך הכל, הוא צריך להכיר את כל התחומים ולהיות מסוגל לשלוט בהם ולפקח על הקבלנים שהוא שוכר. כך למשל, את נושא האינסטלציה בפרויקט יסדיר הקבלן באמצעות קבלן אינסטלציה שיישכר על ידו לפרויקט ואותו הדבר לגבי קבלן חשמל, קבלן גבס וקבלן ריצוף.

קבלן שזורם איתכם אבל גם בולם אתכם

כאשר אתם מחפשים קבלן שיפוצים בשרון, אתם רוצים לוודא שהקבלן שאותו אתם בוחרים הוא קבלן שאתם מסוגלים לרקוד איתו טנגו, שיש לכם כימיה איתו ושאתם יכולים לפתוח בפניו את הלב שלכם ואת מה שמטריד אתכם וגם לקבל ממנו יחס מתאים וגם פתרונות פרקטיים אפקטיביים. הרעיון הוא שהקבלן ידע לזרום איתכם ועם הרעיונות שלכם, ללכת אחרי השאיפות והחלומות שלכם סביב הדירה המחודשת שלכם, אבל גם ידע לבלום אתכם היכן שצריך, להגיד לכם כשזה לא עולה עם העקרונות המקצועיים או כאשר זה יוצר סיכון בטיחותי או תסבוכת עיצובית. מן קבלן כזה שיודע ללכת איתכם גם קדימה וגם אחורה או במילה אחת, קבלן שיש לכם כימיה איתו.

אלו היו כאמור שבעה טיפים חשובים בבחירת קבלן שיפוצים בכל מקום בכל רחבי הארץ ולכל שיפוץ בכל היקף. יחד עם זאת, הטיפ החשוב מכל הוא לחשוב על הכל מראש ולסגור הכל מראש כפי שכבר אמרנו קודם לכן, וכעת אנו רוצים להרחיב בעניין. ככלל, שלב התכנון הוא שלב מכריע בכל פרויקט שיפוץ. שלב זה הוא השלב בו מתכננים את כל הפעולות שתבוצענה לאחר מכן בשיפוץ עצמו. המשמעות היא שאת ההחלטות שיכריעו כיצד ייראה הבית שלכם לאחר השיפוץ, אתם צריכים לקבל כבר בשלב התכנון, עוד לפני שהוזזה אבן אחת ממקומה. עניין התכנון מול הביצוע הוא משל גם לכל ההיבטים האחרים של הפרויקט, ובמיוחד לעניין ההסדרה שעליכם להגיע אליה מול הקבלן בכל נושא שקשור לפרויקט.

כך למשל, אם חשוב לכם, ואמור להיות חשוב לכם, לבצע בדיקת בדק בית לאחר הפרויקט באופן שכל ליקוי שיימצא בבדיקה הזאת יחייב את הקבלן לבצע תיקון בהתאם, אתם צריכים לעגן את העניין הזה כבר בתחילת הפרויקט במסגרת הסכם העבודה. אם אתם רוצים להציב תנאים מסוימים למתן תשלום לקבלן, עליכם לעגן זאת בהסכם העבודה. אם חשוב לכם לקבוע סנקציות על כל מקרה שבו הקבלן אינו עומד במה שהוסכם, עליכם לקבוע את זה מראש. אם לא קבעתם את הדברים מראש כבר לא תוכלו לתקן אותם לאחר מכן, ותהיו תלויים לחלוטין ברצונו הטוב של הקבלן.

על כן, וזה מוביל אותנו לטיפ חשוב נוסף, כדאי תמיד להיעזר באנשי מקצוע שילוו אתכם בתהליך, יסייעו לכם להבין למה אתם נכנסים וגם ינחו אתכם כיצד להתנהל בתוכו על מנת להבטיח את האינטרסים שלכם ולמנוע טעויות יקרות שייגבו מכם כסף רב ועוגמת נפש רבה. בתחומים בהם הסיכון שלנו הוא גבוה אבל הידע שלנו הוא כמעט ולא קיים, רק אנשי מקצוע יוכלו לסייע לנו להגיע לתוצאות הרצויות, גם אם השירות שלהם עולה לנו מעט כסף, הוא יכול לחסוך לנו הרבה יותר בהמשך הדרך.

קבלן שיפוצים רשום – מה זה ולמה זה חשוב

קבלן שיפוצים בשרון, באזור תל אביב ובכל אזור בישראל, חייב לעמוד באמות המידה הקבועות על מנת להירשם כקבלן שיפוצים. קבלן רשום, הוא בעל מקצוע הרשום בפנקס הקבלנים, המנוהל על ידי רשם הקבלנים במשרד הבינוי והשיכון. תפקיד רשם הקבלנים נקבע בראשית שנות השבעים של המאה הקודמת, בעקבות חוק רישום הקבלנים שהסדיר את הפעילות בענף הבנייה. תקנות רישום קבלנים משנת 1988 מסדירות ומקבעות בחוק את הדרישות מהמועמדים לתואר קבלן שיפוצים רשום. קבלן כאמור חייב להיות איש מקצוע מומחה בתחומו, בעל השכלה אקדמים ושנות ניסיון מצטברות על פי קביעה מדורגת, או בעל ניסיון מצטבר משמעותי אם אין לו השכלה כנדרש.. ככל שרמת ההשכלה גבוהה יותר, כך מסבר שנות הניסיון המעשי הנדרש קטן יותר, ובלבד שהניסיון המצטבר נצבר ברצף. המטרה מאחורי רישום הקבלנים וקביעת אמות מידה למקצועיות, הינה למקצוע את ענף הבניין ולהביא לידי כך שרק מי שהוא בעל מקצוע מיומן בתחומו יוכל לעסוק בו. ענפי הבניין מתחלקים לענפים ראשיים ומשניים, כאשר בענפים ראשיים לא ניתן להעסיק מי שאיננו רשום בפנקס הקבלנים.

קבלן שיפוצים בשרון ומקצועיות כפתרון

הדרישה להסדרת הרישום של קבלני בניין בכלל וקבלני שיפוצים בפרט, נובעת מהעובדה שהשוק בישראל היה, ולרבה הצער עודנו גם היום, פרוץ ודי בעייתי. אנשים שבקושי מבינים ומכירים את תחום העיסוק שלהם מתהדרים בתואר “קבלנים מקצועיים” כשבפועל הם רחוקים מלהיות כאלה. קבלן שיפוצים בכל תחום שהוא ובכל אזור אחר בארץ, לא היה עד להסדרת התחום חייב ברישום כל שהוא, או בהוכחה כל שהיא להשכלה ולניסיון, ועל אחת כמה וכמה כשמדובר בעבודות בהיקפים גדולים. נכון להיום, קבלן רשום שיפוצים בשרון ובכל מקום בישראל, חייב להיות רשום בפנקס הקבלנים. מנגד, יותר ויותר גופים וחברות המעוניינים בביצוע עבודות שיפוצים רציניות, דואגות בראש וראשונה לבדוק את נושא הרישום.

אם יש לך עניין לשכור את שירותיו הטובים של קבלן שיפוצים בשרון, באזור תל אביב ובכל רחבי המדינה, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנשי המקצוע שלנו יחזרו אליך בהקדם. הם יבדקו את הצרכים וההעדפות שלך ויבצעו עבורך את עבודות השיפוצים על הצד הטוב ביותר, במהירות הרבה ביותר האפשרית.

תהליך בחירת קבלן שיפוצים בשרון הוא תהליך חשוב שיקבע אם השיפוץ יצא מוצלח ואתם תצאו מרוצים, לכן אספנו עבורכם 5 טעויות נפוצות בתהליך, כדי שתוכלו להימנע מהן.

 

קבלן שיפוצים בשרון – 5 טעויות נפוצות ואיך להימנע מהן

בחירת קבלן שיפוצים טוב היא הכרחית כדי לוודא שתהליך השיפוץ יעבור חלק ככל האפשר, שהתוכניות ייצאו לפועל בצורה הטובה ביותר והעיקר, שאתם תהיו מרוצים.

במהלך תהליך בחירת הקבלן נעשות טעויות שעלולות לגרום לעוגמת נפש, להוצאות בלתי מתוכננות ואפילו לתביעות בבית משפט.

כדי להימנע מכל אלה, הבאנו לכם 5 טעויות נפוצות בבחירת קבלן והדרך להימנע מהן.

קבלן שיפוצים בשרון – הצעת מחיר זולה אחת

טעות נפוצה היא לבחור קבלן על סמך הצעת מחיר אחת ואולי הזולה ביותר, בין אם בגלל הרצון להתחיל בשיפוצים במהירות או אולי מחוסר ידע.

ההמלצה היא לקבל כמה שיותר הצעות מחיר מקבלנים שונים ואם לא מתאפשר, אז לפחות שלוש הצעות שונות, שמתבססות כולן על תוכנית השיפוצים וכתב הכמויות.

בחירת הקבלן צריכה להיעשות על סמך הצעת המחיר ההוגנת והמתאימה לכם ביותר.

 

קבלן שיפוצים בשרון – קבלן מרוחק

עשיתם סקר שוק ובדקתם קבלני שיפוצים, קראתם את כל ההמלצות וחוות הדעת על אותם קבלנים, אבל אולי לא בדקתם מהיכן מגיעים אותם קבלנים.

אם אתם גרים באזור השרון, קבלן שיפוצים בשרון יכול לחסוך לכם הרבה כסף ודאגות מהסיבה הפשוטה שהוא יהיה נגיש לכם יותר מקבלן מרוחק והוא מכיר את הספקים באזור כך שתוכלו לחסוך עלויות נסיעה ועלויות הובלה של חומרי הבנייה.

 

קבלן שיפוצים בשרון – תשלומים

אחת הטעויות הנפוצות של משפצים היא לשלם לקבלן מראש על העבודה או  לתת מקדמה גדולה מדי טרם ביצוע העבודה.

את התשלומים יש לפרוס על פי שלבים, כאשר התשלום נעשה בסיום כל שלב ולאחר שבדקתם את העבודה, תוך שאתם משאירים כעשרים אחוז לתשלום בגמר השיפוצים.

הקפידו לבקש קבלות על כל תשלום שביצעתם ולשמור אותן בצורה מסודרת.

 

קבלן שיפוצים בשרון – המלצות

מסיבות שונות, משפצים רבים נוטים להסתמך רק על המלצות של חברים או על המלצות שקיבלו מהקבלן עצמו.

ההמלצה היא כמובן לא להסתמך על המלצות אלה בלבד, אלא לדבר עם בעלי מקצוע שעבדו עם אותו קבלן בעבר, גשו לראות עבודות שלו ושאלו את כל השאלות החשובות.

בסופו של דבר, בחרו את הקבלן שקיבלתם עליו הכי הרבה המלצות ושאתם מרגישים איתו בנוח.

קבלן שיפוצים בשרון –  פינוי פסולת  

כשחושבים על שיפוצים, חושבים על תוכניות, תקציב, עיצוב וגימורים, אבל יש לחשוב גם על  פינוי הפסולת שמצטברת במהלך ובסיום העבודה.

וודאו שההסכם עם הקבלן כולל את פינוי הפסולת מהדירה ושהמכולה שמציב הקבלן סמוך לדירה שלכם עומדת בתקנות ובדרישות הרשות המקומית.

קחו בחשבון שפינוי פסולת לאתר שאינו מורשה עלול לגרור קנס, וחבל.

מנהל הנדסה רמת השרון

קבלן שיפוצים בשרון

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753262

מה למדתם בכתבה:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

שיפוץ דירה
עבודות גמר שיפוצים

אחד השלבים החשובים ביותר בשיפוץ הבית הוא שלב הגימור או כפי שמכונה בידי רבים שלב הפינישים. זהו השלב בו יבצע הקבלן את כל הפינישים בכל

קרא עוד »
קבלן שיפוץ

המונח קבלן שיפוץ הוא מונח שלא רבים משתמשים בו. הרבה יותר אנשים, כאשר הם מחפשים איש מקצוע שישפץ להם את הבית או את העסק, מחפשים

קרא עוד »
איש עסקים
קבלן שיפוצים בצפון

מחפשים קבלן שיפוצים בצפון? מהם הפרמטרים שעל פיהם אתם צריכים לבחור את הקבלן? האם המלצה מחבר יכולה להספיק לכם בכדי לקבל החלטה? האם ישנם “סוגים”

קרא עוד »
רקע כלי עבודה
קבלני שיפוצים

קבלני שיפוצים אפשר למצוא ברשת ברשימה אינסופית, אבל כדי לדעת איך לבחור קבלן שיעשה עבורכם את העבודה הטובה ביותר, קראו את המאמר הבא. קבלני שיפוצים

קרא עוד »
שיפוץ דירה
עבודות גמר שיפוצים

אחד השלבים החשובים ביותר בשיפוץ הבית הוא שלב הגימור או כפי שמכונה בידי רבים שלב הפינישים. זהו השלב בו יבצע הקבלן את כל הפינישים בכל

קרא עוד »
קבלן שיפוץ

המונח קבלן שיפוץ הוא מונח שלא רבים משתמשים בו. הרבה יותר אנשים, כאשר הם מחפשים איש מקצוע שישפץ להם את הבית או את העסק, מחפשים

קרא עוד »
איש עסקים
קבלן שיפוצים בצפון

מחפשים קבלן שיפוצים בצפון? מהם הפרמטרים שעל פיהם אתם צריכים לבחור את הקבלן? האם המלצה מחבר יכולה להספיק לכם בכדי לקבל החלטה? האם ישנם “סוגים”

קרא עוד »
רקע כלי עבודה
קבלני שיפוצים

קבלני שיפוצים אפשר למצוא ברשת ברשימה אינסופית, אבל כדי לדעת איך לבחור קבלן שיעשה עבורכם את העבודה הטובה ביותר, קראו את המאמר הבא. קבלני שיפוצים

קרא עוד »
צרו קשר

היחידה לשיפוץ דירות מזמינה אתכם לחווית שיפוץ ייחודית בישראל! ליווי מלא ואישי לכל אורך התהליך החל מלב התכנון ועד לסיום ריהוט הבית .

לחברתנו ניסיון  בביצוע כל סוגי השיפוצים עם ניסיון של 10 + שנים בשיפוץ דירות, בניית וילות ושיפוץ בניינים.

פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני וקבלו הצעת מחיר ללא התחייבות לפרויקט קומפלט במחיר הזול בארץ (חיסכון ממוצע של 23%)

פרסום כתבות BEST LINKS ושירות בניית קישורים איכותיים  

© 2022 All Rights Reserved

התקשרו עכשיו