קבלן שיפוצים בשרון

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

 מקצועיות ובטיחות בכפיפה אחת קבלן שיפוצים בשרון

ביצוע שיפוצים בבית פרטי, בעסק או בכל מבנה אחר דורש רמה גבוהה של מקצועיות, אמינות ויכולת להתגבר על בעיות שונות שעלולות לצוץ תוך כדי התהליך. היכולות הללו הן תולדה של מקצועיות מצד אחד וניסיון מצטבר מצד שני. קבלן שיפוצים בשרון או בכל אזור אחר בישראל למעשה, חייב לדעת גם להתמודד עם כל העניינים הפרוצדוראליים השונים הכרוכים בביצוע שיפוצים בכלל, ועם ביצוע עבודה בתחומים ספציפיים בפרט. מהו קבלן שיפוצים רשום? מדוע כדאי ואפילו חשוב להעסיק אך ורק קבלן עם הרישומים החוקיים והניסיון הנדרש לביצוע עבודת השיפוצים? בשורות להלן נעסוק בהרחבה בנושא קבלני השיפוצים בכלל וההבדלים בינם לבין קבלנים הרשומים כחוק בישראל.

7 טיפים לבחירת קבלן שיפוצים בשרון

מחפשים קבלן שיפוצים בשרון? קבלן הוא למעשה איש המקצוע שהרמה המקצועית שלו תכריע את התוצאה הסופית של פרויקט השיפשיפוץ דירה קטנה במרכזוץ אליו אתם נכנסים ושבו אתם מתכוונים להשקיע לא מעט כסף. בכלל, לפני שאתם נכנסים לפרויקט שיפוץ, חשוב שתדעו שאת התוצאה שלו אתם קבועים בהתחלה. את שביעות הרצון שלכם, את ההנאה שלכם מהתוצאה וכמובן את התוצאה עצמה, את כל אלה אתם קובעים בשלבים הראשונים של היציאה לדרך, השלבים שבהם מתקבלות ההחלטות החשובות ולכן חשוב מאוד שתעשו את הבחירות הנכונות בכל היבט אפשרי. ב-7 הטיפים הבאים שלנו אליכם, נתמקד בנושא של בחירת קבלן שיפוצים בשרון, אם כי הדברים נכונים כמובן לכל אזור אחר בארץ.

בחרו קבלן רשום בלבד

בהיעדר ידע מקצועי ובהיעדר היכרות מוקדמת עם השוק, יהיה לכם קשה למדי לבחור את איש המקצוע המתאים לכם בצורה סבירה. את העבודה הזאת עשו עבורכם כבר במשרד השיכון, שם בחנו את הקבלנים השונים ואלו שעמדו בקריטריונים הנדרשים זכו למעמד של קבלנים רשומים. כאשר אתם מחפשים קבלן שיפוצים בשרון כדאי לבדוק בפנקס הקבלנים, לאתר קבלן מתאים ולהבטיח שמדובר בקבלן שעומד בקריטריונים הנדרשים וליהנות גם מהצורך של אותו קבלן להמשיך לעמוד בסטנדרטים הנדרשים על מנת לשמור על מעמד הקבלן הרשום שהשיג.

תשלום מדורג – קבלן שיפוצים מקצועי מכיר את החששות של הלקוחות שלו ומוכן לבוא לקראתם על מנת למתן את החששות האלה, לבטח כאשר זה לא עולה לו שקל. קבלן כזה אמור לקבל הסדר תשלומים המבוסס על תשלום מדורג לפי אבני דרך בהתקדמות בתהליך השיפוץ. אם הקבלן לא מקבל בדיוק את המודל שלכם הוא אמור להסביר מדוע בצורה הגיונית וגם אתם אמורים להקשיב לדבריו, אבל בסך הכל, אתם צריכים להגיע לעמק השווה במסגרת מודל מדורג.

אזור השרון 

המלצות

את ההמלצות על קבלן שיפוצים בשרון אתם רוצים לחפש אצל חברים, בני משפחה, מכרים, קולגות ואפילו ברשתות החברתיות. המדובר בחוות דעת של אנשים פרטיים שאולי עבדו בעבר עם אנשי מקצוע רלוונטיים ויכולים להמליץ לכם על אחד כזה או לחילופין, להזהיר אתכם מפניו. כל המלצה כזאת היא חשובה, אבל לא רצוי לבסס את ההחלטה הסופית על המלצה אחת בודדת.

חוות דעת מקצועיות

חוות דעת מקצועיות הן כבר המלצות מקצועיות יותר אותן אתם מקבלים מאנשי מקצוע העוסקים בתחום. כך למשל, אם אתם מכירים קבלן אינסטלציה, קבלן חשמל או קבלן בניין באזור השרון, תוכלו לבקש המלצה על קבלן שיפוצים בשרון. גם במקרה הזה אתם רוצים לבדוק שלא מדובר סתם על המלצה חברית ולשאול את הממליץ מדוע הוא ממליץ עליו והאם יש המה להיזהר. אבל בסף הכל, חוות דעת מקצועיות הן אמינות ומהימנות יותר מהמלצות אותן אתם מקבלים מהציבור הרחב.

חבילת שירות – כאשר אתם בוחרים קבלן שיפוצים אתם רוצים לבחון מהי חבילת השירות שהוא מציע. כך למשל, יהיו קבלני שיפוצים שפשוט יציעו את ידי הזהב שלהם, וגם זה יכול להיות נהדר, לעומת אחרים שמציעים תמיכה אדריכלית, מעצב פנים מטעמם, מהנדס מטעמם וכן הלאה. אתם כמובן, לא חייבים לקחת חבילת שירות שלמה וייתכן שאתם מעדיפים להיעזר באדריכל שאתם מכירים או במעצב פנים שעליו אתם סומכים יותר. יחד עם זאת, חבילת שירות רחבה כזאת בהחלט יכולה להעיד על הרמה המקצועית של הקבלן, אם כי לעיתים היא יכולה גם להטעות. מה שחשוב הוא שאתם מבינים את זה ומודעים לכך.

מומחה אבל איש אשכולות

קבלן השיפוצים שאותו אתם בוחרים אמור להתמחות בעבודה שלו. הוא אמור להתמחות בדירות בגודל דומה, בתהליכי שיפוץ דומים ובסטנדרטים דומים לאלו שאתם דורשים, אבל במקביל הוא גם אמור להיות איש אשכולות שיודע להציע פתרון מקיף לכל רכיבי השיפוץ. קבלן השיפוצים יכול בהחלט, ובדרך כלל גם כך זה קורה, להיעזר בקבלני משנה האחראים על תחומים שונים בפרויקט השיפוץ, אבל בסך הכל, הוא צריך להכיר את כל התחומים ולהיות מסוגל לשלוט בהם ולפקח על הקבלנים שהוא שוכר. כך למשל, את נושא האינסטלציה בפרויקט יסדיר הקבלן באמצעות קבלן אינסטלציה שיישכר על ידו לפרויקט ואותו הדבר לגבי קבלן חשמל, קבלן גבס וקבלן ריצוף.

קבלן שזורם איתכם אבל גם בולם אתכם

כאשר אתם מחפשים קבלן שיפוצים בשרון, אתם רוצים לוודא שהקבלן שאותו אתם בוחרים הוא קבלן שאתם מסוגלים לרקוד איתו טנגו, שיש לכם כימיה איתו ושאתם יכולים לפתוח בפניו את הלב שלכם ואת מה שמטריד אתכם וגם לקבל ממנו יחס מתאים וגם פתרונות פרקטיים אפקטיביים. הרעיון הוא שהקבלן ידע לזרום איתכם ועם הרעיונות שלכם, ללכת אחרי השאיפות והחלומות שלכם סביב הדירה המחודשת שלכם, אבל גם ידע לבלום אתכם היכן שצריך, להגיד לכם כשזה לא עולה עם העקרונות המקצועיים או כאשר זה יוצר סיכון בטיחותי או תסבוכת עיצובית. מן קבלן כזה שיודע ללכת איתכם גם קדימה וגם אחורה או במילה אחת, קבלן שיש לכם כימיה איתו.

אלו היו כאמור שבעה טיפים חשובים בבחירת קבלן שיפוצים בכל מקום בכל רחבי הארץ ולכל שיפוץ בכל היקף. יחד עם זאת, הטיפ החשוב מכל הוא לחשוב על הכל מראש ולסגור הכל מראש כפי שכבר אמרנו קודם לכן, וכעת אנו רוצים להרחיב בעניין. ככלל, שלב התכנון הוא שלב מכריע בכל פרויקט שיפוץ. שלב זה הוא השלב בו מתכננים את כל הפעולות שתבוצענה לאחר מכן בשיפוץ עצמו. המשמעות היא שאת ההחלטות שיכריעו כיצד ייראה הבית שלכם לאחר השיפוץ, אתם צריכים לקבל כבר בשלב התכנון, עוד לפני שהוזזה אבן אחת ממקומה. עניין התכנון מול הביצוע הוא משל גם לכל ההיבטים האחרים של הפרויקט, ובמיוחד לעניין ההסדרה שעליכם להגיע אליה מול הקבלן בכל נושא שקשור לפרויקט.

כך למשל, אם חשוב לכם, ואמור להיות חשוב לכם, לבצע בדיקת בדק בית לאחר הפרויקט באופן שכל ליקוי שיימצא בבדיקה הזאת יחייב את הקבלן לבצע תיקון בהתאם, אתם צריכים לעגן את העניין הזה כבר בתחילת הפרויקט במסגרת הסכם העבודה. אם אתם רוצים להציב תנאים מסוימים למתן תשלום לקבלן, עליכם לעגן זאת בהסכם העבודה. אם חשוב לכם לקבוע סנקציות על כל מקרה שבו הקבלן אינו עומד במה שהוסכם, עליכם לקבוע את זה מראש. אם לא קבעתם את הדברים מראש כבר לא תוכלו לתקן אותם לאחר מכן, ותהיו תלויים לחלוטין ברצונו הטוב של הקבלן.

על כן, וזה מוביל אותנו לטיפ חשוב נוסף, כדאי תמיד להיעזר באנשי מקצוע שילוו אתכם בתהליך, יסייעו לכם להבין למה אתם נכנסים וגם ינחו אתכם כיצד להתנהל בתוכו על מנת להבטיח את האינטרסים שלכם ולמנוע טעויות יקרות שייגבו מכם כסף רב ועוגמת נפש רבה. בתחומים בהם הסיכון שלנו הוא גבוה אבל הידע שלנו הוא כמעט ולא קיים, רק אנשי מקצוע יוכלו לסייע לנו להגיע לתוצאות הרצויות, גם אם השירות שלהם עולה לנו מעט כסף, הוא יכול לחסוך לנו הרבה יותר בהמשך הדרך.

קבלן שיפוצים רשום – מה זה ולמה זה חשוב

קבלן שיפוצים בשרון, באזור תל אביב ובכל אזור בישראל, חייב לעמוד באמות המידה הקבועות על מנת להירשם כקבלן שיפוצים. קבלן רשום, הוא בעל מקצוע הרשום בפנקס הקבלנים, המנוהל על ידי רשם הקבלנים במשרד הבינוי והשיכון. תפקיד רשם הקבלנים נקבע בראשית שנות השבעים של המאה הקודמת, בעקבות חוק רישום הקבלנים שהסדיר את הפעילות בענף הבנייה. תקנות רישום קבלנים משנת 1988 מסדירות ומקבעות בחוק את הדרישות מהמועמדים לתואר קבלן שיפוצים רשום. קבלן כאמור חייב להיות איש מקצוע מומחה בתחומו, בעל השכלה אקדמים ושנות ניסיון מצטברות על פי קביעה מדורגת, או בעל ניסיון מצטבר משמעותי אם אין לו השכלה כנדרש.. ככל שרמת ההשכלה גבוהה יותר, כך מסבר שנות הניסיון המעשי הנדרש קטן יותר, ובלבד שהניסיון המצטבר נצבר ברצף. המטרה מאחורי רישום הקבלנים וקביעת אמות מידה למקצועיות, הינה למקצוע את ענף הבניין ולהביא לידי כך שרק מי שהוא בעל מקצוע מיומן בתחומו יוכל לעסוק בו. ענפי הבניין מתחלקים לענפים ראשיים ומשניים, כאשר בענפים ראשיים לא ניתן להעסיק מי שאיננו רשום בפנקס הקבלנים.

קבלן שיפוצים בשרון ומקצועיות כפתרון

הדרישה להסדרת הרישום של קבלני בניין בכלל וקבלני שיפוצים בפרט, נובעת מהעובדה שהשוק בישראל היה, ולרבה הצער עודנו גם היום, פרוץ ודי בעייתי. אנשים שבקושי מבינים ומכירים את תחום העיסוק שלהם מתהדרים בתואר "קבלנים מקצועיים" כשבפועל הם רחוקים מלהיות כאלה. קבלן שיפוצים בכל תחום שהוא ובכל אזור אחר בארץ, לא היה עד להסדרת התחום חייב ברישום כל שהוא, או בהוכחה כל שהיא להשכלה ולניסיון, ועל אחת כמה וכמה כשמדובר בעבודות בהיקפים גדולים. נכון להיום, קבלן רשום שיפוצים בשרון ובכל מקום בישראל, חייב להיות רשום בפנקס הקבלנים. מנגד, יותר ויותר גופים וחברות המעוניינים בביצוע עבודות שיפוצים רציניות, דואגות בראש וראשונה לבדוק את נושא הרישום.

אם יש לך עניין לשכור את שירותיו הטובים של קבלן שיפוצים בשרון, באזור תל אביב ובכל רחבי המדינה, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנשי המקצוע שלנו יחזרו אליך בהקדם. הם יבדקו את הצרכים וההעדפות שלך ויבצעו עבורך את עבודות השיפוצים על הצד הטוב ביותר, במהירות הרבה ביותר האפשרית.

תהליך בחירת קבלן שיפוצים בשרון הוא תהליך חשוב שיקבע אם השיפוץ יצא מוצלח ואתם תצאו מרוצים, לכן אספנו עבורכם 5 טעויות נפוצות בתהליך, כדי שתוכלו להימנע מהן.

 

קבלן שיפוצים בשרון – 5 טעויות נפוצות ואיך להימנע מהן

בחירת קבלן שיפוצים טוב היא הכרחית כדי לוודא שתהליך השיפוץ יעבור חלק ככל האפשר, שהתוכניות ייצאו לפועל בצורה הטובה ביותר והעיקר, שאתם תהיו מרוצים.

במהלך תהליך בחירת הקבלן נעשות טעויות שעלולות לגרום לעוגמת נפש, להוצאות בלתי מתוכננות ואפילו לתביעות בבית משפט.

כדי להימנע מכל אלה, הבאנו לכם 5 טעויות נפוצות בבחירת קבלן והדרך להימנע מהן.

קבלן שיפוצים בשרון – הצעת מחיר זולה אחת

טעות נפוצה היא לבחור קבלן על סמך הצעת מחיר אחת ואולי הזולה ביותר, בין אם בגלל הרצון להתחיל בשיפוצים במהירות או אולי מחוסר ידע.

ההמלצה היא לקבל כמה שיותר הצעות מחיר מקבלנים שונים ואם לא מתאפשר, אז לפחות שלוש הצעות שונות, שמתבססות כולן על תוכנית השיפוצים וכתב הכמויות.

בחירת הקבלן צריכה להיעשות על סמך הצעת המחיר ההוגנת והמתאימה לכם ביותר.

 

קבלן שיפוצים בשרון – קבלן מרוחק

עשיתם סקר שוק ובדקתם קבלני שיפוצים, קראתם את כל ההמלצות וחוות הדעת על אותם קבלנים, אבל אולי לא בדקתם מהיכן מגיעים אותם קבלנים.

אם אתם גרים באזור השרון, קבלן שיפוצים בשרון יכול לחסוך לכם הרבה כסף ודאגות מהסיבה הפשוטה שהוא יהיה נגיש לכם יותר מקבלן מרוחק והוא מכיר את הספקים באזור כך שתוכלו לחסוך עלויות נסיעה ועלויות הובלה של חומרי הבנייה.

 

קבלן שיפוצים בשרון – תשלומים

אחת הטעויות הנפוצות של משפצים היא לשלם לקבלן מראש על העבודה או  לתת מקדמה גדולה מדי טרם ביצוע העבודה.

את התשלומים יש לפרוס על פי שלבים, כאשר התשלום נעשה בסיום כל שלב ולאחר שבדקתם את העבודה, תוך שאתם משאירים כעשרים אחוז לתשלום בגמר השיפוצים.

הקפידו לבקש קבלות על כל תשלום שביצעתם ולשמור אותן בצורה מסודרת.

 

קבלן שיפוצים בשרון – המלצות

מסיבות שונות, משפצים רבים נוטים להסתמך רק על המלצות של חברים או על המלצות שקיבלו מהקבלן עצמו.

ההמלצה היא כמובן לא להסתמך על המלצות אלה בלבד, אלא לדבר עם בעלי מקצוע שעבדו עם אותו קבלן בעבר, גשו לראות עבודות שלו ושאלו את כל השאלות החשובות.

בסופו של דבר, בחרו את הקבלן שקיבלתם עליו הכי הרבה המלצות ושאתם מרגישים איתו בנוח.

קבלן שיפוצים בשרון –  פינוי פסולת  

כשחושבים על שיפוצים, חושבים על תוכניות, תקציב, עיצוב וגימורים, אבל יש לחשוב גם על  פינוי הפסולת שמצטברת במהלך ובסיום העבודה.

וודאו שההסכם עם הקבלן כולל את פינוי הפסולת מהדירה ושהמכולה שמציב הקבלן סמוך לדירה שלכם עומדת בתקנות ובדרישות הרשות המקומית.

קחו בחשבון שפינוי פסולת לאתר שאינו מורשה עלול לגרור קנס, וחבל.

מנהל הנדסה רמת השרון

קבלן שיפוצים בשרון

שיפוץ דירה לפי סוג דירה וגודל דירה - עלויות שיפוץ דירה ממוצעות

גודל הדירהפירוט השיפוץ וסוגי עבודותטווח מחירים ממוצע
מחיר שיפוצים דירה בגודל ממוצע עבור עבודת הקבלןשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים1,100-1,600 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים כולל חומרי עבודה, חומר גמר, ספקים ובעלי מקצועשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים2,200-5,200 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים דירת 2-3 חדריםשיפוץ קומפלט- עבודות אינסטלציה וחשמל, החלפת ריצוף, קרמיקה בחדרי אמבטיה, עבודות צבע, טיח ועבודות גבס. 40,000-70,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה 3-5 חדרים מקבלןהכוונה לשדרוג דירת קבלן קיימת. המחיר לרוב יהיה זול יותר בהשוואה לשיפוץ של דירה ישנה מאפס, המחיר משתנה לפי החומרים שבוחרים ולפי גודל הדירה וכולל בין השאר בחירת חיפויים, שיפוץ המטבח הסלון והחדרים, פרקט ו/או ריצוף, צביעה של הדירה, שדרוג מרפסת, עבודות גבס ועוד. 60,000-100,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו עד לפני 15 שנההכוונה לשיפוץ בית קרקע עד שתי קומות100,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו לפני 20-30 שנההכוונה לשיפוץ קומפלט140,000-220,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת גןשיפוץ קומפלט. המחיר נוטה להשתנה בהתאם לגודל הדירה וסוג השיפוץ. המחיר מתייחס לשיפוץ כללי הכולל התקנה של דק בחצר, פרגולה, החלפת ריצוף או פרקט בבית, חיפויים, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים וחדר שינה. 130,000-160,000 ש“ח
מחיר שיפוץ פנטהאוז או דירת דופלקס שתי קומותהכוונה לדירה בגודל של בין 80-150 מ“ר. שיפוץ קומפלט הכולל צביעה של הדירה, חידוש מערכת איטום, טיפול בבעיות רטיבות, אינסטלציה, חשמל, גבס, ריצוף, פרקט ועוד. 150,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה עד 4 חדריםהכוונה לשיפוץ קומפלט הכולל החלפה של מערכת האינסטלציה והחשמל, חיפויים, עבודות צבע, עבודות גבס, מזגנים, שיפוץ חללים, פרקט ועוד. 70,000-150,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 100 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 50,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 80 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 40,000-100,000 ש“ח
חידוש מראה דירה, שיפוץ בייסיקהכוונה לשיפוץ ללא שבירת קירות או החלפת מערכות, שיפוץ בסיסי בלבד להענקת מראה חדיש ואסתטי לנכס. עבודות צבע, טיפול בליקויים. לעתים כולל גם שיפוץ חלל אחד כמו חידוש חדר האמבטיה או המטבח. 10,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת 5 חדרים עד 180 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט ברמה גבוהה, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים, חדר שינה. עבודות חשמל, אינסטלציה, חיפויים, עבודות גבס, טיח וצבע, פרקט ועוד. 150,000-200,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוצים למשרדים, חנויות, מקלטים, מרפסות וכדומה

סוג הנכס סוג השיפוץטווח מחירים
מחיר שיפוץ יחידת דיור בגודל של עד 60 מ“רחשמל, אינסטלציה, צבע, טיח, עבודות גבס, תיקונים, איטום, אלומיניום ועוד30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ נכס שיכון בעלות נמוכההכוונה לשיפוץ ברמת סטנדרט, דירת עמידר של עד 3 חדרים, טיפול בליקויים כמו רטיבות, עובש וכדומה28,000-40,000 ש“ח
מחיר שיפוץ משרד הכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד 180 מ“ר. הוספה של מחיצות בסגנון OPEN SPACE, חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 60,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ עסק או חנותהכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד80 מ“ר. עבודות חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מרפסת עד 20 מ“רהכוונה לעלות עבור חומרים ומחיר עבודה, לא כולל עבודות גינון. החלפת ריצוף, עבודות צבע, טיח, טיפול ברטיבות. 7,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מקלטהכוונה לעלות כוללת של חומרים ועבודה. עבודות צבע וטיח, החלפה של תאורה, הוספת מידוף או פתרונות אחסון מתאימים, חשמל, עבודות ניקיון והדברה. חידוש לפי הוראות של פיקוד העורף 5,000-10,000 ש“ח
מחיר שיפוץ בניין מגוריםהכוונה לבניין עד 6 קומות. השיפוץ הוא חיצוני ופנימי גם יחד, שיפוץ לובי, עבודות צבע, חיפויים, חשמל, אינסטלציה, לא כולל החלפה או התקנה של מעלית. 150,000-200,000 ש“ח
מחיר שיפוץ חיצוני עבור בניין עד 6 קומות. שיפוץ מעטפת המבנה לא כולל הוספה של מרפסות. עבודות צבע, טיח, חידוש מעטפת, חידוש מרזב, חידוש מערכת איטום ועוד90,000-150,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ חדר האמבטיה

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיהשיפוץ סטנדרטי- החלפת קרמיקה וחיפויים, לרוב לא כולל החלפת צנרת. כולל החלפה של אסלה וכלים סניטריים. טיח, צבע, טיפול ברטיבות ובעובש. 7,000-12,000 ש“ח
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיה שיפוץ יוקרתי - עלות כוללת החלפה של הצנרת, פירוק ריצופים וחיפויים כולל התקנה מחודשת, נקודות חשמל חדשות, התקנה חדשה של כלים סניטריים, צביעה, טיח, עבודות גבס, טיפול בעובש ורטיבות, החלפה של המקלחון ועוד. 12,000-30,000 ש“ח
מחיר התקנה של אסלה חדשההעלות כוללת את ההתקנה עצמה, אסלה מסוג תלויה או רגילה. התקנה חיבור לצנרת, איטום וחציבה בקירות. 400-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של ניאגרה מסוג סמויההמחיר כולל איטום וחציבה בקירות700-3,000 ש“ח
מחיר התקנה של כיור העלות כוללת התקנה של הכיור או שני כיורים, ברזים, חיבורים מתאימים לצנרת, חציבה בקירות ואיטום. 250-700 ש“ח
מחיר התקנה של אמבטיה העלות כוללת חיבור של האמבטיה אל הצנרת, הדבקה של האמבטיה ותהליכי איטום. לא כולל החלפה של אמבטיה ישנה בחדשה. 1,300-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של מקלחוןהעלות היא עבור התקנה של מקלחון חדש אבל לא כולל פירוק של אמבטיה קיימת או מקלחון קיים400-2,000 ש“ח
מחיר פירוק חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת פירוק של כל החלל כולל כלים סניטריים, כיור, קרמיקה ותהליכי פינוי. העלות איננה כוללת בדרך כלל התקנה של כל האמבטיה מחדש ומחיר זה נקבע מחדש. 800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מקלחון קייםפירוק מקלחון בלבד ופינוי הפסולת. 300-600 ש“ח
מחיר פירוק קרמיקה בלבדהעלות נקבעת לרוב לפי מ“ר וכוללת פירוק של כל החלל, פינוי הפסולת. העלות איננה כוללת השמה של קרמיקה וחיפויים חדשים. מחיר זה נקבע בנפרד. 1,500-4,000 ש“ח
מחיר פירוק אסלההעלות עבור אסלה רגילה, לא אסלה תלויה וללא ניאגרה סמויה150-300 ש“ח
מחיר התקנה של חיפויים וקרמיקות חדשים בחלל האמבטיההעלות לרוב לפי מ“ר וכוללת התקנה מחדש של כל החיפויים והריצוף בחלל. 150-400 ש“ח
מחיר שיפוץ חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת את עבודות החיפויים והריצוף, החלפת כלים סניטריים ואיטום. 3,000-20,000 ש“ח
מחיר החלפת חיפוי רק בשירותיםהעלות כוללת את עבודות החיפוי בחלל השירותים 1,000-1,500 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ המטבח

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר חידוש של המטבח הקייםהעבודה כוללת בין השאר החלפה של הדלתות לארונות קיימים או צביעה שלהם, החלפה של פורמייקה לדלתות קיימות וכדומה. לא מדובר בעבודת שיפוץ או החלפה של מטבח חדש במטבח קיים. 1,800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מטבח העלות כוללת פירוק של המטבח כולו, כולל פינוי הפסולת. העלות משתנה בהתאם לגודלו של המטבח ולפי מורכבות העבודה, יש או אין מעלית, גישה וכדומה. 1,000-6,000 ש“ח
מחיר פירוק ארונות המטבח והתקנה של ארונות חדשיםהעלות משתנה בהתאם לסוג וכמות הארונות שיש לפרק ויש להתקין. 500-3,000 ש“ח
מחיר הכנה עבור מדיח כליםהעלות לרוב כוללת החלפה של נקודת ברז ישנה בחדשה מתחת לכיור, חיבור ברז יציאה למדיחה ויצירה של נקודות חשמל וביוב. במידת הצורך נקבעת עלות גם לפירוק והחלפה של הארון. 280-1,000 ש“ח
מחיר החלפה של הברז במטבחעלות משתנה280-600 ש“ח
מחיר התקנה של כיור במטבח העלות לרוב כוללת גם התקנה של הסיפון. לא כולל המחיר של החלקים. 280-1,000 ש“ח
מחיר התקנה של אי במטבחהעלות היא לפי מטר רץ ותלויה בסוג האי ובחומרים. 1,200-1,700 ש“ח
מחיר החלפה והתקנה של שיש למטבחהעלות לפי מטר רץ וכוללת גם את ההתקנה. 600-2,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית, מותקן על קלאפההעלות היא לפי מטר רץ270-1,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית על הקיר עצמוהעלות היא לפי מטר רץ והיא משתנה בהתאם לסוג הזכוכית שבוחרים. ניתן לשלב חיפוי זכוכית חלק או עם דוגמאות, ניתן לשלב חיפוי זכוכית בהתאמה אישית. 700-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של קנט למטבחהעלות היא למטר רץ. העלות משתנה בהתאם לעובי וסוג השיש, רמת גימור וגודל החלל. 150-400 ש“ח
מחיר לפירוק מטבח ישן והובלה של מטבח חדש העלות לרוב כוללת התקנה של שיש חדש וצנרת, אך איננה כוללת את תהליך הרכבת המטבח1,600-3,200 ש“ח
מחיר להחלפה של דלתות המטבח העלות משתנה בהתאם לסוג הדלתות וגודל המטבח160-400 ש“ח
מחיר החלפה של דלתות מטבח מדלתות רגילות לדלתות זכוכיתהעלות נקבעת לפי סוגי הדלתות וגודל המטבח.280-600 ש“ח
מחיר התקנה של מטבחון ליחידת דיור או התקנה של מטבח קטן שמגיע מוכן/מטבח מודולריהעלות היא עבור מטבחים קטנים2,200-2,900 ש“ח
מחיר צביעה של דלתות המטבחהעלות משתנה בהתאם לכמות הדלתות וסוגן400-700 ש“ח

מחירון ועלויות עבור תוספות, עבודות בניה ושיפוצים כלליות ועבודות בניה מיוחדות

סוג העבודהסוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר הוספה חדר על הגג העלות תלויה בגודל של החדר ובבחירת החומרים ונקבעת לפי מ“ר10,000-15000 ש“ח
מחיר לסגירה של חנייה העלות היא עבור סגירה של חניה מקורה באמצעות קירות מסוג בלוקים, בגובה של עד 3.5 מטרים לקיר7,500-12,000 ש“ח
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בייסיקהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בינוניהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 4,000 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט יוקרתי גבוההעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 5,000 ש“ח למ“ר
מחיר בניה ירוקההעלות משתנה לפי סוג הבניה, סטנדרט הבניה, סוג החומרים שבוחרים, רמת גימור, בעלי מקצוע ועוד… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר בניית שלד לבית פרטיהעלות עבור השלד בלבד ונקבעת לפי מ“רממוצע 1,500 ש“ח למ“ר
עלות הוספה של מרפסת שמש לבניין עומד העלות עבור דירה אחתממוצע 58,000 ש“ח
מחיר בנייה של ממ“דהעלות עבור דירה בבניין קייםממוצע 90,000 ש“ח
מחיר שבירת קירהעלות מתייחסת לקיר בלוקים. העלות נקבעת לפי מ“ר לקיר בעובי שנע בין 6-11 ס“מ. העלות לא כולל פינוי. 150-300 ש“ח
מחיר תיקון או חידוש פרגולההעלות מתייחסת לפרגולת עץ עבור שיפוץ, חידוש צבע, טיפול נגד מזיקים ושימון. העלות נקבעת למטר. 900-2,000 ש“ח
מחיר בנייה של קיר בלוקים או קיר בטוןהעלות לפי מטר380-500 ש“ח
מחיר השכרה למכולה עבור פינוי פסולת לעבודות שיפוצים. השירות מתאים הן עבור שיפוצים בבניינים והן עבור שיפוץ בבתים פרטיים. העלות נקבעת לפי יום.500-800 ש“ח
מחיר שיפוץ גג רעפיםהעלות הינה משוערת עבור תהליכי שיפוץ. מדובר בגג רעפים לבית פרטי. 1,800-2,200 ש“ח
מחיר לניקיון דירה או בית שעברו שיפוץהעלות משתנה ותלויה בסוג השירות וברמת מורכבות של הניקיון. 1,800-4,000 ש“ח
מחיר עבור יציקה של קורות בטוןהעלות היא לפי מ“ק וכוללת יציקה של בטון. העלות איננה כוללת תהליכי קידוח או הוספה של ברזלים. 1,400-3,000
מחיר סגירה מרפסת שמשהעלות נקבעת לפי מ“ר וכוללת סגירה של מרפסת עם וויטרינות מסוג אלומיניום וזכוכית גם כן, נהוג לשלב גג עשוי אלומיניום300-1,000 ש“ח
מחיר סגירת מרפסת באמצעות אלומיניוםהעלות תלויה בגודל המרפסת ונקבעת לפי מ“ר. הסגירה מתבצעת או באמצות אלומיניום או באמצעות תריסים6,500-9,000 ש“ח

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

שיפוץ דירה
עבודות גמר שיפוצים

אחד השלבים החשובים ביותר בשיפוץ הבית הוא שלב הגימור או כפי שמכונה בידי רבים שלב הפינישים. זהו השלב בו יבצע הקבלן את כל הפינישים בכל

קרא עוד »
קבלן שיפוץ

המונח קבלן שיפוץ הוא מונח שלא רבים משתמשים בו. הרבה יותר אנשים, כאשר הם מחפשים איש מקצוע שישפץ להם את הבית או את העסק, מחפשים

קרא עוד »
איש עסקים
קבלן שיפוצים בצפון

מחפשים קבלן שיפוצים בצפון? מהם הפרמטרים שעל פיהם אתם צריכים לבחור את הקבלן? האם המלצה מחבר יכולה להספיק לכם בכדי לקבל החלטה? האם ישנם "סוגים"

קרא עוד »
רקע כלי עבודה
קבלני שיפוצים

קבלני שיפוצים אפשר למצוא ברשת ברשימה אינסופית, אבל כדי לדעת איך לבחור קבלן שיעשה עבורכם את העבודה הטובה ביותר, קראו את המאמר הבא. קבלני שיפוצים

קרא עוד »
שיפוץ דירה
עבודות גמר שיפוצים

אחד השלבים החשובים ביותר בשיפוץ הבית הוא שלב הגימור או כפי שמכונה בידי רבים שלב הפינישים. זהו השלב בו יבצע הקבלן את כל הפינישים בכל

קרא עוד »
קבלן שיפוץ

המונח קבלן שיפוץ הוא מונח שלא רבים משתמשים בו. הרבה יותר אנשים, כאשר הם מחפשים איש מקצוע שישפץ להם את הבית או את העסק, מחפשים

קרא עוד »
איש עסקים
קבלן שיפוצים בצפון

מחפשים קבלן שיפוצים בצפון? מהם הפרמטרים שעל פיהם אתם צריכים לבחור את הקבלן? האם המלצה מחבר יכולה להספיק לכם בכדי לקבל החלטה? האם ישנם "סוגים"

קרא עוד »
רקע כלי עבודה
קבלני שיפוצים

קבלני שיפוצים אפשר למצוא ברשת ברשימה אינסופית, אבל כדי לדעת איך לבחור קבלן שיעשה עבורכם את העבודה הטובה ביותר, קראו את המאמר הבא. קבלני שיפוצים

קרא עוד »

בחרו את אזור השירות לשיחה

אזור דרום

אזור מרכז/צפון