שיפוץ חדר אמבטיה

חדר האמבטיה בביתך מספר עליך הרבה. חדר האמבטיה הוא חדר אינטימי וגם חלון ראווה. חדר פרטי שאליו נכנסים אורחים. הנראות, הרעננות והרגשת ההיגיינה, עושים את הכיף של חדר זה.

שיפוץ חדר אמבטיה

אם פעם האמבטיה הייתה חדר פונקציונלי בלבד, היום ישנם חדרי אמבטיה עם רמת נראות אשר לא מביישת סלון מעוצב. חדרי אמבטיות בעיצובים כפריים, מודרניים, במגוון צבעים או בקו קלאסי נקי. אמבטיה רומנטית, אמבטיה מלכותית, חדר אמבטיה בעיצוב לבן מרגיע. אין סוף עיצובים לחדרי אמבטיה. החלטת לשפץ את חדר האמבטיה ולעצב אותו מחדש? בשעה טובה. יש לך חזון? בדמיונך החדר נראה מדליק? אם כך אין סיבה שהוא לא יראה כך גם במציאות.

מאיפה מתחילים?

אנשים רבים חושבים לשפץ את חדר האמבטיה אך אינם יודעים איך להתארגן לשם כך וממה להתחיל. ובכן, התכנון הוא הצעד הראשון ותכנון יש לעשות עם אנשי מקצוע. בדרך כלל יהיו אלה אדריכל ומעצב פנים. לא פעם אותו בן אדם נושא את שני התארים. אדריכל ומעצב טוב, דבר ראשון יקשיב היטב לרעיונות שלך, לחלום, לצרכים ולטעם האישי. התפקיד שלו או שלה, הוא להפוך את החזון למציאות וליצור לשם כך תוכנית מקצועית ומסודרת, כולל סרטוטים מדויקים.

שיפוץ חדר האמבט

חדר האמבטיה הוא לא כמו החדרים האחרים. יש לו את האופי המיוחד והמורכבות המאפיינת רק אותו. בחדר האמבטיה ישנה צנרת בתוך הקירות או מתחת לרצפה. בתהליך השיפוץ, אם הוא יסודי, מומלץ להחליף את הצנרת בעיקר אם הצנרת הישנה עשוייה ברזל אשר מתיישן מאוד במהלך השנים, מעלה חלודה, גורם לסתימות ושאר נזקים. יש להחליף גם את הכיור והברזים ולהתאים אותם במדויק ולדאוג שמערכת המים תעבוד נכון. בחלק מחדרי האמבטיה מותקן דוד חשמל אשר גם הוא מצריך טיפול מיוחד בתהליך השיפוץ.

מי ישפץ לך את חדר האמבטיה?

שאלת השאלות. לצערנו בתחום השיפוצים ישנם לא מעט חובבנים אשר מרשים לעצמם לגבות סכומים שאינם בפורפורציה ליכולת המקצועית המוגבלת. שרלטנים אלה לפעמים גורמים נזק בלתי הפיך ואיכות העבודה מאכזבת עד מאוד. שיפוץ חדר אמבטיה הוא תחום לאנשי מקצוע רציניים, המגלים הבנה ומיומנות באינסטלציה, ריצוף, איטום, צבע, חשמל ועוד. איך מבחינים בין מקצוען לחובבן? משפץ רציני הוא בעל אתר אינטרנט ומנוסה בביצוע שיפוץ דירות , אפשר לקבל עליו המלצות ולהתבונן בעבודותיו ואפשר להתרשם מאיכות תשובותיו כשמראיינים אותו.

שיפוץ רק לאחר תוכנית מסודרת

אדריכל ומעצב פנים יודעים להכין תוכנית מקצועית של תהליך השיפוץ עד לתוצאה הסופית. התוכנית מהווה בסיס חשוב בעבודה ומונעת טעויות בלתי הפיכות. עבודה ללא תוכנית עלולה ליצור כאוס ולהתמשך הרבה מעבר ללוח הזמנים המתוכנן. בסופו של דבר, התוצאה הסופית תהייה מאכזבת. לכן, תהליך התכנון והשיפוץ בפועל הוא ענין למקצוענים בלבד. אנשי מקצוע המכירים היטב את כל התחומים הקשורים בתהליך השיפוץ ומגלים בהם מיומנות רבה, בדרך כלל קשורם בחברה מסודרת ומנוסה. חברה המעסיקה את אנשי המקצוע המוסמכים, המנוסים והטובים ביותר שיש.

חברת אבן חושן

חברת אבן חושן משפצת ובונה וילות ובתים פרטיים. לחברה ניסיון של עשרות שנים בתחום ומאות לקוחות מרוצים. אנשי מקצוע מעולים יבצעו עבורך את התכנון, השיפוץ בפועל וילוו אותך לאורך התהליך. בחברת אבן חושן נדע איך להפוך את חלומך למציאות. אנו נדע להגשים את חזונך. אחד האתגרים של המקצוענים בתחומי הבנייה והשיפוץ הוא היכולת להקשיב ללקוחות ולהבין את רצונם ואת טעמם האישי – ולהתאים את השיפוץ לצורכיהם וליכולתם הכלכלית.

שיפוץ חדר אמבטיה עושים באהבה

מלכת שיפוץ של מקום מגורים חייבת להעשות באהבה. חדר אמבטיה טוב שישדר אנטימיות, רוגע, התחדשות ורעננות. אנו בחברת אבן חושן נדע לבצע זאת עבורך באהבה. כל שעליך לעשות הוא להשאיר כאן את פרטיך ונציגינו יחזרו אליך.

 

שיפוץ חדר אמבטיה

השארת תגובה